Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Villa Garden

Kod oferty: WAK665997
Last minute
Kod oferty: WAK665997

Oferta dostępna wyłącznie dla klientów Wakacje.pl. Nie znajdziesz jej nigdzie indziej!

COVID-19
Przypominamy, że wciąż obowiązują restrykcje i dodatkowe wymagania (np. obowiązkowe testy dla osób bez szczepienia). Sprawdź tutaj, jakie warunki wjazdu obowiązują w przypadku tej oferty.

Opis oferty

Region: KalabriaOrganizator: Europe MountainsKod oferty: WAK665997

Region

Gasponi

Opis

Ubezpieczenie W PODRÓŻY GLOBTROTER – zawarte w cenie tej oferty, to kompleksowa ochrona na wypadek konieczności rezygnacji, która działa także w przypadku zachorowania na COVID-19 lub skierowania ubezpieczonego na obowiązkową kwarantannę.

Ochrona obejmuje nagłe zachorowanie współmałżonka lub dziecka oraz wynikającą z niego konieczność hospitalizacji.

BandB Villa Garden znajduje się w Gasponi, górskiej wiosce powyżej Tropei, zaledwie 5minut jazdy samochodem od centrum tego słynnego miasta. BandB Villa Garden znajduje się w cichym, uprzywilejowanym miejscu, gdzie można podziwiać wspaniałe krajobrazy przyrody, morze, port Tropea, zatokę Pizzo i Lamezia Terme. Villa Garden to idealne miejsce do odwiedzenia plaż Tropea i rafy "Costa degli Dei", na przykład Capo Vaticano, Parghelia, Briatico, Zambrone i Pizzo Calabro. BandB Villa Garden posiada basen w przestronnym ukwieconym ogrodzie, z małym placem zabaw dla dzieci i miejscem na grilla na zorganizowane imprezy z naszymi gośćmi. Do dyspozycji Gości jest duży prywatny parking oraz bezpłatne WiFi. BandB składa się z apartamentów, z których większość znajduje się w ogrodzie. Są w sypialniach z prywatną łazienką, w pełni umeblowane we wszystkie niezbędne rzeczy, w klasycznym lub nowoczesnym stylu. Każdego ranka serwowane jest śniadanie z wyborem słodkich i słonych potraw oraz owoców. Dla klientów zainteresowanych wynajmem Domu Wczasowego Villa Garden oferuje komfortowe apartamenty z aneksem kuchennym, prysznicem, sypialniami jedno i dwuosobowymi, odpowiednie dla rodzin i grup wieloosobowych. W BandB Villa Garden można się zrelaksować i cieszyć odpoczynkiem; jest to możliwe dla stanowiska zamieszkania. Ładna pogoda pozwala na chwile prawdziwej przyjemności, duże tereny zielone i basen pozwalają zaspokoić potrzeby gości na wysokim poziomie.

Trójka standard dla 2-3 osób z balkonem

1 łazienka, 1 podwójne łóżko, 1 pokój, balkon, kategoria pokoju - standard, klimatyzacja, minibar, ogrzewanie, pokój dla 3 osób, powierzchnia 14m², prysznic, suszarka do włosów, toaleta

Dwójka standard z balkonem

1 łazienka, 1 podwójne łóżko, 1 pokój, balkon, kategoria pokoju - standard, klimatyzacja, minibar, ogrzewanie, pokój dla 2 osób, powierzchnia 12m², prysznic, telewizja satelitarna, toaleta, wifi

W cenie

Dostęp do internetu

Parking

Internet Wi-Fi

Strefa Wi-Fi

Wysokie krzesło dla dziecka

Śniadania w formie bufetu

Zakwaterowanie, ubezpieczenie KL i NNW.

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji. Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Płatne na miejscu

Łóżeczko dla dziecka

Masaże

Zwierzęta mile widziane - 5 euro za zwierzę/noc

Taksa lokalna, 2 EUR za osobę i dzień

Wyżywienie

Śniadania w formie bufetu.

Parking

Parking niestrzeżony.

Internet

WI-FI w częściach wspólnych hotelu, WI-FI we wszystkich pokojach, kącik internetowy.

Usługi spa i wellness

Cichy pokój do medytacji i relaksu, masaże.

Usługi dla dzieci

Łóżeczko dla dziecka, wysokie krzesło dla dziecka, pokój zabaw dla dzieci.

Usługi hotelowe

Restauracja, bar.

Zwierzęta

Zwierzęta mile widziane.

Informacje o hotelu

Mastercard, visa, zakwaterowanie - od 15.00, wymeldowanie - do 10.00.

Lokalizacja hotelu

Spokojna okolica.

Warunki rezygnacji

Do 31 dni przed wyjazdem rezygnacja bezkosztowa (zwrot 100% wpłat), w okresie od 30 do 14 dni przed wyjazdem rezygnacja 40% kosztów (60% zwrotu), w okresie od 13 do 8 dni przed wyjazdem rezygnacja 70% kosztów (30% zwrotu), w okresie od 7 do 0 dni przed wyjazdem rezygnacja 100% kosztów (brak zwrotu). Kwoty zwrotów wyliczane są na podstawie wpłaconych środków w złotówkach (PLN).

Warunki płatności

Zaliczka w wysokości 50 euro za rezerwację płatna w momencie rezerwacji, dopłata na 42 dni przed wyjazdem. Kwota w złotówkach (PLN) liczona jest według aktualnego średniego kursu nbp.pl z dnia poprzedzającego płatność.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Poniedziałek
04.10.2021

Wykwaterowanie

Wtorek
05.10.2021

Dostępne pokoje

Pokój dwuosobowy

balkon, standardowy
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Pokój dwuosobowy + dostawka

balkon
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Pogoda

Październik

Zobacz cały rok
19°C
17°C
21°C
6

Przed podróżą

WYMAGANE DOKUMENTY
Formularz Lokalizacji Pasażera (PLF)- należy przedstawić na lotnisku wygenerowany kod QR w wersji elektronicznej lub papierowej:zobacz więcej.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje- należy posiadać unijny certyfikat COVID.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje- należy posiadać unijny certyfikat COVID.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany dla dzieci do 6 roku życia. Starsze dzieci wymagają przedstawienia unijnego certyfikatu COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie- dzieci do ukończenia 12. roku życia podróżujące pod opieką dorosłych, którzy są zaszczepieni przeciwko COVID-19 lub przedstawili negatywny wynik testu na COVID-19. Starsze dzieci - patrz ZASZCZEPIENI, OZDROWIEŃCY lub POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: tak, PCR lub antygenowy maksymalnie na 48 godzin przed lądowaniem we Włoszech. Wymagany unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim). Dodatkowo podróżujący muszą wykonać drugi test przed wylotem z Włoch.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: tak- 10 dni. Aby być zwolnionym z kwarantanny należy wykonać test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. Przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. Po przekroczeniu granicy Polski.
Do Włoch Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
We Włoszech dla Polaków wizy nie są wymagane.