Dobry20 opinii94% poleceń
8.0
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Antares (Letojanni)

Last minute
Kod oferty: WAK644847
basenobiektplażaplażadrink barteren hotelupokój
basen
obiekt
plaża
plaża
drink bar

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

185
za wycieczkę

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

0
za wycieczkę
Trwa weryfikacja ceny

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Opis oferty

Region: SycyliaOrganizator: Prima HolidayKod oferty: WAK644847

Położenie

Hotel Antares leży na szczycie wzgórza z widokiem na Letojanni, zaledwie kilka kilometrów od Taorminy. W odległości 50km na północ od Katanii, 259km od Palermo, 291km od lotniska w Palermo. Poniżej kompleksu przebiega nadmorska autostrada. Do centrum miejscowości ok. 500m. Pole golfowe w odległości ok. 25km.

Plaża

Hotel posiada partnerską plażę położoną na wybrzeżu Letojanni / Mazzeo. Oddalona ok. 500m od hotelu, piaszczysto-żwirowa. Połączenie z plażą zapewniają przeszklone windy. Serwis plażoway za dodatkową opłatą.

Hotel

KATEGORIA LOKALNA 4

Hotel Antares w Letojanni (Mesyna) z odkrytym basenem i programem rozrywkowym jest idealnym hotelem na rodzinne wakacje. Jest częścią większego kompleksu hotelowego obejmującego Hotel Olimpo-Le Terrazze. Obiekt stanowi idealną bazę wypadową do zwiedzania Sycylii.

Do dyspozycji gości

Recepcja, winda, restauracja Acquaviva oferuje dania kuchni sycylijskiej i międzynarodowej, American bar, bar przy basenie. Parking, lekarz na wezwanie i usłgi pralni chemicznej. Hotel akcpetuje karty kredytowe Vosa, Mastercard.

Internet

WiFi za dodatkową opłatą.

Sport, rekreacja i rozrywka

Bezpłatnie: basen ze słodką wodą, leżaki i parasole przy basenie

Odpłatnie: sporty wodne przy plaży

Dla dzieci

Wydzielona część dla dzieci w basenie dla dorosłych, odpłatne łóżeczka na zamówienie przed wylotem.

Zakwaterowanie

Pokoje typy standard dwuosobowe z możliwością jednej dostawki, o powierzchni 18m. Wyposażone w łazienki z wanną lub prysznicem i suszarką do włosów, telefon, TV/SAT, odpłatny mini bar, sejf, zestaw do parzenia kawy i herbaty, klimatyzację (dostępną w sezonie letnim i według uznania kierownictwa), balkon lub mały taras ze stołem i krzesłami z widokiem na wewnętrzny ogród i wzgórze.

Pokoje z bocznym widokiem na morze za dodatkową opłatą.

Wyżywienie

BB śniadania

HB śniadania i obiadokolacje. Napoje do obiadokolacji za dodatkową opłatą.

All Inclusive śniadania, obiady i kolacje. Lokalne alkohole i napoje bezalkoholowe w wyznaczonych godzinach przez hotel.

Informacje dodatkowe

Www.hotelantaresletojanni.it/en/

Adres Via Germano Chincherini

98037 Letojanni (ME)

Cena - oferta z transportem

Cena zawiera: bilet lotniczy, bagaż dla czarterów bagaż 23kg + 5 kg bagaż podręczy // dla przelotów low costowych Ryanair bagaż 10kg + mała podręczna torebka, przy lotach Wizzair Klienci Prima mają w cenie WIZZ Priority: podręczna walizka na kółkach (55x40x23 cm maks. 10kg), stanowisko odprawy priorytetowej, pierwszeństwo wejścia na pokład // dla lotów rejsowych LOT tylko bagaż podręczny 8kg

; transfer lotnisko - hotel - lotnisko (shuttle bus), zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung NNW, KL, bagaż, OC organizatora, VAT, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG - uruchamiany w przypadku niewypłacalności touroperatora), Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP - uruchamiany w przypadku opóźnień w zwrotach przedpłat na skutek wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności uniemożliwiających realizację imprezy turystycznej. Składka na TFP jest bezzwrotna nawet w przypadku rezygnacji Klienta z imprezy turystycznej).

