Ecco Travel

999 zł 3 dni / os. Sprawdź
  • Czechy śniadania
  • Włochy śniadania
Zobacz wszystkie oferty Ecco Travel

Wrócilismy kilka dni temu z wycieczki po Izraelu - Magia Izraela. Na początku troszkę baliśmy się dość niskiej ceny, ale okazało się fantastycznie! Kilka pierwszych dni bardzo intensywnie, a potem można troszkę wypocząć. Program ułożony rewelacyjnie! Skorzystaliśmy z wycieczek fakultatywnych i dzięki temu zobaczyliśmy praktycznie cały Izrael. Hotele w porządku, dobry autokar, wszystko dopięte na ostatni guzik. Szczególne podziękowania kierujemy do naszej wspaniałej pilotki - Królowej Zuzanny. Ogromna wiedza na różne tematy, bardzo sympatyczna, a do tego dająca całe mnóstwo dobrej energii. Idealnie udało jej się połączyć luz i dyscyplinę. Bardzo chętnie pojedziemy z nią znowu. Rewelacja!

Wyjazd Pekin i okolice w dniach 25.04.2017 do 03.05.2017. Super wycieczka na którą złożyły się następujące elementy: wspaniali turyści z całej Polski w liczbie -33, przewodnik Marek Piasta, wielka wiedza, duże zaangażowanie, bardzo miły i sympatyczny, opiekunka chińska Fiona - uśmiechnięta i życzliwa, kierowca autokaru który nas obwoził super, pogoda, hotel wszystko wspaniałe. Polecam. Przeżyliśmy z żoną niezapomniane chwile. Było warto. Polecam zwłaszcza z tym przewodnikiem. Mirek

WYCIECZKA DO BIRMY 04/05 2017 -WSPANIAŁY KRAJ SUPER ORGANIZACJA ,ZWŁASZCZA PRZELOTY SAMOLOTAMI ,MNOSTWO ZWIEDZANIA -PIATKA Z PLUSEM,EWA

Wróciłam z wycieczki Toronto-Niagara-Waszyngton-Filadelfia-Nowy Jork .Jestem bardzo zadowolona.Dużo zobaczyłam a Pan Radek był bardzo profesjonalny Dużo i bardzo ciekawie przekazywał wszystkie wiadomości.Polecam bardzo tę wycieczkę z biurem ECCO i Pana Radka Lewandowskiego za pilota Pozdrawiam Kazimiera z Krakowa

Chińska Przygoda w kwietniu 2017 , doskonaly wybór na wiosenne wakacje. Rewelacyjna organizacja , ciekawy , urozmaicny program , mila opieka Zosi i Bata. Zosia G profesjonalistka jak się patrzy , juz marzę o kolejnym , wspólnym wyjezdzie . Hotele zadbane , jedzenia ciekawe ( opanowalismy paleczki :) ) , transport sprawny , czego chcieć więcej. Polecamy ! Hanna i Tadeusz

Ostatnio wrociłam z wycieczki objazdowej Kanada -Stany Zjednoczone . Wycieczka była bardzo udana.Polecam to biuro wszystkim. Szczególnie wyrazy uznania należą się Panu Radkowi Lewandowskiemu.Jest bardzo troskliwy ,ma duże poczucie humoru ,jest bardzo wesoły . Imponuje swoją wiedzą podróżniczą ,którą chętnie się dzieli. Pozdrawiam Emilia z Wrocławia

