W wybranej destynacji mamy wiele świetnych hoteli. Wybierz, kiedy chcesz jechać i sprawdź nasze propozycje.
Położenie
Na wysokości ok. 2100 m n.p.m., na wzgórzu, ok. 1 km od centrum słynnej Cervinii, w Valle d’Aosta. Do najbliższych wyciągów i tras narciarskich ok. 100 m, do dolnej gondolki na Plan Maison ok. 900 m. Przystanek skibusa (płatny ok. 0,90 euro/1 przejazd) znajduje się ok. 30 m od rezydencji.
Wyżywienie
We własnym zakresie.
Zakwaterowanie
Rezydencja stanowi część kompleksu Cielo Alto.
Pokoje
Apartament mono 4-osobowy (ok. 30 m2) składa się z pokoju dziennego z 4 miejscami do spania (niektóre apt. posiadają łóżka piętrowe), aneksu kuchennego w pełni wyposażonego (naczynia, sztućce, kuchenka, lodówka), oraz łazienka z WC, TV, balkon.
Sport i rekreacja
W rezydencji CM oddalonej o ok. 200 m: otwarte w wyznaczonych godzinach- basen (obowiązkowo czepki), sauna, łaźnia turecka, sala gimnastyczna (wszystko płatne).
Do dyspozycji gości
Restauracja, pizzeria, bar, winda, parking, garaż (płatny ok. 70 euro/tydzień – na zamówienie), przechowalnia i wypożyczalnia sprzętu narciarskiego.
Informacje dodatkowe
Zwierzęta: na zapytanie.
Karty kredytowe nie są akceptowane.