Fantastyczny2 opinie
10
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Savoia Palace

Kod oferty: WAK669823
Kod oferty: WAK669823
obiekt, budynek główny, teren hoteluobiekt, budynek główny, teren hotelupokój, apartamentpokój, apartamentpokójpokój, rodzinnyłazienkarecepcja / lobby, lobby bar, drink barlobby bar, drink bar, kawiarniasport i rekreacja, saunasport i rekreacja, sauna, rozrywkasport i rekreacja, SPA, rozrywka
obiekt, budynek główny, teren hotelu
obiekt, budynek główny, teren hotelu
pokój, apartament
pokój, apartament
pokój
COVID-19
Przypominamy, że wciąż obowiązują restrykcje i dodatkowe wymagania (np. obowiązkowe testy dla osób bez szczepienia). Sprawdź tutaj, jakie warunki wjazdu obowiązują w przypadku tej oferty.

Opis oferty

Region: Madonna di Campiglio - PinzoloOrganizator: Europe MountainsKod oferty: WAK669823

Region

Madonna di Campiglio

Opis

Hotel Savoia Palace oferuje znakomite pokoje w miejscowości Madonna di Campiglio. Położony 100metrów od centrum jest dobrym wyborem na wakacje w regionie Madonna di Campiglio - Pinzolo.

W pokojach goście mają do dyspozycji takie udogodnienia jak balkon, klimatyzacja oraz sejf w pokoju. Dostępny jest także WI-FI we wszystkich pokojach.

Strefa wellness w Hotel Savoia Palace to m.in. łaźnia parowa, hammam oraz sauna fińska.

W okolicy znajduje się 49km tras narciarskich należących do stacji narciarskich w regionie Madonna di Campiglio - Pinzolo. Najbliższy wyciąg znajduje się 200metrów od obiektu.

Pokój dla 2-4 osób

Balkon, klimatyzacja, minibar, sejf w pokoju, suszarka do włosów, telefon, telewizja satelitarna

W cenie

Zakwaterowanie, ubezpieczenie KL i NNW.

Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Informację, jakie dodatkowe świadczenia zawarte są w cenie otrzymacie Państwo w trakcie procesu rezerwacji.

Płatne na miejscu

Taksa lokalna, 2 EUR za osobę i dzień

Odległości

Centrum - 100m.

Ski bus - 50m.

Wyciągi - 200m.

Parking

Garaż, parking niestrzeżony, parking strzeżony.

Usługi narciarskie i rowerowe

Schowek na narty i buty.

Internet

WI-FI w częściach wspólnych hotelu, WI-FI we wszystkich pokojach, kącik internetowy.

Usługi spa i wellness

Masaż, łaźnia parowa, hammam, sauna fińska.

Sport w hotelu

Klub fitness.

Usługi dla dzieci

Łóżeczko dla dziecka, opiekunka do dzieci.

Usługi hotelowe

Kawiarnia, drink bar, restauracja, winiarnia, pralnia, transfer gości z lotniska, usługa prasowania odzieży, serwis pokojowy (24-godzinny), serwis pokojowy - przez część doby, informacja turystyczna, recepcja 24-godzinna, sejf w recepcji, kantor, przechowalnia bagaży, stoisko z gazetami, letni taras, pokój telewizyjny, sala bankietowa, codzienna dostawa gazet, serwis pokojowy, czytelnia, winda, bar.

Wyposażenie pokoi

Klimatyzacja, balkon, sejf w pokoju, minibar, telewizja satelitarna, telefon, suszarka do włosów.

Warunki rezygnacji

Do 31 dni przed wyjazdem rezygnacja bezkosztowa (zwrot 100% wpłat), w okresie od 30 do 14 dni przed wyjazdem rezygnacja 40% kosztów (60% zwrotu), w okresie od 13 do 8 dni przed wyjazdem rezygnacja 70% kosztów (30% zwrotu), w okresie od 7 do 0 dni przed wyjazdem rezygnacja 100% kosztów (brak zwrotu). Kwoty zwrotów wyliczane są na podstawie wpłaconych środków w złotówkach (PLN).

