Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

The Shells Resort & Spa

Kod oferty: WAK444326
basen
obiekt, budynek główny, teren hotelu
obiekt, basen
obiekt, basen
obiekt, teren hotelu, basen
basenobiekt, budynek główny, teren hoteluobiekt, basenobiekt, basenobiekt, teren hotelu, basenobiekt, teren hotelu, basenobiekt, basenbudynek główny, basenobiekt, basen, plażaobiekt, budynek główny, teren hoteluobiekt, recepcja / lobby, teren hoteluobiekt, recepcja / lobby, teren hotelurecepcja / lobby, teren hotelupokójpokójpokójpokójłazienkaobiekt, budynek głównyteren hotelurestauracjateren hoteluSPAsport i rekreacja, SPAsale konferencyjneobiekt
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Dostępne pokoje

Pokój dwuosobowy

2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

315
za wycieczkę
promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
0
za wycieczkę

Informacje o podróży

Wylot

02.03.2021 Wtorek
WAWWarszawa - Chopin
02.03.2021 Wtorek
SGNHo Chi Minh City

Powrót

10.03.2021 Środa
SGNHo Chi Minh City
10.03.2021 Środa
WAWWarszawa - Chopin

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK444326Region: Wyspa Phu QuocOrganizator: Ecco Travel

Region

Wietnam/Phu Quoc

Opis

Nowoczesny, luksusowy hotel zaprojektowany w formie muszliFantastyczna, spokojna lokalizacja, na wyspie Phu Quoc, przy piaszczystej plażyEleganckie, przestronne pokoje z dużą ilością udogodnień oraz własnym balkonemRestauracja z widokiem na Zatokę TajlandzkąIdealny hotel na romantyczny wyjazd we dwoje

Lokalizacja

W Phu Quoc, przy prywatnej plaży; przylot na lotnisko w Sajgonie, a następnie przelot wewnętrzny na Phu Quoc; ok. 9km od wioski Duong Dong; ok. 5km od centrum nurkowania

Wyposażenie

Restauracje: 1, recepcja 24h, parking, taras słoneczny, internet bezprzewodowy w miejscach ogólnodostępnych, pralnia/czyszczenie chemiczne (płatne), centrum konferencyjne, bar przy basenie, room service (płatny), lounge bar, możliwość zamawiania posiłków do pokoju, pokoje dla niepalących, przechowalnia bagażu, brak udogodnień dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej.

Basen

Basen odkryty, leżaki i parasole bezpłatnie

Pokoje

Sejf, mini bar (płatny), zestaw do parzenia kawy/herbaty, telewizor z płaskim ekranem, biurko, dwie sofy, balkon/taras, łazienka z wanną i prysznicem

Typ pokoju - W cenie zakwaterowanie w pokojach typu Premium Deluxe Ocean View (72m2).

Plaża

Prywatna, piaszczysta.

Sport i fitness

Centrum fitness, SPA (płatne), masaże (płatne), zabiegi pielęgnacyjne (płatne), sauna.

Wyżywienie

Śniadania

Informacje dodatkowe

Hotel nie akceptuje zwierząt

świadczenia

Przelot na trasie Polska - Sajgon - Polska z przesiadką w porcie europejskimopłaty lotniskoweubezpieczenie KL, NNWtransfery lotnisko - hotel, hotel - lotniskozakwaterowanie w hotelu zgodnie z wybraną ofertą

Cena nie zawiera

Dopłaty do wylotu z lotniska lokalnegodopłaty do pokoju pojedynczegodopłat do pokoi o wyższym standardziewycieczek fakultatywnych miejsca obok siebie w samolocie za dodatkową opłatą (o cenę i dostępność zapytaj sprzedawcę).Informacja o możliwych dopłatach dostępna w formularzu rezerwacji.
Brak obsługi polskiego rezydenta.
W hotelach wyższych klas procedura check-in (meldunku w hotelu) wymaga pobrania kaucji gotówkowej lub numeru karty kredytowej, na poczet wykorzystania usług hotelu - np. barku w pokoju. Wykorzystanie płatnych udogodnień hotelu jest rozliczane podczas wymeldowania - w przypadku ich niewykorzystania kaucja jest zwrotna, a karta nie jest obciążana.

