Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Mai Samui Beach Resort

Kod oferty: WAK596233
Kod oferty: WAK596233
obiekt, teren hotelu, basenobiekt, teren hotelu, basenobiekt, teren hotelu, basenteren hotelu, basenobiekt, teren hotelu, basenbasen, plażaobiekt, teren hotelu, basenpokójpokójpokójbalkon / taras, basenbalkon / taras, basenrestauracjateren hotelu, restauracjapool barsiłowniaSPASPAteren hotelu, plaża
obiekt, teren hotelu, basen
obiekt, teren hotelu, basen
obiekt, teren hotelu, basen
teren hotelu, basen
obiekt, teren hotelu, basen
COVID-19
Uwaga! Do wylotu zostało mniej niż 48 godzin. Przypominamy, że wciąż obowiązują restrykcje i dodatkowe wymagania (np. obowiązkowe testy dla osób bez szczepienia). Sprawdź tutaj, jakie warunki wjazdu obowiązują w przypadku tej oferty i czy zdążysz się przygotować.

Opis oferty

Region: SamuiOrganizator: Ecco TravelKod oferty: WAK596233
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review

Mapa

Farma węży Samui Snake Farm 16 km w linii prostej od hotelu
Jadowite węże wijące się wokół szyi, walki skorpionów i kogutów, taniec z kobrą i pytonem - wszystko to i znaczenie więcej zobaczymy na farmie węży. Będziemy świadkami ekscytujących spektakli, podczas których między innymi zaklinacze węży na naszych oczach będą starli się poskromić swoich małych "przyjaciół". Główną atrakcją farmy jest show z udziałem skorpionów i stonóg, które prowadzą rekordziści Księgi Guinessa, wpisani do niej ze względu na najdłuższy czas, w którym na swoim ciele mieli te wyjątkowe zwierzęta. Najodważniejsi będą mieli niepowtarzalną okazję zrobienia sobie zdjęcia z najgroźniejszym wężem Tajlandii. Na terenie farmy znajduje się także zoo, w którym spotkamy krokodyle, warany, mangusty i wiele innych gatunków zwierząt. Farma jest otwarta codziennie, pokazy odbywają się o 11.00 i 14.00.

Zobacz więcej

Świątynia Wat Plai Laem 16 km w linii prostej od hotelu
Polecamy zwiedzić najbardziej znaną na wyspie i zarazem najbardziej kolorową świątynię Wat Plai Laem. Znajduje się tam monumentalny posąg osiemnastoramiennej Guanyin (bogini miłosierdzia i współczucia). Według legend Guanyin może mieć nawet tysiąc rąk, którymi ochrania i otacza opieką ludzi. Zwróćmy uwagę na malowidła znajdujące się przy posągu (wyjątkowo pięknie ilustrują sceny z mitologii buddyjskiej). W niedalekiej odległości znajduje się kolejna atrakcja - posąg 30-metrowego, śmiejącego się Buddy. Wokół posągów rozciąga się piękne jezioro - dodatkową atrakcją dla najmłodszych może być karmienie mieszkających w nim ryb.

Zobacz więcej

Hin Ta and Hin Ya 19 km w linii prostej od hotelu
Koniecznie zobaczmy najbardziej fotografowaną atrakcję na wyspie - Hin Ta and Hin Ya, czyli wyjątkowych kształtów formacje skalne, przypominające męskie i żeńskie narządy płciowe. Hin Ta and Hin Ya zwane są także "Babcią i Dziadkiem", znajdziemy je na południowej części plaży Lamai. Stara legenda głosi, że "Babcia i Dziadek" to małżeństwo, które rozbiło się statkiem w okolicy Lamai i skamieniało. Tajlandczycy wieżą, że odwiedziny Hin Ta and Hin Ya skutkują poprawieniem płodności.