Warunki płatności

Zaliczka w wysokości 50 euro za rezerwację płatna w momencie rezerwacji, dopłata na 42 dni przed wyjazdem. Kwota w złotówkach (PLN) liczona jest według aktualnego średniego kursu nbp.pl z dnia poprzedzającego płatność.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Sobota
04.12.2021

Wykwaterowanie

Sobota
11.12.2021

Dostępne pokoje

Pokój czteroosobowy

dla 2-4 osób
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub
9.6
Przemek vv
Mebel trochę "podstarzałe" ale nie zniszczone. Personel był bardzo gościnny. Emanowało od nich wiele życzliwości. Chyba najbardziej lubiłem kelnerów. Uśmiechnięci, sprawni w swojej robocie. Wyżywienie najwyższej jakości. W odległości nie większej od 100 metrów znajdowały się pierwsze knajpki. Ceny do przyjęcia.
10
Milena vv
Hotel jest usytuowany w środku miejscowości, pokoje są olbrzymie i mają przepiękny wystrój. Ale serwis i jedzenie są jeszcze lepsze ;). Personel o co się go poprosi to zrobi. Są sympatyczni, otwarci, nie są łasi na napiwki. Bufet momentami pękał w szwach od nadmiaru jedzenia i możliwości jego wyboru. Polecam na spokojne wakacje w urokliwym miejscu.

Mapa

Pogoda

13°C
6°C
15°C
3

Przed podróżą

WYMAGANE DOKUMENTY
Formularz Lokalizacji Pasażera (PLF)- należy przedstawić na lotnisku wygenerowany kod QR w wersji elektronicznej lub papierowej:zobacz więcej.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje- należy posiadać unijny certyfikat COVID.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje- należy posiadać unijny certyfikat COVID.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany dla dzieci do 6 roku życia. Starsze dzieci wymagają przedstawienia unijnego certyfikatu COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie- dzieci do ukończenia 12. roku życia podróżujące pod opieką dorosłych, którzy są zaszczepieni przeciwko COVID-19 lub przedstawili negatywny wynik testu na COVID-19. Starsze dzieci - patrz ZASZCZEPIENI, OZDROWIEŃCY lub POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: tak, PCR lub antygenowy maksymalnie na 48 godzin przed lądowaniem we Włoszech. Wymagany unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim). Dodatkowo podróżujący muszą wykonać drugi test przed wylotem z Włoch.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: tak- 10 dni. Aby być zwolnionym z kwarantanny należy wykonać test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. Przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. Po przekroczeniu granicy Polski.
Do Włoch Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
We Włoszech dla Polaków wizy nie są wymagane.

Przewodnik

Opis obiektu

To jedna z najważniejszych stacji sportów zimowych, często nazywana "nr 1 w Alpach włoskich". Składa się na to bogata oferta turystyczna, możliwość uprawiania wielu dyscyplin (narciarstwo alpejskie, biegowe, snowboard itp.), wspaniały pejzaż, tradycja, wysoka jakość usług turystycznych, gościnność kurortu, centrum wyłączone z ruchu samochodowego i wreszcie "karuzela" tras zjazdowych w otoczeniu niezwykłych szczytów Dolomitów Brenta i grupy Presanella.

Atrakcje turystyczne

Z wysokości 1.550 m rozchodzi się sieć 22 nowoczesnych wyciągów przewożących 31.500 osób na godzinę i które w krótkim czasie docierają do stóp Dolomitów Brenta i Adamello-Presanella. Do dyspozycji narciarzy jest 70 km tras z czego 60% wyposażonych jest w armatki śnieżne.
Nartostradami Cinque Laghi, Pradalago, Spinale i Groste można zjechać bezpośrednio do centrum miasta by ponownie wspiąć się w górę. Poza tym, z przypiętymi nartami, można dostać się do rejonu Folgarida-Marilleva i mieć do dyspozycji "karuzelę" 120 km tras. Stok oświetlony - na trasie Canalone Miramonti.

Mapa tras