Grecos - LATO 2021 Trzykrotna zmiana rezerwacji GRATIS

Rezerwując ofertę w tej promocji możesz zyskać:

  • Niska zaliczkę - tylko 15% (reszta dopiero 30 dni przed wylotem)
  • Hotel dla dziecka GRATIS - dotyczy wybranych hoteliPromocja dostępna jest tylko dla jednego dziecka pod warunkiem, że w dniu powrotu nie skończy granicznego wieku (określonego indywidualnie dla każdego hotelu) oraz jeśli jest ono zakwaterowane z dwiema osobami pełnopłatnymi.
  • NOWOŚĆ - Gwarancję trzykrotnej zmiany rezerwacji do 30 dni przed wylotem GRATIS (możesz zmienić: kierunek, miejsce wylotu, termin, hotel, typ pokoju lub uczestnika)
  • Gwarancję najniższej ceny bez Last Minute GRATISJeśli po dokonaniu rezerwacji Klient znajdzie w ofercie Organizatora taką samą imprezę turystyczną, jak będąca przedmiotem umowy zawartej przez Klienta, w niższej cenie, Organizator zwróci Klientowi różnicę w cenie. Powyższa gwarancja dotyczy standardowych ofert imprez turystycznych oferowanych przez Organizatora z wyłączeniem tych oferowanych w ramach promocji Last Minute lub Last Second oraz innych promocji Organizatora. Pod pojęciem takiej samej imprezy turystycznej należy rozumieć imprezę turystyczną, która znajduje się w ofercie Organizatora i spełnia następujące warunki, określone w umowie-zgłoszeniu: termin, miejsce pobytu, długość trwania imprezy turystycznej, miejsce wylotu i przylotu, hotel, typ i standard pokoju, wariant wyżywienia, usługi m.in. ubezpieczenia (wariant podstawowy, wariant optymalny lub wariant vip), Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji, Bezpłatną Zmianę Rezerwacji, dopłaty do widoku na morze/basen/ogród oraz inne dopłaty i ewentualne bonusy związane promocjami, tę samą konfigurację zakwaterowania i wiek uczestników.
  • Gwarancję najniższej ceny na rynku GRATIS - dotyczy wybranych hoteliW przypadku, gdy do 30 dni przed wylotem włącznie Klient znajdzie w ofercie innego organizatora turystyki prowadzącego działalność na rynku polskim i organizującego wyloty z terytorium RP taką samą imprezę turystyczną, jak będąca przedmiotem umowy zawartej przez Klienta z Organizatorem, w niższej cenie, Organizator zwróci Klientowi różnicę w cenie. Gwarancja będzie realizowana tylko w przypadku różnicy w cenie udziału w imprezie turystycznej większej niż 2% dla całej rezerwacji. Pod pojęciem takiej samej imprezy turystycznej należy rozumieć imprezę turystyczną, która spełnia następujące warunki: uwzględnia te same świadczenia: termin, miejsce pobytu, długość trwania imprezy turystycznej, miejsce wylotu i przylotu, hotel, typ i standard pokoju, wariant wyżywienia, ubezpieczenia, dopłaty do widoku na morze/basen/ogród oraz inne dopłaty i ewentualne bonusy związane z promocjami, tę samą konfigurację zakwaterowania i wiek uczestników.
  • Gwarancję niezmienności ceny w promocyjnej cenie 29 zł/os.Kupując gwarancję nie poniesiesz żadnych dopłat do zarezerwowanej imprezy turystycznej w przypadku ew. zmiany jej ceny z powodu: wzrostu kosztów transportu, wzrostu opłat urzędowych, podatków lub opłat należnych za takie usługi, jak opłaty lotniskowe, załadunkowe lub przeładunkowe w portach morskich i lotniczych lub wzrostu kursów walut
  • Możliwość zakupu ubezpieczenia rozszerzonego o koszty leczenia na wypadek Covid-19 - kupując ubezpieczenie dodatkowo otrzymasz od Organizatora GRATIS usługę Bezpłatnego powrót do Polski w przypadku kwarantanny bez zachorowania na Covid-19Ubezpieczenie pokrywa koszty leczenia: aż do 40 000 EUR w wariancie OPTYMALNYM w cenie od 7,50 EUR/dzień/os. lub 120 000 EUR w wariancie VIP w cenie od 23,37 EUR/dzień/os. Usługa Bezpłatnego powrót do Polski w przypadku kwarantanny bez zachorowania na Covid-19 obowiązuje w przypadku gdy Klient objęty ubezpieczeniem Optymalnym lub VIP został skierowany na 14-dniową kwarantannę na skutek kontaktu z osobą zarażoną SARS-CoV-2, przy czym sam nie wykazuje objawów choroby COVID-19. W przypadku kontaktu z osobą zarażoną wirusem SARS-CoV-2 lub wykazania objawów COVID-19 podczas wakacji w Grecji, Klient kierowany jest na okres 14-dniowej kwarantanny. Podstawowy Pakiet Ubezpieczenia, który posiada każdy Klient jadący na wakacje z Organizatorem, nie pokrywa kosztów leczenia Covid-19 oraz związanych z zakupem biletu powrotnego w przypadku Covid-19. W pakietach Ubezpieczenia Optymalny lub VIP, koszty leczenia oraz koszty transportu do Polski (do określonej kwoty w zależności od Pakietu) pokryte są przez Towarzystwo Ubezpieczeń EUROPA S.A.
  • Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji i przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej w promocyjnej cenie 2,99% wartości imprezy turystycznej - kupując ubezpieczenie dodatkowo otrzymujesz GRATIS usługę Bezpłatnej Zmiany rezerwacji z powodu kwarantanny lub objawów Covid-19Usługa obowiązuje w przypadku: skierowania na kwarantannę któregoś z uczestników wycieczki, jeśli okres kwarantanny pokrywa się z terminem rozpoczęcia potwierdzonej wycieczki, uniemożliwiając tym samym jej realizację lub niewpuszczenia na pokład samolotu któregoś z uczestników imprezy z powodu wystąpienia temperatury równej lub wyższej niż 38 stopni Celsjusza oraz objawów infekcji wskazujących na zakażenie COVID-19 (m.in. uporczywy kaszel, problemy z oddychaniem) oraz ostatecznie potwierdzenie, że uczestnik jest zarażony koronawirusem
Promocja trwa do 31.03.2021r.