Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Njord

Kod oferty: WAK233944
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 
Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK233944Region: Dolna SaksoniaOrganizator: SnowTrex
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Temperatura w dzień
10°C
Temperatura w nocy
4°C
Temperatura wody
5°C
Liczba godzin słonecznych
6

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że od 21.03.2021 r. cała Polska będzie uznawana za obszar o szczególnie wysokim ryzyku związanym z dużą liczbą zakażeń. Obowiązują dodatkowe obostrzenia dot. wykonywania testów przed wjazdem. Dlatego przy podróży z Polski do Niemiec należy liczyć się co do zasady z:
- obowiązkiem dokonania zgłoszenia wjazdu;
- wykonaniem testu na obecność koronawirusa przed wjazdem do Niemiec;
- przebywaniem w kwarantannie.

Zgłoszenie wjazdu
Zgłoszenia wjazdu do Niemiec należy dokonać na portalu zobacz więcej. Strona jest dostępna w jęz. polskim. Dane podczas rejestracji zostają przekazane do właściwego urzędu ds. zdrowia.

Zgłoszenie wjazdu do Niemiec NIE dotyczy tylko tych osób, które:
- przejeżdżają przez Niemcy w tranzycie (bez zbędnych postojów);
- przejeżdżały wcześniej przez Polskę w tranzycie (bez zbędnych postojów);
- podróżują w ramach małego ruchu przygranicznego do 24 godzin;
- przewożą zawodowo ludzi, towary lub dobra (tj. kierowców zawodowych oraz pracowników firm transportowych).

UWAGA:

W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy. Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Republiki Federalnej Niemiec do 90 dni jest paszport bądź dowód osobisty. Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie, pozwalającym stwierdzić tożsamość.
Obywatele polscy korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej/Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Opinie

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review
no offer review