Ecco Travel

949 zł 3 dni / os. Sprawdź
  • Czechy śniadania
  • Włochy śniadania
Zobacz wszystkie oferty Ecco Travel

12 lipca 2017 roku, wróciłam z wycieczki do Chin. Moje wrażenia są jak najbardziej pozytywne. Program wycieczki został w pełni zrealizowany. Jedynym minusem imprezy były gigantyczne upały, ale wrażenia z przepięknych widoków w całości niwelowały niedogodności gorącego, wilgotnego powietrza. Koniecznie pragnę wspomnieć o fantastycznej opiece pilota Tomka Szatilo. Tomasz to niezwykle sympatyczny, profesjonalny pilot, który posiada ogromną wiedzę o zabytkach i kulturze Chin oraz urzeka swoim wspaniałym, bogatym słownictwem i znajomością języka angielskiego. Tomku jako doświadczony pedagog - nauczyciel wystawiam Tobie ocenę celującą. Wszystkim chętnym, którzy chcą poznać ten niezwykły kraj naprawdę gorąco polecam, wspaniałe przeżycie i fantastyczne wspomnienia. Pozdrawiam wszystkich uczestników wycieczki, do zobaczenia na kolejnych wojażach - Iwona Czajkowska z Gdańska.

w czerwcu 2 017r byliśmy w RPA -uczucia mieszane ,Park Krugera -okrzyczany -zwierzat prawie nie było ,Park Laion -ok Bardzo długie i bardzo meczące przejazdy bardzo niewygodnym busem ,pilot i kierowca -2 w 1 -porazka , drogi bardzo dobre -autostrady ,,praktycznie całymi dniami przebywalismy w busie na przejazdach ,,a mozna to inaczej zorganizowac , kraj warto zobaczyć ,ciekawy i inny niż cała Afryka ,opłata 330EURO na miejscu -w ogóle nie adekwatna do wydatków ,jezonko ok ,hotele ok ,biuro ok ,bo nie raz z nimi podrózowalismy -ale ten plan trzeba zmienic i bedzie ok

Byliśmy uczestnikami wycieczki Pekin i okolice 16-24 kwietnia 2017 r. Pilot wycieczki Pan Marek Piasta, w naszej ocenie, wykazał się pełnym zaangażowaniem i profesjonalnym podejściem do prowadzenia licznej, ponad 40 osobowej grupy. W czasie długotrwałych przejazdów autokarem aktywnie wykorzystywał czas na przekazywanie uczestnikom, w ciekawej formie, wiedzy na temat zabytków miasta oraz relacjonował różne ciekawostki z życia Chińczyków. Udzielał rzeczowych odpowiedzi na pytania dotyczące życia i pracy Chińczyków. Tworzył w grupie klimat życzliwości i wzajemnego zrozumienia. Wyjątkowo harmonijnie współpracował z przewodnikiem chińskim, co zaowocowało efektywnym wykorzystywaniem czasu na zwiedzanie Pekinu i jego okolic. Polecamy wycieczkę z tym właśnie pilotem !

Byliśmy na wycieczce Pekin i okolice Pilotem był Wiktor Sośnicki . Byliśmy b zadowoleni .Pilot z dużymi wiadomościami historycznymi ,ogromnym poczuciem humoru, umiejący przekazac te informacje,i dostosowac program do warunków w danym dniu panujących.Wycieczka b dobrze zorganizowana,jedzenie dobre ,warunki lokalowe również.Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani. Elżbieta i Józef z Krakowa

Wrócilismy kilka dni temu z wycieczki po Izraelu - Magia Izraela. Na początku troszkę baliśmy się dość niskiej ceny, ale okazało się fantastycznie! Kilka pierwszych dni bardzo intensywnie, a potem można troszkę wypocząć. Program ułożony rewelacyjnie! Skorzystaliśmy z wycieczek fakultatywnych i dzięki temu zobaczyliśmy praktycznie cały Izrael. Hotele w porządku, dobry autokar, wszystko dopięte na ostatni guzik. Szczególne podziękowania kierujemy do naszej wspaniałej pilotki - Królowej Zuzanny. Ogromna wiedza na różne tematy, bardzo sympatyczna, a do tego dająca całe mnóstwo dobrej energii. Idealnie udało jej się połączyć luz i dyscyplinę. Bardzo chętnie pojedziemy z nią znowu. Rewelacja!

Wyjazd Pekin i okolice w dniach 25.04.2017 do 03.05.2017. Super wycieczka na którą złożyły się następujące elementy: wspaniali turyści z całej Polski w liczbie -33, przewodnik Marek Piasta, wielka wiedza, duże zaangażowanie, bardzo miły i sympatyczny, opiekunka chińska Fiona - uśmiechnięta i życzliwa, kierowca autokaru który nas obwoził super, pogoda, hotel wszystko wspaniałe. Polecam. Przeżyliśmy z żoną niezapomniane chwile. Było warto. Polecam zwłaszcza z tym przewodnikiem. Mirek

WYCIECZKA DO BIRMY 04/05 2017 -WSPANIAŁY KRAJ SUPER ORGANIZACJA ,ZWŁASZCZA PRZELOTY SAMOLOTAMI ,MNOSTWO ZWIEDZANIA -PIATKA Z PLUSEM,EWA

Wróciłam z wycieczki Toronto-Niagara-Waszyngton-Filadelfia-Nowy Jork .Jestem bardzo zadowolona.Dużo zobaczyłam a Pan Radek był bardzo profesjonalny Dużo i bardzo ciekawie przekazywał wszystkie wiadomości.Polecam bardzo tę wycieczkę z biurem ECCO i Pana Radka Lewandowskiego za pilota Pozdrawiam Kazimiera z Krakowa

Chińska Przygoda w kwietniu 2017 , doskonaly wybór na wiosenne wakacje. Rewelacyjna organizacja , ciekawy , urozmaicny program , mila opieka Zosi i Bata. Zosia G profesjonalistka jak się patrzy , juz marzę o kolejnym , wspólnym wyjezdzie . Hotele zadbane , jedzenia ciekawe ( opanowalismy paleczki :) ) , transport sprawny , czego chcieć więcej. Polecamy ! Hanna i Tadeusz

Ostatnio wrociłam z wycieczki objazdowej Kanada -Stany Zjednoczone . Wycieczka była bardzo udana.Polecam to biuro wszystkim. Szczególnie wyrazy uznania należą się Panu Radkowi Lewandowskiemu.Jest bardzo troskliwy ,ma duże poczucie humoru ,jest bardzo wesoły . Imponuje swoją wiedzą podróżniczą ,którą chętnie się dzieli. Pozdrawiam Emilia z Wrocławia