Ecco Travel

• Ukraina śniadania
    999 zł 3 dni / os. Sprawdź
  • Czechy śniadania
Zobacz wszystkie oferty Ecco Travel

Wczoraj wróciłam z wycieczki w Izraelu,wyjazd godny polecenia i bardzo,bardzo aktywny.Pani Agnieszka-pilotka ciepła,uśmiechnięta osoba z ogromną wiedzą,ciekawymi opowieściami i pomocą na każdym kroku. Reasumując...odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Hotele czyste,jedynie co pozostawia do życzenia to meni,mogłoby być zróżnicowane.Serdecznie Polecam

wróciliśmy z Chin , uff ........ długa podróż ,ale było WARTO hotel SUPER obsługa hotelowa na stołówce musi się jeszcze poduczyć , na pewno się starają podziękowania dla PITERA .....;) A największe dla przewodnika PAWŁA , od którego emanuje spokój i cierpliwość zawsze służy pomocą dziękujemy i pozdrawiamy

Pierwszy raz bylam z tym biurm wycieczka do Izraela przerosla moje oczekiwanie.Bylam juz raz w Izaelu i mam porownanie. przede wszystkim pilotka p.Zuzanna Pyra wspaniala pilotka z bardzo duza wiedza .Wszystko mowila z pamieci nigdzie nie zagladala ,mogla godzinami opowiadac o tym kraju ,histori, obyczajach. Ciagle usmiechnieta nie zbywajaca byle czym uczestnika, chociaz nie raz byla zmeczona. Program zapiety na ostatni guzik, hotele i jedzenie bardzo dobre . Polecam to biuro

Wycieczka do Birmy - 10 dniowa, styczeń/luty 2017. Bardzo ciekawy program, znakomity pilot pan Krzysztof Staszkiewicz. Wspaniała przewodniczka ze strony kontrahenta zagranicznego w Mandalay. Hotele na wysokim poziomie, transport samolotowy znacznie oszczędzał czas. Przede wszystkim cudowne widoki, wspaniałe świątynie, pagody i stupy. Niezapomniane zachody słońca, uśmiechnięci i życzliwi ludzie. Obejrzeliśmy to wszystko i bardzo wiele dowiedzieliśmy się o historii, zwyczajach, tradycji i codziennym życiu birmańczyków dzięki wspaniałemu pilotowi, w naszej opinii wyróżniającemu się spośród wielu z którymi podróżowaliśmy po różnych zakątkach świata. Panie Krzysztofie do zobaczenia na następnej wyprawie. "Wielka Piątka"

Polecam .Wycieczka dla aktywnych.Wszystko odbyło z planem, wielkie słowa uznania dla Wiktora .Chętnie jeszcze raz bym poleciała.

Wycieczka Magia Izraela adekwatna do nazwy. Piękne miejsca warte polecenia. Jedynie nasza przewodniczka Zosia mało porywająca. Przekazywane informacjami kiepskie, a zestaw słuchawkowy trzeszczący i kiepsko zbierający mikrofon przewodniczki.

Weronika i Piotr W listopadzie 2016 r. byliśmy w Izraelu pierwszy raz z Ecco Travel. Polecamy. Fantastyczna rezydentka Zuzanna z olbrzymią wiedzą. Pasjonatka tego co robi. Mnóstwo opowiadała o religii, świętach tradycji i nowoczesności Izraela ale też i Palestyny. Wszędzie ją znali, pozdrawiali krzyczeli za nią 'Suzana'. Warunki hotelowe dobre. Jedzenie nam pasowało, smaczne o co wbrew pozorom na wycieczkach zagranicznych nie zawsze łatwo. Kompletnie nikt z wycieczki na wyjazd nie narzekał. Będziemy z tego biura korzystać i polecamy mimo, że byliśmy z tym biurem pierwszy raz.

Wycieczka z Ecco Travel do Chin. Bardzo dobrze zorganizowana, bezpośredni lot z Warszawy do Pekinu rejsowym B787. Ogromne słowa uznania dla przewodnika Wiktora Sośnickiego za profesjonalizm i opiekę. Lokalny przedstawiciel Leon również bardzo sympatyczny i miły. Jednym słowem duży plus.

Gorąco polecam. Pod każdym względem same plusy, a opieka Pana Wiktora - marzenie każdego turysty!!! Pekin - cudowny.

Bożonarodzeniowy wyjazd 2016 - Pekin i okolice Cudowni przewodnicy, ale "KRÓLOWA JEST TYLKO JEDNA " , czyli AGNIESZKA ZDZIECHOWSKA Fantastyczna kobieta z niesamowitą wiedzą i w dodatku umiejąca świetnie przekazywać cenne informacje na temat zwiedzających obiektów. Wiele ciekawostek na temat życia w Pekinie i w Chinach, Do perfekcji zorganizowany wyjazd, plan zwiedzania dopasowany do pogody, Chiński Mur w cudownym słońcu. Uroczysta sylwestrowa kolacja z udziałem 4 grup z Polski, z występami ludowych artystów, i tańcami ! Polecam wycieczkę, a szczególnie przewodniczkę Agnieszkę, wyjazd z nią to przyjemność, Mam nadzieję, że uda się jeszcze z Nią gdzieś jechać- gdyż prowadzi grupy po całe Azji Jedynie pozostał niesmak, po niemiłej rozmowie z pracownicą infolinii Ecco Travel , ale nauczyłam się nie śpieszyć z kupowaniem, Ecco Travel wyznaje zasadę,kto wcześnie kupuje ten więcej płaci! Rekompensatą była wspaniała Przewodniczka AGNIESZKA - chiński przewodnik LEO i przesympatyczni współtowarzysze podróży z różnych zakątków Polski - który serdecznie Pozdrawiam!