Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Harnaś

Last minute
Kod oferty: WAK602454
obiekt
obiekt
obiekt
recepcja / lobby
pokój
obiektobiektobiektrecepcja / lobbypokójpokójpokójbalkon / tarasbasenSPAsaunazwiedzaniezwiedzanie
Oferta objęta bonem turystycznym 500+

Nasi klienci docenili

 • Miejsce przyjazne rodzinom z dziećmi, znajduje się tutaj plac zabaw, pokój zabaw i górka saneczkowa.
 • Do dyspozycji gości jest strefa relaksu, zawierająca basen wewnętrzny, jacuzzi, brodzik dla dzieci, saunę suchą i mini siłownię.
 • Dostępne pokoje

  2 osobowy

  2 dorosłych
  Aktualizujemy cenę

  Dodatkowe opcje

  promesa

  Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

  promesa
  0
  za wycieczkę
  Trwa weryfikacja ceny

  Informacje o podróży

  Zakwaterowanie

  16.08.2020 Niedziela

  Wykwaterowanie

  30.08.2020 Niedziela

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK602454Region: Beskid ŻywieckiOrganizator: Nekera

  Kraj

  Polska

  Opis

  OW Harnaś to obiekt usytuowany w miejscowości Korbielów na wysokości 650m n.p.m. Okolica jest zaciszna i pełna zieleni co sprzyja wspaniałemu wypoczynkowi. Jest to idealne miejsce dla fanów górskiego klimatu i wędrówek bo malowniczym terenie Beskidów. Znajduje się tu również 10km tras narciarskich, gdzie mogą spędzić czas miłośnicy sportów zimowych. To także miejsce przyjazne rodzinom z dziećmi, znajduje się tutaj plac zabaw, pokój zabaw i górka saneczkowa.

  Dla gości przygotowano przytulne i komfortowe pokoje. Wnętrza są wyposażone w telewizor z płaskim ekranem, bezprzewodowy internet oraz prywatną łazienkę z kabiną prysznicową.

  Na terenie obiektu znajduje się restauracja oferująca dania kuchni regionalnej. Posiłki są przygotowywane ze świeżych i dobrej jakości produktów. Codziennie podawane są wyśmienite śniadania i obiadokolacje. Dla dorosłych gości dostępny jest drink bar.

  Do dyspozycji gości jest strefa relaksu zawierająca: basen wewnętrzny, jacuzzi, brodzik dla dzieci, saunę suchą oraz mini siłownie. Oprócz tego na terenie obiektu znajduje się boisko do koszykówki, siatkówki, piłki nożnej oraz miejsce na ognisko.

  Na potrzeby szkoleń udostępniana jest sala konferencyjna wyposażona w projektor multimedialny, ekran, flipczarty i video.

  Pokój 2-os.

  Przytulny dwuosobowy pokój wyposażony w telewizor z płaskim ekranem, bezprzewodowy internet oraz prywatną łazienkę z kabiną prysznicową.

  Pokój 2-os. z możliwością dostawki

  Przytulny dwuosobowy pokój wyposażony w telewizor z płaskim ekranem, bezprzewodowy internet oraz prywatną łazienkę z kabiną prysznicową.

  Lokalizacja

  OW Harnaś jest zlokalizowany w miejscowości Korbielów, na terenie Beskidów w województwie śląskim.

  Dojazdu samochodem

  Od strony Warszawy najlepiej kierować się trasą S8, a następnie drogą nr E75. Po przejechaniu przez Częstochowę trzeba kontynuować trasę tą drogą aż do Bielska Białej. Tam należy zjechać na drogę nr S1, a w Żywcu zjechać na drogę nr 945. W pobliżu Korbielowa trzeba skręcić w ul. Leśną, przy której znajduje się obiekt.

  Odległości: 395km od Warszawy, 180km od Częstochowy, 300km od Wrocławia i 100km od Krakowa.

  Dojazd pociągiem i autobusem

  Do Korbielowa najlepiej jechać bezpośrednim autobusem z Krakowa. Kraków ma bardzo dobre połączenia komunikacyjne z innymi największymi miastami.

