Dobry4 opinie
7.1
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Voi Arenella Resort

Last minute
Kod oferty: WAK644850
basenbasenbasendla dzieci, plac zabawteren hotelupokójpokójpokój, balkon / taraspokójpokój, balkon / tarasbalkon / tarasrestauracjarestauracjateren hotelurestauracjaplażaplażateren hotelu
basen
basen
basen
dla dzieci, plac zabaw
teren hotelu

Nasi klienci docenili

 • Rozległy kompleks hotelowy położony w spokojnej okolicy - idealny na rodzinne wakacje.
 • Bogaty program animacyjny i zaplecze sportowo-rekreacyjne.
 • Dobra baza wypadowa do samodzielnego zwiedzania wyspy - blisko do największej atrakcji - Syrakuz.
 • Udogodnienia dla dzieci: mini kluby, plac zabaw.
 • Dodatkowe opcje

  Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

  185
  za wycieczkę

  Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

  0
  za wycieczkę
  Trwa weryfikacja ceny

  Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

  lub

  Opis oferty

  Region: SycyliaOrganizator: Prima HolidayKod oferty: WAK644850

  Położenie

  VOI Arenella Resort położony jest na terenie rozległego parku, wzdłuż piaszczystych plaż południowego wybrzeża Sycylii. Znajduje się on w pobliżu Syrakuz i chronionego obszaru morskiego Plemmirio. W odległości ok. 70km od portu lotniczego w Katanii.

  Plaża

  Lido Arenella, piaszczysta z łagodnym zejściem do morza, oddalona ok. 800m od hotelu (dojazd busem w godz. 09.00-13.00) Przy opcji All Inclusive bezpłatne parasole i leżaki w wydzielonym miejscu od trzeciego rzędu. Bar na plaży za opłatą.

  Hotel

  KATEGORIA LOKALNA 4

  Czterogwiazdkowy kompleks hotelowy zbudowany w 2004 r.. Składa się z budynku głównego i willi.

  Hotel odnaczony nagroda Travellers' Choice, która przyznawana jest obiektom stale zbierajcym świetne recenzje i należącym do najlepszych 10% obiektów na stronie Tripadvisor.

  Do dyspozycji gości

  Recepcja, trzy windy, restauracja główna - dania w formie bufetu, kuchnia międzynarodowa, restauracja Life - obsługa kelnerska, bary: Anapo, Ciane w holu, przy basenie. Butik z lokalnymi produktami, kiosk z gazetami, parking, taras z widokiem na morze, ogród, fryzjer, pralnia, lekarz na wezwanie, Hotel akceptuje karty kredytowe Visa, MasterCard.

  Internet

  Bezpłatny Internet WiFi w częściach ogólnodostępnych hotelu.

  Sport, rekreacja i rozrywka

  Bezpłatnie: 2 baseny ze słodką wodą z wydzieloną częścią dla dzieci, leżaki i parasole przy basenach, dzienny i wieczorny program animacyjny od 30maja do 26 września), boisko do piłki nożnej, siatkówka plażowa, tenis stołowy, strzelanie z łuku, bule, siłownia, aerobic

  Odpłatnie: ręczniki plażowe, korty tenisowe, centrum SPa, sporty wodne przy plaży.

  Dla dzieci

  Plac zabaw, mini cluby dla dzieci i młodzieży, za dodatkową opłatą opiekunka. W restauracjach dostępne wysokie krzesełka i menu dla dzieci.

  Zakwaterowanie

  Oferuje 460 pokoi.

  Pokoje typu classic dwuosobowe z możliwością dwóch dostawek, o powierzchni ok.20m.

  Pokoje typu family dwuosobowe z możliwością dwóch dostawek, dwa pomieszczenia sypialnia i pokój dzienny.

  Kliamtyzowane wypoażone w łazienki ( wanna ub prysznic, suszarka do włosów), TV/SAT, telefon, mini lodówkę, odpłątny sejf i mini bar. Większość pokoi posiada balkon.

  Wyżywienie

  HB śniadania i obiadokolacje w formie bufetu. Napoje do obiadokolacji za dodatkową opłatą.

  All Inclusive śniadania, obiady i kolacje. Open bar od 10.00 do 24:.0. z napojami bezalkoholowymi, wodą, sokami z beczki, piwem, winem stołowym, herbatą, kawą amerykańską, wyborem narodowych i lokalnych likierów, kącik z przekąskami dwa razy dziennie. All inclusive nie jest dostępne w barze na plaży.

