Średnia ocena2 opinie
4.1
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny
Wakacje.plNartyPolskaSudetyŚwieradów ZdrójInterferie Aquapark Sport Malachit

Interferie Aquapark Sport Malachit

Kod oferty: WAK613343
Last minute
Kod oferty: WAK613343
budynek główny, teren hotelurecepcja / lobbyrecepcja / lobbypokójpokójpokójpokójpokójpokójpokójłazienkadrink barbasenbasen, sport i rekreacjabasensaunasport i rekreacja, boisko do koszykówkiteren hotelusale konferencyjnesale konferencyjne
budynek główny, teren hotelu
recepcja / lobby
recepcja / lobby
pokój
pokój
Oferta objęta bonem turystycznym 500+

Nasi klienci docenili

 • Nowoczesny aquapark ze zjeżdżalniami, huśtawkami wodnymi, jacuzzi oraz kilkoma rodzajami saun.
 • Bogate zaplecze Spa & Wellness.
 • 1 km od centrum miejscowości.
 • Dostępne pokoje

  2 osobowy

  2 dorosłych
  Aktualizujemy cenę
  Trwa weryfikacja ceny

  Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

  lub

  Opis oferty

  Region: SudetyOrganizator: NekeraKod oferty: WAK613343

  Kraj

  Polska

  Położenie

  Spokojne, na obrzeżach górskiego uzdrowiska Świeradów-Zdrój, ok. 1km. od centrum i Domu Zdrojowego oraz ok. 2,5km. od kolejki gondolowej na Izerski Stóg.

  Wyposażenie

  Hotel oferuje 80 pokoi. Do dyspozycji Gości: hol powitalny z recepcją, restauracja, kawiarnia-bar, zaplecze bankietowo-konferencyjne.

  Dostęp do internetu

  Wi-Fi na terenie hotelu i w pokojach w cenie.

  Zakwaterowanie

  Pokoje dwuosobowe (ok. 20m2): prysznic, WC, suszarka, radio, telefon, TV Sat. Pokoje rodzinne (ok. 32m2): wyposażone jak pokoje dwuosobowe.

  Sport

  Siłownia. Za opłatą: bilard, wypożyczalnia rowerów.

  Wellness

  Sauna, sauna fińska, łaźnia parowa, sauna na podczerwień. Za opłatą: zabiegi kosmetyczne, pielęgnacyjne oraz rehabilitacyjne (balneoterapie, fizykoterapie, terapie manualne).

  Dzieci

  Plac zabaw, sala zabaw.

  Wyżywienie

  Ze śniadaniem lub z dwoma posiłkami: posiłki w formie bufetu. All inclusive: dodatkowy pakiet lunchowy, do kolacji woda, herbata, pwio, wino, soki. Obowiązek noszenia opasek.

  Parkowanie

  Miejsca parkingowe przy hotelu za opłatą ok. 20,00 PLN/dzień.

  Zwierzęta domowe

  Za opłatą ok. 25 EUR/dzień. Zakaz przebywania zwierząt na terenie restauracji.

  Opłata klimatyczna

  Ok. 1,50 EUR/dzień, płatne na miejscu w hotelu.

  Kategoria nekera

  3 gwiazdki, kategoria lokalna: 3 gwiazdki.

  Przyjazd od godz. 15:00, wyjazd do godz. 11:00

  Cena zawiera

  Noclegi, wyżywienie zgodnie z rezerwacją, ubezpieczenie, telefoniczną opiekę rezydenta. Dodatkowo w przypadku imprez pakietowych z przelotem, oprócz ww. świadczeń w cenie zawarty jest: przelot, opłata lotniskowa, opłata za wylot z lotniska lokalnego, transfer lotnisko-hotel-lotnisko (chyba, że dana oferta stanowi inaczej), telefoniczna lub bezpośrednia opieka rezydenta. W przypadku imprez turystycznych opartych o przeloty przewóz bagażu może być nieuwzględniony w cenie (standardowo przy przelotach czarterowych w cenie zawarty jest bagaż 20 kg/osoba). W zależności od linii lotniczej dopłata waha się od 0 do ok 500 zł/bagaż. Przykładowe linie lotnicze, gdzie bagaż jest dodatkowo płatny to: FR (Ryanair), W6 (WizzAir), A3 (Aegean), LO (Lot).

  Telefoniczna Opieka W Jezyku Polskim

  Mocne strony

  • Basen z brodzikiem, SPA centrum odnowy

  • Zwierzęta domowe są akceptowane

  • Siłownia, bilard, sauna, grota solna

  • Bezpłatne Wi-Fi

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Zakwaterowanie

  Sobota
  28.08.2021

  Wykwaterowanie

  Poniedziałek
  30.08.2021

  Opinie dodane przez

  1.0
  Bartek Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Styczeń 2020Rodzina z dziećmi
  Omijaj z daleka... porażka. Byliśmy z rodziną 28.01.20. Temperatura wody w brodzikach i basenie zabaw 22 stopnie. Wszyscy gnieździli się ( ok 30 osób ) w jednym baseniku pseudo jacuzzi Brak wcześniejszej informacji w/w fakcie. Po złożonej reklamacji nikt nawet się ze mną nie skontaktował, pomimo faktu, że na piśmie prosiłem o kontakt. Zdecydowanie odradzam, wybierz coś lepszego w okolicy. Personel i kierownictwo oceniam na poziomie 0!!! Brak profesjonalizmu!!!Muszą się jeszcze dużo nauczyć. Dyrekcji proponuję zmiany personalne i większą dbałość o klienta!!!
  ZaletyBrak
  WadyOmijaj z daleka... porażka. Byliśmy z rodziną 28.01.20. Temperatura wody w brodzikach i basenie zabaw 22 stopnie. Wszyscy gnieździli się ( ok 30 osób ) w jednym baseniku pseudo jacuzzi Brak wcześniejszej informacji w/w fakcie. Po złożonej reklamacji nikt nawet się ze mną nie skontaktował, pomimo faktu, że na piśmie prosiłem o kontakt. Zdecydowanie odradzam, wybierz coś lepszego w okolicy. Personel i kierownictwo oceniam na poziomie 0!!! Brak profesjonalizmu!!!Muszą się jeszcze dużo nauczyć. Dyrekcji proponuję zmiany personalne i większą dbałość o klienta!!!

