Dobry75% poleceń
7,5

7 805

za osobę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny
Wakacje.plWczasyTajlandiaPhuketKaronPhuket Orchid Resort Spa
Dobro naszych klientów to dla nas priorytet

Phuket Orchid Resort Spa

Kod oferty: WAK599392
teren hotelu
basen
teren hotelu
budynek główny, teren hotelu
teren hotelu, basen
teren hotelubasenteren hotelubudynek główny, teren hoteluteren hotelu, basenteren hotelu, basenaquapark, dla dzieciteren hotelubasen, brodzik, dla dzieciobiekt, teren hotelu, basenbasen, zjeżdżalnia, dla dzieciteren hotelu, basenzjeżdżalniabrodzik, dla dziecibasen, aquapark, dla dziecibasen, aquapark, zjeżdżalniabasen, aquapark, zjeżdżalniabasen, zjeżdżalniaobiekt, basen, zjeżdżalniadla dzieci, plac zabawrecepcja / lobbyrecepcja / lobby, teren hotelupokójpokójSPASPAteren hotelusale konferencyjnesiłownia

Nasi klienci docenili

 • Świątynia Chalong Temple
 • Park rozrywki Phuket FantaSea
 • Rozbudowna infrastruktura nurkowa (wyjazdy na Similany, Surin czy Phi Phi)
 • Malownicze zatoczki (m.in. Nakalay Bay i Nai Harn Beach)
 • Dostępne pokoje

  Pokój dwuosobowy

  de lux
  2 dorosłych
  12 500 zł
  za pokój

  Pokój dwuosobowy

  rodzinny
  2 dorosłych
  14 416 zł
  za pokój

  Pokój dwuosobowy

  pool access
  2 dorosłych
  15 056 zł
  za pokój

  Dodatkowe opcje

  Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji AXA ASSISTANCE

  495
  za wycieczkę
  promesa

  Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

  promesa
  2750
  za wycieczkę
  Trwa weryfikacja ceny
  Rezerwacja jest w 100% darmowa i nie zobowiązuje do zakupu wycieczki

  Informacje o podróży

  Wylot

  21:3031.10.2020 Sobota
  WAWWarszawa - Chopin
  18:3001.11.2020 Niedziela
  HKTPhuket

  Powrót

  10:0014.11.2020 Sobota
  HKTPhuket
  20:0014.11.2020 Sobota
  WAWWarszawa - Chopin

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK599392Region: PhuketOrganizator: Exim Tours

  3

  Tajlandia/Phuket

  Kategoryzacja hotelu

  • kat. Exim Tours 3

  • kat. lokalna 3

  Położenie

  • w pobliżu plaży Karon

  • kilka minut pieszo od plaży

  • ok. 45km od lotniska Phuket

  Plaża

  • piaszczysta

  Pokoje

  Deluxe

  • klimatyzacja indywidualna

  • mini bar (płatny)

  • TV Sat, telefon

  • łazienka (wanna/prysznic, WC, suszarka)

  • balkon/taras

  Familly

  • wyposażenie pokoju deluxe

  • łóżko piętrowe

  Sport, relaks, rozrywka

  Bezpłatne

  • 2 baseny

  • park wodny

  • siłowania

  Płatne

  • kort tenisowy

  • SPA (łaźnia, sauna, masaże)

  • golf, tenis

  • sporty wodne na plaży

  Dla dzieci

  • basen

  • plac zabaw

  • mini klub

  • pokój zabaw

  Wyżywienie

  BB: śniadania - bufet amerykański

  HB: śniadania - bufet amerykański i obiadokolacje serwowane lub w formie bufetu - okazjonalnie (napoje płatne przy obiadokolacji)

  Restauracje i bary

  • 3 restauracje (kuchnia międzynarodowa oraz tajska)

  • bary

  Dodatkowe informacje

  • sklepy

  • internet Wi Fi w lobby (płatny)

  • pralnia (płatna)

  • kantor

  • www.katagroup.com/phuketorchid

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Mapa i atrakcje okolicy

  Świątynia Wat Chalong

  5 km w linii prostej od hotelu
  Ta najważniejsza na wyspie świątynia oddalona jest od centrum miasta o ok. 8 km. Posąg 45-metrowego Buddy został wzniesiony na wzgórzu dzięki czemu jest widoczny z wielu miejsc na wyspie. Powstał z datków od turystów, mieszkańców przyległych prowincji oraz miejscowej ludności. Odwiedzając świątynię będziemy także mieli okazję podziwiania fantastycznych widoków na zatokę Chalong i Morze Andamańskie.

