Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

One Resort Jockey

Kod oferty: WAK667835
Kod oferty: WAK667835
aquaparkbrodzik, dla dzieciaquapark, zjeżdżalniateren hotelubasenbasenrecepcja / lobbypokójpokójpokójrestauracjarestauracjadrink barteren hoteluteren hoteluSPASPAteren hoteluplaża
aquapark
brodzik, dla dzieci
aquapark, zjeżdżalnia
teren hotelu
basen
COVID-19
Uwaga! Do wylotu zostało mniej niż 48 godzin. Przypominamy, że wciąż obowiązują restrykcje i dodatkowe wymagania (np. obowiązkowe testy dla osób bez szczepienia). Sprawdź tutaj, jakie warunki wjazdu obowiązują w przypadku tej oferty i czy zdążysz się przygotować.

Opis oferty

Organizator: Coral TravelKod oferty: WAK667835
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Opinie dodane przez

2.9
Jarosław Klient Wakacje.pl
Pobyt - Sierpień 2021Rodzina z dziećmi
Zacznijmy od tego, że wakacje.pl Wprowadzają w błąd. Zdjęcia hotelu to One Resort Jacky Aquapark & spa. Jedynie lokalizacja się zgadza z mapy. Wakacje kupione przez wakacje.pl w firmie Coral. Jako jedyni obcokrajowcy zostaliśmy zakwaterowani w budynku B z miejscowymi, których w hotelu było 95%. a obłożenie hotelu powyżej 90%. (Już samo to zdanie da do myślenia, znawcy tematu wiedzą co będzie dalej). Zacznijmy od pokoju Styl lata 80 Klimatyzacja obnizała temperaturę może o 3 stopnie. Zgłoszone rezydentowi nikt nawet nie przyszedł sprawdzić. W nocy spać się nie dało. Pani sprzątająca nawet się nie starała a bakszysz zabiarała za nic. Stołówka bo nie nazwę tego restauracją brud i czas oczekiwania na cokolwiek po 20 minut. Jedzenie wydzielane po 2 sztuki. Codziennie to samo i nie do zjedzenia: frytki niedosmażone pizza wodnista bez smaku. Dziecko już nawet nie chodziło na śniadania. Jak w filmie Barei Kelner sprzątał talerze trzepał obrus pod nogi gości i obracał na drugą stronę kilkakrotnie w ciągu posiłku. Ostatnie 2 dni nawet coli brakło w dystrybutorze. Obsługa stołówki pracowała tam jakby byli za karę. Tępo leniwego żółwia. Kelnerzy trochę szybsi. Hotel dla rodzin z dzićmi tylko nikt nie napisał, że zjeżdzalnie są dla pływających głębokość 170cm. Ni chcę mi się już pisać ale wszyscy Polacy i Rosjanie z którymi rozmawiałem podzielają moje zdanie. Chyba ogólnie lepiej odpuścić Tunezję bo nikt z lotu 26.08 do Katowic nie był zadowolony. Rozmawiałem z kilkoma rodzinami.
ZaletyPołożenie blisko lotniska, Wi fi.
WadySame wady.

8.9
Ania Klient Wakacje.pl
Pobyt - Październik 2018Rodzina z dziećmi
Przyjemny hotel, atrakcyjny dla rodzin z dziećmi. Gośćmi są głównie Niemcy, Rosjanie i Brytyjczycy. Jedzenie mocno dostosowane do Niemców i Brytyjczyków, ale każdy znajdzie coś dla siebie. Dla nas najsmaczniejsze były śniadania. Rano robią koktajle owocowe lub świeżo wyciskane soki. Nie czuć w hotelu tłumu, towarzystwo rozkłada się pomiędzy baseny i plażę. Super zjeżdżalnie, gwarantują dobrą zabawę.
ZaletyPlaża, jedzenie, kryty basen
WadyBrak

10
donjan78 Klient Wakacje.pl
Pobyt - Maj 2017Para
Super miejsce dla osób, które chcą poleniuchować, wypocząć. Piękne widoki od wschodu do zachodu słońca. Polecam!!!
ZaletyObsługa, posiłki, lokalizacja, bliskość plaży

