Oferta, której szukasz, została wyprzedana. Nie rezygnuj jednak z wakacyjnych planów!

Mamy dla Ciebie ogromny wybór hoteli

Sprawdź inne oferty
lub

Możemy Ci pomóc znaleźć równie atrakcyjny hotel.

Wakacje.plWczasyTunezjaMonastirMonastirLe Soleil Bella Vista Resort (ex.Dessole)

Le Soleil Bella Vista Resort (ex.Dessole)

Kod oferty: WAK732367
Kod oferty: WAK732367
19
teren hotelu, basen
obiekt, basen
teren hotelu
obiekt, teren hotelu, basen
teren hotelu, basen

Opis oferty

Region: MonastirOrganizator: RainbowKod oferty: WAK732367
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Opinie dodane przez

Renata
Październik 2022 ·

Grupa znajomych

Dodano: 13.10.2022
8.4
Ogólnie hotel przyjemny, poza czasem pojawiącym się nieprzyjemnym zapachem ( łagodne mówiąc). Lokalizacja idealna, blisko lotniska, stacji kolejowej, przystanków. W pokojach znajdą się rzeczy wymagające naprawy i odświeżenia, ale nie psuje to pobytu.
ZaletyBliskość strzeżonej plaży, różnorodne jedzenie + pyszne pizze, zadbany teren .
WadyDrobne usterki w pokoju; czasami występujący "zapach" .

Eliza
Wrzesień 2022 ·

Para

Dodano: 07.09.2022
4.0
Niestety, hotel nie zachwyca. Jest sporo rzeczy, który należało by poprawić, aby podnieść renomę hotelu. Do tej pory , najgorszy hotel 4* w jakim byłam. Bardziej zasługuje on na mocne 3*.
ZaletyZdecydowanie plus to: lody, naleśniki, duża ilość owoców. Animacje na plus- np. piana party. Muzyka mogłaby grać cały czas, a animatorzy mogliby dawać więcej życia z siebie. Plaża czysta, "pilnowana" przez ratowników, zawszę znajdowały się jakieś wolne leżaki. Łagodne zejście do morza. Szybki transfer z lotniska- hotel znajduję się naprzeciwko.
WadyProblem ze szklankami- zbierane w trakcie posiłku tzw. polowanie na szklanki. Duże kolejki do przekąsek, naleśników itd. Stan pokoi- daje dużo do życzenia. Rzeczywiście, sprzątane zawsze i czyste, ale wykończenie- niestety nie zachwyca. Napiwki rządzą podejściem do gości hotelowych. Niewielki wybór jedzenia- aczkolwiek nikt głodny nie chodził. Śniadanie bardzo monotonne, a reszta posiłków bardziej urozmaicona. Bardzo słabo działające wi fi- bez karty się nie obejdzie.

Monika
Sierpień 2022 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 13.08.2022
8.0
Hotel ma swoje wady i zalety a więc zacznę od tej gorszej strony.hotel cztero-gwiazdkowy w Afryce to w Europie najwyżej dwie gwiazdki i proszę nie wymagać cudów. Pan w kantorze przy recepcji wymieniając euro na dinary zawsze się myli na swoją korzyść,bardzo słabe wifi w lobby a często praktycznie jego brak.codziennie wieczorem te same animacje i mozna sie nudzic,w snack barze tylko pizza i frytki,napoje w barze z nalewakow przelewane do butelek udajace orginalne napoje.z plusów to bardzo czyste pokoje sprzątane codziennie z wymianą pościeli i ręczników. Dobre jedzenie,fajni animatorzy zachęcający do zabawy,mini zoo obok hotelu. Szybki transfer ponieważ Hotel znajduje się po drugiej stronie lotniska.warto zwiedzic Monastir 8km i bazar w Susse 18km.ogolnie wyjazd udany ,hotel przeciętny
ZaletyCzystość pokoi
WadyBardzo słabe wifi

Teresa
Sierpień 2022 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 14.08.2022
9.0
Hotel położony blisko lotniska. Cena za pobytu adekwatna do standardu. Hotel wymaga remontu. Otoczony pięknym ogrodem. Basen dla dzieci zaspokoi ich potrzeby. Woda w basenie ciepła i czysta.
ZaletyAnimatorzy pracują na pełnych obrotach zabawiając gości i tworzą miłą atmosferę. W barze przy plaży pan robiący pizzę emanuje energią. Warto docenić takiego pracownika. Obsługa kelnerska w restauracji głównej dba o gości, a w szczególności pan Brahem Wael. Byłam z moim chorym mężem i niepełnosprawną córeczką. Pan Brahem zadbał o nas i trafnie rozpoznawał nasze potrzeby. Taka postawa powinna być doceniona. Na pewno wrócę do tego hotelu i polecę moim znajomym.
WadyW lobby hotelu słaby zasięg internetowy.

Ewelina
Sierpień 2022 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 16.08.2022
5.0
Hotel przeznaczony dla rodzin z dziećmi. zacznę od plusów: trzy baseny dla dzieci w tym zjeżdżalnia, piękna plaża, dobra pizza w barze przy plaży, dobre piwo, transfer. Minusy: słabe wifi, mini klubik miał wyznaczone godziny otwarcia i często był nieczynny ponieważ Pani animatorka wolała co innego niż siedzieć i patrzeć na dzieci. W mini klubiku wszystko połamane zaczynając od krzesełek kredki, piłki nienadmuchane. Koło mini klubiku plac zabaw jedna zjeżdżalnia pęknięta , huśtawki zardzewiałe ledwo trzymające się. Zdjęcie z oferty z trampoliną to ściema! Animacje wieczorem tak dla dzieci od 2-5 lat dla starszych może już być nudno, codziennie ten sam zestaw piosenek. UWAGA! na herbatkę roznoszoną przez Pana do obiadu jest odpłatna w EURO!!
Zaletytransfer, baseny, plaża, pizza, piwo, arbuz krojony świeży przy plaży
WadyPan w recepcji naciągający na zmiane pokoju na lepszy za opłatą 70 euro! wifi,mini klubik dla dzieci, stary plac zabaw,

Mapa

Pogoda

15°C
11°C
17°C
10

Przed podróżą

SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY:
Brak wymaganych formularzy w związku z COVID-19.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie.
Paszport powinien być ważny jeszcze co najmniej 3 miesiące od daty planowego opuszczenia Tunezji. Wjazd do Tunezji powinien nastąpić na podstawie paszportu nie budzącego wątpliwości, co do jego autentyczności. Wszelkie uszkodzenia mechaniczne dokumentu, zamazane wizy, dane osobowe, niewyraźne pieczęcie mogą spowodować uciążliwą procedurę wyjaśniającą lub cofnięcie z granicy.
Obywatele polscy udający się do Tunezji są zwolnieni z obowiązku wizowego na okres do 90 dni (od 8 sierpnia 2009 r.).
Szczepienia nie są wymagane. Zalecane jest przestrzeganie podwyższonych zasad higieny: należy często myć ręce, pić wodę przegotowaną lub oryginalnie butelkowaną oraz dokładnie czyścić owoce i warzywa przed zjedzeniem. Przed podróżą warto zaopatrzyć się w środki przeciw dolegliwościom żołądkowym (można je również kupić w miejscowych aptekach).