Ecco Travel

999 zł 3 dni / os. Sprawdź
  • Czechy śniadania
  • Włochy śniadania
Zobacz wszystkie oferty Ecco Travel

Dwa dni temu wróciłam z wycieczki ,,Klasyczne Chiny,, Jedzenie smaczne ,choć bywało super i tak sobie.Wycieczka dobrze zorganizowana . Najbardziej chce tu pochwalić naszego przewodnika z wycieczki pana Pawła.Opanowany,miły z dużą wiedzą i do tego skromnego .Jeżeli ,kiedyś się zdecyduję na Chiny będę chciała ponownie trafić na pana Pawła .Pozdrowienia z Chorzowa

OGROMNIE NIE POLECAM ECCOTRAVEL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! We wrześniu, zeszłego roku wybrałam się z moim chłopakiem do Emiratów Arabskich. Miała to być nasza podróż życia, a okazała się koszmarem. Co do hotelu, samolotu - nie mam żadnych zastrzeżeń, pełen wypas (może dlatego, że to nie Eccotravel bezpośrednio było tego organizatorem). Pierwszy raz wybraliśmy się w podróż z tym biurem. Po kilkunastu godzinach lotu, w nocy, ok. 2:00 wylądowaliśmy w Dubaju na lotnisku. Miał czekać na nas rezydent, aby nas zabrać do hotelu. Po godzinie czekania na niego zdecydowaliśmy się podejść do informacji na lotnisku, gdzie skontaktowaliśmy się z hotelem. Przez telefon powiedziano nam, że czekają na nas od 21:00, bo taką informacje dostali z biura. Później zdecydowaliśmy się zadzwonić na infolinię do Eccotravel, po kilku próbach odebrała Pani i powiedziała, że mamy wziąć taksówkę!!! Nie mieliśmy innego wyboru, nie chcieliśmy nocować na lotnisku - pierwszy minus. Dalej nasz pobyt był już tylko gorszy. Na miejscu nie było polskiego rezydenta i nie mieliśmy pojęcia jak zorganizować sobie wycieczkę jakąkolwiek. Po milionach wykonanych telefonach udało nam się skontaktować z polskim biurem , Po ciężkich próbach PRZEDOSTATNIEGO dnia dopiero wybraliśmy się na wycieczkę. Ostatniego dnia, w dniu wylotu, obiecano nam transfer z hotelu na lotnisko. I co? To samo. Człowiek, który rzekomo był rezydentem i był powiązany z Eccotravel uświadomił nas, że nie wie o co chodzi. Hotel załatwił nam taksówkę na lotnisko, w ostatnich minutach zdążyliśmy na samolot. Po powrocie napisałam reklamacje i udało nam się odzyskać pieniądze za taksówkę. Ale dodatkowo wydaliśmy ok. 1000zł za wykonane połączenia, żeby kontaktować się z kimkolwiek z biura z Polski i za to pieniędzy już nam nikt nie oddał. OGROMNIE NIE POLECAM ECCOTRAVEL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wycieczka Pekin i okolice z Ecco Travel termin 28.02-08.03.2017r. Była to nasza pierwsza podróż do Azji oraz z tym biurem podróży. Sama podróż do i z Chin z LOT bardzo wygodna, obsługa i serwis w samolocie bez zarzutu.Hotel jak sie okazało na miejscu został zmieniony niż był podany w ofercie na "U Hotel" ale nie mamy do niego większych zastrzeżeń- pokoje spore, pościel czysta chodz pod łóżkiem nie było dawno sprzątane a w łazience ciut woda z kabiny prysznicowej zalewała łazienkę. Toaleta europejska ( dosyć rzadkie zjawisko w Chinach). W TV kanały same po chińsku. Śniadania raczej pod kątem gości z Azji niz pod europejczyków ale każdy coś znalazł dla siebie. KAWA wstrętna- polecam zabrać swoją ;) Wycieczka bardzo intensywna jeżeli chodzi o program zwiedzania (ale to plus bo dużo zobaczyliśmy)ale trochę nie przemyślany pod kątem rozplanowania, ponieważ przez 5 dni śniadanie o 7 powrót do hotelu po 20 a pod koniec turnusu ok 16 juz byliśmy w pokojach. Codziennie jedliśmy obiado-kolacje w restauracjach, raz lepszej, raz gorszej. Polecam zabrac ze sobą jakies przekąski np kabanosy bo czasami potrawy serwowane w restauracji były tak pikantne że niewiele zjadłam a póżniej byłam ciut głodna. Czasu na zakupy w zwykłych supermarketach w zasadzie nie było tylko przy hotelu był mały sklepik ale że na opakowaniach były tylko napisy chińskie strach było w sumie kupować tam produkty :P Nasz pilot Oktawia fajna, sympatyczna dziewczyna, widać było że ta praca to jej pasja- jedyny minus była ciut apodyktyczna. Nasz lokalny przewodnik Leo- również bardzo pozytywny i pomocny młody chłopak. Bez problemu można było z nim porozmawiać po ang. Ogólnie chińczycy nie chcą rozmawiać po ang- pani kelnerka w restauracji nie rozumiała słowa TEA czyli herbata.Ogólne wrażenie jest bardzo pozytywne, polecamy tą wycieczkę bo to zupełnie coś innego niż wycieczki po Europie ale ze wględu na kulturę bycia chińczyków ( charkanie, plucie na ulicę, stan higieniczny WC) nie zakochaliśmy się w Azji.

