Dobry10 opinii100% poleceń
7,8
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

San Domenico (Soverato)

Lato 2021
Kod oferty: WAK638928
obiekt, budynek główny, plaża
obiekt, budynek główny, plaża
obiekt, plaża
obiekt, plaża
teren hotelu
obiekt, budynek główny, plażaobiekt, budynek główny, plażaobiekt, plażaobiekt, plażateren hotelupokój, balkon / taraspokójrestauracjarestauracjarestauracjabeach barsport i rekreacja, plażasport i rekreacja, plaża
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Promocja

Lato 2021dwukrotna bezpłatna zmiana rezerwacjitylko 15% zaliczki

Rainbow - LATO 2021

Lato 2021dwukrotna bezpłatna zmiana rezerwacjitylko 15% zaliczki
Oferta promocyjna z dwukrotną, bezpłatną zmianą rezerwacji aż do 30 dni przed wyjazdem (możesz zmienić: termin, rodzaj imprezy turystycznej, kierunek lub hotelu bez ponoszenia dodatkowych kosztów). Dodatkowo niska zaliczka - płacisz tylko 15%.

Nasi klienci docenili

 • Tylko 900 m do centrum z licznymi barami, restauracjami i sklepami.
 • Oferta idealna dla osób preferujących plażowanie w ciągu dnia oraz wieczorną zabawę i rozrywkę w klubach.
 • Bliskość wypożyczalni sprzętu wodnego m.in.: kajaki, rowery wodne, deski windsurfingowe.
 • Hotel położony bezpośrednio przy piaszczystej plaży.
 • Dostępne pokoje

  Pokój dwuosobowy

  ekonomiczny
  2 dorosłych
  Aktualizujemy cenę

  Pokój dwuosobowy

  widok na morze
  2 dorosłych
  Aktualizujemy cenę

  Dodatkowe opcje

  Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

  185
  za wycieczkę
  promesa

  Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

  promesa
  0
  za wycieczkę
  Trwa weryfikacja ceny

  Najchętniej wybierana opcja. Szybko, bezpiecznie, gdziekolwiek jesteś!

  Informacje o podróży

  Zakwaterowanie

  30.05.2021 Niedziela

  Wykwaterowanie

  06.06.2021 Niedziela

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK638928Region: KalabriaOrganizator: Rainbow

  Opis oferty

  Położenie:

  Hotel położony ok. 900m od centrum niewielkiej, turystycznej miejscowości Soverato (dojście możliwe pieszo główną ulicą ok. 10min lub plażą), która jest jednym z najbardziej znanych kąpielisk w tej okolicy, a w jej centrum znajdują się bary, restauracje oraz sklepy. Do lotniska w Lamezia di Terme ok. 55km. Konieczność uiszczenia obowiązkowej opłaty za podatek turystyczny (dla osób powyżej 10 lat) bezpośrednio w hotelu ok. 2 EUR/os./dzień. Za pobyt 2-tygodniowy koszt ok. 16 EUR/os.

  Plaża:

  Obiekt usytuowany bezpośrednio przy piaszczystej, prywatnej plaży. Bezpłatny serwis plażowy: leżak, krzesełko i parasol/pokój. Dodatkowo płatne ręczniki plażowe - ok. 3 EUR/ręcznik/wymiana.

  Do dyspozycji gości:

  Recepcja 24h, winda, przestronne lobby, bar przy lobby, bar na plaży, klimatyzowana restauracja główna, taras na dachu hotelu, skąd można podziwiać piękne zachody słońca. Brak basenu. Ponadto: sala telewizyjna, sala konferencyjna, prywatny, niestrzeżony parking.

  Wyżywienie:

  Wyżywienie we własnym zakresie. Za dopłatą śniadania. W restauracji dostępne wysokie krzesełka dla dzieci. W pobliskim Soverato dostępne liczne sklepy, bary i restauracje serwujące typową włoską kuchnię. Hotel prowadzi bar, gdzie za dodatkową opłatą na miejscu istnieje możliwość zamówienia obiadu/kolacji.

  Program sportowy i animacyjny:

  Hotel nie prowadzi programu animacyjnego. Od czasu do czasu muzyka na żywo. W pobliżu hotelu za dodatkową opłatą możliwość wypożyczenia sprzętu wodnego m.in.: kajaki, rowery wodne, deski windsurfingowe oraz korzystania z boiska do siatkówki plażowej i kortów tenisowych.

  Internet:

  Bezpłatny Internet Wi-Fi w częściach ogólnodostępnych hotelu.

  Kategoria lokalna:

  Strona www:

  Www.sandomenicohotel.it

  Naszym zdaniem:

  Rodzinnie prowadzony hotel, z którego rozpościera się przepiękny widok na lazurowe wody wybrzeża Morza Jońskiego. Obiekt przy samej plaży, niedaleko centrum turystycznej miejscowości Soverato. Polecamy szczególnie osobom młodym, chcącym w dzień korzystać ze znajdującej się obok plaży, a wieczorami zażywać uroków życia nocnego. Hotel dla mało wymagających, cieszący się bardzo dobrymi opiniami naszych Gości.

