Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Villa Dirce

Kod oferty: WAK603824
basen
obiekt, teren hotelu
pokój, balkon / taras
restauracja
restauracja
basenobiekt, teren hotelupokój, balkon / tarasrestauracjarestauracja
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

185
za wycieczkę
promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
0
za wycieczkę
Trwa weryfikacja ceny

Najchętniej wybierana opcja. Szybko, bezpiecznie, gdziekolwiek jesteś!

Informacje o podróży

Zakwaterowanie

27.03.2021 Sobota

Wykwaterowanie

03.04.2021 Sobota

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK603824Region: Jezioro GardaOrganizator: Nekera

Kraj

Wlochy

Położenie

Urokliwe, spokojne, powyżej jeziora Garda. Centrum miejscowości Limone sul Garda oddalone o ok. 1,5km. (prowadzi droga dla pieszych). Shuttle service do Limone za opłatą (przed połodniem w godz. 9:30-12:30 i po południu w godz. 15-22:00).

Wyposażenie

Hotel oferuje 50 pokoi, rozmieszczonych na czterech pietrach i skierowanych na stronę jeziora. Do dyspozycji Gości: niewielkie lobby z recepcją, pomieszczenie do wypoczynku z TV, winda, sala jadalna, kawiarnia-bar oraz taras słoneczny. Na zewnątrz znajduje się basen, whirlpool. Leżaki, parasole słoneczne w cenie. Hotel nie akceptuje zwierząt domowych.

Dostęp do internetu

Wi-Fi na terenie hotelu i w pokojach gratis.

Zakwaterowanie

Pokoje dwuosobowe od strony jeziora (DBL NE2A SV): ok. 19m2, klimatyzacja (uruchamiana za zgodą dyrekcji), TV-sat., telefon, sejf (kaucja), balkon lub taras. Prysznic, WC, suszarka, szlafrok (na zapytanie, do odbioru na recepcji). Pokoje jednoosobowe (SGL NE1A SV): ok. 18m2. Przy maksymalnym obłożeniu w pokojach nie ma możliwości zakwaterowania infanta. Łóżeczko dla dziecka do 2 lat gratis, wymagane wcześniejsze zgłoszenie.

Wyżywienie

Z dwoma posiłkami: śniadanie w formie bufetu, kolacja w formie 3-daniowego menu z bufetem salatkowym i antipasti. Raz w tygodniu uroczysta kolacja z lokalnymi specjałami i muzyka na żywo. W okresie 8.05-3.10 napój do kolacji gratis (1/4 l. wina, 1/2 wody lub napój orzeźwiający)

Kategoria nekera

4 gwiazdki, kategoria lokalna: 4 gwiazdki.

Parkowanie

Miejsca parkingowe przy hotelu gratis.

Zwierzęta domowe

Małe, za opłatą 10 EUR / dzień.

Opłata klimatyczna

1,50 EUR os./dzień, płatna na miejscu w hotelu (Goście od 10 lat)

Dla gości nekera

Przy pobycie min. 7-dniowym rejs statkiem do Malcesine gratis. 10% zniżki na posiłki w restauracjach: Bellavista, Sogno del Benaco, Azzurro położonych w Limone sul Garda.

Cena zawiera

Noclegi, wyżywienie zgodnie z rezerwacją, ubezpieczenie, telefoniczną opiekę rezydenta. Dodatkowo w przypadku imprez pakietowych z przelotem, oprócz ww. świadczeń w cenie zawarty jest: przelot, opłata lotniskowa, opłata za wylot z lotniska lokalnego, transfer lotnisko-hotel-lotnisko (chyba, że dana oferta stanowi inaczej), telefoniczna lub bezpośrednia opieka rezydenta. Prosimy o zwrócenie uwagi na rodzaj zarezerwowanego przelotu. W zależności od linii lotniczej limity bagażu głównego mogą wynosić od 30 kg do 0 kg/osoba (standardowo przy przelotach czarterowych wynoszą 20 kg/osoba).

Mocne strony

• Przepiękna panorama na Jezioro Garda

• Przy pobycie 7-dniowym rejs statkiem

• Pokoje z widokiem na jezioro

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Temperatura w dzień
13°C
Temperatura w nocy
5°C
Liczba godzin słonecznych
5

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że osoby przyjeżdżające do Włoch z terytorium Polski w dniach 16.01-05.03.2021 r. zobowiązane są do przedstawienia autodeklaracji oraz do przedstawienia negatywnego wyniku testu wymazowego molekularnego lub antygenowego wykonanego w ciągu 48 h przed przekroczeniem granicy Włoch; w razie braku testu na podróżnym spoczywa obowiązek poddania się 14-dniowej kwarantannie.
Do Włoch Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
We Włoszech dla Polaków wizy nie są wymagane.

Opinie

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review
no offer review