  7.2
  wiesław Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Sierpień 2018Seniorzy
  ogólnie fajnie i mile spędzony czas,dużo zwiedzania i miłe spacery. POLECAM;;;;Wracam za rok\';
  Zaletymila obsługa ,posiłki,basen,
  Wadywspólny,balkon.

  Mapa

  Pogoda

  22°C
  9°C
  7

  Przewodnik

  Opis obiektu

  Jest to pasmo w Sudetach Środkowych, przy zachodnim obrzeżu Kotliny Kłodzkiej.

  Ze względu na unikatową budowę i krajobraz góry należą do największych atrakcji krajoznawczych w Polsce.

  Atrakcje turystyczne

  BŁĘDNE SKAŁY:
  Góry pobudzają wyobraźnię bogactwem skał tworzących labirynty, szczeliny, mosty; przypominających kształtem grzyby, zwierzęta czy ludzi.

  Obecność tych fantastycznych tworów, będących efektem działania wiatru i wody, oraz ogromna różnorodność świata fauny i flory sprawiły, że utworzono tu park narodowy.

  Warto udać się na spacer wśród Błędnych Skał oraz siąść w Fotelu Liczyrzepy na szczycie Szczelińca.

  Błędne Skały - labirynt, którego ściany stanowią kamienne bloki, rozrzucone w nieładzie niczym klocki olbrzymów. Przechadzając się między nimi można rozpoznać Kurzą Stopkę, Końską Nogę czy Skalne Siodło. Skalne Czasze nie odstraszają nikogo, zwłaszcza, że roztacza się z nich wspaniały widok na okolicę.

  Szczeliniec Wielki - szczyt, w obrębie którego znajduje się trzypoziomowe "skalne miasto". Powstało tu swoiste, skalne zoo. Zakute w kamień stoją Słoń, Wielbłąd, Wiewiórka. Powierzchnia góry, z daleka płaska jak blat stołu, jest w rzeczywistości gęsto spękana.

  Niektóre szczeliny sięgają do 30m w głąb, jak np. Piekło, w którym nawet latem leży śnieg. Na szczycie góry, wznoszącej się 150m nad Karłowem, stoi Fotel Liczyrzepy - legendarnego ducha Sudetów. Prowadzą do niego kamienne schody.

  Z PLATFORMY:
  Na zboczu Szczelińca jest kilka platform widokowych. Można z nich podziwiać panoramę Gór Stołowych, Gór Kamiennych i Obniżenia Ścinawki.

  KARKONOSZE. DO ZOBACZENIA NA SZLAKU:
  Karkonosze są najwyższym pasmem Sudetów i regionem o wybitnych walorach turystyczno-krajoznawczych. Główne ośrodki turystyczne i punkty wypadowe wycieczek to Karpacz i Szklarska Poręba.

  W Karkonoszach znajduje się wiele oznakowanych szlaków, a liczne schroniska ułatwiają organizowanie wędrówek.

  MUFLON NA TURNI:
  Na ogół wyrównana budowa Karkonoszy doskonale eksponuje najwyższy szczyt - Śnieżkę. Chłód przynoszą liczne potoki. Wiele z nich spływa wodospadami z pionowych urwisk oraz progów skalnych. Najdłuższy, 300-metrowy ciąg kaskad, tworzy Łomniczka spływająca do Kotła Łomniczki.

  Bogaty jest świat przyrody ożywionej. W bezwietrzne wieczory można tu obserwować polujące nietoperze, których naliczono 16 gatunków. Szczególną jednak atrakcją Karkonoszy jest muflon - dzika owca.

  Doceniając i chcąc chronić piękno tych gór utworzono Karkonoski Park Narodowy.

  KOCIOŁ ŁOMNICZK
  Kocioł Łomniczki - najdalej wysunięty na wschód kocioł polodowcowy polskich Karkonoszy. Jego południowe i zachodnie zbocza zajmują gładkie płyty skalne, pomiędzy którymi bujnie rozwijają się liściaste krzewy.

  Zbocze południowo-wschodnie pokryte jest ogromnym rumowiskiem schodzącym ze Śnieżki; w dnie - bogata łąka alpejska. Łomniczka, płynąca po zachodniej ścianie kotła, tworzy ciąg malowniczych kaskad - tzw. wodospady Łomniczki. W górnej partii kotła znajduje się symboliczny cmentarz ofiar gór.

  WZGÓRZE CHOJNIK
  Chojnik to zalesione wzgórze, gdzie występuje interesująca fauna pajęczaków i ptaków. Żyje tu m.in. dzięcioł zielonosiny, muchołówka mała, gołąb siniak.

  U podnóża północnego zbocza znajduje się grupa granitowych skałek, tzw. zbójeckie skały i dwie niewielkie jaskinie: Dziurawy Kamień i Zbójecka Grota.

  Na szczycie góry widnieją ruiny zamku Chojnik. W części zabudowań zamkowych jest schronisko "Na Zamku Chojnik", a w nim niewielka ekspozycja ukazująca dzieje zamku.

  Z wieży zamkowej roztacza się piękna panorama Kotliny Jeleniogórskiej i otaczających ją pasm górskich.