Ecco Travel

949 zł 3 dni / os. Sprawdź
  • Ukraina śniadania
    999 zł 3 dni / os. Sprawdź
Zobacz wszystkie oferty Ecco Travel

Weronika i Piotr W listopadzie 2016 r. byliśmy w Izraelu pierwszy raz z Ecco Travel. Polecamy. Fantastyczna rezydentka Zuzanna z olbrzymią wiedzą. Pasjonatka tego co robi. Mnóstwo opowiadała o religii, świętach tradycji i nowoczesności Izraela ale też i Palestyny. Wszędzie ją znali, pozdrawiali krzyczeli za nią 'Suzana'. Warunki hotelowe dobre. Jedzenie nam pasowało, smaczne o co wbrew pozorom na wycieczkach zagranicznych nie zawsze łatwo. Kompletnie nikt z wycieczki na wyjazd nie narzekał. Będziemy z tego biura korzystać i polecamy mimo, że byliśmy z tym biurem pierwszy raz.

Wycieczka z Ecco Travel do Chin. Bardzo dobrze zorganizowana, bezpośredni lot z Warszawy do Pekinu rejsowym B787. Ogromne słowa uznania dla przewodnika Wiktora Sośnickiego za profesjonalizm i opiekę. Lokalny przedstawiciel Leon również bardzo sympatyczny i miły. Jednym słowem duży plus.

Gorąco polecam. Pod każdym względem same plusy, a opieka Pana Wiktora - marzenie każdego turysty!!! Pekin - cudowny.

Bożonarodzeniowy wyjazd 2016 - Pekin i okolice Cudowni przewodnicy, ale "KRÓLOWA JEST TYLKO JEDNA " , czyli AGNIESZKA ZDZIECHOWSKA Fantastyczna kobieta z niesamowitą wiedzą i w dodatku umiejąca świetnie przekazywać cenne informacje na temat zwiedzających obiektów. Wiele ciekawostek na temat życia w Pekinie i w Chinach, Do perfekcji zorganizowany wyjazd, plan zwiedzania dopasowany do pogody, Chiński Mur w cudownym słońcu. Uroczysta sylwestrowa kolacja z udziałem 4 grup z Polski, z występami ludowych artystów, i tańcami ! Polecam wycieczkę, a szczególnie przewodniczkę Agnieszkę, wyjazd z nią to przyjemność, Mam nadzieję, że uda się jeszcze z Nią gdzieś jechać- gdyż prowadzi grupy po całe Azji Jedynie pozostał niesmak, po niemiłej rozmowie z pracownicą infolinii Ecco Travel , ale nauczyłam się nie śpieszyć z kupowaniem, Ecco Travel wyznaje zasadę,kto wcześnie kupuje ten więcej płaci! Rekompensatą była wspaniała Przewodniczka AGNIESZKA - chiński przewodnik LEO i przesympatyczni współtowarzysze podróży z różnych zakątków Polski - który serdecznie Pozdrawiam!

Byliśmy na wycieczce" Pekin i okolice"- z Biurem Ecco Travel z powrotem 8 grudnia 2016. Po prostu rewelacja.Organizacja , pilot p.Paweł ,pilot chiński p. Fiona i kierowca autokaru to ludzie na medal. Opieka , organizacja jak i ilość przekazanej wiedzy o Chinach -perfekcja.Szczególne podziękowania dla P. Pawła. Dużo zwiedzania ,w ciekawy sposób przekazana historia i niedosyt , który został ze już trzeba wracać do kraju.Chętnie wrócimy do Chin z tym biurem.To po prostu trzeba przeżyć i tam pojechać.Żadne słowa nie oddadzą klimatu Państwa Środka.Koniecznie z Biurem Ecco Travel

Wycieczka "Cesarskie Chiny " w terminie 2.11 - 16 11.2016 ,,dobrze zorganizowana ,spełniła wszystkie moje oczekiwania .Na bardzo dobrą opinię zasłużył sobie Pilot Wycieczki p.Marek Piasta .Pełen zapału ,pozytywny młody człowiek . Bardzo dobrze przygotowany ,taktowny ,z poczuciem humoru . Dzięki Ecco Travel wróciłam zadowolona i bogatsza o nową wiedzę o Świecie .

Pekin i okolice - koniec listopada. Wycieczka perfekcyjnie zorganizowana. Przewodnik Pan Paweł to 100% profesjonalista, inteligent, dowcipny (ale nie zarozumiały - jak wielu innych....) facet. Hotel świetny. Wyżywienie super. Kierowca Chińczyk - mistrz kierownicy. Mały minus to brak organizacji lunchu - wystarczyłoby pól godziny i wskazanie jakiejś knajpki, których są setki.

Indie - Złoty trójkąt z tygrysem ? 05-14.10.2016 r. z rewelacyjnym przewodnikiem Panią Zofią G. Wszystko zorganizowane perfekcyjnie. Świetny pomysł z kapeluszami i kapciami do świątyń, które otrzymaliśmy podczas wycieczki. Duże udogodnienie, że codziennie otrzymywaliśmy wodę do picia i nie musieliśmy udawać się na jej poszukiwania po całym dniu zwiedzania. Pani Zosia ma wiedzę o zwiedzanym kraju i prawdziwy dar do jej przekazywania, w taki sposób, że słuchało się jej z zapartym tchem. Poza tym jest bardzo dobrze zorganizowaną i życzliwą osobą. Bardzo dziękuję za wspaniałe chwile spędzone w Indiach.

BIURO OK !!!! DOBRA KOMUNIKACJA,PROGRAM WYCIECZKI ZREALIZOWANY W 100%,POLECAM.

Właśnie wróciliśmy z Indii Złoty Trójkąt z Tygrysem . Było wspaniale. Przewodniczka pani Zosia profesjonalistka w 200% . Hotele na bardzo dobrym poziomie, wyżywienie również.Zabytki cudowne. Szkoda tylko że Biuro Podróży nie informuje o mało przyziemnych sprawach jak, np.że w hotelu jest czajnik, więc nie muszę go zabierać z kraju, że na objazdówce dostaniemy wodę, itp.Jestem pod wrażeniem tego kraju, kraj kontrastów bogactwo i bieda. Byłam z ECCO Travel w Chinach było fantastycznie. Warto korzystać z usług tego Biura.