Od 26.11.2016r wszystkie oferty zawierają w cenie składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG),

Oraz od 01.01.2021 analogiczą wyskość składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP):

15PLN - za imprezy samolotowe czarterowe (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)

13PLN - za imprezy nieczarterowe realizowane poza Europę

10PLN - za imprezy oparte o loty rejsowe oraz autokarowe i dojazd własny na terenie Europy (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)Cena nie zawiera: bagażu rejestrowanego, miejsc obok siebie w samolocie, dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i chorób przewlekłych, wycieczek fakultatywnych, podatku turystycznego - bezpośrednio po przybyciu do hotelu Klienci zobligowani są do wniesienia w recepcji należnej opłaty klimatycznej ok. 1,50 EUR os./dzień (marzec, kwiecień, maj, październik), 2,25 EUR os./dzień (czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień) - opłata nie dotyczy dzieci do 10 roku życia.

UWAGA! Do każdej rezerwacji istnieje także możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego według cennika przewoźnika. Wtym celu należy podczas procesu zakładnia rezerwacji wybrać składnik opcjonalny lub po prostu wysłać wiadomość do rezerwacji w BlueVendo z prośbą o dodanie bagażu i informacją dla ilu osób bagaż ma zostać zakupiony.

Cena uzależniona jest od dostępności miejsc w samolocie w danej taryfie cenowej. Linie lotnicze podają ceny aktualne na chwile zapytania. W związku z powyższym ze względu na wyczerpanie się danych taryf, do momentu podpisania umowy cena może ulegać zmianom.

W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.

Cena - oferta bez transportu

Cena zawiera: zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung NNW, KL (od momentu rozpoczęcia imprezy do jej zakończenia z wyłączeniem czasu trwania dojazdu własengo), OC organizatora, VAT, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG).

Cena nie zawiera: transportu, dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i chorób przewlekłych, wycieczek fakultatywnych, podatku turystycznego - bezpośrednio po przybyciu do hotelu Klienci zobligowani są do wniesienia w recepcji należnej opłaty klimatycznej ok. 1,50 EUR os./dzień (marzec, kwiecień, maj, październik), 2,25 EUR os./dzień (czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień) - opłata nie dotyczy dzieci do 10 roku życia.

Bagaż

LIMIT BAGAŻU PODRĘCZNEGO w cenie:

Wizzair: Klienci Prima Holiday mają wykupioną usługę WIZZ PRIORITY!

Usługa daje mozliwość

• zabrania na pokład jednej sztuki małego bagażu, która musi zmieścić się pod fotelem, np. torbę na aparat, na laptopa, lub torebkę ( 40 x 30 x 20 cm, maks. 10 kg))

• zabrania na pokład jednej podręcznej walizki na kółkach (55 x 40 x 23 cm, maks. 10 kg)

• pierwszeństwo wejścia na pokład

• możesz zabrać obie sztuki bagażu ze sobą do kabiny, chyba że będzie to niemożliwe ze względu na ograniczenia operacyjne.

Ryanair: 10kg, nieprzekraczający wymiarów 55 x 40 x 20 cm, oraz dodatkowo jeden mały bagaż, np. torebkę lub torbę na laptopa, nieprzekraczający wymiarów 35 x 20 x 20 cm. Pasażerowie, którzy wykupili opcję pierwszeństwa wejścia na pokład mogą wnieść na pokład jeden mały oraz jeden duży bagaż podręczny, chyba że ze względów operacyjnych konieczne jest umieszczenie dużego bagażu podręcznego w luku. Pasażerowie korzystający ze standardowej taryfy będą zobowiązani pozostawić swój duży bagaż podręczny przy bramce do wejścia na pokład w celu bezpłatnego umieszczenia go w luku jako bagaż rejestrowany. Obowiązuje Regulamin dotyczący bagażu rejestrowanego.

