Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny

Les Jumeaux

Kod oferty: WAK669751
Last minute
Kod oferty: WAK669751
1/10
budynek główny
recepcja / lobby
budynek główny, teren hotelu
recepcja / lobby
recepcja / lobby

Opis oferty

Region: Valle d'AostaOrganizator: Europe MountainsKod oferty: WAK669751

Region

Courmayeur

Opis

Hotel Les Jumeaux oferuje doskonałe pokoje w miejscowości Courmayeur. Położony 100metrów od centrum jest dobrym wyborem na wakacje w regionie Courmayeur.

Hotel Les Jumeaux jest położony w sąsiedztwie ośrodka narciarskiego Courmayeur, w którym do dyspozycji jest 36km tras narciarskich.

Dwójka smart

1 łazienka, 1 podwójne łóżko, 1 pokój, Dodatkowe łóżeczko dziecięce nie jest dostępne we , minibar, ogrzewanie, pokój dla 2 osób, pościel, powierzchnia 19m², ręczniki, sejf w pokoju, suszarka do włosów, telefon, telewizja satelitarna, toaleta, wanna lub prysznic

Dwójka standard

1 łazienka, 1 podwójne łóżko, 1 pokój, dostępne dodatkowe łóżeczka dziecięce, kategoria pokoju - standard, minibar, ogrzewanie, pokój dla 2 osób, pościel, powierzchnia 19m², ręczniki, sejf w pokoju, suszarka do włosów, telefon, telewizja satelitarna, toaleta, wanna lub prysznic

Trójka standard

1 łazienka, 1 podwójne łóżko, 1 pokój, 1 sofa jednoosobowa, dostępne dodatkowe łóżeczka dziecięce, kategoria pokoju - standard, minibar, ogrzewanie, pokój dla 3 osób, pościel, powierzchnia 19m², ręczniki, sejf w pokoju, sofa, suszarka do włosów, telefon, telewizja satelitarna, toaleta, wanna lub prysznic

Czwórka standard

1 łazienka, 1 podwójne łóżko, 1 pokój, 1 sofa dla 2 osób, Dodatkowe łóżeczko dziecięce nie jest dostępne we , kategoria pokoju - standard, minibar, ogrzewanie, pościel, powierzchnia 19m², ręczniki, sejf w pokoju, suszarka do włosów, telefon, telewizja satelitarna, toaleta, wanna lub prysznic

W cenie

Wysokie krzesło dla dziecka

Śniadania w formie bufetu

Obiadokolacja 3-daniowa

Śniadania i obiadokolacje

Menu dla wegetarian

Zakwaterowanie, ubezpieczenie KL i NNW.

Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Płatne na miejscu

Garaż

Pralnia

Parking - na zapytanie

Zwierzęta mile widziane

Taksa lokalna, 2 EUR za osobę i dzień

Odległości

Centrum - 100m.

Ski bus - 50m.

Wyciągi - 100m.

Wyżywienie

Śniadania w formie bufetu, obiadokolacja (3 - dania), rodzaj wyżywienia- śniadania i obiadokolacje, menu dla wegetarian.

Parking

Garaż, parking niestrzeżony.

Usługi narciarskie i rowerowe

Schowek na narty i buty.

Internet

WI-FI w częściach wspólnych hotelu.

Sport w hotelu

Taras.

Usługi dla dzieci

Łóżeczko dla dziecka - na zapytanie, wysokie krzesło dla dziecka, menu dla dzieci - na życzenie.

Usługi hotelowe

Restauracja, pralnia, recepcja 24-godzinna, przechowalnia bagaży, winda, bar, lobby hotelowe.

Zwierzęta

Zwierzęta mile widziane.

Informacje o hotelu

Mastercard, visa, gotówka, american Express, zakwaterowanie - od 16.00, wymeldowanie - do 10.00.

Lokalizacja hotelu

Sklepy - 50m, restauracje/bary - 50m, stacja pkp - 35km, centrum miasta - 300m, lotnisko - 160km, przystanek autobusu - 300m, wysokość (n.p.m.) - 1200m, wyciągi - 50m.

