Opinie o hotelu Riverside Garden Resort
Cypr / Cypr Północny

Riverside Garden Resort: basen, sport i rekreacja

• Rozległy kompleks wypoczynkowy położony, w malowniczym, egzotycznym ogrodzie.
  • Udogodnienia dla dzieci: zjeżdzalnie, brodzik, plac zabaw.
  • Kameralne położenie hotelu pozwoli na solidny wypoczynek.
  • Oferta polecana zarówno dla osób ceniących wypoczynek, a także dla rodzin z dziećmi.
  • Wylot z Katowic Śniadania
  • Wylot z Krakowa Śniadania

Sylwia

• Zalety piękne widoki i położenie , czyste i bardzo ładne pokoje :)
    • Wady tragiczne jedzenie!

Piękne otoczenie hotelu,bardzo ładne i czyste pokoje i tu mogę ocenić bardzo wysoko :) animacje hmm...nic i jeszcze raz nic! przez 10 dni nuda gdyby nie te zjeżdżalnie na basenie to dramat, a tak przynajmniej trochę śmiechu...jedzenie fatalne co 2 dzień to samo :( ryżu to nie ruszę przez najbliższe 2 lata byłam zmuszona kupować dzieciom obiady w restauracji bo nie miałam co im dać :( w ofercie którą kupiłam miała być muzyka na żywo 2 razy w tygodniu i tak się zastanawiam czy chodziło im o te modły tureckie dobiegające z gór.... bardzo śliskie posadzki leżała co 2 osoba nie wspomnę o osobach starszych i dzieciach :( ja tam już więcej nie pojadę decyzja należy do Państwa

bob

• Zalety Dobre miejsce dla rodzin z dziećmi do ok 12 lat
    • Wady bardzo kiepskie posiłki, praktycznie cały czas to samo a wybór niewielki

Jestem w hotelu teraz w czyli druga połowa czerwca i ocena będzie na podstawie aktualnych wrażeń. Cypr Północny to piękna część wyspy ale standarty typowo tureckie, bierzcie to pod uwagę. Ogólna ocena hotelu na 4* jest do przyjęcia chociaż pewne rzeczy nie są zgodne z ofertą przedstawianą przez biuro podróży (Exim ). Opcja All działa od godziny 10 do 22, jeżeli jesteście w kilka par, to nie ma możliwości pobrania przez jedną osobę np. 4 coli ponieważ musi być chociaż jedna osoba z pokoju którego nr musicie podawać za każdym razem. Posiłki są słabe, praktycznie od 8 dni jest to samo a wybór czegoś dla maluchów do 3-4 lat graniczy z cudem, są z nami dwie pary z małymi dziećmi i codziennie mają problem aby je nakarmić . 3 posiłki będące w ofercie to taka ściema ponieważ oferowany lunch jest tragiczny, wiele osób nawet nie przychodzi do restauracji tylko zamawiają sobie jakieś dodatkowe posili w barze za które muszą zapłacić dodatkowo. Wszystkie minusy niweluje pogoda ( niezależna od Turków) i część wodna czyli baseny i zjeżdżalnie. Nie ma problemów z leżakami i miejscem przy basenach, z których jeden jest tylko dla dorosłych i jeśli ktoś chce spokoju to go tam znajdzie. Plaża "hotelowa" taka sobie, ale sporo osób jeżdzi na nią.chociaż nie ma tam wydzielonych miejsc dla Riverside.. Ogólnie hotel polecałbym osobom starszym lub z dziećmi w wieku szkolnym ( podstawówka) nie mającym wysokich wymagań żywieniowych.

Michal
    Pobyt: Sierpień 2016

• Zalety Duże czyste pokoje z wielkimi i wygodnymi łóżkami, piękne położenie w ogrodzie,
    • Wady mały i zniszczony aquapark, brudna i mała plaża

