Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Pytloun Grand Hotel Imperial

Last minute
Kod oferty: WAK601913

Dostępne pokoje

Pokój dwuosobowy

superior
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Pokój dwuosobowy

de lux
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

185
za wycieczkę
promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
0
za wycieczkę
Trwa weryfikacja ceny

Informacje o podróży

Zakwaterowanie

15.08.2020 Sobota

Wykwaterowanie

22.08.2020 Sobota

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK601913Region: Góry IzerskieOrganizator: Nekera

Kraj

Czechy

Opis

Pytloun Grand Hotel Imperial położony jest w centrum jednego z najpiękniejszych miast w Czechach - Liberec, w sercu gór Izerskich. Lokalizacja hotelu pozwala na łatwe dotarcie do większości atrakcji turystycznych miasta, wystarczy 5minutowy spacer, aby dotrzeć m.in. do Aquaparku, a miejskie ZOO oddalone jest o ok. 2km.

Do dyspozycji Gości oddano komfortowe pokoje, restaurację i bar oraz kameralną Strefę Wellness.

Wszystkie wnętrza charakteryzują się nowoczesnym designem. Każdy pokój dysponuje klimatyzacją oraz bezprzewodowym dostępem do internetu. W wyposażeniu jest też telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych, telefon, minibarek, sejf, sprzęt do prasowania, a także zestaw do parzenia kawy i herbaty. W łazienkach znajduje się wanna z hydromasażem, ręczniki i zestaw kosmetyków.

Restauracja Zlaty Kohout to miejsce gdzie można się zrelaksować i dobrze zjeść. Posiłki przygotowywane są ze świeżych, lokalnych produktów, a nad jakością dań czuwają doświadczeni szefowie kuchni. W menu znajdują się głównie tradycyjne czeskie specjały, pozycje dla najmłodszych, jak i szeroka oferta miejscowych i zagranicznych win.

Dla osób spragnionych relaksu hotel udostępnił klimatyczną strefę relaksu z gabinetami masażu.

Pokój 2-os. superior

Komfortowy pokój z klimatyzacją przeznaczony dla dwóch osób. W wyposażeniu: TV, WiFi, telefon, sejf, minibarek, zestaw do prasowania, zestaw do parzenia kawy i herbaty. W łazience wanna z hydromasażem, suszarka do włosów, ręczniki i zestaw kosmetyków.

Pokój 2-os. deluxe

Komfortowy pokój z klimatyzacją przeznaczony dla dwóch osób z możliwością dokupienia dostawki. W wyposażeniu: TV, WiFi, telefon, sejf, minibarek, zestaw do prasowania, zestaw do parzenia kawy i herbaty. W łazience wanna z hydromasażem, suszarka do włosów, ręczniki i zestaw kosmetyków.

Pokój 4-os. deluxe

Komfortowy pokój z klimatyzacją przeznaczony dla czterech osób. W wyposażeniu: TV, WiFi, telefon, sejf, minibarek, zestaw do prasowania, zestaw do parzenia kawy i herbaty. W łazience wanna z hydromasażem, suszarka do włosów, ręczniki i zestaw kosmetyków.

Lokalizacja

Pytloun Grand Hotel Imperial położony jest w centrum czeskiego miasta Liberec.

Dojazdu samochodem

Jadąc od np. Jakuszyc/Szklarskiej Poręby należy kierować się na południowy zachód trasą DK3 wzdłuż trasy 10. Po ok. 20km, na rondzie należy wybrać zjazd w Karkonoska/trasa 14 i kontynuować, aż wzdłuż, aż do rozwidlenia i zjazdu na trasę 35/E442, gdzie należy zjechać w kierunku Liberec-centrum/Arena. Po ok. 1km należy skręcić w lewo w ul. Kosicka, w prawo w ul. Nakladni i ponownie w prawo w ul. 1. maje. Hotel położony jest po prawej stronie.

Odległość od Jakuszyc wynosi 44km, od Łodzi 444km, a od Katowic 397km.

Dojazd pociągiem i autobusem

Do Liberec można dojechać pociągiem m.in. ze Szklarskiej Poręby. Stacja oddalona jest o ok. 350m od hotelu.

Atrakcje

Liberec to jedno z najpiękniejszych miast w Czechach, położone nad Nysą Łużycką, w sercu Gór Izerskich. Wspaniałe zabytki, dziewicza przyroda i mnóstwo atrakcji turystycznych - to wszystko jest zagwarantowane dla osób, które zdecydują się na odwiedziny tego miasta.

Warto zobaczyć:

- Zoo

Najstarszy ogród zoologiczny w Czechach. Można obejrzeć tu ponad 160 gatunków zwierząt, a dla dzieci dostępne są huśtawki i kolejka.

• Iqulandia - nowoczesne centrum nauki z ponad 400 interaktywnymi eksponatami. Na miejscu znajduje się też planetarium, a także organizowane są warsztaty i pokazy naukowe.

