Średnia temperatura30°Średnia temperatura w dzień
w wybranym terminie podróży

Coco Royal Beach Resort
Sri Lanka / Zachodnia Prowincja / Wadduwa

Coco Royal Beach Resort: obiekt, basen

obiekt, basen

Dodaj do schowka Ecco Travel
Last minute
śniadania i obiadokolacje samolotem

Nr WAK439113

5 149 zł -16% 4 349 zł 7 dni / os.
REZERWUJ

Rezerwacja jest w 100% darmowa
i nie zobowiązuje do zakupu wycieczki

Hotel
  • Bezpośrednio przy plaży
  • Kurorty nadmorskie
  • Oferty egzotyczne

Kod oferty

WAK439113

Region

Sri Lanka

Opis

Dobra lokalizacja, przy piaszczystej plażyCzyste, przytulnie urządzone pokojeSmaczne, urozmaicone jedzenie także w formule All InclusiveMiła, profesjonalna obsługaSiłownia, boisko do siatkówki plażowej oraz wypożyczalnia rowerów

Lokalizacja

W Kalutara, przy plaży, ok. 72km od lotniska.

Wyposażenie

Liczba pokoi: 70, restauracje: 1, baseny odkryte: 1, recepcja 24h, wymiana walut, ogród, internet bezprzewodowy, sklep z pamiątkami, wypożyczalnia rowerów (płatna), jubiler, room service (płatny), pralnia/czyszczenie chemiczne (płatne), bar przy basenie, bar na plaży, brak udogodnień dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej.

Pokoje

Łazienka z prysznicem, suszarka do włosów, telewizja satelitarna, telewizor LCD, taras/balkon, klimatyzacja indywidualnie sterowana, zestaw do parzenia kawy/herbaty, mini bar (płatny) Typ pokoju - superior: pokoje dla max 3 dorosłych albo 2 osób dorosłych i 2 dzieci ( UWAGA: jedno z dzieci nie ma dostawki i śpi z rodzicami).

Plaża

Przy hotelu.

Sport na plaży

Siatkówka.

Sport i fitness

Siłownia (płatna), badminton (płatny), SPA (płatne).

Rozrywka

Okazjonalny, wieczorny program rozrywkowy z muzyką na żywo

Dla dzieci

Opiekunka (płatna, na zapytanie), łóżeczko dziecięce (na zapytanie).

Wyżywienie

Śniadania i obiadokolacje, możliwość dopłaty do pakietu All Inclusive.

All inclusive

Śniadanie, lunch i kolację w restauracji głównej; lokalne alkohole oraz napoje bezalkoholowe; siatkówka plażowa, aerobik w wodzie w cenie.

Cena zawiera

Przelot na trasie Polska - Colombo - Polskaopłaty lotniskowe, ubezpieczenie KL, NNWtransfery lotnisko - hotel, hotel - lotniskozakwaterowanie w hotelu zgodnie z wybraną ofertą

Cena nie zawiera

Dopłaty do wylotu z lotniska lokalnegodopłaty do pokoju pojedynczegodopłat do pokoi o wyższym standardziewycieczek fakultatywnychw przypadku rezerwacji dla 2 osób dorosłych i 2 dzieci - jedno z dzieci nie ma dostawki i śpi z rodzicamikoszty wizy lankijskiej.miejsca obok siebie w samolocie za dodatkową opłatą (o cenę i dostępność zapytaj sprzedawcę).Informacja o możliwych dopłatach dostępna w formularzu rezerwacji.

Obsługa na miejscu

Ograniczona obsługa miejscowego agenta Ecco Travel - w jęz. polskim przez cały rok. Obsługa zawiera: spotkanie , kontakt telefoniczny. Dane kontaktowe agenta podajemy na dowodzie rezerwacji.

Informacje wizowe

Władze Sri Lanki wprowadziły bezpłatne wizy turystyczne dla obywateli Polski (polski paszport) w okresie pobytu od 01.08.2019 do 31.01.2020. Maksymalna długość pobytu do 30 dni. Proces uzyskania wizy nie ulega zmianie. Rekomendujemy jednak wyrobienie wizy online przez system ETA - za pośrednictwem strony internetowej http://www.eta.gov.lk/
Przy wjeździe na Sri Lankę wymagana jest wiza. Wizy turystyczne wydawane są na lotnisku w Kolombo, na okres do 30 dni, w cenie 40 USD/os. Należy przedstawić paszport ważny 6miesięcy od daty powrotu. (Konieczne jest posiadanie biletu powrotnego. Każdy cudzoziemiec powinien posiadać środki finansowe w wysokości minimum 30 USD na dzień pobytu).

Wizy na pobyt do 48 h i tranzytowe, a także wizy dla dzieci do 12 roku życia - bez opłat.

Wizę można również uzyskać za pośrednictwem strony internetowej http://www.eta.gov.lk/ - w cenie 35 USD/os.

Ecco Travel nie pośredniczy w uzyskaniu wiz wjazdowych na Sri Lankę.

Warunki uczestnictwa

Pogoda na Sri Lance
I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII
Temperatura
w dzień °C
30°
31°
31°
31°
31°
29°
29°
29°
29°
29°
29°
29°
Temperatura
wody °C
27° 27° 28° 28° 29° 29° 28° 27° 27° 28° 27° 27°
Temperatura
w nocy °C
22° 22° 23° 24° 26° 25° 25° 25° 25° 24° 23° 22°
Śr. liczba godzin
słonecznych
8 9 8 7 6 5 6 6 6 7 6 8

Paszporty

Wymagany okres ważności paszportu przy wjeździe wynosi minimum 6 miesięcy ponad termin planowanego zakończenia pobytu na Sri Lance. Konieczne jest posiadanie biletu powrotnego. Każdy cudzoziemiec powinien posiadać środki finansowe w wysokości minimum 30 USD na dzień pobytu.

W związku z wprowadzeniem stanu wyjątkowego w wyniku ataków terrorystycznych na Sri Lance, Ministerstwo Spraw Zagranicznych odradza podróże, które nie są konieczne.

Wizy

Władze Sri Lanki podjęły decyzję o wprowadzeniu z dniem 1 stycznia 2012 r. systemu elektronicznej autoryzacji wjazdu - Electronic Travel Authorization (ETA), który jest wymagany dla wszystkich osób przybywających na Sri Lankę (więcej informacji można uzyskać na stronie ETA, informacja o aktualnie obowiązujących opłatach wizowych dostępna jest na http://www.eta.gov.lk/slvisa/visainfo/fees.jsp?locale=en_US).

Szczepienia, służba zdrowia

Nie ma obowiązku szczepień ochronnych.