  Program

  Dzień 1

  Dojazd do hotelu własnym transportem.

  Dzień 2 - 7 (lub 14)

  Czas na wypoczynek, kąpiele słoneczne i morskie, udział w wycieczkach lokalnych.

  Dzień 8 (lub 15)

  Wykwaterowanie z hotelu, wyjazd.

  Świadczenia

  Cena podstawowa obejmuje: 7 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg opisu zakwaterowania, opiekę polskiego rezydenta, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance).

  Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczek lokalnych, posiłków i napoi innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, podatków turystycznych płatnych bezpośrednio w hotelach: okolice Copanello ok. 14 EUR/os./tydzień i ok. 20 EUR/os./2 tygodnie, okolice Pizzo i Tropei ok. 2 EUR/os./dzień, okolice Capo Vaticano ok. 1 EUR/os./dzień, okolice Ricadi ok. 1 EUR/os./dzień oraz innych wydatków osobistych.

  Wycieczki lokalne

  Wyspy Eolskie - Stromboli Nocą

  To niepowtarzalna szansa obejrzenia nocnego spektaklu aktywności wulkanicznej na Stromboli i spędzenia kilku godzin w uroczym, portowym miasteczku San Vincenzo. Stromboli to jeden z nielicznych wulkanów na świecie, i jedyny we Włoszech, będący w stanie ciągłej aktywności. Z dużą regularnością wyrzuca on lawę na wysokość od kilku do kilkudziesięciu metrów, co najlepiej widać wieczorem i nocą. Po przypłynięciu na wyspę jest sporo czasu wolnego na spacer po miasteczku do punktu widokowego, z którego można podziwiać aktywność wulkanu. Powrót do hotelu nocą. Cena ok. 55 EUR/os. + ok. 5 EUR/os. opłaty portowej.

  Sycylia: Taormina

  Po krótkiej przeprawie promowej na Sycylię, panoramiczną trasą poprzez Messynę dotrzemy do Taorminy. Malownicze uliczki, stare kamieniczki sprawiają, że wciąż czujemy tu charakterystyczny, średniowieczny klimat z Etną w tle. Koniecznie należy wybrać się do grecko-rzymskiego teatru będącego jednym z najsłynniejszych na świecie zabytków Sycylii. Będzie czas zarówno na zwiedzanie, jak i spacer, zakup pamiątek oraz skosztowanie sycylijskiej kuchni w porze obiadowej. Cena ok.61 EUR/os.

  Wyspy Liparyjskie (Eolskie)

  Jedna z największych atrakcji regionu - rejs statkiem na Wyspy Eolskie. Proponujemy wersję całodniową z postojem na trzech najbardziej znanych wyspach archipelagu: Vulcano (na której można zażywać kąpieli w ciepłych błotach siarkowych oraz kąpieli morskich, m.in. na czarnej plaży wulkanicznej), Lipari (największa z wysp, oferuje możliwość zwiedzania, spacerów, zakupów i niesamowity klimat wąziutkich uliczek, ukwieconych balkonów) i Stromboli (zarówno wyspa, jak i najbardziej aktywny wulkan Europy. Podczas rejsu często towarzyszą nam delfiny (nie zawsze). Cena ok.60 EUR/os. + ok. 5 EUR/os. opłaty portowej.

  Pizzo, Tropea, Capo Vaticano - 3 perełki Wybrzeża Tyrreńskiego

  Pizzo to miasteczko położone wysoko na skale przy dziedzińcu zamku, gdzie niegdyś więziony był Murat - szwagier Napoleona. W tym miejscu koniecznie trzeba spróbować lodów Tartufo. Następnie zagościmy w Tropei - samym sercu Kalabrii i ojczyźnie słynnej czerwonej cebuli z Tropei. Później przeniesiemy się na taras widokowy do Capo Vaticano, gdzie podziwiać będziemy najbardziej romantyczny widok Europy, czyli kalabryjskie lazurowe wybrzeże. Cena ok. 55 EUR/os.

  Czubek włoskiego buta - Reggio di Calabria - Scilla

  Wizyta w Muzeum Narodowym (dla chętnych, ok. 8 EUR/os. wstęp), w którym zobaczymy słynne posągi z brązu z Riace (przypisywane Fidiaszowi!). Indywidualny spacer po najpiękniejszym kilometrze Włoch - nadmorskiej promenadzie Reggio di Calabria i eleganckiej ulicy handlowej Corso Garibaldi. W drodze powrotnej wzdłuż przepięknego "Costa Viola" zatrzymujemy się w Scilla - mitycznym czarującym miasteczku, u wybrzeża którego sam Odyseusz walczył z mitycznym potworem Scyllą, obecnie miejsce znane z połowów miecznika. Na koniec podróży spacer po starej dzielnicy rybaków Chianalea. Cena ok. 46EUR/os.