8.3
kasia & przyjaciele
Pobyt - Lipiec 2015Grupa przyjaciół
Byłam w hotelu w 2015 z grupą znajomych. Zdążyliśmy się rozgościć a o 12 w południe następnego dnia okazało się ze kilka hoteli dalej był zamach terrorystyczny. Szok! Biura czałęły zabierać gości z hotelu. Praktycznie zostali sami Polacy i kilku zagranicznych gości. Nasze biuro stwierdziło, że nie ma ryzyka, owszem możemy wrócić jeśli chcemy, ale oni nas na siłę nie zabiorą. Po wielu chwilach wahania zostaliśmy. I.. było super. Hotel się wyludnił, ale nie narzekaliśmy na nic. Jedzenia nie brakowało, obsługa nas przepraszała i zapewniała, że nie wszyscy tacy są, robili wszystko co w ich mocy, aby nasz pobyt był udany. Co prawda w hotelu i na plaży było więcej ochrony, policji turystycznej i innych mundurowych niż gości, ale to tylko upewniło nas w tym że troszczą się o nasze bezpieczeństwo. Fakt, że poza hotel nie wystawiliśmy nosa przez 15 dni, ale nie było potrzeby. Bawilismy się super, na miejscu jest wszystko co potrzeba, kantor, sklepiki, market spożywczy, rozrywki, bary. Obiekt ładny, duży, czysty, obsługa miła, trunków nie żałowali, czasem nawet przesadzali ;-). A jacy fajni policjanci na plaży ;-). Ja osobiscie ze znajomymi polecam hotel! to były bardzo udane wakacje. Jednak atak terrorystyczny w pamięci pozostał. Mimo wszystko wierzymy, że nie wszyscy Arabowie to terroryści.
ZaletyCzysto, miło , dobre jedzenie, miła obsługa. Plaza fajna, bar przy plaży, baseny czyste
Wadybrak, małe niedogodzenia są wszędzie
+4

3.8
Bożena Klient Wakacje.pl
Pobyt - Listopad 2016Para
basen od strony morza fatalny, mały i brzydki, od strony morza wszystkie architektura - same dachy hotelowych budynków, bardzo mało estetyczny wygląd wygląd restauracji przy basenie. Bardzo , ale to bardzo nie miła obsługa w sklepie przy hotelowym , oprócz jednego pana, która chciał łagodzić nieprzyjemne sytuacje, ale właścicielu kilku i każdy podaje inne ceny , w zależności na kogo się trafi bądź na humor sprzedającego, lekceważą klientów, nawet nie chce im się odpowiadać. Obsługa w barze lobby średnio miłą, do tego stopnia, ze pod koniec turnusu zaczęli zamiast ginu czy koniaku lać jakiś mydlany płyn, wszyscy to wyczuwali, na początku pili ludzie, bo nie wiedzieli czy to nie ich wyłącznie sugestywne odczucie, było kilka zachorowań, później już nikt nie odważył się pić alkoholu, oprócz piwa, które było bardzo dobre do samego końca. Dyskoteka, to jakieś nieporozumienie, ....proszę się nie nastawiać na dyskotekę, sam wygląd lokalu w podziemiach już odstrasza nie mówiąc o jakości muzyki. Opinia ogółu była jednogłośna, że ze względu, iż był to już ostatni turnus w tym roku , obsługa hotelu chciał zaoszczędzić na gościach, wyglądało to mniej więcej jak brzmi nasze polskie powiedzenie : \"szkłem ...wytrzeć \". Ogólnie nie jest to okropny hotel, ale na 8 w jakich byłam w Tunezji był to najgorszy i najmniej przyjazną obsługa. Nie chce już do niego nigdy wrócić.
Zaletyładne , duże pokoje z pięknym dużym tarasem z widokiem na morze jeżeli ktoś dopłaci na recepcji . Pani Sprzątająca młoda , ładna dziewczyna bardzo starannie sprzątała. Bardzo ładna plaża, idą w lew dochodzi się do pięknych , bardzo szerokich plaż.
Wadybasen od strony morza fatalny, mały i brzydki, od strony morza wszystkie architektura - same dachy hotelowych budynków, bardzo mało estetyczny wygląd wygląd restauracji przy basenie. Bardzo , ale to bardzo nie miła obsługa w sklepie przy hotelowym , oprócz jednego pana, która chciał łagodzić nieprzyjemne sytuacje, ale właścicielu kilku i każdy podaje inne ceny , w zależności na kogo się trafi bądź na humor sprzedającego, lekceważą klientów, nawet nie chce im się odpowiadać. Obsługa w barze lobby średnio miłą, do tego stopnia, ze pod koniec turnusu zaczęli zamiast ginu czy koniaku lac jakiś mydlany płyn, wszyscy to wyczuwali, na początku pili ludzie, bo nie wiedzieli czy to nie ich wyłącznie sugestywne odczucie, było kilka zachorowań, później już nikt nie odważył się pić alkoholu, oprócz piwa, które było bardzo dobre do samego końca. Opinia ogółu była jednogłośna, że ze względu, iz był to już ostatni turnus w tym roku , obsługa hotelu chciał zaoszczędzić na gościach, wyglądało to mniej więcej jak brzmi nasze polskie powiedzenie : \"szkłem ...wytrzeć \". Ogólnie nie jest to okropny hotel, ale na 8 w jakich byłam w Tunezji był to najgorszy i najmniej przyjazną obsługa. Nie chce już do niego nigdy wrócić.