Obsługa na miejscu

Brak obsługi polskiego rezydenta

Informacje wizowe

[WIZY:

Ecco Travel pośredniczy w uzyskaniu wizy w cenie 100 PLN/os. + koszt wizy 25,96 USD/os. Obowiązkowo, przed wypełnieniem poniższej aplikacji należy zgłosić do rezerwacji usługę pośrednictwa.

Link dla Klientów korzystających z pośrednictwa Ecco Travel: https://ssl.eccoholiday.com/reservation_et/wiza_wietnam.php (skany w formatach jpg/pdf o rozmiarze nie przekraczającym 2mB). Wypełnić należy 7 dni roboczych przed wylotem.

Samodzielnie o wizę można się starać na stronie https://evisa.xuatnhapcanh.gov.vn/ załączając elektroniczną kopię paszportu oraz zdjęcie (tylko w formacie jpg) opłacając on-line 25,96 USD/os.]


Termin ważności paszportu: minimum 6miesięcy od daty powrotu. Paszport powinien posiadać co najmniej 3 wolne strony.


UWAGA! Wymagane jest przesłanie danych paszportowych do Ecco Travel w momencie rezerwacji lub najpóźniej na 40 dni przed wylotem, z uwagi na konieczność potwierdzenia usług w Wietnamie (m.in. biletów kolejowych). W przypadku nieuzupełnienia danych w terminie Ecco Travel zastrzega możliwość odwołania wyjazdu.

WAŻNE! Od listopada 2017 konieczne jest podawanie pełnych danych w momencie założenia rezerwacji, także drugiego imienia (jeśli takie jest) oraz nazwiska zgodnie z danymi w paszporcie (podwójnego nazwiska, jeśli takie jest). Wymóg taki wprowadzony został przez linie lotnicze realizujące przeloty wewnętrzne.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Temperatura w dzień
34°C
Temperatura w nocy
23°C
Liczba godzin słonecznych
5

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że Pasażerom nie wolno wjeżdżać do Wietnamu.
- Nie dotyczy to obywateli Wietnamu.
- Nie dotyczy to pasażerów dyplomatycznych lub urzędowych. Będą podlegać obowiązkowej deklaracji medycznej i samodzielnej izolacji
- Nie dotyczy to pasażerów, którzy są ekspertami, kierownikami przedsiębiorstw lub wysoko wykwalifikowanymi pracownikami. Będą podlegać obowiązkowej deklaracji medycznej i do samodzielnej izolacji.
Wizy wydawane dla wszystkich kwalifikujących się obywateli zostały zawieszone.
Decyzja pozostaje w mocy do odwołania.
Zalecamy śledzenie aktualnych oficjalnych informacji.
Do przekroczenia granicy niezbędny jest ważny paszport.
Obywatele polscy zamierzający odwiedzić Wietnam obowiązani są mieć ważny dokument podróży oraz wizę uprawniającą do wjazdu na terytorium tego kraju. W zależności od celu wjazdu wydawane są wizy jednokrotne lub wielokrotne, z okresem ważności również uzależnionym od rodzaju wizy. O wizę do Wietnamu można ubiegać się w urzędach konsularnych tego kraju. Możliwe jest otrzymanie jej na granicy państwa po uprzednim uzyskaniu promesy, którą oferują biura podróży i agencje turystyczne.

Pozwolenie na pobyt wystawia Urząd Kontroli Ruchu Granicznego na przejściu granicznym. Może ono zostać cofnięte lub jego termin ważności może zostać skrócony w razie naruszenia prawa lub niezgodności faktycznego celu pobytu z deklarowanym.

Opinie

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review
no offer review