  Uwaga! Wycieczki prowadzone są w języku polskim. Ich organizatorem nie jest Rainbow, a lokalne biuro, które odpowiada za jakość serwisu. Ustala też ich program, ceny i terminy wyjazdów, dlatego ewentualne reklamacje należy kierować bezpośrednio do organizatora. Podane w katalogu opisy i ceny są jedynie orientacyjne, szczegółowe informacje otrzymacie Państwo u naszego przedstawiciela. Rezydent jest jedynie pośrednikiem w zapisie na wycieczki lokalne. Minimalna ilość uczestników to 15 osób. Przed i po sezonie niektóre wycieczki nie są organizowane. Ceny wycieczek mogą się różnić w zależności od lokalizacji hotelu.

  Wizy - informacje dla sprzedawców

  Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z Działem Wiz Rainbow w celu weryfikacji.

  Wizy

  Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z Działem Wiz Rainbow w celu weryfikacji.

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Mapa

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  19°C
  Temperatura w nocy
  17°C
  Temperatura wody
  19°C
  Liczba godzin słonecznych
  8

  Przed podróżą

  Zgodnie z najnowszym rozporządzeniem władz włoskich, na obywateli Polski nałożono poniższe zaostrzenia obowiązujące w poniższych terminach:

  - 1-15.01.2021 r. w związku z zakwalifikowaniem Polski, do grupy krajów C, przyjeżdżając do Włoch we wspomnianych terminach, należy poddać się 14-dniowej kwarantannie.
  Obowiązkowo, każdy turysta musi zarejestrować się podróżując do Kalabrii, na Sycylię oraz Sardynię.
  Rejestracja przy podróży do Kalabrii: zobacz więcej.
  Rejestracja przy podróży na Sycylię: zobacz więcej.
  Rejestracja przy podróży na Sardynię: zobacz więcej.
  Do Włoch Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
  We Włoszech dla Polaków wizy nie są wymagane.

  Opinie

  Opinie dodane przez

  9.3
  Maciej Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Lipiec 2018Para
  Cisza, przepiękne widoki, darmowy serwis plażowy, czysto. Mogę polecić wszystkim chcącym wypocząć w miłych okolicznościach przyrody. :) Ocena posiłków dotyczy możliwości stołowania się na mieście, gdyż serwis wakacje.pl nie umożliwia wysłania opinii bez oceny posiłków nawet jeżeli nie masz ich wykupionych.
  ZaletyPołożenie, cisza, kameralnie, czysto, piękne widoki
  WadyMa już swoje lata co widać po zużyciu sprzętów

  7.8
  Gosia Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Wrzesień 2017Para
  Hotel ma świetne położenie, w zasadzie na plaży, przy promenadzie. Pokoje małe i z widokiem na bryłę budynku - często na mur lub na schody pożarowe - ale po pierwszym fatalnym wrażeniu w dalszej części pobytu nie przeszkadzało nam to zupełnie. Takie sobie śniadania, ale za to obiadokolacje bardzo, bardzo dobre. Brak animacji w moim przypadku był zdecydowanym atutem - cicho i kameralnie - położenie fantastyczne
  Zaletyprawie na plaży, bardzo dobre obiadokolacje
  Wadymałe pokoje i balkon na schody przeciwpożarowe lub bryłę budynku - balkony z widokiem na morze - za dopłatą

  4.3
  Mario Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Sierpień 2017Rodzina z dziećmi
  Odradzamy kategorycznie wyjazd z Itaką!!! Żazdnych wycieczek z organizatorem . Kasują tylko pieniądze i więcej nic ich nie interesuje. wyjazd na Sycylie 80 euro od osoby .12 godzin w trasie.na miejscu tylko czas wolny 3godz. ,bez posiłku ,wody . przewodnik bez komentarza . wczasy sierpień-wrzesień Jedyna zaleta podbytu to polska Pani Marzena na recepcji
  ZaletyTani
  WadyZero animacji w jezyku polskim. wszystko po włosku. Zero zainteresowania Polakiem. Daleko do plaży. Plaże żwirowe,brzydkie i brudne.

  9.1
  Adam Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Lipiec 2017Para
  Kameralny hotel, piękne widoki, 50 m do morza, miła obsług, dobre jedzenie. Super położenie.
  10
  Kasia z Poznania
  Pobyt - Lipiec 2017Para
  Hotel położony przy pięknej plaży, obsługa hotelowa bardzo miła i pomocna. W hotelu możliwość wynajęcia samochodu za 50 euro /dzień i nie ma doliczonego żadnego doprowadzenia auta. Jedzenie jest przepyszne i z regionalnych produktów, dla nas to był plus. W miasteczku w restauracjach ceny spoko (pizza ok 5-8 euro, piwo 2,5 euro), czysto i przyjaźnie dla turystów. Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z pobytu w Soverato. Polecam zabrać masę do nurkowania, w morzu masa pięknych rybek przy brzegu. Polecam hotel parom i ludziom, którzy są nastawieni na plażowanie z jedno lub dwudniowym wypadem na zwiedzanie okolicy.
  Zaletypołożenie, jedzenie, polska obsługa, piękny widok, możliwość wypożyczenia samochodu
  Wadybrak