  Informacje dodatkowe

  https://www.voihotels.com/en/voi-arenella-resort

  Cena - oferta z transportem

  Cena zawiera: bilet lotniczy, bagaż dla czarterów bagaż 23kg + 5 kg bagaż podręczy // dla przelotów low costowych Ryanair bagaż 10kg + mała podręczna torebka, przy lotach Wizzair Klienci Prima mają w cenie WIZZ Priority: podręczna walizka na kółkach (55x40x23 cm maks. 10kg), stanowisko odprawy priorytetowej, pierwszeństwo wejścia na pokład // dla lotów rejsowych LOT tylko bagaż podręczny 8kg

  ; transfer lotnisko - hotel - lotnisko (shuttle bus), zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung NNW, KL, bagaż, OC organizatora, VAT, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG - uruchamiany w przypadku niewypłacalności touroperatora), Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP - uruchamiany w przypadku opóźnień w zwrotach przedpłat na skutek wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności uniemożliwiających realizację imprezy turystycznej. Składka na TFP jest bezzwrotna nawet w przypadku rezygnacji Klienta z imprezy turystycznej).

  Od 26.11.2016r wszystkie oferty zawierają w cenie składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG),

  Oraz od 01.01.2021 analogiczą wyskość składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP):

  15PLN - za imprezy samolotowe czarterowe (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)

  13PLN - za imprezy nieczarterowe realizowane poza Europę

  10PLN - za imprezy oparte o loty rejsowe oraz autokarowe i dojazd własny na terenie Europy (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)Cena nie zawiera: bagażu rejestrowanego, miejsc obok siebie w samolocie, dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i chorób przewlekłych, wycieczek fakultatywnych, podatku turystycznego - bezpośrednio po przybyciu do hotelu Klienci zobligowani są do wniesienia w recepcji należnej opłaty klimatycznej ok. 1,50 EUR os./dzień (marzec, kwiecień, maj, październik), 2,25 EUR os./dzień (czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień) - opłata nie dotyczy dzieci do 10 roku życia.

  UWAGA! Do każdej rezerwacji istnieje także możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego według cennika przewoźnika. Wtym celu należy podczas procesu zakładnia rezerwacji wybrać składnik opcjonalny lub po prostu wysłać wiadomość do rezerwacji w BlueVendo z prośbą o dodanie bagażu i informacją dla ilu osób bagaż ma zostać zakupiony.

  Cena uzależniona jest od dostępności miejsc w samolocie w danej taryfie cenowej. Linie lotnicze podają ceny aktualne na chwile zapytania. W związku z powyższym ze względu na wyczerpanie się danych taryf, do momentu podpisania umowy cena może ulegać zmianom.

  W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.

  Cena - oferta bez transportu

  Cena zawiera: zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung NNW, KL (od momentu rozpoczęcia imprezy do jej zakończenia z wyłączeniem czasu trwania dojazdu własengo), OC organizatora, VAT, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG).

  Cena nie zawiera: transportu, dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i chorób przewlekłych, wycieczek fakultatywnych, podatku turystycznego - bezpośrednio po przybyciu do hotelu Klienci zobligowani są do wniesienia w recepcji należnej opłaty klimatycznej ok. 1,50 EUR os./dzień (marzec, kwiecień, maj, październik), 2,25 EUR os./dzień (czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień) - opłata nie dotyczy dzieci do 10 roku życia.

  Bagaż

  LIMIT BAGAŻU PODRĘCZNEGO w cenie:

  Wizzair: Klienci Prima Holiday mają wykupioną usługę WIZZ PRIORITY!

  Usługa daje mozliwość

  • zabrania na pokład jednej sztuki małego bagażu, która musi zmieścić się pod fotelem, np. torbę na aparat, na laptopa, lub torebkę ( 40 x 30 x 20 cm, maks. 10 kg))

  • zabrania na pokład jednej podręcznej walizki na kółkach (55 x 40 x 23 cm, maks. 10 kg)

  • pierwszeństwo wejścia na pokład

  • możesz zabrać obie sztuki bagażu ze sobą do kabiny, chyba że będzie to niemożliwe ze względu na ograniczenia operacyjne.

  Ryanair: 10kg, nieprzekraczający wymiarów 55 x 40 x 20 cm, oraz dodatkowo jeden mały bagaż, np. torebkę lub torbę na laptopa, nieprzekraczający wymiarów 35 x 20 x 20 cm. Pasażerowie, którzy wykupili opcję pierwszeństwa wejścia na pokład mogą wnieść na pokład jeden mały oraz jeden duży bagaż podręczny, chyba że ze względów operacyjnych konieczne jest umieszczenie dużego bagażu podręcznego w luku. Pasażerowie korzystający ze standardowej taryfy będą zobowiązani pozostawić swój duży bagaż podręczny przy bramce do wejścia na pokład w celu bezpłatnego umieszczenia go w luku jako bagaż rejestrowany. Obowiązuje Regulamin dotyczący bagażu rejestrowanego.