Warunki rezygnacji

Do 31 dni przed wyjazdem rezygnacja bezkosztowa (zwrot 100% wpłat), w okresie od 30 do 14 dni przed wyjazdem rezygnacja 40% kosztów (60% zwrotu), w okresie od 13 do 8 dni przed wyjazdem rezygnacja 70% kosztów (30% zwrotu), w okresie od 7 do 0 dni przed wyjazdem rezygnacja 100% kosztów (brak zwrotu). Kwoty zwrotów wyliczane są na podstawie wpłaconych środków w złotówkach (PLN).

Warunki płatności

Zaliczka w wysokości 50 euro za rezerwację płatna w momencie rezerwacji, dopłata na 42 dni przed wyjazdem. Kwota w złotówkach (PLN) liczona jest według aktualnego średniego kursu nbp.pl z dnia poprzedzającego płatność.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Sobota
11.06.2022

Wykwaterowanie

Sobota
18.06.2022

Dostępne pokoje

Dwójka smart

2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Dwójka standard

standardowy
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny
lub

Mapa

Pogoda

28°C
17°C
21°C
9

Przed podróżą

SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY
Brak obowiązku wypełniania formularza lokalizacyjnego.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie, o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID, który we Włoszech ważny jest 6 miesięcy (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie, o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany dla dzieci do 6 roku życia. Starsze dzieci wymagają przedstawienia unijnego certyfikatu COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: Niezaszczepione dziecko, które ukończyło 12 rok życia i podróżuje z zaszczepionym rodzicem jest zwolnione z kwarantanny. Niezaszczepione dziecko, które ukończyło 12 rok życia i nie podróżuje z zaszczepionym rodzicem (np. z innym krewnym, z opiekunem wycieczki, z niezaszczepionym rodzicem) musi odbyć 5 dniową kwarantannę.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: tak, antygenowy najwcześniej na 48 godzin przed lądowaniem we Włoszech lub PCR najwcześniej na 72 godziny przed lądowaniem we Włoszech. Dodatkowo należy posiadać unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim). Dodatkowo podróżujący muszą wykonać drugi test na zakończenie kwarantanny.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.
Do Włoch Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
We Włoszech dla Polaków wizy nie są wymagane.

Przewodnik

Opis obiektu

Dolina Aosty leży na pograniczu Włoch, Francji i Szwajcarii, tworząc naturalną granicę pomiędzy tymi krajami. Wznoszą się tutaj najwyższe europejskie szczyty: Mont Blanc (4870 m n.p.m.), Matternhorn (4478 m n.p.m.) oraz Monte Rosa (4633 m n.p.m.).

O uroku i atrakcyjności tej doliny świadczą nie tylko walory geograficzno-przyrodnicze ale również doskonałe ośrodki narciarskie. Znajdujące się pod Matternhornem narciarskie trasy zjazdowe są najwyżej położonymi w Europie (1800-3800 m n.p.m.).

Bardzo dobra infrastruktura narciarska pozwala na szybkie przemieszczanie się połączoną siecią wyciągów w obrębie słynnych miejscowości Cervinia-Zermatt (Włochy-Szwajcaria).

Snowparki

Valle d'Aosta słynie przede wszystkim z narciarstwa alpejskiego ale ma także bardzo ciekawą ofertę dla amatorów jazdy na snowboardzie, freestyl'u, muld i skoczni. W Dolinie Aosty znajduje się aż 11 snowparków. Do najbardziej znanych należą: Snowpark Areaeffe, Snowpark Cool Park w Breuil-Cervinia i Snowpark Wild West Zone. Snowpark Areaeffe znajduje się na wysokości 2200 m n.p.m. i oferuje między innymi: trasy o różnych stopniach trudności, 5 raili, 2 boxy, 2 butterboxy oraz box dyno. Snowpark Cool Park szczególnie polecamy ze względu na trasę snow cross, 4 funny boxy, butter box i piramidę. Snowpark Wild West Zone jest przeznaczony dla dzieci i młodzieży pragnącej pragną podszkolić swoje zdolności freestyle'owe.

Mapa tras