Mihaljevic

Mihaljevic: obiekt

Sprawdź oferty z Twojego miasta
  • Wyjazd z Gliwic śniadania i obiadokolacje
  • Wyjazd z Katowic śniadania i obiadokolacje
Zobacz oferty z innych miast

• Zalety blisko do plaży
    • Wady brak klimatyzacji, głośne otoczenie, brak sprzątania pokoi, posiłki

Pokoje są dość duże, część z balkonem na morze, część z balkonem na sklep/pocztę. W hotelu brak klimatyzacji - w każdym pokoju znajduje się wentylator/wiatrak. Za dopłatą można uruchomić dodatkowy nawiew w pokoju. Hotel znajduje się bardzo blisko plaży (drobne, niemal niewyczuwalne kamyczki). Hotel jednak jest też w pobliżu sklepu i głównej drogi, dlatego codziennie gości budzi dźwięk śmieciarek i rozładowywania towaru. Śniadania monotonne (codziennie to samo), czasem trzeba było poczekać chwilę, aż ktoś doniesie talerze, chleb itp. Na kolacje dzień wcześniej wybiera się jedno z trzech dań a do tego zupa i deser. Obiadokolacje różnej jakości - zależy kto na co trafił. Sałatki to nic innego jak np kapusta polana octem albo buraczki polane octem. W otoczeniu bardzo mało sklepików i restauracji (ciężko coś sobie wybrać), ogólnie brak rozrywek. Miejscowość można obejść w 3 godziny. Obsługa nie sprząta pokoi - pierwszego dnia pokazano nam gdzie znajdują się worki i kubły na śmieci, gdzie znajdziemy mopy i papier toaletowy. Chcąc wymienić ręczniki trzeba było zejść z nimi do rezydentki.

• Zalety Trafiliśmy na duży przestronny pokój z widokiem na morze.
    • Wady Łóżko skrzypi przy każdym obróceniu się , nie da się spać bardzo nie wygodne, poduszeczki symboliczne miniaturowe wręcz. Klimatyzacji brak , ta co jest kosztuje 5 euro za dzień a do tego nie chłodzi. Wentylator lepiej chłodzi niż ta klima. Pokoje nie są sprzątane, a jedzenie .... Śniadania monotonne ale można sobie po jeść, czego o obiadach powiedzieć nie można, tragedia porcje takie że 3 latek po zjedzeniu całości był głodny, do tego nie smaczne, ryba to 2 miniaturowe kawałki wielkości 2 cm i do tego z ogona , wysuszone i nie doprawione. W takim hotelu i za takie pieniądze było by nam wstyd podać takie jedzenie. Zupy smakują jak woda z kostką rosołowa , a o makaronie czy ziemniakach w zupie można pomarzyć, dosłownie zabarwiona woda. Do obiadu podają wodę niegazowana a za każdy napój typu cola, fana sprinte itp trzeba zapłacić ok 10 zł za buteleczkę 0,2

Miejscowość : Woda czysta, wręcz błękitna, plaża kamienista, przy plaży 4-5 restauracji ładnych ale bardzo drogich piwo to równowartość ok 20 kun - 12-14 zł za 0,5l soki dla dzieci czy cola tak samo droga ok 20 kun - 12 zł. Jedzenie smaczne w restauracjach jednak równie kosmicznie drogie za obiad na osobę z napojami trzeba liczyć ok 120-140 kun co daje 80-100zl . Pizza to koszt ok 40 zł za mała pizzę. Jest kilka urokliwych dzikich plaż, widok piękny woda niesamowita i bardzo ciepła. Co nam się podobało to góry, widoki z nich piękne, ale wszędzie trzeba się wspinać dzikimi wejściami, nic nie jest oznakowane oraz nie ma tutaj tak zwanych tras wspinaczkowych czy turystycznych. Idziesz na własną odpowiedzialność. Hotele i restauracje mają swój urok starych budynków budowanych z kamienia , jednak warto zaznaczyć że na tak popularne miejsce wczasowe jest tu bieda , tubylcy jeżdżą samochodami z lat 80 , co drugi budynek zawalony bez dachu czy hotel na sprzedaż . Wycieczki z bardzo drogie , gdzie nie chcecie wejść w zorganizowana wycieczkę lub jakiś park krajobrazowy musicie na wstęp przygotować 50 euro na osobę . Miejsce ciekawe na jednorazowy pobyt zwiedzenie i powrót do domu. 5 dni jest co robić powyżej zaczyna się nuda. Byliśmy 10 dni, plażowaliśmy , chodziliśmy po górach 3 wieczory, zwiedziliśmy wioski obok, przeszliśmy wszystkie uliczki igrane i po 6 dniach nie mieliśmy co robić. Zostało leżenie na plaży i odliczanie dni do powrotu

• Zalety Położenie w Igrane, blisko morza, niedrogo.
    • Wady Pokoje i meble wymagają odświeżenia. Brak klimatyzacji.