  Atrakcje

  Korbielów to beskidzka miejscowość turystyczna u podnóża Pilska 1557m n.p.m. Jest to doskonałe miejsce do aktywnego wypoczynku. Znajdują się tu liczne szlaki turystyczne, kompleks wyciągów narciarskich z ponad 10km tras narciarskich o różnym stopniu trudności. Malownicza i zaciszna okolica to niewątpliwe zalety tej lokalizacji.

  W Korbielowie mieści się Ośrodek Narciarski Pilsko, będący jednym z największych takich miejsc w Polsce. ON Pilsko dysponuje kompleksem wyciągów orczykowych prowadzących na sam szczyt góry, co czyni ten ośrodek drugim po Kasprowym Wierchu najwyżej położonym ośrodkiem narciarskim w Polsce.

  Warto wiedzieć

  • Przytulny obiekt położony w miejscowości Korbielów

  • Otoczenie lasu i pasm górskich Beskidów

  • Codzienne śniadania i obiadokolacje w formie urozmaiconego bufetu

  • Nielimitowany dostęp do strefy relaksu - basen, jacuzzi, sauna sucha i brodzik dla dzieci (zgodnie z dostępnością)

  • Nielimitowane korzystanie z boiska do siatkówki (zgodnie z dostępnością)

  • Dostęp do zewnętrznego placu zabaw oraz "Raju dla maluchów" w obiekcie

  • Wstęp dla każdego do Parku Gigaowadów

  • Niemowlę/dziecko poniżej 4 lat na łóżku z rodzicami GRATIS (bez świadczeń)

  • Dostawka dla dziecka od 4 do 12 lat: 45 zł za dobę (ze świadczeniami)

  • Brak możliwości dostawek dla osób powyżej 12 lat

  • Obiekt akceptuje zwierzęta domowe za opłatą 20 zł/doba

  • Bezpłatny parking

  • Minimalna długość pobytu 3 dni (2 noclegi)

  Oferta zawiera

  • Codzienne śniadania

  • Codzienne obiadokolacje

  • Nielimitowany dostęp do strefy relaksu - basen, jacuzzi, sauna sucha i brodzik dla dzieci (zgodnie z dostępnością)

  • Dostęp do zewnętrznego placu zabaw oraz Raju dla maluchów w obiekcie

  • Wstęp dla każdego do Parku Gigaowadów

  • Bezpłatny parking

  • Internet Wi-Fi

  • Podatek VAT

  • Doba hotelowa 15:00 - 11:00

  Oferta nie zawiera

  Pozostałe usługi obiektu

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Mapa

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  22°C
  Temperatura w nocy
  9°C
  Liczba godzin słonecznych
  7

  Przewodnik

  Opis Obiektu

  Łagodne zbocza beskidzkie ciągną się od Ukrainy, przez Polskę do Czech. Wśród tego ogromnego pasma górskiego wyróżnia się Beskidy Zachodnie, Beskidy Środkowe (Niskie) oraz Beskidy Wschodnie. Te z kolei dzielą się na szereg mniejszych pasm górskich.

  Setki kilometrów szlaków turystycznych przyciągają turystów przez cały rok. To fantastyczny teren na piesze wycieczki.

  Kto wie, może uda się dostrzec wszędobylskie sarny i jelenie Uważny turysta być może wypatrzy ślady dzika, żbika, rysia, a nawet wilka...

  Nie brak w Beskidach znanych ośrodków turystycznych. Szczyrk czy Krynica mogą nawet wydać się zatłoczone. Na leśnych ścieżkach wytyczono wiele szlaków dla rowerzystów.

  Zimą Skrzyczne, Pilsko i Stożek przyciągają narciarzy.

  Beskidy wspaniale nadają się do uprawiania sportów powietrznych - widok paralotniarza na tzw. skrzydle nie należy już do rzadkości

  Skipass

  Atrakcje turystyczne


  BESKID ŚLĄSKI:
  Beskid Śląskijest częścią Beskidów Zachodnich. Rozciąga się od Ustronia przez Skoczów po Węgierską Górkę. Doskonałe miejsce do aktywnego wypoczynku. Nie tylko dla turystów pieszych i narciarzy, ale także dla amatorów sportów ekstremalnych - na przykład paralotniarstwa.

