Ecco Travel

749 zł 3 dni / os. Sprawdź
  • Węgry śniadania
    779 zł 2 dni / os. Sprawdź
Zobacz wszystkie oferty Ecco Travel

Serdecznie polecamy biuro Ecco Travel, a zwłaszcza wspaniałego przewodnika pana Jacka Bukowskiego z którym mieliśmy okazję przeżyć niesamowite chwile i poczuć niezwykłą magię Izraela. Pan Jacek to najlepszy przewodnik z jakim dane nam było podróżować - nie tylko niesamowicie inteligentny, pełen wiedzy, zaangażowany, z pasją i pięknymi opowieściami wzbogacający podróże, ale również bardzo troskliwy, taktowny i pomocny, przy czym jest 100% naturalny, zaradny, nie ma dla niego sytuacji nie do przejścia. Pan Jacek jest naprawdę przecudowny !!! Napewno to nie ostatnia nasza wyprawa z nim i biurem Ecco Travel!! :) Duży plus także dla palestyńskiego kierowcy Mohamada i lokalnego przewodnika Imada !

Indie i świt nad Gangesem w Varanasi to rewelacja. Przeżycie jedyne w swoim rodzaju . Świetna organizacja ze strony Ecco Travel, bardzo dobre hotele i jedzenie. GENIALNA postać pilota p. Wiktora Sośnickiego. Nie tylko wiedza, ale przede wszystkim urok osobisty, poczucie humoru i wspaniały warsztat pracy - z uśmiechem na ustach cała grupa chodzi przy nim jak w zegarku. Kto słuchał się rad pilota i przewodniczki (Asz) lokalnej dobrze na tym wyszedł. Warto wziąć ze sobą nifuroksazyd. Odrobina alkoholu i coca cola pomagają jak zawsze. Hotele czyste, jedzenie indyjskie fantastyczne. Na kolacjach będziecie przejedzeni a po powrocie na wadze kilka kilogramów mniej. Rewelacyjny okres na podróż do Indii (marzec). W Delhi w czasie lunchu knajpa cenowo średnia półka (ok 30 zł) za posiłek, ale tj tylko jeden raz kiedy można spróbować indyjskiej kuchni z wyższej półki i daniem dzielimy się na 2 + ryż. Na przejeździe do Jaipuru, godzinny postój na rozprostowanie kości kiedy warto spróbować samossy - pyszna tania przekąska. Program nie jest bardzo napięty, zwiedza się w przyjemnym tempie. Jeżeli ktoś ma niedosyt to zawsze pilot ma przygotowaną aktywną wersje spędzenia wieczoru. Przejazd pociągiem do Varanasi robi wrażenie i nic więcej nie napiszę żeby nie psuć niespodzianki :) Ogólnie bardzo gorąco polecam Ecco Travel i Wiktora!

fatalne biuro podrozy - bylismy na wycieczce w RPA w czerwcu. Slaba organizacja, caly czas przejazdy niewygodnym busem, hotele ponizej standardu, fatalny pilot Witold Kozlowski (do tego czesto rzucajacy rasistowskie komentarze), ktory twierdzil, ze za nic nie odpowiada. Czesto blednie informowal o zwiedzanych miejscach. Organizatorka na miejscu Barbara Plebaniak - nieprzyjemna kobieta, ktora na wszelkie proby dyskusji reagowala krzykiem. Nie polecam biura!! Jest wiele innych, z ktorych mozna skorzystac!

Rezydent Walerijs w Tajlandii najlepszy rezydent jaki spotkałem a już trochę podróżuje - pomocny, uprzejmy, mogłem się dowiedzieć wiele informacji, których nie ma w przewodnikach naprawdę człowiek z pasją do swojej roboty. Polecam Tajlandię jako kraj ze względu na florę roślinną, jedzenie i widoki naprawdę robi to wszystko wrażenie :) Tajowie bardzo mili i uprzejmi - zawsze z uśmiechem na twarzy. Ceny owoców również rewelacja - można spróbować egzotycznych smaków za grosze na miejscu. Bangkok i okolice z Pattayą jak dla mnie do tej pory nr 1 :)

Nie dawno wróciłam z Tajlandii-BANGKOK i okolice.Świetna wycieczka, super org i jeszcze lepszy przewodnik Waleri.Wszystko zapięte na ostatni guzik.Hotele, przejazdy i moc wrażeń.Nawet pogoda była łaskawa.Ciągle wspominam,uśmiecham się po tajsku i jeszcze jedną nogą tam zostałam.Dziękuję i polecam.Małgosia z Radomia.

