Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.
Polska otwiera granice

Pine House

Kod oferty: WAK596296
restauracja
basen
restauracjabasendla dziecikids clubrecepcja / lobbybasenbasen, obiektsport i rekreacjarozrywkabasen, restauracjabasen

Nasi klienci docenili

 • Pamukkale - jeden z najwspanialszych cudów natury - słynne wapienne tarasy kształtowane już od 14000 lat.
 • Hotele z bogatą ofertą rekreacyjno-wypoczynkową, położone blisko plaży, świetnie skomunikowane z centrum miasta.
 • Plaże i zatoki tej okolicy są rajem dla plażowiczów i entuzjastów sportów wodnych.
 • Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.
  Rezerwacja jest w 100% darmowa i nie zobowiązuje do zakupu wycieczki

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK596296Region: Riwiera TureckaOrganizator: Prima Holiday
  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  34°C
  Temperatura w nocy
  23°C
  Temperatura wody
  25°C
  Liczba godzin słonecznych
  12

  Opinie

  Opinie dodane przez

  9.6
  Marta i Jacek Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Wrzesień 2012Para
  W hotelu panuje niesamowita atmosfera. Obsługa, menadżerowie, kelnerzy bardzo miło usposobieni, zawsze uśmiechnięci. W pokojach codziennie utrzymywany nienaganny porządek. Co wieczór interesujące animacje-animatorzy dbali o dobry humor gości, a do tego zachęcali wszystkich wszystkich wczasowiczów do wspólnej zabawy.
  7.8
  Darek Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Lipiec 2012Para

  2.0
  Pietrek
  Pobyt - Czerwiec 2010Para
  Omijajta tyn hotel z daleka, tyn hotel nie zsluguje wincej jak 2 gwiasdki,tyle pinindzy kosztowol wyjozd,zercie nidobre i bez smaku,nawet minsa wipszowego ni majom,a lobsluga ni gado po polsku ino inkszymi jinzykami.
  8.7
  agnieszka m. Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Czerwiec 2010Para
  Hotel super! Bardzo miła obsługa, przepyszne jedzenie. Goście to głównie niemcy i holendrzy. Niestety animacje straszne!!! Zespół animacyjny cały do wymiany. Lepiej by było gdyby ich nie było! Blisko do plaży. Niestety w miejscowości brak nocnych rozrywek, w tym celu trzeba przejechac sie do Kemer, które jest na szczescie calkiem niedaleko. Ogólnie mi się podobało, bylo bardzo tanio, chociaż w zeszłym roku zaplacilam na tydz, niemal 900 zł mniej niż wynosi obecna cena - w cale nie było to last minute. Polecam osobom, które chcą odpocząć, poopalać się i dobrze zjesc.

  Przed podróżą

  Paszporty

  Do Turcji Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu. Dokument powinien być ważny przez co najmniej 6 miesięcy od daty planowanego powrotu z Turcji oraz musi być w dobrym stanie. Wszelkie uszkodzenia mechaniczne dokumentu, zamazane wizy, dane osobowe, niewyraźne pieczątki mogą spowodować uruchomienie uciążliwej procedury wyjaśniającej lub cofnięcie z granicy.

  Wizy

  Od 2 marca 2020 r. w Turcji dla Polaków wizy zostały zniesione. Zwolnienie z obowiązku posiadania wizy turystycznej obowiązuje do 90 dni w ciągu 180 dni od daty pierwszego wjazdu.

  Szczepienia, służba zdrowia

  Szczepienia nie są wymagane.

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że Podróżujący wybierający się do Turcji mogą spotkać się z następującymi utrudnieniami:
  1) czasowym ograniczeniem wjazdu obejmującym pasażerów podróżujących z Algierii, Angoli, Austrii, Azerbejdżanu, Bangladeszu, Belgii, Bułgarii, Kamerunu, Kanady, Czadu, Chin, Kolumbii, Wybrzeża Kości Słoniowej, Czech, Danii, Dżibuti, Dominiki, Ekwadoru, Egiptu, Gwinei Równikowej, Finlandii, Francji, Gruzji, Niemiec, Grecji. Gwatemali, Węgier, Indii, Iran, Iraku, Irlandii, Włoch, Jordanii, Kazachstanu, Kenii, Korea Południowej, Kosowa, Kuwejt,u Łotwy, Libanu, Mauretanii, Mołdawii, Mongolii, Czarnogóry, Maroko, Nepalu, Holandii, Nigerii, Macedonii Północnej, Norwegii, Omanu, Panamy, Peru, Filipin, Polski, Portugalii, Arabii Saudyjskiej, Słowenii, Hiszpanii, Sri Lanki, Sudanu, Szwecji, Szwajcarii, Tunezji, Ukrainy, Zjednoczonych Emiratów Arabskich i Uzbekistanu: Ograniczenie obejmuje również obywateli wymienionych powyżej Państw.
  2) wzmożonymi kontrolami osób na lotniskach i na granicach oraz obowiązkiem przestrzegania procedur prewencyjnych oraz sanitarno-zdrowotnych wprowadzanych przez lokalne władze
  3) koniecznością poddania się przymusowej 14 dniowej kwarantannie.
  Zalecamy śledzenie aktualnych oficjalnych informacji.

  Infolinia Wakacje.pl

  +48 58 325 29 00