  OSADY PASTERSKIE:
  Niegdysiejsze osady pasterskie w Beskidzie Śląskim przekształciły się w dobrze prosperujące miejscowości wczasowe i uzdrowiskowe. Ustroń, Bystra, Brenna - każda z nich ma swoje niepowtarzalne zalety. Szczyrk i Wisła to już uznane kurorty. Baza noclegowa, moc rozrywek i dogodne połączenia kolejowe przyczyniły się do wzrostu zainteresowania tym zapomnianym niegdyś zakątkiem Polski.

  SZLAKI PIESZE:
  Szlaki piesze prowadzą na najwyższe szczyty: Skrzyczne (1257m n.p.m.), Klimczok (1117m n.p.m.) i Barania Góra (1220m n.p.m.). Warto też wybrać się na wyprawę do źródeł Wisły pod Baranią Górę.

  Zimą młodzi ludzie z całego kraju zjeżdżają się tu, by poszaleć na nartach, deskach i sankach.

  BESKID ŻYWIECKI:
  Beskid Żywiecki uważany jest za jedno z najpiękniejszych miejsc w Beskidach. Należy do pasma Beskidów Zachodnich. Liczba odwiedzających je turystów jest znacznie mniejsza niż w Beskidzie Śląskim.

  Najbardziej znanym wzniesieniem Beskidu Żywieckiego jest Babia Góra (1725m n.p.m.). Szczytem wartym odwiedzenia jest Pilsko wraz z Halą Miziową.Masyw Pilska (1557m n.p.m.) jest najwyższym zespołem tego regionu i trzecim, co do wysokości, szczytem Beskidu Żywieckiego.

  Zatrzymać się można w gminach Rajcza i Jeleśnia. Są centrami turystycznymi z dobrze rozwiniętą bazą noclegową.

  BESKID SĄDECKI:
  Beskid Sądecki - część Beskidów Zachodnich, przy granicy ze Słowacją, na południe od Nowego Sącza.

  W Beskidzie Sądeckim gospodarka turystyczna została uznana za główny czynnik rozwojowy regionu. Nic dziwnego, bowiem jest co pokazywać. Rzeczne przełomy, lesiste zbocza gór, tradycyjna kultura. Doskonałe miejsce na aktywny wypoczynek.

  Beskid Sądecki składa się z dwóch pasm górskich, które rozdziela dolina rzeki Poprad. Zachodnia część - pasmo Radziejowej (1262m n.p.m.) - leży pomiędzy Popradem a Dunajcem. Pasmo Jaworzyny Krynickiej to wschodnia część Beskidu Sądeckiego. Rozciąga się od Starego Sącza przez Nowy Sącz, Krościenko, Muszynę aż po Krynicę.

  Beskid Sądecki jest w około 70proc. zalesiony.

  Na jego obszarze znajduje się Popradzki Park Krajobrazowy. Na tym terenie 19 rezerwatów przyrody chroni dziewicze tereny. Bijące tu bogate źródła wody mineralnej sprawiły, że założono uzdrowiska w Krynicy, Muszynie, Piwnicznej, Żegiestowej i Łomnicy Zdroju.


  NA NARTACH DO MAJA:
  Jedną z wartych polecenia nartostrad jest tor narciarski na Jaworzynce Krynickiej. Śnieg nanoszony jest sztucznie, co umożliwia uprawianie narciarstwa aż do połowy maja. Piwniczna-Sucha i Wierchomla stają się konkurencją dla Szczyrku oraz Korbielowa.

  BESKID WYSPOWY:
  Beskid Wyspowy jest bardzo charakterystyczną i niepowtarzalną częścią Karpat. Jego granice wyznaczają Beskid Makowski na zachodzie i Gorce na południu. Wschodnią granicę stanowi dolina Dunajca wraz z Beskidem Sądeckim. Beskid Wyspowy to idealny teren na wycieczki piesze i rowerowe

  DLACZEGO WYSPOWY:
  Nazwa tej części Beskidów pochodzi od ukształtowania terenu. Przeważają tu izolowane, sterczące na kilkaset metrów wzniesienia o wklęsłych stokach i łagodnych wierzchołkach. Tworzą one swego rodzaju wyspy.

  NA PAPROĆ:
  Główną miejscowością tego terenu jest Tymbark.