Wycieczka Pekin i okolice w dniach od 18 do 26 kwietnia 2017 r. 1. Przelot Marzyliśmy o locie Dreamlinerem, no i się spełniło. Najważniejsze, że bezpośrednio. 2. Hotel Bardzo dobra klasa turystyczna, pokoje czyste, z codzienną obsługą. Wyżywienie w hotelu i obiadokolacje w restauracjach smaczne i urozmaicone. 3.Program Ułożony w sensowny sposób, przede wszystkim poprzez zintensyfikowanie w pierwszych dniach, kiedy turyści są głodni egzotyki, aż do spokojnego finału w dzielnicy 798, w której można było odkryć nieznane nam oblicze chińskiej Bohemy,i na ulicy Wangfunjing, gdzie odwiedziliśmy wspaniałą księgarnię. A dla smakoszy - azjatycki street-food. Fantastyczny pomysł, aby w jednym dniu zwiedzić świątynie trzech różnych religii i je porównać. A przy okazji w kościele katolickim zobaczyliśmy ślub, co było nie lada atrakcją. Bardzo dobre połączenie jednego dnia Wielkiego Muru z Grobowcami Ming, a innego Placu Tian'a'men z Zakazanym Miastem. Wszystkie wycieczki fakultatywne warte zobaczenia, szczególnie 8 akrobatów na motocyklach, piknik nad jeziorem i telewizor o długości 236 metrów. 4. Obsługa Pilotka - pani Oktawia - miła, sympatyczna i empatyczna. Profesjonalna, konkretna i rzeczowa. I pomocna wtedy, kiedy potrzeba.Będziemy ją wspominać jako jedną z najlepszych przewodniczek w naszych podróżach. Pochwalmy też uśmiechniętą panią Lizę - przewodniczkę chińską i pana kierowcę. Wszyscy oni sprawili, że wycieczka była cudowna. 5. Wrażenia niespodziewane. Widok ludzi co wieczór tańczących na ulicach, i ćwiczących i medytujących w parkach. 6. Na koniec. Ryszard Kapuściński, którego mieliśmy szczęście poznać, mówił, że podróż zaczyna się długo przed wyjściem z domu,a nie kończy się nigdy, bo kręci się taśma pamięci. Mamy nadzieję, że Chiny w naszych głowach też się nie skończą. Pierwszy raz byliśmy na wycieczce z Ecco Travel, ale już nieśmiało zerkamy w kierunku Varanasi i Kalkuty. Ada i Andrzej.

Nepal z Ecco Travel bardzo fajny wyjazd. 3 dni w Katmandu, 2 w Chitwan, 2 w Pokharze i 1 znowu Katmandu. Męczące są przejazdy - z postojami po 12 godzin. Przebojem jest kremacja zwłok w Paśupatinath i przejazd do Chitwan. Minusem jest polski przewodnik. Żadnej wiedzy o Nepalu, brak chęci pytania przewodnika nepalskiego. Pesymizm - z naturą się nie wygra, na lunch się zatrzymamy albo nie zatrzymamy. Olewający styl - zdziwienie, że aż 28 osób zechciało zobaczyć Nepal. Wyjazd godny polecenia!

W ostatnich dniach odbyłem podróż do Kanady i USA. Organizacyjnie wystawiam firmie Ecco Travel jak najlepszą opinię. Transport, hotele i program odpowiadał opisowi. Podstawą jednak sukcesu tej eskapady był przewodnik Radek. Jego ogromna wiedza, poczucie humoru, a co ważne na wycieczkach objazdowy - punktualność i dobra organizacja sprawiły, że wyjazd na trasie Toronto-Niagara-Waszyngton-Filadelia-Nowy Jork mogę każdemu polecić.

Wycieczka Pekin i Okolice z naszą kochaną przewodniczką p. Oktawią którą od razu pozdrawiam :) Cóż mogę napisać wycieczka objazdowa na wysokim poziomie :-) Bardzo Dziękuję za poświęcony czas i wspaniałe wrażenia za każdą pomoc jaka została nam udzielona Pani Oktawi z nią nawet na Koniec Świata :-) ps. Kiedy kupiłam wycieczkę Objazdowa i przeczytałam opinie na temat pani Oktawi myślałam, że wyjazd będzie wielką klapą a okazało się zupełnie inaczej :) Pani Oktawia miła sympatyczny pomocna w każdej sytuacji a to że Polacy narzekają to już inny temat. Jak dla mnie właściwa osoba na właściwym miejscu