  Zobacz więcej

  Przylądek Promthep Cape

  8 km w linii prostej od hotelu
  Jest takie miejsce na wyspie, gdzie gromadzą się tłumnie pary wtulonych w siebie romantyków, które z wielką ekscytacją i zniecierpliwieniem wyczekują zachodu słońca. Tym miejscem jest Przylądek Promthep Cape, znajdujący się na południu wyspy. To najbardziej fotografowane miejsce na całej wyspie, niczym magnes przyciągające swoimi spektakularnymi zachodami słońca. Znalezienie tu wieczorem dobrego miejsca często graniczy z cudem dlatego sugerujemy przybyć z około godzinnym wyprzedzeniem. Znajduje się tu duży parking samochodowy oraz sklep z rękodziełem artystycznym oraz stragany z pamiątkami.

  Zobacz więcej

  Park rozrywki Phuket FantaSea

  14 km w linii prostej od hotelu
  Niezapomnianych atrakcji dostarczy nam wizyta w parku rozrywki Phuket FantaSea. Na terenie parku znajduje się teatr, restauracje oraz sklep z wyjątkowymi pamiątkami. Największą atrakcją i głównym celem turystycznych odwiedzin jest niewątpliwie teatr z bogatym repertuarem spektakli w stylu Las Vegas. Będąc widzem jednego z nich wkroczymy w świat tajskich mitów i legend oraz będziemy świadkami niesamowitych popisów słoni. Nie musimy się martwić o język spektakli ponieważ przedstawienia opowiadane są głównie muzyką. Park jest zamknięty w czwartki, przybliżona cena biletu ulgowego to 1800 BHT.

  Zobacz więcej

  Zatoka Phang Nga

  60 km w linii prostej od hotelu
  Są tacy, którzy byli na Phang Nga i uznali ją za jeden z cudów Tajlandii. Pozostali muszą się o tym przekonać na własne oczy. Zatokę tworzą wysypy wapienne o wyjątkowo malowniczych kształtach. Woda jest tu spokojna, ma przepiękny zielonkawy odcień. Oprócz malowniczych lagun główną atrakcją jest jaskinia na wyspie Ko Tapu, gdzie nakręcono film z udziałem Rogeara Moore'a w roli Jamesa Bonda ("Człowiek ze złotym pistoletem"). Film kręcono w 1974 roku i od tego czasu wyspa zyskała druga nazwę - Wyspy Jamesa Bonda.

  Zobacz więcej

  Pogoda

  Październik

  Zobacz cały rok
  Temperatura w dzień
  30°C
  Temperatura w nocy
  24°C
  Temperatura wody
  30°C
  Liczba godzin słonecznych
  6

  Opinie

  9.7
  Dawid & Ania
  Pobyt - Marzec 2015
  Piękne widoki, ogród, basen oraz blisko plażaNa plus oceniam: Bardzo duże baseny, hotel znajduje się w tropikalnym ogrodzie, dużo roślinności, palmy, zadbane baseny, ciekawy wystrój, wodospad, r

  Ocena klientów

  hcLogo_height_17px
  75%

  Poleca ten hotel

  Wszystkie opinie oPhuket Orchid Resort Spa

  Przed podróżą

  Paszporty

  Przy wjeździe w ruchu bezwizowym wymagany i bezwzględnie przestrzegany jest wymóg co najmniej 6-miesięcznego okresu ważności paszportu (liczony od daty wjazdu na terytorium Tajlandii), posiadanie biletu powrotnego oraz środków finansowych (10.000 THB na osobę).