• Galeria Regionalna - zaaranżowana w budynku dawnej łaźni, wśród eksponatów znajdują się prace malarstwa holenderskiego z XVI-HVIII w. oraz wiele okazów sztuki czeskiej.

• Jested - szczyt położony na 1012m n.p.m., na którym znajduje się nowoczesny budynek z kawiarnią. Z góry można podziwiać malowniczy widok na miasto.

• Muzeum Techniki - składa się z pawilony z luksusowymi samochodami z XX w., a także imponującej kolekcji historyczny pojazdów - aut, motocykli lub rowerów.

Warto wiedzieć

• Elegancki hotel zlokalizowany w Czechach

• Dogodne usytuowanie w centrum malowniczego miasta Liberec

• Przepiękne położenie w sercu gór Izerskich

• Do dyspozycji eleganckie, klimatyzowane pokoje

• W pakiecie codzienne śniadania

• W drugim kroku możliwość rozszerzenia pakietu o codzienne obiadokolacje: 63 zł/os./doba; dziecko do 13 lat: 45 zł/doba

• Niemowlę/dziecko poniżej 6 lat na łóżku z rodzicami GRATIS (bez świadczeń); w drugim kroku możliwość bezpłatnego wypożyczenia łóżeczka niemowlęcego

• Dostawka dla dziecka w wieku 6-13 lat: GRATIS (ze świadczeniami; możliwa tylko w Pokoju 2-os. Deluxe)

• Dostawka dla osoby powyżej 13 lat: 90 zł za dobę (ze świadczeniami; możliwa tylko w pokoju 2-os. Deluxe)

• Obiekt akceptuje zwierzęta domowe: 90 zł/doba

• Parking dodatkowo płatny: 35 zł/doba

Oferta zawiera

• Codzienne śniadania w formie bufetu (w godz. 6:30-10:00, sob-ndz 7:00-11:00)

• Bezpłatne, zimne przekąski w lobby barze (w godz. 14:00-20:00)

• Internet Wi-Fi

• Podatek VAT

• Doba hotelowa 14:00 - 12:00

Oferta nie zawiera

• Opłata miejscowa: 0,7 EUR od osoby pow. 18 lat/doba

• Pozostałe usługi hotelu

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Przed podróżą

Paszporty

Dokumentem podróży uprawniającym do wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Republiki Czeskiej do 90 dni jest paszport bądź dowód osobisty.

Wizy

Obywatele polscy korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej/Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Szczepienia, służba zdrowia

Zaleca się wykupienie Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ).

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że Pasażerom nie wolno wjeżdżać do Czech.
- Nie dotyczy to obywateli Czech.
- Nie dotyczy to pasażerów posiadających czeskie zezwolenie na pobyt na pobyt dłuższy niż 90 dni lub na pobyt stały.
- Nie dotyczy to pasażerów posiadających czeską wizę długoterminową (z wyłączeniem naklejek wizowych z komentarzem krajowym D / VR / XX).
- Nie dotyczy to pasażerów posiadających Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego wydaną przez Czechy.
- Nie dotyczy to pasażerów posiadających paszporty dyplomatyczne i służbowe wydane przez Czechy.
- Nie dotyczy to pasażerów młodszych niż 18 lat, jeżeli ich rodzic jest obywatelem Czech; oraz rodzic małoletniego poniżej 18 roku życia, jeżeli ten małoletni jest obywatelem Czech.
- Nie dotyczy to członków misji objętych Konwencją wiedeńską o stosunkach dyplomatycznych oraz członków urzędów konsularnych na podstawie Konwencji wiedeńskiej o stosunkach konsularnych akredytowanych w Czechach oraz urzędników organizacji międzynarodowych z siedzibą w Czechach zarejestrowanych w Ministerstwie Spraw Zagranicznych Czechy, w tym członkowie ich rodzin.
- Nie dotyczy to pasażerów, którzy są obywatelami innego państwa członkowskiego UE, Islandii, Liechtensteinu, Norwegii, Szwajcarii lub Zjednoczonego Królestwa, którzy są małżonkami obywateli Czech i przedstawiają akt małżeństwa lub jego odpis.
- Nie dotyczy to pasażerów, którzy są obywatelami innego państwa członkowskiego UE, Islandii, Liechtensteinu, Norwegii, Szwajcarii lub Wielkiej Brytanii, z oficjalnym potwierdzeniem przez ambasadę swojego kraju macierzystego lub przez ambasadę Czech potwierdzającą przyjęcie na lot dla cel repatriacji do państwa macierzystego i zorganizowany transfer lub ich zamiar przeniesienia z terytorium Czech do państwa macierzystego.
Decyzja pozostaje w mocy do odwołania.
Zalecamy śledzenie aktualnych oficjalnych informacji.

Infolinia Wakacje.pl

+48 58 325 29 00