Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny
Wakacje.plWczasyPolinezja FrancuskaHilton Moorea Lagoon Resort

Hilton Moorea Lagoon Resort

Kod oferty: WAK151388
Przedsprzedaż
Kod oferty: WAK151388
basen, bungalowybungalowybungalowybungalowybungalowybungalowyrestauracjabungalowy
basen, bungalowy
bungalowy
bungalowy
bungalowy
COVID-19
Przypominamy, że wciąż obowiązują restrykcje i dodatkowe wymagania (np. obowiązkowe testy dla osób bez szczepienia). Sprawdź tutaj, jakie warunki wjazdu obowiązują w przypadku tej oferty.

Opis oferty

Organizator: Ecco TravelKod oferty: WAK151388

Region

Polinezja Francuska

Opis

Hilton Moorea Lagoon Resort and Spa to enklawa spokoju i nieskażonego cywilizacją piękna egzotycznej przyrody. Znajduje się 17km od wyspy Tahiti, na którą można dostać się płynąc pół godziny katamaranem. Hotel położony między dwoma zatokami na wyspie Morea składa się z 54 bungalowów stojących na wodzie i 52 w ogrodzie i na plaży. Pokoje gościnne poza komfortem zakwaterowania i gustownym wyposażeniem zapewniają spektakularne widoki. Rozległe baseny hotelowe i krystalicznie czysty ocean z białą plażą to wymarzone miejsca dla miłośników sportów wodnych.

Lokalizacja

Przy plaży.

Wyposażenie

Liczba pokoi: 104, restauracje: 2, bar na plaży, bar przy basenie, koktajl bar, room service (płatny), snack bar, pralnia/czyszczenie chemiczne (płatne), recepcja 24h, taras słoneczny, sala bankietowa, parking, ogród, grill, wypożyczalnia rowerów, pokoje łączone, centrum konferencyjne, brak udogodnień dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej.

Pokoje

Klimatyzacja indywidualnie sterowana, telewizja satelitarna, internet bezprzewodowy (płatny), lodówka, telefon, taras/balkon, radio/muzyka

Plaża

Prywatna, piaszczysta, szeroka, łagodne zejście, przy hotelu, zagospodarowana.

Sport i fitness

Tenis ziemny, masaże (płatne), centrum fitness, SPA (płatne), zabiegi lecznicze (płatne).

Rozrywka

Muzyka na żywo.

Dla dzieci

Opiekunka (płatna), łóżeczko dziecięce.

Wyżywienie

Bez wyżywienia, możliwość dopłaty do śniadań, możliwość dopłaty do lunchu, możliwość dopłaty do obiadokolacji.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Wylot

Poniedziałek, 06.12.2021
WAWWarszawa - Chopin
PPTPapeete

Powrót

Wtorek, 14.12.2021
PPTPapeete
WAWWarszawa - Chopin

Dostępne pokoje

Pokój dwuosobowy

2 dorosłych
Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review

Mapa

Pogoda

30°C
23°C
27°C
6

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że co najmniej do końca kwietnia, zawieszono możliwość wjazdu do Polinezji Francuskiej, wjazd jest możliwy wyłącznie dla pasażerów, którzy udowodnią istotny cel podróży (Powrót do domu, uroczystości rodzinne).

Przybywający muszą wypełnić formularz generujący kod QR ze strony: zobacz więcej .
Należy posiadać negatywny wynik testu PCR wykonanego nie wcześniej niż 3 dni przed przylotem, oraz poddać się 10 dniowej kwarantannie.
Zalecamy śledzenie aktualnych oficjalnych informacji.

UWAGA

W nawiązaniu do aktualizacji rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 23 czerwca 2021 roku w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby wracające do Polski z państw nienależących do strefy Schengen, Europejskiego Obszaru Gospodarczego lub EFTA obowiązane będą poddać się 10 dniowej kwarantannie licząc od dnia następującego po przekroczeniu granicy.

Obowiązek odbycia kwarantanny nie dotyczy osób zaszczepionych na COVID-19, ozdrowieńców oraz dzieci do ukończenia 12. roku życia podróżujących pod opieką dorosłych będących osobami zaszczepionymi przeciwko COVID-19.

Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.

Okres kwarantanny ulega skróceniu w przypadku uzyskania negatywnego wyniku testu na Covid wykonanego po 7 dniach od momentu przekroczenia granicy.


Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu jest ważny polski paszport bądź dowód osobisty. Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie technicznym i pozwala na stwierdzenie tożsamości.