EasyJet: o wymiarach nie przekraczających 56x45x25 cm (w tym kółka, kieszonki i rączki)

LOT: 8 kg nieprzekraczający wymiarów 55 x 40 x 23 cm. Dodatkowo jako bagaż podręczny pasażer może zabrać ze sobą torebkę damską lub torbę męską lub laptopa (wymiary 40 cm x 35 cm x 12 cm)

Bułgaria Air: waga bagażu łączonego nie może przekroczyć 23kg!

W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.

Ceny Dodatkowego Bagażu Rejestrowanego

Wizzair: 10kg/20kg/32kg - od ok. 100 do ok. 440 zł - cena na potwierdzenie uzależniona od wagi bagażu, trasy i terminu lotu

Ryanair: 20 kg - ok. 300 zł - cena na potwierdzenie uzależniona od trasy i terminu lotu

EasyJet: 15 kg ok. 350 PLN

LOT: 23KG - ok. 300 PLN

Uwaga!! Ceny podane na moment zakładania rezerwacji. Po potwierdzeniu rezerwacji cena bagażu dodatkowego może ulec zmianie!

Rezydent

Oferta Bez Rezydenta

Warunki wjazdowe

• dokumentem podróży uprawniającym do wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Włoch jest ważny paszport lub dowód osobisty.

• Obywatele polscy korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej/Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

• każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient odpowiedzialny jest za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora. KAŻDY Z NASZYCH KLIENTÓW ZOBLIGOWANY JEST DO POTWIERDZENIA GODZIN NA 24h PRZED WYLOTEM (DOTYCZY TO WYLOTÓW Z POLSKI JAK I POWROTÓW DO POLSKI). Odprawa lotnicza rozpo­czyna się na 2 godziny przed planowanym lotem i kończy się na 40minut przed. Każdy klient zobligowany jest do zgłoszenia się do od­prawy we właściwym czasie przed realizowanym lotem.

Covid

Podejmując decyzję o wyjeździe należy liczyć się z możliwymi trudnościami w powrocie do kraju, ograniczeniami w ruchu lotniczym, obowiązkiem poddania się kwarantannie lub samoizolacji, a także przeprowadzenia dodatkowych badań lekarskich na zlecenie władz miejscowych.

W związku z powyższym prosimy o bieżące śledzenie warunków wjazdowych do krajów odwiedzanych : https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych , jak również obostrzeń na polskiej granicy przy powrocie z wakacji: https://www.strazgraniczna.pl/ .

Lista laboratoriów wykonujących testy na Covid-19 udostępniona przez Ministerstwo Zdrowia: www.gov.pl/web/zdrowie/lista-laboratoriow-covid.

Podróżując w czasie pandemi należy liczyć się z pewnymi obostrzeniami i ograniczeniami.

Część infrastruktury hotelowej (restauracje, oferta rekreacyjno - sportowa), animacje może być ograniczona, czy też niedostępna ze względu na obostrzenia sanitarne. Osoby przyjeżdżające do Włoch z terytorium Polski do dnia 06.04.2021 r. zobowiązane są do przedstawienia autodeklaracji oraz do przedstawienia negatywnego wyniku testu wymazowego molekularnego lub antygenowego wykonanego w ciągu 48 h przed przekroczeniem granicy Włoch; w razie braku testu obowiązek poddania się 14-dniowej kwarantannie. Od dn. 06.03.2021 testu nie muszą wykonywać dzieci poniżej drugiego roku życia.

Należy zawsze brać pod uwagę dodatkowe obostrzenia lokalne i regionalne wynikające z podziału Włoch na 3 strefy: żółtą, pomarańczową i czerwoną.

