Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Le Maitai Polynesia

Kod oferty: WAK183297
Kod oferty: WAK183297
obiektobiektbungalowybungalowybungalowyteren hotelubungalowybeach barteren hoteluteren hotelu
obiekt
obiekt
bungalowy
bungalowy
COVID-19
Uwaga! Do wylotu zostało mniej niż 48 godzin. Przypominamy, że wciąż obowiązują restrykcje i dodatkowe wymagania (np. obowiązkowe testy dla osób bez szczepienia). Sprawdź tutaj, jakie warunki wjazdu obowiązują w przypadku tej oferty i czy zdążysz się przygotować.

Opis oferty

Organizator: Ecco TravelKod oferty: WAK183297
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

8.8
Stephanie
Pobyt - Październik 2013
Mieliśmy piękny bungalow nad wodą. Był bardzo przestronny i bardzo cieszyliśmy się, kiedy siedzieliśmy tam na balkonie. Personel był wszędzie bardzo żBora Bora - jak wymarzona.
7.2
Martin
Pobyt - Czerwiec 2013
Hotel jest stosunkowo mały, jak większość na BoraBajeczna wyspa, świetne położenie, dobry hotel.
10
Kathrin
Pobyt - Luty 2010
Hotel Mitai Polynesia jest raczej małym hotelem wSuper hotel Le Maitai Polynesia!

Ocena klientów

hcLogo_height_17px
78%

Poleca ten hotel

Mapa

Pogoda

29°C
21°C
26°C
8

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że co najmniej do końca kwietnia, zawieszono możliwość wjazdu do Polinezji Francuskiej, wjazd jest możliwy wyłącznie dla pasażerów, którzy udowodnią istotny cel podróży (Powrót do domu, uroczystości rodzinne).

Przybywający muszą wypełnić formularz generujący kod QR ze strony: zobacz więcej .
Należy posiadać negatywny wynik testu PCR wykonanego nie wcześniej niż 3 dni przed przylotem, oraz poddać się 10 dniowej kwarantannie.
Zalecamy śledzenie aktualnych oficjalnych informacji.

UWAGA

W nawiązaniu do aktualizacji rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 23 czerwca 2021 roku w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby wracające do Polski z państw nienależących do strefy Schengen, Europejskiego Obszaru Gospodarczego lub EFTA obowiązane będą poddać się 10 dniowej kwarantannie licząc od dnia następującego po przekroczeniu granicy.

Obowiązek odbycia kwarantanny nie dotyczy osób zaszczepionych na COVID-19, ozdrowieńców oraz dzieci do ukończenia 12. roku życia podróżujących pod opieką dorosłych będących osobami zaszczepionymi przeciwko COVID-19.

Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.

Okres kwarantanny ulega skróceniu w przypadku uzyskania negatywnego wyniku testu na Covid wykonanego po 7 dniach od momentu przekroczenia granicy.


Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu jest ważny polski paszport bądź dowód osobisty. Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie technicznym i pozwala na stwierdzenie tożsamości.