Zobacz więcej

Park narodowy Ang Thong National Marine Park 28 km w linii prostej od hotelu
Ang Thong National Marine Park to atrakcja, której nie możemy przegapić. Co nas tu czeka? Przede wszystkim zachwycająco piękne krajobrazy (przez niektórych uważane za najładniejsze w całej Tajlandii). Koniecznie wybierzmy się na punkt widokowy Wuatalab (pamiętajmy o odpowiednim obuwiu i stroju). Nasz trud wspinaczki zostanie doceniony w chwili, kiedy znajdziemy się na szczycie. Wnętrze wyspy skrywa kolejny sekret - szmaragdowe jezioro. Na wyspie można spędzić noc (znajduje się tu kilka domków turystycznych - zalecamy wcześniejszą rezerwację).

Zobacz więcej

Pogoda

29°C
24°C
30°C
5

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że została przywrócona możliwość lotów turystycznych do Tajlandii na pobyt do 30 dni. Podróżujący muszą wykonać na 72h przed wylotem test RT-PCR, wypełnić certyfikat Fit to Fly (również na 72h przed wylotem) oraz formularz wjazdowy.
Po przylocie podróżni poddani są badaniom przesiewowym oraz kwarantannie. Każdy musi mieć wykupione ubezpieczenie od zachorowania na COVID-19 na przynajmniej 100,000 USD.

UWAGA

W nawiązaniu do aktualizacji rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 23 czerwca 2021 roku w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby wracające do Polski z państw nienależących do strefy Schengen, Europejskiego Obszaru Gospodarczego lub EFTA obowiązane będą poddać się 10 dniowej kwarantannie licząc od dnia następującego po przekroczeniu granicy.

Obowiązek odbycia kwarantanny nie dotyczy osób zaszczepionych na COVID-19, ozdrowieńców oraz dzieci do ukończenia 12. roku życia podróżujących pod opieką dorosłych będących osobami zaszczepionymi przeciwko COVID-19.

Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.

Okres kwarantanny ulega skróceniu w przypadku uzyskania negatywnego wyniku testu na Covid wykonanego po 7 dniach od momentu przekroczenia granicy.
Przy wjeździe w ruchu bezwizowym wymagany i bezwzględnie przestrzegany jest wymóg co najmniej 6-miesięcznego okresu ważności paszportu (liczony od daty wjazdu na terytorium Tajlandii), posiadanie biletu powrotnego oraz środków finansowych (10.000 THB na osobę).

Urzędnicy imigracyjni mogą wymagać dodatkowych dokumentów potwierdzających turystyczny charakter wizyty (np. rezerwacja hotelowa, plan podróży). Niespełnienie tego warunku jest jednoznaczne z odmową wjazdu, a tym samym pasażer zawracany jest do portu macierzystego. Osoby o niedbałym i nieestetycznym wyglądzie mogą nie uzyskać zgody na wjazd.

Polacy, którzy podróżują do Tajlandii w celu turystycznym na okres do 30 dni, nie muszą mieć wizy.

W przypadku wizyt o innym charakterze lub wizyt turystycznych przekraczających 30 dni konieczne jest ubieganie się o wizę w przedstawicielstwie dyplomatycznym Królestwa Tajlandii. Szczegółowe informacje na temat zasad wydawania wiz znajdują się na stronie MSZ Tajlandii oraz Ambasady Królestwa Tajlandii w Warszawie.otniczym przejściem granicznym lub 15 dni w przypadku wjazdu przejściem lądowym (z Kambodży, Laosu, Malezji). Ruch bezwizowy dotyczy jedynie wizyt o charakterze turystycznym.
Opłata lotniskowa wynosi 700 THB na trasach międzynarodowych oraz od 50 do 200 THB na krajowych i wliczana jest w cenę biletu. W przypadku lotów transferowych opłata nie jest doliczana do kosztów zakupu biletu, decydując się zatem na opuszczenie lotniska nawet na kilka godzin, niezbędnym jest uiszczenie opłaty przy przekraczaniu granicy.