Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Świeradów

Kod oferty: WAK655308
Last minute
Kod oferty: WAK655308
budynek głównyobiekt, budynek głównybudynek głównyrecepcja / lobbypokójpokójpokójłazienkapokójpokójpokójpokójłazienkapokójpokójpokójpokójrestauracjarestauracja
budynek główny
obiekt, budynek główny
budynek główny
recepcja / lobby
pokój

Opis oferty

Region: Góry IzerskieOrganizator: Oasis ToursKod oferty: WAK655308

Opis kontrahenta

HOTEL SWIERADOW

Świeradów-Zdrój

Lokalizacja i odległości

Centrum: Świeradów Zdrój 150m,

Załącznik: 50m

Sklep spożywczy: Świeradów Zdrój 300m,

Zakupy: Świeradów Zdrój 300m,

Przystanek autobusowy: Świeradów Zdrój 150m,

Lotnisko: Wrocław 150km,

Teren narciarski / Wyciąg narciarski: Świeradów Zdrój 1500m,

Narciarstwo biegowe: Świeradów Zdrój 1500m.

Ogólne wyposażenie

Recepcja, recepcja, hol / hol, czytelnia, WLAN: bezpłatnie, przechowalnia nart, parking: bezpłatny, sala śniadaniowa, jadalnia, restauracja, bar, kawiarnia, taras, obiekt dla niepalących, ogródek piwny.

Wyposażenie pokoju

Łóżeczka dziecięce jako dodatkowe łóżko niemożliwe, prysznic / WC, suszarka do włosów, wypożyczony szlafrok: płatny na miejscu 5 euro, - za tydzień, ogrzewanie, telefon, telewizja satelitarna, WLAN: bezpłatnie, sejf: płatny na miejscu 2,5 euro za tydzień, dla niepalących.

Rodzaje pokoi / apartamentów

2 łóżka prysznic / WC: min. obłożenie 2, ~ 16m,

1 łóżko prysznic / WC: min. obłożenie 1, ~ 12-16m.

Płatne na miejscu

Podatek turystyczny w wysokości 0,85 EUR za osobę i noc od 0 lat.

Zawarte w strefie Fitness i Wellness

Na 3 noce: 1 x wejście do jaskini solnej,

Na 5 nocy pobytu: 2 x wejście do jaskini solnej,

Na 7 nocy pobytu: 3 x wejście do jaskini solnej.

Usługi fitness / wellness płatne na miejscu

Grota solna Euro 2, -, - za 30minut. Godziny otwarcia: 08:00 - 17:00 Godziny.

Wyżywienie

HB - śniadanie i obiadokolacja, FB - pełne wyżywienie (opcjonalnie)

Płatne na miejscu

Wypożyczalnia rowerów.

Zwierzęta płatne na miejscu bez wyżywienia.

Różne

Karty kredytowe: MasterCard, Visa, American Express, Dostęp dla wózków inwalidzkich: Nie, Przyjazd od: 14:00, Wyjazd do: 11:00.

Cena zawiera/nie zawiera

Cena zawiera: zakwaterowanie w hotelu wg wykupionej opcji (doba hotelowa zaczyna się w dniu przyjazdu od godz.16:00-17:00 kończy od godz. 10:00-12:00 - godziny mogą się wahać w zależności od hotelu); wyżywienie w/g opisu.

Cena nie zawiera: opieki rezydenta, kaucji, taks klimatycznych i depozytów, karnetów narciarskich (w sezonie zimowym), ubezpieczeń, dodatkowych usług płatnych na miejscu.

Hotele regulacje i zmiany po covid 19

W następstwie pandemii hotele wdrażają regulacje sanitarne mające na celu zapewnienie Klientom bezpiecznego wypoczynku. W każdym hotelu znajdą się wytyczne dotyczące korzystania z: infrastruktury (baseny, siłownie, SPA, sale zabaw, wspólne pomieszczenia, sposób wydawania posiłków itp.), z systemu All Inclusive, atrakcji, animacji itp. Hotele zastrzegają sobie prawo do wprowadzania zmiany zasad korzystania z oferty hotelowej zgodnie z wymogami. Zalecenia i regulacje mogą się zmieniać dynamicznie i mogą być wprowadzane w trybie nagłym. Obiekty działają zgodnie z wytycznymi władz danego kraju obowiązującymi w związku z przeciwdziałaniem epidemii COVID-19. Wszelkie zmiany wynikają z wdrażania przepisów sanitarnych, do których stosowania zobowiązane są hotele oraz turyści. Obowiązek dostosowania się do reżimu sanitarnego nie uprawnia Klienta do możliwości żądania odszkodowania.

Prosimy każdorazowo o zapoznawanie się z komunikatami MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi i sanitarnymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych. W przypadku rezerwacji wakacji w Polsce: https://www.gov.pl/web/rozwoj/hotele-i-inne-miejsca-noclegowe.

Aktualne wytyczne można również znaleźć na stronie Głównego Inspektoratu Sanitarnego, Światowej Organizacji Zdrowia oraz Europejskiego Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób.

Światowa Organizacja Zdrowia uznała epidemię wywołaną wirusem SARS-CoV-2 za pandemię. Podejmując decyzję o wyjeździe należy liczyć się z ograniczeniami w ruchu lotniczym, w przypadku uzasadnionych podejrzeń wystąpienia SARS-CoV-2 z koniecznością pobytu w wyznaczonym przez władze kraju obiekcie lub szpitalu, z trudnościami w powrocie do kraju, obowiązkiem poddania się kwarantannie lub samoizolacji, a także przeprowadzenia dodatkowych badań lekarskich na zlecenie władz miejscowych.

Ważne: Kienci zobowiązani są do zapoznania się z akutalnymi zasadami i ograniczeniami na: https://www.gov.pl/web/koronawirus/aktualne-zasady-i-ograniczenia

Dokonanie rezerwacji

Każda rezerwacja wstępna, po potwierdzeniu przez Agenta/Klienta, uzyskuje status "Do potwierdzenia", co oznacza, że Organizator sprawdza dostępność miejsc w hotelu (rodzaj pokoju lub inne składniki zarezerwowane przez Klienta) i dopiero po sprawdzeniu dostępności nadaje rezerwacji odpowiedni status (Potwierdzona/Anulowana).

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Piątek
24.09.2021

Wykwaterowanie

Poniedziałek
27.09.2021

Dostępne pokoje

Pokój dwuosobowy

2 dorosłych
Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review

Mapa

Pogoda

18°C
6°C
6