Średnia temperatura29°Średnia temperatura w dzień
w wybranym terminie podróży

Taprobana Wadduwa
Sri Lanka / Zachodnia Prowincja / Wadduwa

Taprobana Wadduwa: basen, sport i rekreacja

basen, sport i rekreacja

Dodaj do schowka Ecco Travel
Last minute
śniadania i obiadokolacje samolotem

Nr WAK485163

9 861 zł 7 dni / os.
REZERWUJ

Rezerwacja jest w 100% darmowa
i nie zobowiązuje do zakupu wycieczki

Hotel
  • Kurorty nadmorskie
  • Oferty egzotyczne

Kod oferty

WAK485163

Region

Sri Lanka

Opis

Hotel mieści się tuż przy plażyPokoje Deluxe z widokiem na ocean i ogródBogata oferta gastronomicznaUdogodnienia dla rodzin z dziećmiOdkryty basen, siłownia i SPA

Lokalizacja

W Wadduwa, przy plaży, ok. 56km od lotniska.

Wyposażenie

Restauracje a'la carte: 4, bary: 1, baseny odkryte: 1, Brak udogodnień dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej, internet, opieka lekarska (płatna), usługa pocztowa (za dopłatą), wypożyczalnia samochodów, room service, pralnia/czyszczenie chemiczne (płatne), centrum konferencyjne, kantor

Basen

Basen odkryty, basen dla dzieci.

Pokoje

Klimatyzacja, telewizja, mini bar, łazienka z wanną lub prysznicem, internet, taras/balkon, zestaw do parzenia kawy/herbaty, sejf Typ pokoju - Pokoje deluxe dla max 3 osób dorosłych albo 2 dorosłych i 1 dziecka.
Za dopłatą pokoje: superior room, suite room.

Plaża

Piaszczysta.

Sport i fitness

Część oferty może być dostępna za dopłatą: siłownia, SPA, joga.

Dla dzieci

Basen, brodzik, opiekunka (płatna).

Wyżywienie

Śniadanie i obiadokolacja

All inclusive

Pakiet All Inclusive dostępny za dopłatą.

Cena zawiera

Przelot na trasie Polska - Colombo - Polskaopłaty lotniskowe, ubezpieczenie KL, NNWtransfery lotnisko - hotel, hotel - lotniskozakwaterowanie w hotelu zgodnie z wybraną ofertą

Cena nie zawiera

Dopłaty do wylotu z lotniska lokalnegodopłaty do pokoju pojedynczegodopłat do pokoi o wyższym standardziewycieczek fakultatywnychw przypadku rezerwacji dla 2 osób dorosłych i 2 dzieci - jedno z dzieci nie ma dostawki i śpi z rodzicamikoszty wizy lankijskiej.miejsca obok siebie w samolocie za dodatkową opłatą (o cenę i dostępność zapytaj sprzedawcę).Informacja o możliwych dopłatach dostępna w formularzu rezerwacji.

Obsługa na miejscu

Ograniczona obsługa miejscowego agenta Ecco Travel - w jęz. polskim przez cały rok. Obsługa zawiera: spotkanie , kontakt telefoniczny. Dane kontaktowe agenta podajemy na dowodzie rezerwacji.

Informacje wizowe

Władze Sri Lanki wprowadziły bezpłatne wizy turystyczne dla obywateli Polski (polski paszport) w okresie pobytu od 01.08.2019 do 31.01.2020. Maksymalna długość pobytu do 30 dni. Proces uzyskania wizy nie ulega zmianie. Rekomendujemy jednak wyrobienie wizy online przez system ETA - za pośrednictwem strony internetowej http://www.eta.gov.lk/
Przy wjeździe na Sri Lankę wymagana jest wiza. Wizy turystyczne wydawane są na lotnisku w Kolombo, na okres do 30 dni, w cenie 40 USD/os. Należy przedstawić paszport ważny 6miesięcy od daty powrotu. (Konieczne jest posiadanie biletu powrotnego. Każdy cudzoziemiec powinien posiadać środki finansowe w wysokości minimum 30 USD na dzień pobytu).

Wizy na pobyt do 48 h i tranzytowe, a także wizy dla dzieci do 12 roku życia - bez opłat.

Wizę można również uzyskać za pośrednictwem strony internetowej http://www.eta.gov.lk/ - w cenie 35 USD/os.

Ecco Travel nie pośredniczy w uzyskaniu wiz wjazdowych na Sri Lankę.

Warunki uczestnictwa

Pogoda na Sri Lance
I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII
Temperatura
w dzień °C
30°
31°
31°
31°
31°
29°
29°
29°
29°
29°
29°
29°
Temperatura
wody °C
27° 27° 28° 28° 29° 29° 28° 27° 27° 28° 27° 27°
Temperatura
w nocy °C
22° 22° 23° 24° 26° 25° 25° 25° 25° 24° 23° 22°
Śr. liczba godzin
słonecznych
8 9 8 7 6 5 6 6 6 7 6 8

Paszporty

Wymagany okres ważności paszportu przy wjeździe wynosi minimum 6 miesięcy ponad termin planowanego zakończenia pobytu na Sri Lance. Konieczne jest posiadanie biletu powrotnego. Każdy cudzoziemiec powinien posiadać środki finansowe w wysokości minimum 30 USD na dzień pobytu.

W związku z wprowadzeniem stanu wyjątkowego w wyniku ataków terrorystycznych na Sri Lance, Ministerstwo Spraw Zagranicznych odradza podróże, które nie są konieczne.

Wizy

Władze Sri Lanki podjęły decyzję o wprowadzeniu z dniem 1 stycznia 2012 r. systemu elektronicznej autoryzacji wjazdu - Electronic Travel Authorization (ETA), który jest wymagany dla wszystkich osób przybywających na Sri Lankę (więcej informacji można uzyskać na stronie ETA, informacja o aktualnie obowiązujących opłatach wizowych dostępna jest na http://www.eta.gov.lk/slvisa/visainfo/fees.jsp?locale=en_US).

Szczepienia, służba zdrowia

Nie ma obowiązku szczepień ochronnych.