Osoby podróżujące linią Easy Jet, podczas przelotu zobowiązane są do posiadania maseczek FFP2 (chirurgiczne lub materiałowe). Szaliki, osłony twarzy (przyłbice) oraz maski z zaworami nie będą przez przewoźnika akceptowane.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Środa
19.05.2021

Wykwaterowanie

Środa
26.05.2021

Opinie

Opinie dodane przez

9.0
Adriana Drożdżyńska Klient Wakacje.pl
Pobyt - Sierpień 2013Rodzina z dziećmi
Hotel nie ma oszałamiającego wystroju ale jest w nim wszystko co konieczne. Pokoje są przestronne mają balkony i są czyste. Obsługa jest bardzo miła .
9.8
Janusz Lenarcik Klient Wakacje.pl
Pobyt - Czerwiec 2012Para

7.0
amator
Pobyt - Lipiec 2010Para
Hotel ogólnie dobry. Niezapomniane widoki. Jeżdżenie windami można potraktować jako swoistego rodzaju atrakcję. Należy uważać, aby nie dostać pokoju z widokiem na skałę. Jedzenie smaczne, ale śniadania bez urozmaicenia. Plaża żwirowa składająca się z drobnych gładkich kamyków. Goście Antaresa mają bezpłatny wstęp na plażę prywatną (Lido Tropicana), oddaloną od hotelu o 800 m. Nad basenem zawsze są wolne leżaki. Można swobodnie poruszać się i korzystać z infrastruktury części kompleksu Olimpo i La Terrazze.
6.4
Marus
Pobyt - Sierpień 2010Para
Hotel fajny ,widoki przecudne , windy- można sie przyzwyczaic , obsługa miła / szczególnie ANTONIO / . Blisko piękna TAORMINA , ale Letojani też sympatyczne . No i doskonałe wina sycylijskie . Rezydentka TRiady O.K
5.4
Aneta
Pobyt - Sierpień 2009Para
Hotel, jak stara komuna. Grzyb wychodzi z wylotów klimatyzacji, o obsług była miła tylko dla turystów z Niemiec. Pierwszy raz kelner krzyczał na mnie na całą salę, że usiadłam nie przy tym stoliku, co powinnam (nikt nie powiedział, gdzie można). Bardzo niewygodna komunikacja po hotelu - przesiadki z wind (podczas burzy jedna się popsuła i walizki musieliśmy sami taszczyć po schodach, nikt nie pomógł nawet starszym ludziom, ja byłam w ciąży). Przystanek autobusowy, o którym jest w opisie, znajduje się na drodze do plaży, więc jest dalej niż 400m. Droga z \"górki\" na plażę, ale wracając jest gorzej :) Sycylia piękna, jedzenie poza hotelem pyszne, rezydentka z Necermanna przemiła, wycieczki fakultatywne ajnie zorganizowane.

Mapa

Pogoda

23°C
15°C
18°C
9

Przed podróżą

Osoby przyjeżdżające do Włoch z terytorium Polski do dnia 30.04.2021 r. zobowiązane są do:
- wypełnienia oświadczenia zobacz więcej
- przedstawienia zaświadczenia o negatywnym wyniku badania na koronawirusa, przeprowadzonego najwcześniej na 48 godzin przed wjazdem na terytorium Włoch. Akceptowane są jedynie testy wymazowe: molekularne i antygenowe. Testu nie muszą wykonywać dzieci poniżej drugiego roku życia.
- poddania się obowiązkowej 5-dniowej kwarantannie;
- ponownego wykonania testu wymazowego (molekularnego lub antygenowego) po zakończeniu kwarantanny;
dodatkowo, osoby wjeżdżające do Włoch muszą zgłosić swój przyjazd do przychodni lokalnej właściwej dla miejsca pobytu (Dipartimento di Prevenzione dell'Azienda Sanitaria).

UWAGA:

W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy. Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
Do Włoch Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
We Włoszech dla Polaków wizy nie są wymagane.