Aktualizujemy parametry oferty
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ

Dostępne pokoje

Pokój dwuosobowy

wanna lub prysznic, klimatyzacja, WC telewizor telefon
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji AXA ASSISTANCE

174
za wycieczkę
promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
1830
za wycieczkę
Rezerwacja jest w 100% darmowa i nie zobowiązuje do zakupu wycieczki

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK522657Region: PortoOrganizator: neckermann

Opis hotelu

Hotel położony 500m od Casa da Musica, 600m od centrum Porto, 3km od Muzeum Sztuki Współczesnej Serralves i 13km od lotniska w Porto. Udogodnienia i usługi: restauracja, bar, winda, internet bezprzewodowy, centrum biznesowe i 24 h recepcja. Wyposażenie pokoi: mini bar, klimatyzacja, internet bezprzewodowy, sejf (dodatkowa opłata), TV, telefon, suszarka do włosów i łazienka. Adres: Mercado Bom Sucesso - Largo Ferreira Lapa, 21 - 183, 4150 - 323, Porto, Portugalia

Tech info

Prosimy o zwrócenie uwagi na rodzaj zarezerwowanego przelotu. W zależności od linii lotniczej limity bagażu głównego mogą wynosić od 30 kg do 0 kg/osoba. (standardowo przy przelotach czarterowych wynoszą 20 kg/osoba).

Warunki uczestnictwa
Zobacz szczegóły

Mapa

Pogoda

Październik

Zobacz cały rok
Temperatura w dzień
20°C
Temperatura w nocy
11°C
Temperatura wody
18°C
Liczba godzin słonecznych
6

Opinie

Przed podróżą

Paszporty

Do Portugalii Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.

Wizy

W Portugalii dla Polaków wizy nie są wymagane.

Szczepienia, służba zdrowia

Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.

Dodatkowe opłaty

Jeżeli w danym regionie lokalne władze wprowadziły opłatę klimatyczną (podatek turystyczny), należy ją uiścić w hotelu podczas zakwaterowania. Wysokość opłaty zależy od długości pobytu oraz kategorii hotelu i może wynieść od 0,5 do 7 EUR za dzień pobytu jednej osoby. Ze względu na często wprowadzane zmiany w wysokości podatku, podane zostały przybliżone wartości pobieranych opłat. Aktualnych informacji o wysokości opłat klimatycznych należy szukać na stronach lokalnych władz regionu.

Infolinia Wakacje.pl

+48 58 300 16 66