Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Terme (Catez ob Savi)

Kod oferty: WAK545245
Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.
wpPilot
Teraz przy zakupie wycieczki dostęp do WP Pilot gratis!
Zgarnij kod 14 dniowego dostępu do WP Pilot - telewizji online i oglądaj 35 kanałów TV gdziekolwiek jesteś
 Sprawdź teraz 

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK545245Region: Dolna KrainaOrganizator: Volare Travel
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Temperatura w dzień
24°C
Temperatura w nocy
17°C
Temperatura wody
23°C
Liczba godzin słonecznych
7

Opinie

Opinie dodane przez

4.7
Przemysław
Pobyt - Czerwiec 2018Rodzina z dziećmi
Zaletyspokój cisza ladne połozenie
WadyObiekt mocno zaniedbany bylismy po 20 czerwca połowa zjężdzalni nie działa te co działają włączane są na pol godziny i znowu wyłączane ciągłe problemy z kartami dostepu na baseny
Ogólnie pobyt ok miejsce super dla dzieci ale baseny powinny byc juz 10 lat temu odnowione, duze niedbalstwo np. jakis mistrz jak kosił trawe zylkowa kosa obok basenow to nawalil trawy do wody i tak sobie pływala, \"place zabaw dla dzieci \" poprostu strasza maja ze 20 lat animacje dla dzieci słabe w zasadzie ograniczone do tanczenia, stołówka na basenach wyglada jak bar mleczny w czasach prlu i podobna tez jest na niej obsługa, połowa zjeżdżalni nie działała te co działały włączane na pol godziny i znowu wyłączane na godzine albo dwie pomimo tłumów dzieci... ogólne niedbalstwo trawe kosza w niektorych miejscach koło naszego domku miała ze 25cm... i za cały pobyt 10 dni nikt jej nie skosił na plus napewno położenie widok na góry cisza i spokój wieczorami

Przed podróżą

Paszporty

Od osób odwiedzających Słowenię wymagane jest posiadanie ważnego paszportu lub dowodu osobistego. Przed wjazdem należy upewnić się, czy dokument jest czytelny, w dobrym stanie technicznym i pozwala na jednoznaczne stwierdzenie tożsamości.

Wizy

Słowenia należy do krajów strefy Schengen stąd na granicach z Austrią, Węgrami i Włochami nie funkcjonują stałe posterunki graniczne. Niemniej, z uwagi na aktualną sytuację w Europie, coraz częściej organizowane są okresowe kontrole paszportowo-osobowe na ww. granicach. Policja może w związku z tym przeprowadzać kontrole tożsamości na terytorium całego kraju. Granica słoweńsko-chorwacka stanowi granicę zewnętrzną Unii Europejskiej i strefy Schengen. Obowiązuje na niej pełny system kontroli paszportowo-celnej.

Szczepienia, służba zdrowia

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że w związku z pogorszeniem sytuacji epidemiologicznej od 21 sierpnia 2020 r. Polska ponownie znalazła się na tzw. żółtej liście. Oznacza to, iż naszych obywateli, którzy chcieliby na terytorium Słowenii pozostać dłużej niż 12 godzin, obowiązuje 14-dniowa kwarantanna. Obowiązek kwarantanny nie dotyczy osób w tranzycie (w tym również tych przybywających z krajów znajdujących się na tzw. czerwonej liście?, tj. jeżeli ich pobyt na terenie Słowenii nie przekracza 12 h. Obywatele RP posiadający potwierdzoną rezerwację (dokonaną przed 21.08.2020 r.), mogą przyjechać do Słowenii pod warunkiem przedłożenia negatywnego wyniku testu na COVID-19 (RT-PCR), który nie jest starszy niż 36 godzin i został wykonany w kraju UE lub strefy Schengen.

Infolinia Wakacje.pl

+48 58 325 29 00