Generalnie jesteśmy zadowoleni. Widoki naprawę piękne - góry i morze widoczne z hotelu. Kompleks położony wśród zieleni. Do Keryni jeździ hotelowy bus za 5 lirów (6,5 zł) i busiki prywatne trochę tańsze ale trzeba podejść do drogi około 1 km. W hotelu jest sklepik ale słabo zaopatrzony. Duży supermarket około 1 km od hotelu - ceny podobne do Polskich. Plaża jest 6 a nie około 2 km od hotelu. Jest brudna i mała. Dodatkowo płaci się za napoje. Plaża nas rozczarowała. Dla dzieci jest "aquapark" czynny codziennie 11-18 - 2 zjeżdżalnie miniaturowe do brodzika dla maluszków, pozostałe dwie w nienajlepszym stanie technicznym (na niebieskiej baliśmy się zjeżdżać). Na żadnym z trzech basenów nie było ratownika mimo, że ze zjeżdżalni wpadało się do basenu 1,6m głębokiego. Z basenów można korzystać całą dobę - sprzątane były rano przed śniadaniem. Podczas naszego pobytu nie było żadnych problemów z leżakami. Tylko w weekend pojawiło się więcej gości i było trochę tłoczno. Plac zabaw obok baru więc można pić kawę i obserwować swoje dziecko. Plac jest całkiem fajny ale bardziej dla mniejszych dzieci. Niestety był w ogóle nie oświetlony a tam o 20 było już ciemno. Jedzenie trochę monotonne aczkolwiek smaczne. Trochę za mały wybór. Jedynie kolacje były ok. Napoje gazowane serwują z butelek (cola, fant, sprite, toniq). Bardzo dobre piwo - lokalne napoje alkoholowe całkiem spoko. Pokoje ładne, duże i czyste. Codziennie sprzątane z wymianą ręczników. Przez tydzień nie zmienili nam pościeli. W hotelu mieszka mnóstwo kotów i kilka psów. Karmę można kupić w sklepiku hotelowym. Nie było żadnych animacji - jedynie raz podczas kolacji muzyka na żywo.

Pobyt: Lipiec 2016

• Zalety położenie w ogrodzie, mnóstwo zieleni, baseny dostosowane do różnego wieku gości, zjeżdżalnie dla dzieci
    • Wady brak podstawowej opieki medycznej, śliskie kafelki wokół basenów, hotel niedostosowany dla osób starszych i niepełnosprawnych

Na pewno trzeba się zaopatrzyć w środki lecznicze na wypadek kontuzji, bo do apteki dosyć daleko. Podstawowa znajomość angielskiego wymagana, poza tym uroczo położony hotel, a w zasadzie wille które stanowią kompleks, pokoje wyposażone we wszystko co trzeba nawet w radio w kabinie prysznicowej, oczywiście jest tv dla dzieci, komfortowe łóżka, dojazd do plaży busem kilka razy dziennie, wyżywienie dość zróżnicowane, drinki takie jak powinny być, temperatura w lipcu 40 stopni, jeżeli ma się komórkę za internet trzeba zapłacić, a wszelkie urządzenia wzięte z Polski do ładowania muszą posiadać odpowiednią przejściówkę (typ angielski), którą warto kupić w kraju..a tak wogóle to raj, gorąco, sympatyczna obsługa i mnóstwo zabawy dla dzieci w basenach

krisu z rodzina
    Pobyt: Sierpień 2015

dużo zieleni wokół budynkow, kilka basenow, zjezdzalnie male i duze, dobre jedzenie.system all inclusive - zamiast bransoletek - trzeba chodzic z papierowa kartka, napoje do posilkow podaje kelner wg zamówienia, brak możliwości szybkiego nalania samodzielnie. czasami trzeba było chwile poczekać. sporo odleglosc do plazy, ale bus zawozi i odbiera. zdecydowanie polecem hotel.

Pobyt: Lipiec 2016

• Zalety 3 baseny, bezpłatny dowóz na plażę, miła obsługa, piękne ogrody ( bardzo klimatyczny)
    • Wady Położony daleko od plaży i centrum, niewielka różnorodność jedzenia

Ogólne wrażenie hotelem jest bardzo pozytywne. Pokoje są czyste, pościel i ręczniki zmieniane regularnie. Obszar hotelu ogromny, a w połączeniu z ogrodem tworzy bardzo klimatyczne miejsce do które chce się wrócić.

Pobyt: Sierpień 2015

Wszystko było ok poza tym , że na początku dostalismy spelune a nie pokój. Po prośbach w recepcji dostalismy pokój za który zapłaciliśmy tzn. pokój 4 gwiazdkowy.

