Hilton Long Beach

Hilton Long Beach: basen, sport i rekreacja

• Bezpośrednio przy hotelu prywatna, piaszczysta plaża (skała koralowa przy zejściu do morza).
  • Udogodnienia dla dzieci: 2 brodziki, miniklub, animacje, plac zabaw, opiekunka.
  • Bogata infrastruktura: 3 restauracje, 12 barów, 4 baseny odkryte.
  • Dla amatorów aktywnego wypoczynku: siłownia, jacuzzi, 2 korty tenisowe, squash, koszykówka, aerobik, animacje, minigolf.

SUPER BYŁO,FAJNA OBSLUGA JEDZENIE BARDZO DOBRE POKOJE CZYSTE

• Zalety Blisko baseny i morze, dobra obsługa w barach
    • Wady Bardzo duża powierzchnia - teren hotelu bardzo rozległy.

Ogólnie oceniając na podstawie wiedzy rezydentów jest to jeden z lepszych hoteli w Hurghadzie .

• Zalety Plaza, baseny, spokój
    • Wady Jedzenie

Hotel ok jak na 4 gwiazdki. Minusem jedzenie: monotonne.

• Zalety Położony na dużym obszarze, duża plaża,
    • Wady Brak animacji, brak muzyki przy basenach i na plaży

Hotel Hilton Long Beach - tylko z nazwy !!! Hotel położony na dużym obszarze co jest z pewnością jego zaletą, duża plaża,przy pomoście ładna rafa koralowa, duża ilość leżaków parawanów. Wyżywienie jak na Egipt dobre, ale mało urozmaicone, bardzo mało owoców, czyste restauracje, dużo miejsca, obsługa bardzo miła. Pokoje duże w miarę czyste chociaż nie codziennie sprzątane (mimo napiwków), trzeba było się upominać o wodę, uzupełnienie herbaty,kawy i cukru oraz wymianę ręczników-tego nie powinno być ! Brak animacji, zero muzyki przy basenach i plaży - cisza - hotel nadający się dla osób ceniących spokój i cisze, najlepiej dla emerytów. Bezczelne zachowanie niektórych barmanów przy basenach wyciąganie ręki o napiwek ! Jestem w Egipcie ósmy raz i jest to z pewnością mój ostatni pobyt w tym kraju, to nie jest już ten zapamiętany przeze mnie Egipt. Ogólnie nie polecam tego hotelu.

• Zalety Dużo basenów, Menager Michał z barku przy bilardzie, przestronne pokoje, dobra ochrona, jak ktoś lubi to animacje, brak problemu z leżakami przy basenach i na plaży
    • Wady Zbyt rozległy - wszędzie daleko, ubogie jedzenie, mrówki w pokojach ( faraona i czerwone), zamykanie barów przed czasem, wieczny brak szklanek,

Hotel zbyt rozległy - wszędzie daleko lub po stromych schodach. Super basen główny, bardzo daleko do plaży i zejścia do rafy. Jedzenie nie urozmaicone - kurczak i ryba, czasami wołowina. Gdyby nie fajna grupa Polaków hotel PORAŻKA!!!! To był nasz 5 wyjazd do Egiptu i niestety marka Hilton nas rozczarowała - nie przekłada się na komfort wakacji. NIE POLECAM!!!!

• Zalety jedzenie obsługa muzyka na żywo wieczorem darmowe WIFI wielkość obiektu baseny
    • Wady brzydkie pokoje ubity piasek na plaży, wysłużony sprzęt plażowy