  Urzędnicy imigracyjni mogą wymagać dodatkowych dokumentów potwierdzających turystyczny charakter wizyty (np. rezerwacja hotelowa, plan podróży). Niespełnienie tego warunku jest jednoznaczne z odmową wjazdu, a tym samym pasażer zawracany jest do portu macierzystego. Osoby o niedbałym i nieestetycznym wyglądzie mogą nie uzyskać zgody na wjazd.

  Wizy

  Od 11 sierpnia 2011 roku obywatele polscy zwolnieni są z obowiązku wizowego przy wjeździe do Tajlandii na pobyt turystyczny nie dłuższy niż okres 30 dni w przypadku wjazdu lotniczym przejściem granicznym lub 15 dni w przypadku wjazdu przejściem lądowym (z Kambodży, Laosu, Malezji). Ruch bezwizowy dotyczy jedynie wizyt o charakterze turystycznym.

  W przypadku wizyt o innym charakterze lub wizyt turystycznych przekraczających 30 dni konieczne jest ubieganie się o wizę w przedstawicielstwie dyplomatycznym Królestwa Tajlandii. Szczegółowe informacje na temat zasad wydawania wiz znajdują się na stronie MSZ Tajlandii oraz Ambasady Królestwa Tajlandii w Warszawie.

  Szczepienia, służba zdrowia

  Rząd Tajlandii rozważa zawieszenie ruchu bezwizowego dla obywateli państw najbardziej zagrożonych pandemią COVID-19, w tym Włoch. Nie można wykluczyć, że w miarę wzrostu liczby zachorowań na liście znajdą się również inne państwa UE, w tym Polska. Do zawieszenia ruchu bezwizowego może dojść bez uprzedzenia.

  Na lotniskach w Tajlandii wprowadzono dodatkowe środki kontroli zdrowotnej wobec wszystkich pasażerów przylatujących i wylatujących z kraju. Szczególnie wnikliwej kontroli mogą być poddawane osoby przylatujące (w tym w ramach tranzytu) z państw i terytoriów uznawanych przez władze tajskie za ?wysokiego ryzyka?. Na dzień publikacji niniejszego komunikatu są to: Włochy, Chiny, Korea Południowa, Hong Kong, Makau i Iran.

  Władze miejscowe mogą wymagać, by każda osoba przylatująca do Tajlandii wypełniła kwestionariusz zdrowotny. Kwestionariusz T8 można pobrać ze strony Civil Aviation Authority of Thailand lub wypełnić i złożyć go za pośrednictwem aplikacji AOT Airpots dostępnej na telefony z systemem Android i iOS. W kwestionariuszu należy wskazać dokładny adres pobytu w Tajlandii oraz numer telefonu komórkowego. Nie można wykluczyć, że władze miejscowe wprowadzą, bez uprzedzenia, nowy wzór kwestionariusza, który udostępnią dopiero na lotnisku. W związku z nowymi procedurami odprawy, należy liczyć się z dużymi kolejkami w strefie przylotów.

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że loty do Tajlandii są zawieszone.
  - Nie dotyczy to samolotów państwowych lub wojskowych, lądowań awaryjnych, lądowań technicznych bez opuszczania pokładusamolotu, pomocy humanitarnej, lotów medycznych, ratunkowych i repatriacyjnych. Pasażerowie podlegają kwarantannie przez 14 dni po przyjeździe
  Zalecamy śledzenie aktualnych oficjalnych informacji.

  Dodatkowe opłaty

  Opłata lotniskowa wynosi 700 THB na trasach międzynarodowych oraz od 50 do 200 THB na krajowych i wliczana jest w cenę biletu. W przypadku lotów transferowych opłata nie jest doliczana do kosztów zakupu biletu, decydując się zatem na opuszczenie lotniska nawet na kilka godzin, niezbędnym jest uiszczenie opłaty przy przekraczaniu granicy.

  Infolinia Wakacje.pl

  +48 58 325 29 00