Ecco Travel

729 zł 2 dni / os. Sprawdź
  • Włochy śniadania
    749 zł 3 dni / os. Sprawdź
Zobacz wszystkie oferty Ecco Travel

Wróciliśmy z wycieczki"Pekin i okolice"termin 15-23.10.2017. Jeszcze pełni emocji chcemy serdecznie podziękować za bardzo udany wyjazd. Lot samolotem(8h,)do przeżycia.Hotel -u nas 5L bardzo wygodny i czysty.W każdym pokoju czajnik,suszarka do włosów.Proponuje zabrać swoją kawę.Łóżka wygodne. Program bardzo bogaty i bardzo urozmaicony. Posiłki z kuchni chińskiej - każdy coś dla siebie znajdzie. Klamrą spinającą wszystko był świetny nasz przewodnik-opiekun Rafał Brenner,Nie było pytania.które pozostało bez odpowiedzi.Był zawsze do naszej dyspozycji. Razem z chińskim opiekunem Leo zorganizowali nam piękny Wieczór w Pekinie.Dzięki nim czuliśmy się bezpiecznie. Dziękujemy również wszystkim uczestnikom naszej grupy. Pozdrawiamy serdecznie.

NIE POLECAM TEGO. BIURA 1. były wykupiono bilety w liniach Emirates do 20kg bagażu co dopiero się dowiedzieliśmy na lotnisku w Dheli jak był przelot do Dubaju i za nadbagaż mieliśmy zapłacić 200$, a potem taka sytuacja powtórzyła się na lotnisku w Dubaju do Warszawy. Tylko dobra wola uczestników wycieczki ,którzy przejęli od nas część nadbagażu (także proszę dowiadywać się ile możecie mieć kg - prosić na piśmie) 2. Pani przewodniczka Edyta nie była zainteresowana osobami ,którymi miła się opiekować. O co by się ją nie poprosiło zawsze była odpowiedź, że jutro odpowiem,że na razie nie ma czasu. Jak np byliśmy w fabryce dywanów czy szlifowania kamieni to nie p. Edyta tłumaczyła tylko jedna z uczestniczek wycieczki. Można wyliczać wiele takich sytuacji. 3.Były dwie Panie przewodniczki , jedna polska druga indyjska, zamiast zamykać grupę jedna z nich to chodziły razem (chyba p. Edyta bała się zgubić- takie wrażenie wszyscy odnieśliśmy) 4. rozdzielanie kluczy do pokoi hotelowych ni powinna trwać nie dłużej niż do godz , a tu ciągnęło się w nieskończoność 5. przelot do Dubaju - grupa była podzielona na dwie mniejsze , ale żeby było ciekawiej pilotka wyleciała do Polski dzień wcześniej. 6. po przylocie do Dubaju odebrał nas kierowca tego dnia były zaplanowane dwie wycieczki fakultatywne oczywiście nie było i nie było pilota. Dopiero na drugi dzień zjawiła się pilotka(przemiła,kompetentna , z olbrzymią wiedzą z olbrzymią empatią dla nas. Sumując to wszystko NIE POLECAM TEGO BIURA!!!!!!!!

RPA - Zimbabwe, Październik 2017 Bardzo ciekawa wycieczka z bardzo dobrym programem. Szkoda, ze dwaj piloci tej wycieczki nie byli jej ozdoba i daje im ocenę 3-. Co bym zmienił ? Dzień 10 - Wodospady Wiktorii - my mieliśmy na nie tylko 2 godz a następnie 0.5 godz na ryneczek pamiątek i ostry spring na lotnisko. Osobiście, cały ten dzień bym pozostał w Zimbabwe, spacerując (a nie sprintem pomiędzy punktami widokowymi) naprawdę przewspaniałą "widokowa trasa", chłonąc, ciesząc oczy jednym z najpiękniejszych na świecie wodospadowych widoków. Dopiero 11 dnia rano wylot do Johannesburga i tutaj "coś za coś" - zrezygnował bym z wycieczki do Lion Park, 50 km od Johannesburga. Tak nawiasem mówiąc - po Safari w Botswanie (super polecam) ten Lion Park był dla mnie "bardzo, bardzo smutny".

"Gruzja od A do Z" zorganizowana w 120%, pilot oraz przewodnik na miejscu pełen profesjonalizm, ogrom wiedzy ..chęć przekazania wszystkim uczestnikom grupy jak najwięcej informacji ,przesympatyczni i uśmiechnięci ..Program dodatkowo wzbogacany na miejscu jeśli była akceptacja uczestników , dodatkowa uczta oraz cały dzień w Kachetii..program tego nie obejmował.Hotele porządne oraz wyżywienie bez zarzutu.Cały dzień zwiedzania praktycznie nie było wolnego czasu. Wszystko Super na Bogato ..Przystępna cena Polecam !!!!

