Oferta, której szukasz, została wyprzedana. Nie rezygnuj jednak z wakacyjnych planów!

Mamy dla Ciebie ogromny wybór hoteli

Sprawdź inne oferty
lub

Możemy Ci pomóc znaleźć równie atrakcyjny hotel.

Wakacje.plWczasySri LankaPołudniowa ProwincjaKosgodaSheraton Kosgoda Turtle Beach Resort

Sheraton Kosgoda Turtle Beach Resort

Kod oferty: WAK717082
Kod oferty: WAK717082
25
obiekt, budynek główny, teren hotelu
teren hotelu
teren hotelu
pokój, balkon / taras
recepcja / lobby

Opis oferty

Region: Południowa ProwincjaOrganizator: Best ReisenKod oferty: WAK717082
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Opinie dodane przez

Turysta
Czerwiec 2022 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 21.06.2022
8.0
+2
Pobyt w tym hotelu oceniam bardzo wysoko. Cudne otoczenie, ciekawe zwierzęta wokół terenu hotelu. Dzieci były wniebowzięte. Kuchnia wielokulturowa dostosowana dla wszystkich, a co najważniejsze potrawy są bardzo smaczne i doprawione optymalnie. Jeśli ktoś lubi słodkości również się nie zawiedzie.
ZaletyCiekawa lokalizacja, bardzo dobre jedzenie, fajna obsług, ciekawe zwierzęta wokół i na terenie hotelu.
WadyJedyną wadą w tej klasie hotelu, to na plaży co prawda ogólnej ciągle czekający na klientów naciągacze wycieczek. Nawet gdy budowaliśmy z synem zamek z piasku, ktoś coś chciał i przeszkadzał cieszyć się chwilą.

Magda
Marzec 2022 ·

Grupa znajomych

Dodano: 14.03.2022
10
+5
Rewelacyjne miejsce. Hotel czysty, miła obsługa. Położony tuż przy samym oceanie. Puste , piaszczyste plaże. Wyśmienite świeże jedzenie. Bardzo duży wybór potraw. Mnóstwo owoców, warzyw , świeżych owoców morza. Na plaży przy hotelu lokalny przewodnik Madu zorganizuje dla Was każdą wycieczkę .
ZaletyLokalizacja , bardzo dobra kuchnia, czyste, duże pokoje
Wadybrak

Mapa

Pogoda

28°C
23°C
27°C
12

Przed podróżą

SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY
Brak wymaganych formularzy.
Ubezpieczenie kosztów leczenia covid-19 wykupione na stronie informacyjnej Sri Lanki. Zobacz więcej.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie o ile podróżujący został zaszczepiony pełną dawką szczepionki przynajmniej 14 dni przed wylotem. Certyfikat szczepienia powinien być przetłumaczony na język angielski.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie obowiązuje jeżeli podróżujący wyzdrowiał z COVID-19 w okresie od 6 miesięcy do 7 dni przed podróżą oraz przyjął przynajmniej jedną dawkę szczepionki. Podróżujący musi przedstawić dokumenty potwierdzające ozdrowienie i przyjęcie szczepionki- oba w języku angielskim. Jeżeli podróżujący nie spełnia powyższych wymagań traktowany jest jako osoba niezaszczepiona.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie obowiązuje dzieci do 12 roku życia- dotyczy również szczepienia. Starsze dzieci (12 - 18 lat) jeżeli przyjęły jedną dawkę szczepionki, traktowane są jako osoby w pełni zaszczepione.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: tak, PCR wykonany nie wcześniej niż 72 godziny przed wylotem lub antygenowy nie wcześniej niż 48 godzin przed wylotem. Zaświadczenia powinny być przetłumaczone na język angielski. Po przylocie wykonywany jest drugi test- PCR.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie.
Wymagany okres ważności paszportu przy wjeździe wynosi minimum 6 miesięcy ponad termin planowanego zakończenia pobytu na Sri Lance. Konieczne jest posiadanie biletu powrotnego. Każdy cudzoziemiec powinien posiadać środki finansowe w wysokości minimum 30 USD na dzień pobytu.
Władze Sri Lanki podjęły decyzję o wprowadzeniu z dniem 1 stycznia 2012 r. systemu elektronicznej autoryzacji wjazdu - Electronic Travel Authorization (ETA), który jest wymagany dla wszystkich osób przybywających na Sri Lankę.

Nie ma obowiązku szczepień ochronnych.