Pogoda

32°C
21°C
26°C
10

Przed podróżą

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: wymagany test PCR wykonany najwcześniej 72 h przed wylotem (musi zawierać kod QR który pokazuje wynik testu na oficjalnej stronie laboratorium)
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje - należy posiadać unijny certyfikat COVID.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: wymagany test PCR najwcześniej 72 h przed wylotem (musi zawierać kod QR który pokazuje wynik testu na oficjalnej stronie laboratorium)
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje- należy posiadać unijny certyfikat COVID.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany dla dzieci do 12 roku życia. Starsze dzieci wymagają przedstawienia negatywnego wyniku testu PCR wykonanego najwcześniej 72 h przed wylotem (musi zawierać kod QR który pokazuje wynik testu na oficjalnej stronie laboratorium)
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje dzieci do 12 roku życia, które podróżują pod opieką dorosłych, którzy są zaszczepieni przeciwko COVID-19 lub przedstawili negatywny wynik testu na COVID-19. Dzieci powyżej 12 roku życia, które nie są zaszczepione zobowiązane są odbyć 10 dniową kwarantannę, z której mogą być zwolnieni wykonując test PCR lub antygenowy po 7 dniach od powrotu do Polski.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: wymagany test PCR najwcześniej 72 h przed wylotem (musi zawierać kod QR który pokazuje wynik testu na oficjalnej stronie laboratorium)
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: tak - 10 dni. Aby być zwolnionym z kwarantanny należy wykonać test PCR lub antygenowy po 7 dniach od powrotu do Polski.

WYMAGANE DOKUMENTY:
Podróżni są zobowiązani wypełnić elektroniczny formularz (najwcześniej 48 godzin przed wylotem) oraz wydrukować wygenerowane potwierdzenia z kodem QR zobacz więcej.

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie.
Paszport powinien być ważny jeszcze co najmniej 3 miesiące od daty planowego opuszczenia Tunezji. Wjazd do Tunezji powinien nastąpić na podstawie paszportu nie budzącego wątpliwości, co do jego autentyczności. Wszelkie uszkodzenia mechaniczne dokumentu, zamazane wizy, dane osobowe, niewyraźne pieczęcie mogą spowodować uciążliwą procedurę wyjaśniającą lub cofnięcie z granicy.
Obywatele polscy udający się do Tunezji są zwolnieni z obowiązku wizowego na okres do 90 dni (od 8 sierpnia 2009 r.).
Szczepienia nie są wymagane. Zalecane jest przestrzeganie podwyższonych zasad higieny: należy często myć ręce, pić wodę przegotowaną lub oryginalnie butelkowaną oraz dokładnie czyścić owoce i warzywa przed zjedzeniem. Przed podróżą warto zaopatrzyć się w środki przeciw dolegliwościom żołądkowym (można je również kupić w miejscowych aptekach).