1 833 -9%

1 663

za osobę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny
Dobro naszych klientów to dla nas priorytet

Grand Hotel Astoria

Kod oferty: WAK407087
basen
drink bar
basendrink bardrink barrestauracjateren hoteluteren hotelusaunajacuzzirestauracjarecepcja / lobbyrestauracjateren hotelu

Nasi klienci docenili

 • Kryty basen oraz niewielka strefa wellness z sauną, łaźnią parową, a także siłownia i kort do squasha
 • Dostępne pokoje

  Pokój dwuosobowy + dostawka

  prysznic, WC
  2 dorosłych
  6 652 zł
  za pokój

  Pokój dwuosobowy + dwie dostawki

  prysznic, widok na jezioro, WC
  2 dorosłych
  7 480 zł
  za pokój

  Suite czteroosobowy

  junior
  2 dorosłych
  8 476 zł
  za pokój

  Dodatkowe opcje

  Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji AXA ASSISTANCE

  174
  za wycieczkę
  promesa

  Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

  promesa
  1460
  za wycieczkę
  Trwa weryfikacja ceny
  Rezerwacja jest w 100% darmowa i nie zobowiązuje do zakupu wycieczki

  Informacje o podróży

  Zakwaterowanie

  19.12.2020 Sobota

  Wykwaterowanie

  26.12.2020 Sobota

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK407087Region: Folgaria-LavaroneOrganizator: SnowTrex

  Miasto

  Lavarone

  Kraj

  Włochy

  Położenie/wyposażenie

  Położony bezpośrednio w centrum miejscowości 4-gwiazdkowy Grand Hotel Astoria znajduje się ok. 500m od terenu narciarskiego Lavarone, jak również ok. 50m od przystanku autobusowego dla narciarzy. Z hotelu roztacza się piękny widok na jezioro Lavarone. Do wyposażenia tego komfortowo urządzonego hotelu należy recepcja, lobby, Wi-Fi, pokoje TV i wypoczynkowy, jadalnia, restauracja, czytelnia, bar i kawiarnia. Bezpłatnie do Państwa dyspozycji hala do squasha, tenis stołowy, piłkarzyki i bilard. Do dyspozycji bezpłatne miejsca parkingowe oraz płatny garaż. W bezpłatnej strefie wellness mają Państwo do dyspozycji studio fitness, basen kryty, saunę, jacuzzi na zewnątrz i łaźnię parową. Za opłatą goście mogą skorzystać z masaży. PokojePrzytulnie urządzone pokoje posiadają prysznic/WC, TV sat., telefon, sejf, suszarkę do włosów, jak również częściowo balkon lub taras. WyżywienieW cenie zawarte jest wyżywienie HB obejmujące śniadanie w formie bufetu, jak również 3-daniową kolację. W Boże Narodzenie (24.12.) i Sylwestra istnieje możliwość zarezerwowania specjalnej kolacji (za opłatą).

  świadczenia w cenie

  Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoKorzystanie ze strefy wellness (wg opisu)Korzystanie z sali fitnessTenis stołowy (i squash)PiłkarzykiBilardSejf (w pokoju)Krzesełko dla dziecka (ograniczona dostępność)Miejsca parkingowe (ograniczona dostępność)

  Opcjonalnie płatne na miejscu

  MasażeKolacja bożonarodzeniowa (24.12.): 15, -€ /osob. Kolacja sylwestrowa: 40,- € /osob.Łóżeczko dziecięce (ograniczona dostępność)Garaż (ograniczona dostępność)

  Płatne na miejscu

  Keycard: 5,- €

  Zwierzęta domowe

  Nie można przywieźć zwierząt domowych.

