Mihaljevic

: /

Stosunek jakosci do ceny: ADEKWATNY

slazaczka
    Pobyt: Lipiec 2013

• Par, rodzin z dziećmi, ceniących spokój

Idealne miejsce na wypoczynek. Niczego nie brakuje aby spedzic udane wakacje. Spedzilsmy jedne z lepszych wakacji za tak niewielka cene. Jedzenie super. obsluga mila, rezydentka zawsze chetna do pomocy. POLECAMY!!!

Opinia dodana: 18 sierpnia 2013

jan
    Pobyt: Wrzesień 2012

Pensjonat do przyjęcia pomimo opłaty za klimatyzację 5euro/dzień. Miejscowość mała ze swoim klimatem. Chorwacja piękna. Niestety rezydentka z Aga Travel .Katarzyna P. niestety to nieporozumienie.

Opinia dodana: 26 września 2012

natalia
    Pobyt: Sierpień 2012

• Rodzin z dziećmi, ceniących spokój

Polecam pensjonat dla osob niewymagajacych. Do braku klimatyzacji dalo sie przyzwyczaic po 2 dniach i wystarczal wiatrak. Jedzenie ok, sniadania (w formie szwedzkiego stolu) przez caly pobyt takie same ale duzy wybor produktow. Obiady tez ok, zupy zawsze w formie kremów, drugie dania tez ok, spore porcje. Desery - bez szału. Bardzo mila obsluga. U wlasciciela mozna kupic Rakije z wodorostami za 40 kun za 1 L, likier z limonki za 50 kun za 0,5L oraz pyszne domowe polwytrawne biale winko za 20 kun!!! polecam!!:) Pensjonat polozony na wzniesieniu - do plazy ok. 100 m. Do sklepu ok 20 m, mozna w nim placic karta i nie zostaje pobierana prowizja z banku!!! Piekna i widokowa okolica. Mozliwosc spacerowania np. po malej promenadzie lub do małej miejscowosci Zivogosce oddalonej 2 km lub na fantastyczna dzika plaze, ktora znalezlismy przez przypadek a byla przepiekna!! cisza, spokoj i pelen relax nie do opisania:)

Opinia dodana: 17 sierpnia 2012

Dariusz Wozniak
    Pobyt: Sierpień 2011

Nie polecam tego pensjonatu,pokoje nie sprzatane,brak klimy,tv i basenu,nuda.Kucharz nie umie gotowac(powinnien isc na kurs lub do szkoly gastronomicznej)Posilki nie smaczne,jajecznica sucha a surowki bez sosow niedoprawione.Jedynie rezydentka p.Kasia( ma2corki)jest mila,organizuje rejs statkiem na Hvar i Brac a takze wycieczki do Splitu,Trogiru i Dubrovnika.Polecam hotel Punta i Nimfa all inklusive w Igrane,chcialam wziac ale niestety nie mieli miejsc.

Opinia dodana: 13 września 2011

goska
    Pobyt: Lipiec 2011

Witam, spędziismy w tym pensjonacie 10 dni, jedzenie to prawdziwa tragedia takiego niskiego standardu nigdzie nie widzielismy,np. mleko rozcieńczone z wodą, sniadanie od godz. 8-9.00 a przed 9 00 brak nawet chleba, kolację obrzydiwe polane tłustymi niejadalnymi sosami, pokoje niesprzatane przez cały czas pobytu, brak tv, klimatyzacja nie działa jednym słowem totalny dramat, raczej nie skorzytam z biura sumada travel w przyszłości a z tego pensjonatu napewno nie, plaże małe i brak miejsca po godz. 12 00, brak jakichkolwiek rozrywek dla dzieci więc rodziną z dziećmi nie polecam.

Opinia dodana: 23 sierpnia 2011

gasista
    Pobyt: Lipiec 2010

miejscowosc i okolica piekna.Pensjonat i pokoje ładne z widokiem na morze.Fatalne wyrzywienie sniadania monotonne a najgoesze obiady większosc niezjadliwa,mimry z mamrami.Polecam miejscowosc,tanio

Opinia dodana: 10 sierpnia 2010

KatSch
    Pobyt: Czerwiec 2008

• Rodzin z dziećmi, ceniących spokój, nastawionych na zwiedzanie

spokojna, klimatyczna miejscowośc - dobra baza wypadowa. hotel rodzinny -dbałość właścicieli o klientów. pokoje praktycznie nowe. plaża szeroka jak na ten rejon. przy porcie basen z którego można korzystać;). widoki suuuper:)niektóre pokoje z aneksem kuchennym i sa pokoje rodzinne i klima... wszystko ok - POLECAM

Opinia dodana: 30 kwietnia 2009

Kylie
    Pobyt: Maj 2008

Hotel ładny zarówno w środku jak i na zewnatrz. Ja miałam duży balkon. sniadania raczej monotonne ale dobre. Obiady bardzo blisko plaży i supermarketu. wielkim minusem był brak tv o którym dowiedziałam sie dopiero będąc na miejscu a czesniej informowano mnie i innych że bedzie tv.

Opinia dodana: 23 grudnia 2008

Małgorzata Londwig
    Pobyt: Sierpień 2008

Opinia dodana: 06 października 2008

agnieszka
    Pobyt: Sierpień 2008

• Rodzin z dziećmi, ceniących spokój

Polecam szczególnie dla rodzin z dziećmi. Ceniących ciszę i spokój!! Moje wakacje były super! Polecam biuro Sumada Travel!

Opinia dodana: 11 września 2008