Wczoraj wróciłam z wycieczki w Izraelu,wyjazd godny polecenia i bardzo,bardzo aktywny.Pani Agnieszka-pilotka ciepła,uśmiechnięta osoba z ogromną wiedzą,ciekawymi opowieściami i pomocą na każdym kroku. Reasumując...odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Hotele czyste,jedynie co pozostawia do życzenia to meni,mogłoby być zróżnicowane.Serdecznie Polecam

wróciliśmy z Chin , uff ........ długa podróż ,ale było WARTO hotel SUPER obsługa hotelowa na stołówce musi się jeszcze poduczyć , na pewno się starają podziękowania dla PITERA .....;) A największe dla przewodnika PAWŁA , od którego emanuje spokój i cierpliwość zawsze służy pomocą dziękujemy i pozdrawiamy

Pierwszy raz bylam z tym biurm wycieczka do Izraela przerosla moje oczekiwanie.Bylam juz raz w Izaelu i mam porownanie. przede wszystkim pilotka p.Zuzanna Pyra wspaniala pilotka z bardzo duza wiedza .Wszystko mowila z pamieci nigdzie nie zagladala ,mogla godzinami opowiadac o tym kraju ,histori, obyczajach. Ciagle usmiechnieta nie zbywajaca byle czym uczestnika, chociaz nie raz byla zmeczona. Program zapiety na ostatni guzik, hotele i jedzenie bardzo dobre . Polecam to biuro

Wycieczka do Birmy - 10 dniowa, styczeń/luty 2017. Bardzo ciekawy program, znakomity pilot pan Krzysztof Staszkiewicz. Wspaniała przewodniczka ze strony kontrahenta zagranicznego w Mandalay. Hotele na wysokim poziomie, transport samolotowy znacznie oszczędzał czas. Przede wszystkim cudowne widoki, wspaniałe świątynie, pagody i stupy. Niezapomniane zachody słońca, uśmiechnięci i życzliwi ludzie. Obejrzeliśmy to wszystko i bardzo wiele dowiedzieliśmy się o historii, zwyczajach, tradycji i codziennym życiu birmańczyków dzięki wspaniałemu pilotowi, w naszej opinii wyróżniającemu się spośród wielu z którymi podróżowaliśmy po różnych zakątkach świata. Panie Krzysztofie do zobaczenia na następnej wyprawie. "Wielka Piątka"

Polecam .Wycieczka dla aktywnych.Wszystko odbyło z planem, wielkie słowa uznania dla Wiktora .Chętnie jeszcze raz bym poleciała.

Wycieczka Magia Izraela adekwatna do nazwy. Piękne miejsca warte polecenia. Jedynie nasza przewodniczka Zosia mało porywająca. Przekazywane informacjami kiepskie, a zestaw słuchawkowy trzeszczący i kiepsko zbierający mikrofon przewodniczki.