Średnia ocena
Bułgaria / Złote Piaski

Central

Stosunek jakości do ceny: PONIŻEJ OCZEKIWAŃ

Olga

• Zalety lokalizacja, niedaleko plaży i centrum
    • Wady brak atrakcji dla dzieci, 2 bary dodatkowo płatne - przy basenie i w lobby, hotel sprawia wrażenie starego, średnio zadbany, alkohole tylko do godz 21

hotel ponizej przeciętnej, dobra lokalizacja, jednak ze względu na brak atrakcji oraz przeciętne jedzenie i serwowanie alkoholi do godz 21 - nie polecam

Arek

• Zalety Hotel z zewnątrz nie najgorszy ale pamięta czasy po komuny wiele do zrobienia.
    • Wady Więc urlop spędziłem w sierpniu 2018, nie bylem zadowolony przy opcji Al inclusiv to po prostu przepaśc jakieś nieporozumienie piwo najgorsze jakie mogło być vódka miała 10% jedynie exportowane alkohole byly jak należy.Posiłki ciągle takie same a już z jajkami przesada jajko z foremki ,jajecznica ,jaja na twardo itd posiłki okropnie poprostu niesmaczne. Będąc rok wczesniej na Teneryfie w podrzednym hotelu który mial 3 gwiazdki ale mocne 3 to byl luxus pośiłki wyśmienite a mieliśmy śniadania i obiadokolacje .Central hotel to przepaść

Nikomu Nie Polecam chyba że chce się pochorować

Agata

• Zalety Ładne pokoje Basen Blisko centrum
    • Wady JEDZENIE

Jedzenie niesmaczne, non stop to samo. Dodatkowo cała nasza grupa nabawiła się problemów z żołądkiem. Drugi raz tego hotelu nie wybiorę.

Natala

• Zalety Zaletą hotelu jest barman - Władysław, jest wspaniałym, inteligentnym człowiekiem, aż chce się porozmawiać. Serwuje super drinki, jest jedyną stroną w hotelu dobrze nastawioną do klienta. Innych zalet hotel nie posiada.
    • Wady Wszystko, sam hotel jest jedną wielką pomyłką. Cztery gwiazdki nawet obok tych gwiazdek nie stały. Budynek jest dość ładny, ale tylko z daleka. Panuje tutaj syf, smród, brud i wszystko co najgorsze. NIE POLECAM

Jedzenie w hotelu jest wręcz obrzydliwe, niestety większość turystów podczas naszego pobytu miała trudności żołądkowe, ja również. Codziennie jest to samo do jedzenia, śniadania są koszmarem. Dzisiaj na śniadaniu trzeci dzień z rzędu były te same, podgrzewane jajka sadzone!!! Nigdzie nie spotkałam się z tak obrzydliwym jedzeniem. All inclusive to jedno wielkie nieporozumienie. Podczas tygodnia, w którym tu byłam dwa razy skończyła się Vodka i nie została dostarczona nawet w jednym dniu... All inclusive obowiązuje do 21,pozniej nie można nawet wziąć wody z dystrybutora, bo zamykają piętro?!!! Hotel wręcz wymiera po godzinie 20. Wszędzie są schody i popękane płytki, basen jest czynny do Godziny 17 co jest po prostu żałosne. Po godzinie 17 obsługa SKŁADA NAWET LEŻAKI PRZY BASENIE!! Pani sprzątająca generalnie jest codziennie, ale nic nie robi, umycie muszli klozetowej to po prostu spuszczenie wody, mopy smierdza z odległości kilometra... Wakacje tam to po prostu koszmar. Odradzam każdemu...

Turysta z Polski

• Zalety Jedyną zaletą tego hotelu są pokoje, duże czyste z klimatyzacją
    • Wady Zaczynając od zejścia na plażę, to jakiś istny koszmar.. Nie ma mowy o przejściu z wózkiem na plażę. Cały hotel to jakaś kpina opisane w ofercie atrakcje czy udogodnienia to kłamstwo brak jakichkolwiek atrakcji dla dzieci, z toalet strasznie śmierdzi, płytki na basenie są ścieranie brudnym mopem i na dodatek to nie jest mycie tylko rozcieranie brudu.. Ratownika na basenie brak. Była sytuacja gdzie dziewczynka się topila a ratownik siedział niewiadomo gdzie. Snack bar składał się z resztek z obiadu tzn ciastek (pare sztuk) śmiech na sali. Cocktail bar i bar w lobby nie istnieje. Raz siedzielismy sobie w cocktail barze bo tam był kącik dla dzieci, niestety zostaliśmy wyproszeni przez menagera. Stwierdził że ta część budynku nie jest do użytku przez gości. Na dodatek kazał nam posprzątać szklanki które stały tam już któryś dzień z rzędu. Jedzenie to jakiś koszmar monotonne, niedoprawione, makaron z obiadu podawany na kolacje z wkrojonymi parowkami ze śniadania. Zabrakło nawet alkoholu. Dopiero po dwóch dniach dowieziono. Personel traktuje ludzi jak intruzow. Połamane leżaki może 3 były dobre na całe 20.. Windy na które czekało sie bardzo długo.. Po godzinie 24 nie ma gdzie się podziac w hotelu bo jest się wyproszonym na dwór. Z całego serca nie polecam!