  EasyJet: o wymiarach nie przekraczających 56x45x25 cm (w tym kółka, kieszonki i rączki)

  LOT: 8 kg nieprzekraczający wymiarów 55 x 40 x 23 cm. Dodatkowo jako bagaż podręczny pasażer może zabrać ze sobą torebkę damską lub torbę męską lub laptopa (wymiary 40 cm x 35 cm x 12 cm)

  Bułgaria Air: waga bagażu łączonego nie może przekroczyć 23kg!

  W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.

  Ceny Dodatkowego Bagażu Rejestrowanego

  Wizzair: 10kg/20kg/32kg - od ok. 100 do ok. 440 zł - cena na potwierdzenie uzależniona od wagi bagażu, trasy i terminu lotu

  Ryanair: 20 kg - ok. 300 zł - cena na potwierdzenie uzależniona od trasy i terminu lotu

  EasyJet: 15 kg ok. 350 PLN

  LOT: 23KG - ok. 300 PLN

  Uwaga!! Ceny podane na moment zakładania rezerwacji. Po potwierdzeniu rezerwacji cena bagażu dodatkowego może ulec zmianie!

  Rezydent

  Oferta Bez Rezydenta

  Warunki wjazdowe

  • dokumentem podróży uprawniającym do wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Włoch jest ważny paszport lub dowód osobisty.

  • Obywatele polscy korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej/Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

  • każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient odpowiedzialny jest za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora. KAŻDY Z NASZYCH KLIENTÓW ZOBLIGOWANY JEST DO POTWIERDZENIA GODZIN NA 24h PRZED WYLOTEM (DOTYCZY TO WYLOTÓW Z POLSKI JAK I POWROTÓW DO POLSKI). Odprawa lotnicza rozpo­czyna się na 2 godziny przed planowanym lotem i kończy się na 40minut przed. Każdy klient zobligowany jest do zgłoszenia się do od­prawy we właściwym czasie przed realizowanym lotem.

  Covid

  Podejmując decyzję o wyjeździe należy liczyć się z możliwymi trudnościami w powrocie do kraju, ograniczeniami w ruchu lotniczym, obowiązkiem poddania się kwarantannie lub samoizolacji, a także przeprowadzenia dodatkowych badań lekarskich na zlecenie władz miejscowych.

  W związku z powyższym prosimy o bieżące śledzenie warunków wjazdowych do krajów odwiedzanych : https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych , jak również obostrzeń na polskiej granicy przy powrocie z wakacji: https://www.strazgraniczna.pl/ .

  Lista laboratoriów wykonujących testy na Covid-19 udostępniona przez Ministerstwo Zdrowia: www.gov.pl/web/zdrowie/lista-laboratoriow-covid.

  Podróżując w czasie pandemi należy liczyć się z pewnymi obostrzeniami i ograniczeniami.

  Część infrastruktury hotelowej (restauracje, oferta rekreacyjno - sportowa), animacje może być ograniczona, czy też niedostępna ze względu na obostrzenia sanitarne. Osoby przyjeżdżające do Włoch z terytorium Polski do dnia 06.04.2021 r. zobowiązane są do przedstawienia autodeklaracji oraz do przedstawienia negatywnego wyniku testu wymazowego molekularnego lub antygenowego wykonanego w ciągu 48 h przed przekroczeniem granicy Włoch; w razie braku testu obowiązek poddania się 14-dniowej kwarantannie. Od dn. 06.03.2021 testu nie muszą wykonywać dzieci poniżej drugiego roku życia.

  Należy zawsze brać pod uwagę dodatkowe obostrzenia lokalne i regionalne wynikające z podziału Włoch na 3 strefy: żółtą, pomarańczową i czerwoną.

  Osoby podróżujące linią Easy Jet, podczas przelotu zobowiązane są do posiadania maseczek FFP2 (chirurgiczne lub materiałowe). Szaliki, osłony twarzy (przyłbice) oraz maski z zaworami nie będą przez przewoźnika akceptowane.

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Zakwaterowanie

  Sobota
  22.05.2021

  Wykwaterowanie

  Sobota
  29.05.2021

  Opinie

  Opinie dodane przez

  5.6
  Dorota
  Pobyt - Wrzesień 2019Grupa przyjaciół
  Jak wyzej.Hotel niskiej jakosci .Wielkie rozczarowanie. i ciagla irytacja.Nie polecam.Zdecydowanie niski standard niewarty ceny.Zero rozrywki w hotelu pomimo usytuowania hotelu w gluszy.Nie jestem zadowolona.
  ZaletyLadny rozlozysty teren hotelu,zadbana zielen
  WadyBardzo dużo.Pokojowe chca sprzatac pokoje zanim goście hotelowi je opuszcza.Jedzenie bardzo sredniej jakości,niedogodne godziny posiłków snidanie7:30-9:15,obiad 12:45-14:15,kolacja19:30-21:15,sprzataja jedenie przed koncem posilkow tłukąc sie niemilosiernie wozkami,bardzo uboga wersja all inclusive,tylko3 bary 2 przy 2 basenach zamykane przed zamknięciem basenu i jeden otwierany kolo22 zgroza,przekaski w barach platne pomimo posiadania all inclusive,alkohole niskiej jakosci i w zakresie bardzo mocno ograniczonym.Dzisiaj kolejny afront zakaz otwarcia parasoli bo wieje,choc 50 m dalej parasole sa otwarte.

