Wakacje.plWczasyTunezjaHammametHammametTui Blue Oceana Suites (ex. Sensimar Palace Oceana)

Tui Blue Oceana Suites (ex. Sensimar Palace Oceana)

Kod oferty: WAK649687
Kod oferty: WAK649687

Opis oferty

Region: HammametOrganizator: Coral TravelKod oferty: WAK649687
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Opinie dodane przez

9.2
Kamil
Witam, Z hotelu wszędzie jest blisko - jest położony w centrum miejscowości. Dobre kasyno. Wysoki standard - nie spodziewałem się tego w tym miejscu. Ogólnie bez zastrzeżeń.
9.1
Bergdorf
Pobyt - Sierpień 2008Para
Standard hotelu bardzo dobry. Położenie umożliwia prawdziwy odpoczynek - jest cicho i spokojnie. Do Hammamet Yasmine można dojść plażą, spacer zajmie około 25 minut. Do starego Hammametu można dojechać autobusem (za 0,5 dinara) - przystanek kilkaset metrów od hotelu. Można również dojechać taksówkami, które są tanie (około 5 dinarów). Jedzenie rewelacyjne. Na śniadanie są świeżo wyciskane soki i robione na Twoich oczach naleśniki, dużo owoców, serów i różnorodnego pieczywa. Na kolację wybór potraw bardzo duży - od robionego na Twoje zamówienie spagetti, przez ryby, mięsa, sałatki do ciast i lodów. Większość potraw się nie powtarza. Pokoje duże i czyste. Plaża duża i nie ma problemów z leżakami ani na plaży ani na basenie. Obsługa pomocna.
8.0
Krystian xx
Polecam osobom które szukają ciszy i odpoczynku w eksluzywnych warunkach. Przy basenie i na plaży nie ma tłumów. Do centrum najlepiej udać się taksówką. Wyposażenie i komfort pokoi jest fantastyczne i na najwyższym poziommie. Obsługa bardzo dobra, szybko reaguje na skargi. Mieliśmy popsuty tv a po 30 minutach nie było śladu po usterce. Jedynie do czego można się przyczepić to jedzenie jak na hotel z ***** mogłoby być lepsze.
7.8
Amparito
Pobyt - Maj 2008Para
Hotel bardzo cichy, raczej dla starszych osób. Polaków w ogóle nie było, a nas brano za Rosjan. Plaża pusta, przy basenie cicho, wszyscy leżą i odpoczywają, basen pusty. Codziennie wieczorki taneczne do późnych godzin nocnych. Kiepsko z animacją, dla dzieci zero atrakcji, jedynie brodzik i maleńki placyk zabaw. Do Hammamet można dojechać taksówkami za ok 4 dinary w jedną stronę. Radzę mieć drobne, na wydanie reszty nie ma co liczyć nigdzie. Na terenie hotelu można się porozumieć po angielsku.

Mapa

Pogoda

Październik

Zobacz cały rok
26°C
15°C
23°C
10

Przed podróżą

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: wymagany test PCR wykonany najwcześniej 72 h przed wylotem (musi zawierać kod QR który pokazuje wynik testu na oficjalnej stronie laboratorium)
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje - należy posiadać unijny certyfikat COVID.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: wymagany test PCR najwcześniej 72 h przed wylotem (musi zawierać kod QR który pokazuje wynik testu na oficjalnej stronie laboratorium)
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje- należy posiadać unijny certyfikat COVID.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany dla dzieci do 12 roku życia. Starsze dzieci wymagają przedstawienia negatywnego wyniku testu PCR wykonanego najwcześniej 72 h przed wylotem (musi zawierać kod QR który pokazuje wynik testu na oficjalnej stronie laboratorium)
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje dzieci do 12 roku życia, które podróżują pod opieką dorosłych, którzy są zaszczepieni przeciwko COVID-19 lub przedstawili negatywny wynik testu na COVID-19. Dzieci powyżej 12 roku życia, które nie są zaszczepione zobowiązane są odbyć 10 dniową kwarantannę, z której mogą być zwolnieni wykonując test PCR lub antygenowy po 7 dniach od powrotu do Polski.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: wymagany test PCR najwcześniej 72 h przed wylotem (musi zawierać kod QR który pokazuje wynik testu na oficjalnej stronie laboratorium)
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: tak - 10 dni. Aby być zwolnionym z kwarantanny należy wykonać test PCR lub antygenowy po 7 dniach od powrotu do Polski.

WYMAGANE DOKUMENTY:
Podróżni są zobowiązani wypełnić elektroniczny formularz (najwcześniej 48 godzin przed wylotem) oraz wydrukować wygenerowane potwierdzenia z kodem QR zobacz więcej.

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie.
Paszport powinien być ważny jeszcze co najmniej 3 miesiące od daty planowego opuszczenia Tunezji. Wjazd do Tunezji powinien nastąpić na podstawie paszportu nie budzącego wątpliwości, co do jego autentyczności. Wszelkie uszkodzenia mechaniczne dokumentu, zamazane wizy, dane osobowe, niewyraźne pieczęcie mogą spowodować uciążliwą procedurę wyjaśniającą lub cofnięcie z granicy.
Obywatele polscy udający się do Tunezji są zwolnieni z obowiązku wizowego na okres do 90 dni (od 8 sierpnia 2009 r.).
Szczepienia nie są wymagane. Zalecane jest przestrzeganie podwyższonych zasad higieny: należy często myć ręce, pić wodę przegotowaną lub oryginalnie butelkowaną oraz dokładnie czyścić owoce i warzywa przed zjedzeniem. Przed podróżą warto zaopatrzyć się w środki przeciw dolegliwościom żołądkowym (można je również kupić w miejscowych aptekach).