Wspaniały96% poleceń
8,8
Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny
Polska otwiera granice

Kreuzberg Monte Croce

Kod oferty: WAK513384
obiekt, budynek główny, teren hotelu
obiekt, budynek główny, teren hotelu
obiekt, budynek główny, bungalowy, teren hotelu
SPA
sport i rekreacja, SPA, sauna, rozrywka
obiekt, budynek główny, teren hoteluobiekt, budynek główny, teren hoteluobiekt, budynek główny, bungalowy, teren hoteluSPAsport i rekreacja, SPA, sauna, rozrywkasport i rekreacja, SPA, rozrywka, jacuzzirestauracjasport i rekreacja, siłownia, SPA, rozrywkabasen, sport i rekreacja, SPA, rozrywkarestauracjaskimaprecepcja / lobby, lobby bar, kawiarniawinnicarestauracjapokójpokójpokójpokójpokójpokójpokójpokójpokójpokój

Promocja

Skipass w cenie

Skipass w cenie

Skipass w cenie
Skipass w cenie – szczegóły u konsultantów.

Dostępne pokoje

Pokój dwuosobowy + dostawka

prysznic, WC
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Pokój dwuosobowy + dwie dostawki

prysznic, WC
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Suite czteroosobowy

junior
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji AXA ASSISTANCE

174
za wycieczkę
promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
0
za wycieczkę
Trwa weryfikacja ceny

Informacje o podróży

Zakwaterowanie

05.12.2020 Sobota

Wykwaterowanie

12.12.2020 Sobota

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK513384Region: Alta PusteriaOrganizator: SnowTrex

Miasto

Sesto

Kraj

Włochy

Położenie

Komfortowy 4-gwiazdkowy Hotel Kreuzberg leży bezpośrednio u podnóża góry o tej samej nazwie z wyciągiem narciarskim. Obiekt znajduje się na wysokości ok. 1636m przy Kreuzbergpass z wyjątkowym widokiem na okolicę. Centrum Sexten jest oddalone o ok. 8km. Autobus dla narciarzy zatrzymuje się koło budynku i kursuje w kierunku regionu narciarskiego Drei Zinnen. Najbliższe trasy narciarstwa biegowego połączone z trasami wysokogórskimi Alpe Nemes położone są w odległości 2,5km. Poza tym hotel dysponuje własnym autobusem wahadłowym (po uprzednim zgłoszeniu) odbierającym gości z dworca głównego w Innichen. Za opłatą autobus dowozi gości z i na lotnisko (po uprzednim zgłoszeniu).

Wyposażenie

Hotel składa się z budynku głównego oraz znajdującego się w odległości 50m budynku sąsiedniego (połączonego przejściem podziemnym). Do wyposażenia należy recepcja, lobby z kącikiem wypoczynkowym, winda, Wi-Fi, pokój wypoczynkowy z kominkiem, sala śniadaniowa, jadalnia, restauracja ?-la-carte, kawiarnia, bar, piwnica z winami, pokój gier i zabaw dla dzieci oraz wypożyczalnia sprzętu narciarskiego i szkółka narciarska (za opłatą). Bezpłatne miejsca parkingowe są dostępne w ograniczonej ilości. Bezpłatna strefa wellness w budynku sąsiednim oferuje kryty basen, jacuzzi, fińską saunę na zewnątrz, turecką łaźnię parową, saunę z sianem, studio fitness oraz pokój wypoczynkowy. Na życzenia za opłatą można skorzystać z solarium i masaży (godz. otwarcia wg. info. na miejscu). Gościom hotelu przysługuje Mobilcard, która uprawnia do bezpłatnego poruszania się transportem publicznym w Tyrolu Południowym. Dodatkowo za opłatą można wziąć udział w degustacji wina własnego wyrobu (wg info. na miejscu). Przy pobycie na 7 noclegów i dłuższym otrzymuje się bon wellness o wartości 20,- € (jeden bon na pokój /pobyt, tylko w terminach 30.11. - 20.12.2019, 06.01. - 07.02.2020 oraz 14.03 - 17.04.2020, brak możliwości wymiany na gotówkę, czy przekazania innej osobie). Hotel oferuje bogaty program rozrywkowy w postaci zjazdów sankami, biegów narciarskich oraz wędrówek w rakietach śnieżnych z przewodnikiem (wg info. na miejscu). Dzieci mogą korzystać z pokoju gier i zabaw i codziennie z wyjątkiem niedzieli organizowany jest dla nich bezpłatny program animacyjny (od 2 roku życia) oraz nieodpłatna opieka nad dziećmi w godz. 19:30 - 22:00. W budynku głównym znajduje się wypożyczalnia nart, snowboardu oraz sanek, z której można korzystać bez żadnych opłat. Ponadto na miejscu istnieje możliwość zarezerwowania w szkółce narciarskiej kursu dla dzieci lub indywidualnego.