12 lipca 2017 roku, wróciłam z wycieczki do Chin. Moje wrażenia są jak najbardziej pozytywne. Program wycieczki został w pełni zrealizowany. Jedynym minusem imprezy były gigantyczne upały, ale wrażenia z przepięknych widoków w całości niwelowały niedogodności gorącego, wilgotnego powietrza. Koniecznie pragnę wspomnieć o fantastycznej opiece pilota Tomka Szatilo. Tomasz to niezwykle sympatyczny, profesjonalny pilot, który posiada ogromną wiedzę o zabytkach i kulturze Chin oraz urzeka swoim wspaniałym, bogatym słownictwem i znajomością języka angielskiego. Tomku jako doświadczony pedagog - nauczyciel wystawiam Tobie ocenę celującą. Wszystkim chętnym, którzy chcą poznać ten niezwykły kraj naprawdę gorąco polecam, wspaniałe przeżycie i fantastyczne wspomnienia. Pozdrawiam wszystkich uczestników wycieczki, do zobaczenia na kolejnych wojażach - Iwona Czajkowska z Gdańska.

w czerwcu 2 017r byliśmy w RPA -uczucia mieszane ,Park Krugera -okrzyczany -zwierzat prawie nie było ,Park Laion -ok Bardzo długie i bardzo meczące przejazdy bardzo niewygodnym busem ,pilot i kierowca -2 w 1 -porazka , drogi bardzo dobre -autostrady ,,praktycznie całymi dniami przebywalismy w busie na przejazdach ,,a mozna to inaczej zorganizowac , kraj warto zobaczyć ,ciekawy i inny niż cała Afryka ,opłata 330EURO na miejscu -w ogóle nie adekwatna do wydatków ,jezonko ok ,hotele ok ,biuro ok ,bo nie raz z nimi podrózowalismy -ale ten plan trzeba zmienic i bedzie ok

Byliśmy uczestnikami wycieczki Pekin i okolice 16-24 kwietnia 2017 r. Pilot wycieczki Pan Marek Piasta, w naszej ocenie, wykazał się pełnym zaangażowaniem i profesjonalnym podejściem do prowadzenia licznej, ponad 40 osobowej grupy. W czasie długotrwałych przejazdów autokarem aktywnie wykorzystywał czas na przekazywanie uczestnikom, w ciekawej formie, wiedzy na temat zabytków miasta oraz relacjonował różne ciekawostki z życia Chińczyków. Udzielał rzeczowych odpowiedzi na pytania dotyczące życia i pracy Chińczyków. Tworzył w grupie klimat życzliwości i wzajemnego zrozumienia. Wyjątkowo harmonijnie współpracował z przewodnikiem chińskim, co zaowocowało efektywnym wykorzystywaniem czasu na zwiedzanie Pekinu i jego okolic. Polecamy wycieczkę z tym właśnie pilotem !

Byliśmy na wycieczce Pekin i okolice Pilotem był Wiktor Sośnicki . Byliśmy b zadowoleni .Pilot z dużymi wiadomościami historycznymi ,ogromnym poczuciem humoru, umiejący przekazac te informacje,i dostosowac program do warunków w danym dniu panujących.Wycieczka b dobrze zorganizowana,jedzenie dobre ,warunki lokalowe również.Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani. Elżbieta i Józef z Krakowa

Wrócilismy kilka dni temu z wycieczki po Izraelu - Magia Izraela. Na początku troszkę baliśmy się dość niskiej ceny, ale okazało się fantastycznie! Kilka pierwszych dni bardzo intensywnie, a potem można troszkę wypocząć. Program ułożony rewelacyjnie! Skorzystaliśmy z wycieczek fakultatywnych i dzięki temu zobaczyliśmy praktycznie cały Izrael. Hotele w porządku, dobry autokar, wszystko dopięte na ostatni guzik. Szczególne podziękowania kierujemy do naszej wspaniałej pilotki - Królowej Zuzanny. Ogromna wiedza na różne tematy, bardzo sympatyczna, a do tego dająca całe mnóstwo dobrej energii. Idealnie udało jej się połączyć luz i dyscyplinę. Bardzo chętnie pojedziemy z nią znowu. Rewelacja!