Nie polecam! Proszę czytać opinie odnośnie hoteli bo to jest wielka wskazówka która pomoże w wyborze dobrego hotelu.

• Zalety raczej brak
    • Wady brud praktycznie wszędzie, w opcji all inclusive 3 posiłki i ciągły brak napojów oraz alkoholi,zimne jedzenie, nie dosmażony kurczak, monotonny jadłospis, pijany kucharz i ratownik snujący się po hotelu w godzinach popołudniowych ,mrówki w pokoju, nie sprzątające sprzątaczki.

hotel z potencjałem ale na maxa nie wykorzystanym... kiepski manager,, wieczne braki w napojach i alkoholach, obsługa bez jezyka angielskiego z managerem włącznie. nie dosmażony kurczak, często zimne jedzenie i do tego kiepskiej jakośi, sałtki obiadowe nie uzupełniane. mrówki w pokoju, personel sprzątający raczej nie sprzątający.. nie wymieniają często ręczników a poprawienie firany sprawia chyba duzy problem.. wypalcowane meble., nie zamieciony teren w około basenu, odpadająca mozaika z dna basenu, której uszczerbiona część wbiła się mojemu dziecku w stopę..ogólnie syf, nie polecam w 1000%,

MARIOLA

• Zalety pokoje
    • Wady - jedzenie (zimne monotonne, szef wytłumaczył złą jakość faktem otrzymania kwoty 20Euro od biura podróży ), - obsługa (nie miła, pracująca za karę), - złe dojście do morza strome schodki nie dla starszych osób oraz rodzinz dziećmi, - brak busika który dowoziłby na plaże, - brak animacji - brudno w okolicach basenu i tarasow, śmieci w basenie - brak napoi (cały czas czegoś brakowało) - nie zmieniane codziennie ręczniki

nie polecam pobytu w tym hotelu... Rezydenci nie reagują na składane reklamacje po przyjeździe na miejsce... jedzenie okropne jedlismy jedynie pomidory i owoce (których też nie zawsze było na tyle, żeby sie załapać ), reszta albo zimna albo dania z niskiej jakości produktów, których baliśmy się jeść ... zero animacji... brudne filiżanki na stołówce i przy barze... Obsługa fatalna... ktoś kto zarządza tym hotelem nie ma o zarzadzaniu pojęcia... Napoje nie dostępne w wyznaczonych godzinach , albo brakowało coli albo piwa itd. na nalanie napoi trzeba było długo czekac, albo barman mył szkanke i do mokrej nalewał napój albo go nie było... generalnie tragedia......... W basenie śmieci, brudne tarasy, leżaki, generalnie nie sprzatane. Na stołówce ze stołów zamiatanie zmiotką do szufelki. Hotel z hotelem 4 gwiazdkowym nie ma nic współnego poza wystrojem. Spa nieczynne. i możnaby tak długo..... ale po co :) pozdrawiam P.S. czekam na odp. w sprawie reklamacji do dnia dzisiejszego.... rezydentka również nie oddzoniła... decyzja należy do Was

Gienek

• Zalety Duże i wygodne pokoje
    • Wady Basen , all inclusive

Hotelu nie poleciłbym nawet wrogowi, basen czynny do 17,00 , po tej godzinie obsługa wyprasza z basenu, all inclusive bardzo kiepskie, napoje i alkohole podawane tylko do godziny 21,00 po tej godzinie trzeba zapłacić, a posiłki monotonne codziennie kurczaki i parówki w różnych odmianach , częsty brak owoców codzienne awarie automaty do kawy, zdarzyło się nam w niedzielę od godziny 18.30 brak piwa w barze , obsługa w barze nie reagowała na kolejkę przy barze bo właśnie zrobili sobie przerwę na papierosa . Jedyny miły gość za barem to Władimir ( pracownik z Ukrainy jedyny w hotelu który mówi co nieco po polsku ). ogólnie osoby które nie znają angielskiego miały problemy z dogadaniem się ,pomimo dużej ilości gości z polski nawet w recepcji nie znają nawet trochę polskiego.Nie wspomnę już że o żadnych animacjach nawet nie było mowy , w okolicach basenu nawet nie zagrała żadna muzyczka mimo że głośniki na ścianach sobie wiszą. Wokół basenu pełno odchodów jaskółek które pod balkonami zrobiły sobie gniazda. Ogólnie nie polecam pobytu w tym hotelu.

• Zalety Duże pokoje, miła atmosfera
    • Wady brak muzyki przy basenie

Hotel czysty (codzienne sprzątanie) dobre jedzenie i duży wybór alkoholi. Jedyną wadą jest całkowity brak animacji lub chociaż muzyki na basenie. Ogólnie za tą cenę polecam

• Zalety Pokoje ładne przestronne czyste .
    • Wady Muzyka beznadziejna obsługa bez kwalifikacji jedzenie monotonne

Wróciliśmy właśnie z hotelu central nie polecam !!!!.Opcja all do 20 to jakieś nieporozumienia po tej godzinie goście maja opcję iść w miasto albo spać nie ma nawet jak posiedzieć na tarasie przy barze gasza światła .Muzyka przy posiłkach ciągle Jazz ,jedzenie monotonne brak lodu do napojów częsty brak alkoholu .Odradzam spędzenia urlopu w tym hotelu !!!!!