Wyżywienie

Wliczone w cenę pobytu wyżywienie HB składa się z obfitego bufetu śniadaniowego z kącikiem bio oraz 4-daniowego menu do wyboru z bufetem sałatkowym i warzyw na kolację. Dla najmłodszych przygotowano bufet. Raz w tygodniu w niedzielę organizowana jest kolacja galowa w postaci bufetu chłopskiego z deserami i aperitif. Dania bezglutenowe dostępne na zapytanie. Menu bożonarodzeniowe (24.12. i 25.12.) wliczone w cenę pobytu. W Sylwestra serwowane jest menu sylwestrowe.

świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoKorzystanie ze strefy wellness (wg opisu)Płaszcz kąpielowy do wypożyczeniaRęcznik do sauny (do wypożyczenia)Bon wellness o wartości 20,- € (7 i więcej noclegów, wg opisu)Menu bożonarodzeniowe i sylwestrowe (wg opisu)Udział w programie rozrywkowym (wg opisu)Udział w programie sportowym (wg opisu)Opieka nad dziećmi (wg opisu)Korzystanie z hotelowej wypożyczalni sprzętu narciarskiego (wg opisu)Mobilcard (wg opisu)Transfer z/do dworca (konieczność wcześniejszego zgłoszenia)Sejf (w pokoju)Łóżeczko dla dziecka (na zapytanie)Miejsca parkingowe (ograniczona dostępność)

Opcjonalnie płatne na miejscu

SolariumMasażeKursy narciarskie w hotelowej szkółce narciarskiej (wg info. miejscu)Degustacja wina (wg info. miejscu)Transfer z lotniska (konieczność wcześniejszego zgłoszenia)

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna: ok. 2,50 € za osob./nocPrzy rezerwacji z niemowlęciem na miejscu może zostać pobrana opłata za łóżeczko i wyżywienie (wg info. na miejscu). Keycard: 5,- €

Zwierzęta domowe

Można przywieźć zwierzęta domowe (ok. 12,- € /dzień, bez karmy)

Zniżki

Pokój 2-osob./dostawka prysznic/WC, HB - przy zakwaterowaniu wraz z 2 osobami płacącymi pełną cenę wycieczki, pozostali uczestnicy otrzymają:

2 do 5 lat 100%

6 do 7 lat 55%

8 do 9 lat 40%

10 do 15 lat 20%

16 do 64 lat 10%

Od 65 lat 15%

Pokój 2-osob./2 dostawki prysznic/wc, hb - przy zakwaterowaniu wraz z 2 osobami płacącymi pełną cenę wycieczki, pozostali uczestnicy otrzymają

2 do 5 lat 100%

6 do 7 lat 55%

8 do 9 lat 40%

10 do 15 lat 20%

16 do 64 lat 10%

Od 65 lat 15%

Juniorsuite 4-osob., hb - przy zakwaterowaniu wraz z 2 osobami płacącymi pełną cenę wycieczki, pozostali uczestnicy otrzymają

2 do 5 lat 100%

6 do 7 lat 55%

8 do 9 lat 40%

10 do 15 lat 20%

16 do 64 lat 10%

Od 65 lat 15%

Pokój 1-osob. prysznic/wc, hb - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki

2 do 7 lat 20%

8 do 15 lat 5%

Ważne wskazówki

Zakwaterowanie może nastąpić zarówno w budynku głównym, jak i sąsiednim. Dzieci (urodzone po 30.11.2011) nie będą wyszczególnione na voucherze na karnet narciarski. Przy zakupie karnetu dla osoby dorosłej dziecko z tej grupy wiekowej otrzyma na miejscu kartę na bezpłatne korzystanie z wyciągów (konieczność wylegitymowania się). W razie większej liczby dzieci niż osób dorosłych należy na miejscu wykupić karnet dla dzieci. Dalsze informacje w kasie wyciągu. W pokojach wieloosobowych lub z dostawką przy niepełnym obłożeniu brak dodatkowych łóżek.

Pokój 2-osob./dostawka prysznic/wc, hb

Pokój z łóżkiem podwójnym, dostawką, kącikiem wypoczynkowym, TV sat., telefonem i sejfem

Łazienka z wanną lub prysznicem, WC i suszarką do włosów

Częściowo w nowo wybudowanym budynku sąsiednim

Częściowo balkon

Wi-Fi

Pokój 2-osob./2 dostawki prysznic/wc, hb

Pokój z łóżkiem podwójnym, dwoma dostawkami, kącikiem wypoczynkowym, TV sat., telefonem i sejfem

Łazienka z wanną lub prysznicem, WC i suszarką do włosów

Częściowo balkon

Wi-Fi

Juniorsuite 4-osob., hb

Pokój z łóżkiem podwójnym, dwoma dostawkami lub podwójną rozkładaną kanapą, kącikiem wypoczynkowym, TV sat., telefonem i sejfem