chciałbym zaznaczyć , że to był mój pierwszy raz na objazdówce. magia Izraela - pilot- pani Kasia- młoda mężatka, jednak doświadczona przewodniczka.Tam gdzie mieliśmy wydać pieniądze dodatkowo , tam wydaliśmy- przykład ,, jezioro betlejemskie- ryba św. Piotra (w Polsce to tilapia cena ok 15 zł za kilogram)- cena ok 26 dolarów, żadnej możliwości zamówienia innej potrawy w innej knajpie , bo takiej knajpy nie ma. Po pierwsze program był zupełnie inny jak w informacji ( po przestawiane dni , inne hotele , miejscowości). W Hajfie zamiast zwiedzania ogrodów , tylko wejście na półpiętro, jednak widoki są niesamowite.Nasza wizyta w pierwszym hotelu wg mojej żony była ok , wg mnie nie - hotel z lat 70 -tych, jedzenie na poziomie mortadeli i płatków śniadaniowych , pod dostatkiem . to był hotel paradise w betlehem . nic nie różniło się jedzenie hotelu Tabar w Nazarecie mnóstwo śmieci i mortadeli. I SZOK, OSTATNIE CZTERY NOCE W 5 GWIAZDKOWYM HOTELU W RAMALLAH W PALESTYNIE GRAND PARK HOTEL W PALESTYNIE - FULLLLLLLL WYPASSSSSSSSSSSSSSSSSSSS SZOK I NIE DOWIERZANIE. DOSŁOWNIE ALL INCLUSIVE.SZOK . cztery noclegi w tym hotelu wynagrodziły poprzednie noce. jednak , jeżeli ktoś zaplanował sobie zwiedzanie innych miejsc kultu religijnego w tym czasie to moim zdaniem może się domagać odszkodowania, ponieważ nocowaliśmy w ramallach a nie w betlehem.Poza tym w ramallach jest tylko mauzoleum arrafata i zdjęcie Wałęsy . Dla wszystkich tych co myślą , że odbędą pielgrzymkę w trakcie wycieczki komercyjnej to niech sobie odpuszczą. Jedziesz z komercją , to licz tylko na

W październiku byliśmy na wycieczce objazdowej "Gruzja od A-Z". Program bardzo ciekawy uwzględniający zarówno najciekawsze obiekty architektoniczne, jak i krajobrazowe Gruzji. Zrealizowany w 100%. Pilot naszej wycieczki p. Jacek Bukowski (number one ) bardzo profesjonalny, posiadał rewelacyjną wiedzę, którą w przystępny i ciekawy sposób potrafił przekazać. Jesteśmy urzeczeni i oczarowani Gruzją i jej gościnnością

Uczestniczyliśmy w wycieczce do Gruzji w dn. 01-09. 10.2017. Wycieczka wspaniała, pełna niezapomnianych wrażeń, z doskonałą organizacją. Zakwaterowanie w każdym miejscu bez zarzutu, wyżywienie smaczne, szczególnie potrawy regionalne. Jednak na największą uwagę zasługuje opieka pilota p. Jacka Bukowskiego. Jego pełny profesjonalizm, kultura osobista i zaangażowanie nie miały sobie równych. Wiedza historyczna i opowiastki, a nawet bajki, przyciągały naszą uwagę i długo pozostaną w pamięci. Dużą zasługą była również pomoc przewodniczki gruzińskiej p. Nutsy. Takiego pilota, jak p. Jacek życzymy wszystkim uczestnikom wycieczek. Czekamy na dalsze ciekawe propozycje biura Ecco Travel.

W dniach 1-9 10 2017 byliśmy z ECCO Trawel na wycieczce w Gruzji.Jesteśmy bardzo,bardzo zadowoleni z wyjazdu w tę część świata.Gruzja piękna jeszcze nie do końca zadeptana przez turystów.Organizacja wycieczki super,wszystko w porządku,nawet pogoda(oprócz jednego dnia)nam dopisała.Hotele na trasie,wyżywienie,autokar wszystko bardzo dobre,wyjazd bardzo dobrze zorganizowany przez biuro podróży,wszystko dopięte na ostatni guzik.Największym sukcesem owego wyjazdu był nasz przewodnik Pan Jacek Bukowski.Z czystym sumieniem możemy powiedzieć,że jest to najlepszy,najbardziej kompetentny i inteligentny przewodnik którego do tej pory spotkaliśmy(wyjezdzaliśmy dużo z ECCO ale Pan Jacek to NUMER 1).Pan Jacek to osoba niezwykle sympatyczna,życzliwa,posiadający wspaniałą wiedzę i mający niezwykły dar jej przekazania potrafiący scalić całą grupę turystów mu podlegających.Zyczymy wszystkim takiego przewodnika.Ci co się zastanawiają nad wyjazdem do Gruzji niech szybko zaklepuja termin może też traficiena Pana Jacka.Pozdrawiam sympatyczną i zgraną grupę a Panu Jackowi mówię DO ZOBACZENIA.

Wróciliśmy z wycieczki "Chiny z rejsem po Jangcy " . Jesteśmy zauroczeni Chinami .Pełno w nich zaskakujących kontrastów i ciekawostek ( przepłynięcie przez pięć śluz olbrzymiej zapory , trzy przełomy , przejazd pociągiem z prędkością 431 km/godz) To tylko niektóre z atrakcji w których braliśmy udział . Najlepsze co nam się " trafiło " to rezydent Tomek Szatilo. Jesteśmy pod dużym wrażeniem tego młodego człowieka . Pełny profesjonalizm , duża kultura , olbrzymia wiedza historyczna . Tomek przyciągał naszą uwagę opowieściami i legendami , których nie ma w ogólnie dostępnych przewodnikach.Był bardzo opiekuńczy i wrażliwy na nasze potrzeby . Tomkowi dziękujemy ,że zechciał się podzielić z nami swoją wiedzą a Państwu z Ecco Travel gratuluję ,że w swoich szeregach macie takiego fachowca. Pozdrawiamy wszystkich uczestników naszego pobytu w Chinach

Wróciłam z wycieczki do Chin - Pekin i rejs po rzece Jangcy. Bardzo udana wyprawa prowadzona profesjonalnie przez Tomasza Szatilo. Spokojny, miły z dużą wiedzą i zaangażowaniem. Polecam wszystkie wycieczki prowadzone przez Tomasza. Wspaniałe jedzenie, program wycieczki został zrealizowany w 100%. Wiedza przekazana przez przewodnika pozwoliła poznać kulturę i zwyczaje Chińczyków. Pozdrawiam wszystkich uczestników wycieczki oraz Tomka. Stanisława Filejska Wrocław