Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny
Wakacje.plWczasyWłochyApuliaViesteCamping Village Spiaggia Lunga

Spiaggia Lunga

Kod oferty: WAK653512
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Promocja

rabat do 40%Gwarancja niezmienności ceny GRATIS

Nekera - LATO 2021

rabat do 40%Gwarancja niezmienności ceny GRATIS
Oferta promocyjna z rabatem do 40% (wliczony w cenę). Dodatkowo Gwarancja niezmienności ceny GRATIS (w przypadku ewentualnej zmiany ceny z powodu np. wzrostu kursów walut, wzrostu kosztów transportu cena nie ulegnie zmianie).
Trwa weryfikacja ceny

Informacje o podróży

Zakwaterowanie

05.06.2021 Sobota

Wykwaterowanie

12.06.2021 Sobota

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK653512Region: ApuliaOrganizator: Nekera

Kraj

Wlochy

Położenie

Ok. 7km od Vieste, na samym morzem.

Wyposażenie

Recepcja, restauracja, bar, pizzeria, supermarket, restauracja rybna, restauracja fast food.

Internet

WiFi w lobby.

Wyżywienie

Bez wyżywienia, z dwoma lub trzema posiłkami, w formie bufetu.. Przy dwóch i trzech posiłkach 2 leżaki i parasol w cenie.

Zakwaterowanie

Bungalowy Perla Mono (ok. 26m2): prysznic, WC, klimatyzacja, taras, wnęka kuchenna z lodówką, pomieszczenie mieszkalno - sypialne. Bungalowy Smeraldo Class Trilo (ok. 40m2): wyposażone jak bungalowy Perla Mono, dodatkowo 2 sypialnie. Bungalowy Topazio Class Bilo (ok. 35m2): wyposażone jak bungalowy Perla Mono, dodatkowo 2 sypialnie. Bungalowy Rubino Mono (ok. 26m2): wyposażone jak bungalowy Perla Mono, sypialnia, bez pomieszczenia mieszkalno - sypialnego. Bungalowy Perla Trilo (ok. 50m2): wyposażone jak bungalowy Perla Mono, dodatkowo 2 sypialnie. Bungalowy Diamante Bilo (ok. 35m2): wyposażone jak bungalowy Perla Mono, dodatkowo sypialnia.

Sport

Za opłatą: tenis, tenis stołowy.

Wellness

Basen zewnętrzny (ok. 12 x 24m).

Dla dzieci

Plac zabaw, brodzik.

Parkowanie

W cenie, na zapytanie.

Zwierzę domowe

Ok. 3 EUR/dzień.

Opłata klimatyczna

Ok. 1,20 EUR/dzień (od 14 lat).

Kategoria nekera

3 gwiazdki, kategoria lokalna: 3 gwiazdki.

Ważne informacje

Przyjazd do hotelu od godz. 17:00, wyjazd do godz. 10:00.

Cena zawiera

Noclegi, wyżywienie zgodnie z rezerwacją, ubezpieczenie, telefoniczną opiekę rezydenta. Dodatkowo w przypadku imprez pakietowych z przelotem, oprócz ww. świadczeń w cenie zawarty jest: przelot, opłata lotniskowa, opłata za wylot z lotniska lokalnego, transfer lotnisko-hotel-lotnisko (chyba, że dana oferta stanowi inaczej), telefoniczna lub bezpośrednia opieka rezydenta. Prosimy o zwrócenie uwagi na rodzaj zarezerwowanego przelotu. W zależności od linii lotniczej limity bagażu głównego mogą wynosić od 30 kg do 0 kg/osoba (standardowo przy przelotach czarterowych wynoszą 20 kg/osoba).

Telefoniczna Opieka W Jezyku Polskim

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Temperatura w dzień
27°C
Temperatura w nocy
19°C
Temperatura wody
21°C
Liczba godzin słonecznych
11

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że osoby przyjeżdżające do Włoch z terytorium Polski w dniach 16.01-05.03.2021 r. zobowiązane są do przedstawienia autodeklaracji oraz do przedstawienia negatywnego wyniku testu wymazowego molekularnego lub antygenowego wykonanego w ciągu 48 h przed przekroczeniem granicy Włoch; w razie braku testu na podróżnym spoczywa obowiązek poddania się 14-dniowej kwarantannie.

UWAGA:

W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy. Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
Do Włoch Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
We Włoszech dla Polaków wizy nie są wymagane.

Opinie

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review
no offer review