Łazienka z wanną lub prysznicem, WC i suszarką do włosów

Częściowo zlokalizowane w nowo wybudowanym budynku sąsiednim

Częściowo balkon

Wi-Fi

Pokój 1-osob. prysznic/wc, hb

Pokój z łóżkiem pojedynczym, kącikiem wypoczynkowym, TV sat., telefonem i sejfem

Łazienka z wanną lub prysznicem, WC i suszarką do włosów

Częściowo w nowo wybudowanym budynku sąsiednim

Częściowo balkon

Wi-Fi

Dojazd

Kolej: San Candido (niem. Inninchen) (ok. 10km), Weitlanbrunn (ok. 20km)Przelot: Innsbruck (ok. 145km), Wenecja (ok. 170km), Klagenfurt (ok. 200km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "SKIPASS/KARNET W CENIE" (istnieje możliwość zaznaczenia tej opcji w filtrach). Prosimy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem narciarskim w cenie.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).

Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski drei zinnen dolomiten

Maks. wysokość: 2200mMin. wysokość: 1130mWys. miejscowość: 1310mWyciągi łącznie: 38Orczyki: 26Krzesełka: 6Gondole: 6Trasy łącznie: 110kmTrasy zielone/niebieskie: 35kmTrasy czerwone: 52kmTrasy czarne: 23km

Region narciarski dolomiti superski

Maks. wysokość: 3269mMin. wysokość: 860mWyciągi łącznie: 450Orczyki: 137Krzesełka: 222Gondole: 91Trasy łącznie: 1200kmTrasy zielone/niebieskie: 360kmTrasy czerwone: 720kmTrasy czarne: 120km

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Temperatura w dzień
13°C
Temperatura w nocy
6°C
Temperatura wody
15°C
Liczba godzin słonecznych
3

Przewodnik

Opis Obiektu

Skipass

Skipassy

W regionie Alta Pusteria dzieci do lat 8 (urodzone od 26.11.2008 r.) mogą bezpłatnie korzystać z wyciągów i tras narciarskich.
Dla młodzieży urodzonej do 26.11.2000 r. cena karnetu w sezonie niskim to ok. 160 Euro i ok. 178 Euro w sezonie wysokim. Seniorzy urodzeni do 26.11.1951 r. za skipass w sezonie niskim zapłacą ok. 205 Euro, zaś w wysokim ok. 228 Euro.

Ceny skipassów

Dni
Wysoki sezon
Niski sezon
6
Dorośli 22
Dzieci 0
Dorośli 203
Dzieci 0

Kamery

Opinie

9.8
Daniel
Pobyt - Czerwiec 2013
Czysty wypoczynekKto chce się poczuć rozpieszczany, ten powinien wybrać się na piękne wędrówki bezpośrednio sprzed drzwi hotelu. Kto lubi dobre jedzenie, kto ceni uprz
10
Michael
Pobyt - Wrzesień 2010
Dobry hotel na odpoczynekPerfekcyjny, dobrze funkcjonujący hotel, w którym
9.7
Klaus
Pobyt - Wrzesień 2009
Fantastyczny pobyt we WłoszechJest to typowy urlop w górach. Hotel położony je

Ocena klientów

hcLogo_height_17px
96%

Poleca ten hotel

Wszystkie opinie oKreuzberg Monte Croce

Przed podróżą

Paszporty

Do Włoch Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.

Wizy

We Włoszech dla Polaków wizy nie są wymagane.

Szczepienia, służba zdrowia

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że: od 3 czerwca br. zniesiono ograniczenia przy przekraczaniu granicy Włoch oraz przemieszczaniu się pomiędzy regionami dla osób przyjeżdżających z państw Unii Europejskiej, strefy Schengen i Wielkiej Brytanii.

Zniesiono również obowiązek kwarantanny dla osób przyjeżdżających z państw Unii Europejskiej, strefy Schengen i Wielkiej Brytanii, pod warunkiem, że osoba nie przebywała w ciągu ostatnich 14 dni poza obszarem tych państw.

Uwaga! Należy liczyć się z możliwością wprowadzenia dodatkowych obostrzeń przez władze poszczególnych regionów Włoch. Należy spodziewać się utrudnień w podróży, wzmożonych kontroli i pomiarów temperatury ciała na lotniskach, dworcach kolejowych i autobusowych i innych miejscach w których powstają skupiska ludzkie.

Uwaga:
W związku z wprowadzaniem przez władze włoskiego regionu Sardynia obowiązku wypełnienia formularza PLF na 48 h przed przylotem oraz posiadania kodu QR przy przylocie na Sardynię, Klienci zobowiązani do samodzielnego wypełnienia formularza. Strona internetowa do samodzielnego wypełnienia formularza PLF to: https://sus.regione.sardegna.it/sus/covid19/regimbarco/init.

Infolinia Wakacje.pl

+48 58 325 29 00