Sarin7
    Pobyt: Sierpień 2015

• Zalety Pięknie położony hotel, w rajskim ogrodzie , z dobrą kuchnią . Nasz Bungalow może do najnowocześniejszych nie należał, ale dostaliśmy ogromny dwupokojowy 60m2 , z salonem i aneksem kuchennym , potężną sypialnią , łazienką i 10m2 tarasem, na którym to wieczorem często przesiadywaliśmy. Bungalow był codziennie sprzątany , Klima bez zarzutu. ,Baseny mają bardzo czystą wodę . Leżaki za free. Przy hotelu, można wypożyczyć samochód , (Hundai I 30 / 105 Euro za 3 dni - należy pamiętać obowiązuje ruch lewostronny). Obsługa Hotelowa Okey, cypryjczycy bardzo lubią dzieci :). Na terenie obiektu sklep, korty, atrakcje dla dzieci , plac zabaw, aqua park, dla dorosłych masaże - lecz moja NIeŻona , nie pozwalała skorzystać , więc się nie wypowiem , masa kotów .
    • Wady - śliskie kafelki wokół basenu , podczas 11 dni pobytu, widziałem z 10 zaliczonych gleb :( , które to naprawdę mogły zakończyć sie tragicznie . - w ogrodzie pełno stopni, schodków , uskoków , węży służących do nawadniania ogrodu, należy patrzeć pod nogi :) gdyż łatwo się potknąć . - płatne Wifi

Byliśmy w tym hotelu, na przełomie sierpnia/września ( pobyt 11 dni) , pogoda nam dopisała ,średnia temperatura to 35 stopni, bywało w momentach ponad 40. Ogólnie to cena adekwatna do uslugi, jeśli ktoś szuka luksusów to proponuje hotel Merit Crystal Cove,bezpośrednio przy plaży, ale proszę dopisać do rachunku z jedno zero. Myśmy przed wyjazdem wiedzieli że hotel jest usytuowany 2km od plaży i nie było to problemem, jednakże część polskich turystów była jak gdyby zdziwiona tym faktem, proszę czytać uważnie treść oferty. Jedzenia sporo, i bardzo smaczne, jednak przy dłuższym pobycie faktycznie może się już znudzić , ale to odczuwam w każdym hotelu :) Drink, piwo, cola - pod dostatkiem . Zamiast drogich wycieczek organizowanych przez biuro ( średnio 40 euro /osoba) polecam , prywatnie wynająć sobie samochód , wyspa jest przepiękna i warto ją zwiedzić . Hotel bardzie dla rodzin , singlom polecam zakwaterowanie W Girne / większym miasteczku tętniącym nocnym życiem. Generalnie pobyt oceniam jako bardzo udany, jeśli ktoś oczekuje spokoju/ relaksu gwarancji na przepiękną pogodę , to śmiało mogę polecić , Hotel wart swojej ceny, i pamiętajcie zabierzcie ze sobą dobry nastrój, uśmiech i nic więcej do szczęścia nie będzie Wam potrzebne.

Pobyt: Sierpień 2015

• Zalety Duże przestronne pokoje, obfite posiłki, wiele zieleni, trzy baseny, w tym jeden ze zjeżdżalniami, przeznaczone dla dzieci i dorosłych
    • Wady Oddalenie od plaży, słaba komunikacja z innymi miejscowościami, jadłospis mało zmienny w czasie, tylko miejscowa telewizja, nieliczne punkty handlowe w okolicy, płatny internet, miejscowość mało interesująca

W sumie hotel wywarł na mnie dobre wrażenie w stosunku do ceny, największą wadą jest jego oddalenie od plaży do której dowozi darmowy busik i miejsc turystycznie interesujących, jeśli ktoś większą część urlopu zamierza spędzić na terenie hotelu to powinien być zadowolony z pobytu ale jeśli nastawia się na inne formy wypoczynku to lokalizacja może być utrudnieniem.

megan
    Pobyt: Wrzesień 2015

• Zalety Spokojnie, zjeżdżalnie - super dla dzieci i nie tylko, dość duży ośrodek, ale nie dało się odczuć tłumów, czy to w restauracji czy na basenach, bogactwo zieleni, kort tenisowy.
    • Wady Odległość od morza, czasami trzeba było czekać na dodatkowy kurs busa, który nie mieścił wszystkich chętnych na plażę. W domkach koło kortu słychać troszkę koguty :), jak ktoś się dobrze zmęczy wodą i słońcem to nie słychać. Tutaj łazienka o gorszym standardzie - słaby strumień wody, ale można poprosić o przekwaterowanie jeśli zwolnią się inne pokoje.

Bardzo udany wyjazd, cieplutkie morze, 4 baseny przy hotelu. 3 posiłki + drinki przy basenach - nie było szans, żeby zgłodnieć. Dużo warzyw, świeżych i duszonych, pyszne bułeczki i naleśniki co drugi dzień na śniadanie. Trochę nużące powtarzające się posiłki np. kurczaki, ale były też ryby co jakiś czas. Przy wyjeździe powyżej tygodnia schematyczne posiłki mogą się trochę znudzić, jednak każdy coś dla siebie znalazł. Z owoców tylko arbuz i melon.