Opinie o hotelu Blue Bay Grand Esmeralda
Meksyk / Jukatan

Blue Bay Grand Esmeralda: basen

• Udogodnienia dla dzieci: miniklub dla dzieci (3 grupy wiekowe), oddzielny basen dla dzieci.
  • Dla aktywnych: tenis, aqua gym, siłownia, siatkówka wodna.
  • Rozrywka: program animacyjny, amfiteatr.

• Zalety Lokalizacja w pięknej zieleni
    • Wady Brudno, śmierdzi z oczyszczalni ścieków przy każdym z pawilonów, odchody zwierząt w częściach gastronomicznych, plaża to porażka. Prace remontowe w trakcie pobytu. Wyłączony z użytku basen główny.

Nie zachwyca. Dziwią mnie oceny plasujące hotel na najwyższym poziomie. W mojej ocenie to tylko dobre 3* a nie 5. Nie polecam wyjazdu z TUI. Rezydentki ograniczają się jedynie do sprzedaży wycieczek. reklamacje ustne puszczane bez reakcji. Np. sprawdzenie hałasu z robót budowlanych dokonane w niedzielę ( dzień wolny od pracy).

Bożena

• Zalety Duża przestrzeń i brak tłoku ludzi
    • Wady nie ma

Witam spędziłam wspaniały tydzień w Blue Bay hotel wspaniały czysty zadbany obiekt z wspaniałą kuchnią oraz restauracjami tematycznymi ,na mnie największe zrobiła francuska i stek house jedzonko w nich to poezja smaków.Pokoje czyste sprzątane codziennie wraz z zmianą czystych ręczników łazienka duża przestronna z bardzo dużym całkowicie zamykanym prysznicem z dużą deszczownicą. Łatwo dostać się do miasta z hotele jeżdżą busy można zrobić zakupy w postaci różnych pamiątek oraz oczywiście tekile. Ogólnie bardzo pozytywne wspomnienia z tego hotelu wśród gości poza polakami jest dużo kanadyjczyków i amerykanów

Małgorzata Ludwiczak
    Pobyt: Listopad 2017

Najwspanialsze wakacje!! Nie ma się do czego doczepić , no chyba ze do Jukatanow Tropikalnych, które są odpadkową atrakcją w hotelu.Jedzenie wyśmienite , kuchnia z całego świata, alkohole również .Obsługa przemiła . Każdy wie co ma robić. Fajnie jest wybrać sie statkiem na sąsiednie wyspy. Ja tam by lam i zwiedziłam. Dużo polaków z Canadian i USA. Chciałabym jeszcze raz tam poleciec.Polecam wczasy warte ceny najwyższej :)

Sebastian
    Pobyt: Luty 2016

• Zalety Duży hotel super położenie super kuchnia piękna plaza
    • Wady cena :)

polecam hotel dla odwiedzających Jukatan. wysoki standard, różnorodne bardzo dobre jedzenie. przy plazy.

Pobyt: Styczeń 2018

• Zalety Hotel bardzo ładny, zadbany. Jedzenie ok. Obsługa hotelu na najwyższym poziomie. Kilka restauracji, barów, więc wszystko jest pod ręką.
    • Wady Jedynym minusem jest brzydkie morze przy hotelu. Byliśmy na plaży w Tulum, gdzie morze i plaża są przepiękne. Przy tym hotelu niestety zupełnie inaczej to wyglądało.

Sam hotel, jedzenie, obsługa- super! Jednak wygląd morza nie zachwyca tak jak w pobliskich miejscowościach.

Piotrek

• Zalety rozległy kompleks hotelowy, obsługa fajna, duży wybór alkoholu-niekoniecznie rodzimej produkcji, Polaków może niewiele, ale za to gro z Kanady polskiego pochodzenia, poza tym dużo z USA , bar na plaży długo czynny
    • Wady moim zdaniem brak, aczkolwiek jeśli ktoś szuka to pewnie znajdzie

Byłem w hotelu w czerwcu 2017r. Polecam!! .Hotel położony w pięknym miejscu-dużo zieleni, pozostałości po lesie namorzynowym. Busy hotelowe krążące co pewien czas budynek główny- plaża(duży kompleks). Plaża w miarę czysta, morze ciepłe. Kilka barów na terenie, więc nie trzeba krążyć po hotelu by się napić- bar na plaży czynny do późnych godzin nocnych. Może niewiele Polaków, ale za to Kanadyjczyków polskiego pochodzenia, poza tym wiele osób z USA. Od lipca zaczynają się wakacje, więc należy się liczyć z dużą ilością dzieci z Meksyku. Do lotniska niedaleko. Polecam wypad do miasta, gdzie są markety z dobrymi cenami. Poza tym wycieczki z biura Mexico Entero - miejscowe, ale prowadzą Polacy, więc ceny bardzo fajne-trzeba rozpytać o nich. Obsługa na terenie hotelu bardzo fajna. Moim zdaniem niema się do czego przyczepić

Witek
    Pobyt: Listopad 2017

• Zalety Fauna i flora
    • Wady bardzo zanieczyszczona wodorostami woda w morzu położony na totalnym odludziu

Hotel ogólnie jest ok. Położony na dużym obszarze. Trochę czasu zajmują spacery z pokoju do restauracji lub na basen.

ania

• Zalety piękne położenie ,przestronny,pyszne ,różnorodne jedzenie,ogólnie wysoki poziom.
    • Wady Woda w morzu przy hotelu dużo gronorostów poza tym nie ma do czego się przyczepić

Wakacje mojego życia :) Polecam ten hotel?.pięknie położony i różnrodność zwierzków i roślin żyjąca na terenie hotelu jest imponująca i sprawiająca wrażenie że jesteś w bajce?.wszędobylskie ostronosy,szopy,sarenki,małe świnki,bażanty,iguany?..ach cudownie?.dobra baza wypadowa blisko Playa del Carmen ,Cancun,wyspa Cozumel (szczególnie polecam wypożyczyć tam samochód i objechać dziewicze plaże)blisko Tulum??.i Coba trochę dalej Chichen Itza?.

HALINA

• Zalety Piękne położenie, rozległy teren resortu, kameralnie rozlokowane budynki hotelowe, miła obsługa,b.smaczne i urozmaicone jedzenie,bogata oferta animacji,dostęp do bezpłatnego WI_FI, piękne baseny
    • Wady osady i wodorosty zanieczyszczające wodę w oceanie nieco uprzykrzające zażywanie kąpieli

Wakacje w resorcie BlueBay Grand Esmeralda oceniam bardzo pozytywnie. Doskonałe położenie,ogromna przestrzeń wokół hoteli,dostęp zarówno do basenów, jak i oceanu, mnogość restauracji i barów,a w nich urozmaicone i smaczne jedzenie,bezpłatne WI-FI pozwalające na kontakt z bliskimi, codzienne animacje na bardzo dobrym poziomie złożyły się na wspaniały relaks i wypoczynek. Myślę, że każdy znajdzie tu coś dla siebie

henryka

• Zalety obsługa, wyżywienie
    • Wady brak znajomość j. polskiego

Lokalizacja słaba, daleko od Playa deCarmen, morze z wodorostami, a kilkaset metrów dalej już czysta woda, ogród piękny z dużą ilością zwierzą uwaga, egzotycznych, codzienne występy artystyczne, ale za krótko muzyka na żywo do tańca.