Oferta, której szukasz, została wyprzedana. Nie rezygnuj jednak z wakacyjnych planów!

Mamy dla Ciebie ogromny wybór hoteli

Sprawdź inne oferty
lub

Możemy Ci pomóc znaleźć równie atrakcyjny hotel.

Wakacje.plWczasyTajlandiaPhuketThavorn Beach Village and Spa

Thavorn Beach Village and Spa

Kod oferty: WAK725434
Kod oferty: WAK725434
32

Opis oferty

Region: PhuketOrganizator: Prima HolidayKod oferty: WAK725434
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Opinie dodane przez

Mario
Listopad 2016 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 22.11.2016
6.2
5 gwiazdek to było w tym hotelu bardzo dawno temu.Fatalne położenie.Wszędzie trzeba brać taksówkę a z hotelu to taksówki w cenach mafijnych.Zabookowałem ten hotel ze wzgledu na zdjęcia plaży oraz domek bezposrednio na plaży.Niestety plaża okazała sie żwirowym pasem nad kamienistym brzegiem.Przez wiekszość dnia jest odpływ i morze wyglada jak kamienne pobojowisko.Mimo żę miałem domek na plazy właściwie trzeba by było jeżdzić na plażę w Kamali 3km .Chodzenie odpada bo to 3 km pod spora górę.Bus hotelowy jeżdzi codziennie na Patong ale np jak wyjedzie o 17 to wraca o 23.Na basenie tzw przy morzu były tylko 2 leżaki.Basen zaniedbany ,odpadające płytki itd.Jedyna zaleta że był pusty czyli do własnej dyspozycji.Hotel stary i wymagający remontu. Ceny w hotelu wołaja o pomste do nieba.Nikt nic nie kupuje i restauracje sa puste.Wszędzie w hotelu są reklamy które brzmia jak żart np kokos only 150 B .Dla nich to jest only gdzie kokosy kosztują od 20 do max 50 w najdroższych restauracjach .Mini bar w pokoju cola w puszce 105 B przy cenie 12 B w sklepie .Tylko 10 razy więce.Nie wiem na co oni liczą ale przydał by się im jakiś menager bo nie maja pojecia jak ten hotel prowadzić. Zatrudniaja ludzi którzy całymi dnami nic nie robia bo nie maja dla kogo.Wieczorem raz widziałem jakiegoś desperata.Myślałem po przyjeżdzie że jestem w pustym hotelu( wieczorem).Nic z tych rzeczy ,na śniadaniu tłum ludzi.Mało leżaków na plaży i zero parasoli.Leżaki dobrej jakości na basenie głównym (jest ładny) są, ale np parasole jak ze smietnika brudne i dziurawe.Podróżuje często po świecie i nie widziałem takich parasoli nawet na plażach najtańszych hoteli.Hotel ma potencjał ale mam wrażenie że kieruje nim jakiś menager z łapanki .Ja się naciąłem bo chciałem hotel z plażą gdzie w Tajlandi to rzadkość i nie polecam. Zdjęcia robione przez hotel sa podrasowane i robione podczas przypływu gdzie woda zakrywa głazy i kamienie.
ZaletyCisza i spokój.Zwierzęta.Ozdoba hotelu jest słoń .Najwieksze zaskoczenie i najwieksza atrakcja tego hotelu.Sniadania przywoite ale Tajowie maja problem z uzupełnianiem produktów na czas.Piękny basen i ogród.
WadyCeny z suftu,Mafia taksówkarska w hotelu i przed hotelem.Nic sie nie dzieje a ludzi dużo.Fikcyjne zajęcia wpisane w folder atrakcji które się nie odbywają.

Pogoda

30°C
24°C
30°C
8

Przed podróżą

SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY:
Brak wymaganych formularzy w związku z COVID-19.

Ubezpieczenie pokrywające koszty leczenia COVID-19.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie.
Przy wjeździe w ruchu bezwizowym wymagany i bezwzględnie przestrzegany jest wymóg co najmniej 6-miesięcznego okresu ważności paszportu (liczony od daty wjazdu na terytorium Tajlandii), posiadanie biletu powrotnego oraz środków finansowych (10.000 THB na osobę).

Urzędnicy imigracyjni mogą wymagać dodatkowych dokumentów potwierdzających turystyczny charakter wizyty (np. rezerwacja hotelowa, plan podróży). Niespełnienie tego warunku jest jednoznaczne z odmową wjazdu, a tym samym pasażer zawracany jest do portu macierzystego. Osoby o niedbałym i nieestetycznym wyglądzie mogą nie uzyskać zgody na wjazd.

Polacy, którzy podróżują do Tajlandii w celu turystycznym na okres do 30 dni, nie muszą mieć wizy.

W przypadku wizyt o innym charakterze lub wizyt turystycznych przekraczających 30 dni konieczne jest ubieganie się o wizę w przedstawicielstwie dyplomatycznym Królestwa Tajlandii. Szczegółowe informacje na temat zasad wydawania wiz znajdują się na stronie MSZ Tajlandii oraz Ambasady Królestwa Tajlandii w Warszawie.otniczym przejściem granicznym lub 15 dni w przypadku wjazdu przejściem lądowym (z Kambodży, Laosu, Malezji). Ruch bezwizowy dotyczy jedynie wizyt o charakterze turystycznym.
Opłata lotniskowa wynosi 700 THB na trasach międzynarodowych oraz od 50 do 200 THB na krajowych i wliczana jest w cenę biletu. W przypadku lotów transferowych opłata nie jest doliczana do kosztów zakupu biletu, decydując się zatem na opuszczenie lotniska nawet na kilka godzin, niezbędnym jest uiszczenie opłaty przy przekraczaniu granicy.