Oferta, której szukasz, została wyprzedana. Nie rezygnuj jednak z wakacyjnych planów!

Mamy dla Ciebie ogromny wybór hoteli

Sprawdź inne oferty
lub

Możemy Ci pomóc znaleźć równie atrakcyjny hotel.

Wakacje.plWczasyTurcjaRiwiera TureckaKumkoySide Alegria Hotel & Spa (ex Holiday Point & Spa)

Side Alegria Hotel & Spa (ex Holiday Point & Spa)

Kod oferty: WAK705302
Kod oferty: WAK705302
28
obiekt, teren hotelu
obiekt, teren hotelu, basen
obiekt, basen, zjeżdżalnia
obiekt, teren hotelu, basen
basen

Opis oferty

Region: Riwiera TureckaOrganizator: Best ReisenKod oferty: WAK705302
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Opinie dodane przez

Mieczysław
Listopad 2021 ·

Grupa znajomych

Dodano: 06.04.2022
1.6
Nigdy do tego hotelu na koniec sezonu - jedzenia brak lub na każdym posiłku to samo. Żaden punkt nie otwarty całą dobę, brak suchego prowiantu na wycieczki objazdowe, nieczynny bar przy plaży (zapomnieć o tych wczasach).
ZaletyTylko fasada budynku
WadyWszystko

grzegorz
Grudzień 2019 ·

Para

Dodano: 06.01.2020
1.0
traułma przez2 tygodnie za 67000 ze złodziejską obsługą w dodatku zawilgocone i śmierdzące pokoje trauma na całe życie nie polecam tego hotelu
Zaletybrak
Wadyjedzenie do kitu i obsługa która lubi sobie przywłaszczyć nie swoje rzeczy kasę dokumenty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wal
Listopad 2019 ·

Grupa znajomych

Dodano: 30.11.2019
7.2
Pokoje "ekonomiczne" położone poza hotelem na niestrzeżonym terenie, do którego prowadzą strome, uszkodzone schody. Fatalne oświetlenie w nocy. Duże zagrożenie wypadkiem. Większość turystów po jednej nocy zamienia na pokój w budynku głównym za dopłatą 70 euro na tydzień lub 100 euro na 2 tygodnie.
ZaletyPołożenie Basen wewnętrzny z podgrzewaną wodą Brak kolejek w restauracji i barach
WadyPokoje "ekonomiczne" to ** kwatery

Gość
Styczeń 2019 ·

Para

Dodano: 14.01.2019
8.0
Za cenę w styczniu(800zl na osobę) grzechem bylo na cokolwiek narzekać. Polecam hotel
ZaletyPołożenie, cisza, kelnerzy, jedzenie,
WadyBrakuje miejsc na kolacji ale może tylko dlatego że zimowa pora i nikt nie siedzi na tarasie.

MARIAN
Styczeń 2019 ·

Grupa znajomych

Dodano: 17.01.2019
6.0
Hotel firmuje się jako 5 gwiazdkowy a jego standard to co najwyżej 3 gwiazdki.
Zaletymiła obsługa
Wadyjak na 5 gwiazdek bardzo słaby standard łazienki, przeciętny pokoju

Mapa

Kanion Koprulu 49 km w linii prostej od hotelu
Malowniczy Kanion Koprulu osadzony jest w rozległym paśmie górskim Tauros, a podziwiać ten cud natury można płynąc po rzece Kopru - o zjawiskowym, szmaragdowym kolorze wody. Kanion, który znajduje się na terenie Parku Narodowego, przyciąga rzesze urlopowiczów nie tylko z Riwiery Tureckiej. Jego długość wynosi aż 14 km, a ściany sięgają w niektórych momentach 400 m wysokości! Zachwycająca panorama gór i lasów, jaką można podziwiać przemierzając ten najdłuższy kanion w Turcji i jeden z największych na świecie, pozostawia niezatarte wspomnienia na długie lata. Olbrzymie wrażenie robi także starożytny most Oluklu Kopru - wciąż czynne cudo architektury o zaledwie 2-metrowej szerokości. Znajduje się on na trasie wycieczki wzdłuż Kanionu Koprulu, spod którego często startują też spływy pontonowe. Kanion Koprulu to idealna propozycja na rodzinny wypad i przerwę w plażowaniu!

Zobacz więcej

Kanion Koprulu
Wodospady Kursunlu 54 km w linii prostej od hotelu
Wodospady Kursunlu to doskonały przerywnik od plażowania w promieniach gorącego słońca, orzeźwiający dla ciała i ożywczy dla duszy widok przepięknych wód spływających w otoczeniu malowniczego lasu piniowego. Miejsce to pozwala wyciszyć zmysły, delektować się urokami natury i zrobić mnóstwo pamiątkowych zdjęć, które przez długie lata przywoływać będą miłe wspomnienia. Wodospady Kursunlu znajdują się na rzece Aksu, która wypływa z gór Taurus i wpada do Morza Śródziemnego. Unikalny klimat, bajeczna flora i fauna, oryginalne formacje geologiczne oraz urzekająca zielonkawo-turkusowa woda sprawiły, że miejsce to od roku 1991 znalazło się pod ochroną Parku Narodowego. Do wodospadu można zejść po śliskich, kamiennych stopniach lub podziwiać go z otaczających atrakcję drewnianych platform.

Zobacz więcej

Wodospady Kursunlu
Jaskinia Damlatas 62 km w linii prostej od hotelu
Jaskinia Damlatas znajduje się na terenie Alanyi - najsłynniejszego kurortu Riwiery Tureckiej, nieopodal znanej Plaży Kleopatry, po której stąpała podobno sama królowa Egiptu. Jaskinia została odkryta w roku 1948, jednak badacze oszacowali jej wiek aż na 15 tysięcy lat. Została ukształtowana poprzez obfite opady deszczu, które przyczyniły się do powstania charakterystycznych stalaktytów, z jakich woda nadal kapie przez kilka miesięcy w roku, stąd też nazwa jaskini - "kapiący kamień". Do jaskini prowadzi 50-metrowy tunel, główna komora ma wysokość 15 m, a jej dno znajduje się już poniżej poziomu morza. W jaskini panuje specyficzny mikroklimat - ciśnienie 1013 hPa, znacznie podwyższone stężenie dwutlenku węgla w powietrzu, wilgotność na poziomie 98% i stała temperatura w wysokości 22 st. C. Warunki te - w połączeniu z dużą jonizacją - sprawiają, że powietrze w jaskini wykazuje właściwości lecznicze.

Zobacz więcej

Jaskinia Damlatas

Pogoda

17°C
8°C
18°C
5

Przed podróżą

SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY
Brak wymaganych formularzy.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie.
Od 19.04.2022 r. Polacy mogą wjechać do Turcji na podstawie ważnego dowodu osobistego lub paszportu - oba dokumenty muszą być ważne ważne minimum 5 miesięcy od dnia wjazdu do Turcji. Dokument nie może być uszkodzony. Dane na nim powinny być wyraźne. Uszkodzenia dokumentu, nieczytelne dane i pieczątki mogą spowodować uruchomienie uciążliwej procedury wyjaśniającej lub cofnięcie z granicy.

Polaków nie obowiązują wizy do Turcji, jeśli pobyt nie przekracza 90 dni.
Szczepienia nie są wymagane.