  Przez Tymbark przebiegają szlaki górskie i rowerowe. Można wybrać się na jednodniowe wycieczki na Paproć, Zęzów, Kostrzę, Łopień lub Mogielicę.

  Za najpiękniejszy szczyt uważany jest Łopień, ze swoimi polanami oraz jaskiniami, i najwyższy szczyt Beskidu Wyspowego - Mogielica.

  Na Paproć, Zęzów i Łopień można wjechać rowerem.

  CIUCHCIA W STYLU RETRO:
  Dodatkową atrakcją regionu jest zabytkowy pociąg, przemierzający w okresie letnim trasę Chabówka - Nowy Sącz. To jedna z najładniejszych linii kolejowych w Polsce.

  GORCE:
  Gorce rozciągają się między Pasmem Podhalańskim i doliną Raby na zachodzie, doliną Dunajca na wschodzie, Beskidem Wyspowym na północy oraz Kotliną Orawsko-Nowotarską i Pieninami od południa.

  To niewielkie pasmo jest bardzo cenione przez odwiedzających. Czekają na nich piękne krajobrazy, wiele znakowanych szlaków turystycznych i kilkanaście schronisk.

  Gorce to doskonały teren do uprawiania turystyki pieszej, rowerowej i narciarskiej. Ostatnio caraz bardziej popularne staje się poznawanie gór... z siodła na końskim grzbiecie.

  PANORAMA TATR:
  Gorce przyciągają turystów piękną panoramą Tatr, oglądaną zwłaszcza z
  Turbacza i pasma Lubania. Takie walory widokowe zawdzięczają bliskiemu sąsiedztwu z najwyższymi górami Polski.

  DREWNIANE KOŚCIÓŁKI:
  We wsiach gorczańskich zachowało się wiele drewnianych kościołów z XVIIIw. Najbardziej znany jest kościół w Dębnie, zbudowany bez użycia gwoździ. Inne, nie mniej urocze, stoją w Grywałdzie, Harklowej, Lubomierzu, Łopusznej, Nowym Targu, Ochotnicy Górnej, Rabce i Rdzawce.

  BESKID NISKI:
  Beskid Niski - północna część Beskidów Środkowych. Zajmuje najniższą, a zarazem bardzo rozległą część Beskidów. Rozciąga się od Doliny Białej Dunajcowej do Doliny Osławicy.

  Beskid Niski kryje mnóstwo atrakcji. To odpowiednie miejsce dla tych, którzy chcą uciec od miejskiego zgiełku. Wspaniale się tu wypoczywa. Można chodzić cały dzień nie napotkawszy żywej duszy. Wspaniałe są wędrówki dolinami Beskidu; Magura Małastowska i Wątkowska to wymarzone miejsca dla miłośników dzikiej przyrody.

  ŁEMKOWSZCZYZNA:
  O wyjątkowości terenu decyduje Łemkowszczyzna - region etnograficzny, mniej więcej pokrywający się powierzchnią z Beskidem Niskim. Znakiem rozpoznawczym są cerkwie, najlepiej zachowane w zachodniej części Beskidu, w dorzeczu Ropy i Sękówki, na południe od Gorlic. Piękne są także stare, kamienne krzyże cmentarne i przydrożne. Niekiedy to jedyne ślady po wysiedlonych wioskach.

  Coraz mniej jest drewnianych chyż - tradycyjnych domów, łączących część mieszkalną i gospodarczą.

  Atrakcją Beskidu są też cmentarze żołnierzy z I wojny światowej.

  KIM BYLI ŁEMKOWIE:
  Łemkowie stanowili odrębną grupę etniczną wywodzącą się z polskich i ruskich rolników, słowackich osadników i wołoskich pasterzy. Prawdopodobnie czynnikiem jednoczącym te odrębne nacje było prawosławie i gospodarowanie na wspólnej ziemi.

  Łemkowie stworzyli oryginalną ulturę ludową, z jednej strony czerpiąc ze starej tradycji ruskiej i wołoskiej, z drugiej zaś - przechwytując nowinki ze świata.

  Opinie

  Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

  Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

  no offer review
  no offer review

  Infolinia Wakacje.pl

  +48 58 325 29 00