  Zniżki

  Juniorsuite 4-osob., HB - przy zakwaterowaniu wraz z 2 osobami płacącymi pełną cenę wycieczki, pozostali uczestnicy otrzymają:

  Do skończonych 4 lat 100%

  5 do 13 lat 50%

  Od 14 lat 20%

  Pokój 2-osob./dostawka prysznic/wc, hb - przy zakwaterowaniu wraz z 2 osobami płacącymi pełną cenę wycieczki, pozostali uczestnicy otrzymają

  Do skończonych 4 lat 100%

  5 do 13 lat 50%

  Od 14 lat 20%

  Pokój 2-osob./2 dostawki prysznic/wc (widok na jezioro), hb - przy zakwaterowaniu wraz z 2 osobami płacącymi pełną cenę wycieczki, pozostali uczestnicy otrzymają

  Do skończonych 4 lat 100%

  5 do 13 lat 50%

  Od 14 lat 20%

  Ważne wskazówki

  Wstęp do strefy saun dla dzieci od 14. roku życia. Wstęp na kryty basen dla dzieci wyłącznie pod opieką osoby dorosłej. Dzieci urodzone po 30.11.2011 nie będą wyszczególnione na voucherze na karnet narciarski. Dzieci z tej grupy wiekowej jeżdżące w towarzystwie osoby dorosłej otrzymają bezpłatny karnet na korzystanie z wyciągów (konieczność wylegitymowania się). Jeżeli dzieci jest więcej niż osób dorosłych należy na miejscu wykupić karnet dla dziecka. Dalsze informacje w kasie wyciągu.

  Juniorsuite 4-osob., hb

  Przytulne juniorsuity z TV sat.częściowo balkon lub taras

  Pokój 2-osob./dostawka prysznic/wc, hb

  Przytulne pokoje z TV sat.częściowo balkon lub taras

  Pokój 2-osob./2 dostawki prysznic/wc (widok na jezioro), hb

  Komfortowe pokoje z TV sat. i widokiem na jezioro

  Częściowo balkon lub taras

  Dojazd

  Kolej: Rovereto (ok. 35km), Trydent (ok. 40km)Przelot: Werona (ok. 110km), Wenecja (ok. 150km)

  Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

  Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "SKIPASS/KARNET W CENIE" (istnieje możliwość zaznaczenia tej opcji w filtrach). Prosimy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem narciarskim w cenie.

  Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

  Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).

  Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

  Teren narciarski folgaria-lavarone

  Maks. wysokość: 1850mMin. wysokość: 1150mWys. miejscowość: 1100mWyciągi łącznie: 45Orczyki: 22Krzesełka: 23Trasy łącznie: 101kmTrasy zielone/niebieskie: 56kmTrasy czerwone: 37kmTrasy czarne: 8km

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Mapa

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  13°C
  Temperatura w nocy
  6°C
  Temperatura wody
  15°C
  Liczba godzin słonecznych
  3

  Opinie

  Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

  Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

  no offer review
  no offer review

  Przed podróżą

  Paszporty

  Do Włoch Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.

  Wizy

  We Włoszech dla Polaków wizy nie są wymagane.

  Szczepienia, służba zdrowia

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że Pasażerowie podróżujący jako turyści nie mogą wjeżdżać do Włoch.
  Nie dotyczy to:
  - obywateli lub mieszkańców Włoch,
  - pasażerów podróżujących w interesach,
  - pasażerów podróżujących z nagłych powodów zdrowotnych,
  - personelu medycznego podróżującego na służbie,
  - pasażerów wracających przez Włochy do kraju zamieszkania,
  - od 3 czerwca 2020 r. zakaz nie będzie obowiązywać pasażerów przylatujących z Andory, Austrii, Belgii, Bułgarii, Chorwacji, Cypru, Czech, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Niemiec, Grecji, Węgier, Islandii, Irlandii (Rep.), Łotwy, Liechtensteinu, Litwy, Luksemburga, Malty, Monako, Holandii, Norwegii, Polski, Portugalii, Rumunii, Słowacji, Słowenii, Hiszpanii, Szwecji, Szwajcarii lub Wielkiej Brytanii.

  Ministerstwo Spraw Zagranicznych w związku z rosnącym zagrożeniem epidemiologicznym wirusem SARS-CoV-2 zaleca unikanie podróży, które nie są konieczne na całym terytorium Włoch.
  Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne Główny Inspektorat Sanitarny nie zaleca podróżowania do Włoch.

  Zalecamy śledzenie aktualnych oficjalnych informacji.

  Infolinia Wakacje.pl

  +48 58 325 29 00