  8.1
  Mira Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Czerwiec 2017Grupa przyjaciół
  Byliśmy w tym hotelu ze znajomymi na początku czerwca za 2400/osoba.Uważam pobyt za bardzo udany! Hotel na powierzchni 60 h w zadbanym ogrodzie z palmami,kaktusami,opuncjami itp.Niska jednopiętrowa zabudowa,pokoje duze z ,klimatyzacją i lodówką,łazienki rowniez !(moze na zewnątrz niektóre bubynki do odmalowania) Codziennie sprzątane,ręczniki zmieniane,kazdy pokoj ma taras lub balkon!Teren rozległy i w pierwszym dniu wydawało sie wszczędie daleko ale to tylko złudzenie znalezlismy skróty:)! Do plazy skalistej z tarasem do opalania ok 200 m a do piaszczystej 5 min spacerkiem lub kolejka-ciuchcia wozi na plaże!Lezaki na plazy darmowe tylko bar płatny!Morze wspaniałe,ciepłe i ten kolor zachwycajacy! dwa ogroooomne baseny ze strefą dla dzieci.,korty ,bilard ping-pong.Restauracja na dworze i wewnątrz dwie sale,wybor jedzenia duży,zawsze jakas ryba i mięso z grilla,duzo sałatek i makaronów,desery,.Napoje, woda ,wino z dyspenserółw do woli! w barze przy basenie i na tarasie górnym również!Alkohole lokalne,gin ,brendy w opcji all w barach od 10 godz.Ręczniki kąpielowe za kaucją zwrotną przy basenie.Hotel ma własną wypożyczalnię samochodów jak równiez 2x dziennie jezdzi wypasiony bus hotelowy do Syrakuz- 10 km za 3 euro w dwie strony! Wycieczka we własnym zakresie wypożyczonym samochodem do Taorminy i na Etnę bardzo udana!Animacje wieczorne codziennie jak równiez muzyka na żywo w piano barze! poza hotelem nic nie ma ,żadnych sklepów,barów,ale na miejscu jest wszystko co potrzeba do wypoczynku.W hotelu sklep,kiosk,pizzernia i restauracja ala kart! Nie mam małych dzieci ale widziałam dla nich sporo atrakcji! Przedszkole,plac zabaw,hustawki,scianka do wspinaczki,brodziki itp. Na odpoczynek w gronie znajomych lub z rodziną super miejsce! młodzież pewnie by sie nudziła bo to n ie Ibiza!Dla nas było super ,tylko bardzo goraco 36 stopni!!! Rezerwacja przez biuro Wakacje,pl w naszym miescie.
  ZaletyPięknie położony,rodzinny,dużo zieleni,3 baseny,2 płaże ,lazurowa woda morza jonskiego.
  WadyNie chcę się specjalnie czepiac,ale jak na tak dużą łazienkę to bardzo mała kabina prysznicowa!!!

  7.3
  aga
  Pobyt - Maj 2010Para
  nie wart swojej ceny .
  7.5
  durlop
  Pobyt - Sierpień 2007Para
  brak komunikacji z Syrakuzami bezplatny autobus tylko dwa razy dziennie, niedogodny powrot juz po ok 2 godz czestoltliwosc za mala czasami brakowalo miejsc,

  Mapa

  Pogoda

  23°C
  15°C
  18°C
  9

  Przed podróżą

  Osoby przyjeżdżające do Włoch z terytorium Polski do dnia 30.04.2021 r. zobowiązane są do:
  - wypełnienia oświadczenia zobacz więcej
  - przedstawienia zaświadczenia o negatywnym wyniku badania na koronawirusa, przeprowadzonego najwcześniej na 48 godzin przed wjazdem na terytorium Włoch. Akceptowane są jedynie testy wymazowe: molekularne i antygenowe. Testu nie muszą wykonywać dzieci poniżej drugiego roku życia.
  - poddania się obowiązkowej 5-dniowej kwarantannie;
  - ponownego wykonania testu wymazowego (molekularnego lub antygenowego) po zakończeniu kwarantanny;
  dodatkowo, osoby wjeżdżające do Włoch muszą zgłosić swój przyjazd do przychodni lokalnej właściwej dla miejsca pobytu (Dipartimento di Prevenzione dell'Azienda Sanitaria).

  UWAGA:

  W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy. Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
  Do Włoch Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
  We Włoszech dla Polaków wizy nie są wymagane.