Hotel bardzo duży. Do wyboru dwie główne restauracje - jedna orientalna (w której praktycznie nie było co jeść), druga tematyczna (włoska, BBQ itp. - każdego dnia inna, mimo to różniła się jedną, czasem dwiema potrawami). Zawsze mnożna było znaleźć coś dla siebie. Dobra wiadomość dla wielbicieli kurczaków - były codziennie na obiad i kolację! ;) Poza tym przekąski - przy basenie pizza (ciasto, sos, odrobina sera, czasem jakaś cebulka lub papryka), na plaży kanapki i pieczone ziemniaki (kanapka z tuńczykiem lub parówkami). Był jeszcze Oasis bar położony na uboczu przy plaży - nigdy nie było tam dużo osób, chyba nikt się tam nie zapuszczał, bo nie był po drodze. Tam na samym wstępie dostawało się porcję składającą się z kawałka dobrej (nie takiej jak przy basenie) pizzy, tortiji lub hamburgera i frytek. Napoje były zawsze zimne, oryginalna coca-cola, fanta, sprite lane z dwulitrowych butelek (a nie z dystrybutorów). Pokoje nie były zbyt ładne, przydałby im się porządny remont. Szczególnie łazienki wyglądały dość paskudnie - pożółkła wanna, popękane umywalki, potłuczone kafelki. Nie polecam biura podróży Wezyr - wszyscy dostali pokoje powyżej 1100 na niecałe 1300 możliwych - na samym końcu, najdalej od wszystkich atrakcji. Jeżeli ktoś się nie wykłócił i nie rzucił dolarem - nie było szans na zmianę pokoju. Nie wiem jak z innych biur podróży. W hotelu było bardzo dużo animatorów, jednak nie potrafili zorganizować niczego fajnego. Wieczorem były animacje, jednak także nic specjalnego. Dziennie wieczorem w barze przy basenie śpiewano lub grano na jakimś instrumencie. Plaża bardzo duża, jednak niezbyt ładna. Piasek na całej plaży był bardzo ubity - chodziło się jak po betonie. Sprzęt plażowy - parasole, leżaki i materace poniszczone, przy basenie o wiele lepsze. Rafa koralowa przy hotelu całkiem dobrze zachowana. W recepcji darmowe WIFI - hasło: Hiltonlong

• Zalety wszystko
    • Wady średnie jedzenie

Hotel super położony , duża plaża fajne baseny, leżaki zawsze dostępne bez problemów .Przy plaży mała rafa można sobie po pływać .Super animacje . Obsługa bardzo miła i pomocna . Jedynie jedzenie średnie . GORĄCO POLECAM :)

• Zalety Położenie, plaża, otoczenie
    • Wady Monotonne jedzenie

Hotel w bardzo dobrym położeniu, bardzo ładny widok na góry z plaży, bardzo dogodne położenie i super duża plaża. Polecam jednak jedzenie bardzo monotonne i w kółko to samo

• Zalety Duży teren, animacje
    • Wady Posiłki

Jestem właśnie w tym hotelu. Nie nalezę do mega wymagajacych turystow i niejednokrotnie bylem w Egipcie. Nie polecam tego hotelu nikomu. Wiedej info pod tel 602690890, chetnie podziele sie szczegolami i informacjami o tym miejscu. Pozdrawiam Marcin.

• Zalety Wszystko
    • Wady Nie ma

Hotel super. Ogromny. Położony na uboczu. Codziennie animacje w amfiteatrze, na plaży, przy hotelu karaoke lub gry na gitarze. Picia i jedzenia do bólu. Nie wiem dlaczego ludzie narzekają na posiłki?? Czy w domu jadają tak różnorodnie co dnia, jak było tam?? Były wszystkie warzywa począwszy od pomidora, kończąc na bakłażanie. Jeśli jest niedoprawione (bo nie każdy lubi słono i ostro) stoją przyprawy w woreczkach. Codziennie są smażone omlety, z warzywami lub bez, jaja sadzone, różne sosy, pieczywa z 8 rodzajów, bułki zwykłe i francuskie, dżemy, miody, , jogurty, płatki, mleko, w banerach dania gorące, zawsze jajka na twardo, parówki, wędliny, sery. Ja chodziłam obżarta. Przy basenach również picie drinków, soków, wody, coli, sprite, pizza, słodkie bułeczki, lody, przy morzu 2 bary, a tam sandwiche, opiekane ziemniaczki. Nigdy nie było tak, że zabrakło. Pokoje codziennie sprzątane, pościel i ręczniki wymieniane. Klimatyzacja też działa. W recepcji darmowe WI-FI, opieka rezydentów z Biura podróży TUI wspaniała - Virginia, Olek i Szymon. Pozdrawiam. Cudownie było. Woda w basenach i morzu przejrzysta i gorąca. Wróciłam tydzień temu i na pewno tam wrócę. Polecam wszystkim ten właśnie Hotel.