Pensjonat na kilkadziesiąt osób, pokój na trzecim piętrze (studio) ma genialny widok z balkonu. Balkon nadaje się świetnie na wieczorno-nocne spotkania przy zimnej Limonce :)) Restauracja klimatyzowana, wyżywienie standardowe, raczej mi smakowało, jedyne danie, którego nie zjadłem to makrela. Dojazd autobusem był nieuciążliwy, kierowca Pan Jacek to przemiły i bardzo uczynny człowiek.

• Zalety Położenie blisko sklepu i poczty, stosunkowo niedaleko do plaży, czystość. Jak się dobrze trafi ładny widok z balkonu (loggii) na morze lub góry.
    • Wady Dodatkowo płatna klimatyzacja, posiłki a zwłaszcza obiadokolacje mało urozmaicone, wszystkie sałatki do obiadów na bazie octu. Obiadokolacje nie są w formie szwedzkiego stołu lecz w zestawach wybieranych dzień wcześniej (spośród 3 zestawów).

Pensjonat dla osób niezbyt wymagających, pokoje wyposażone w wentylatory bez których nie da się zasnąć z powodu upału, klimatyzacja w pokojach starej generacji mało wydajna i płatna dodatkowo 5 euro na dzień. Ogólnie da się wytrzymać ale szału nie ma.

• Zalety Kameralny, rodzinna atmosfera, blisko do plaż, piękne widoki na morze z balkonów.
    • Wady Brak dobrze działającej klimatyzacji.

Możemy również zaliczyć nasz urlop do jednego z bardziej udanych. Nie mamy zastrzeżeń ani do jedzenia, ani do pokoi ani do Pani Kasi, która była nam bardzo pomocna i dostępna praktycznie "na każde zawołanie". Osoby wypowiadające te swoje śmieszne i chamskie opinie powinny raczej nie wyjeżdzać ze swojej wiochy bo to na każdym kroku słoma z butów im wyłazi..... a zawiść i zazdrość to najgorsza pobudka jaką można się kierować. Cena jaka zapłaciliśmy za wczasy nie była zbyt wygórowana, adekwatna do tego co w zamian otrzymaliśmy.

My spedzilismy najlepsze wakacje. Ludzie ktorzy wypowadaja tego typu opinie jak te ponizej powinni sie nad soba zastanowic. Pani Kasia rezydentka to kompetentna osoba ktory pracuje jak zaden rezydent i daje wiecej niz sie nalezy.mieszka w pensjonacie wiec jest dostpena co dzien i zalatwia wszystko o co sie ja poprosi.nie byl dla niej problem byc z nami noc na pogotowiu a potem noc w szpitalu w Splicie kiedy to nasze dziecko bylo chore. Moze wlasnie o ta balange chodzi????Wycieczka na fish picnic? Nigdy lepeij sie nie bawilismy. Swietna dziewczyna ale naszym zdaniem zbyt ladna i to moze co po niektorym zazdrosnym Pania (w szczegolnosci o swoich mezow) przeszkadzac. Oczernianie tak wspanialej i pomocnej dziewczyny jest nie wyobrazalnie bezczelne. Pozdrawiamy i Polecamy biuro!!!!

Spedzilismy udane wakacje. Bylo cudownie. O ile faktycznie nalezaloby popracowac nad jedzeniem w pensjonacie to obrazenie kogos tak kompetentnego jak Pani Kasia jest nie na miejscu. Mysle ze Pani Kasia jest po prostu zbyt ladna i nie kazdemu to pasuje. Dostepna w kazdej chwili, zawiozla nas do lekarza, spedzila noc w splicie w szpitalu kiedy nasze dziecko bylo chore,zalatwila rzeczy ktore nie nalezaly do jej obowiazku- z dobrego serca. Bez niej nie dalibysmy rady. Mysle ze osoby w ten sposob sie wyrazajace powinny sie nad soba zastanowici pomyslec czy to zabalowanie to przypadkiem nie byla noc soedzona na pogotowiu czy szpitalu.na pewno pojedziemy jeszcze raz.

hotel ciasny i od dawna nie remontowany - odrapane ściany, pozrywane karnisze itp. wyżywienie okropne - śniadania to w cyklu trzy dniowym na przemian jajecznica, parówki i obrzydliwa kiełbasa oprócz tego codziennie do wyboru ogórki pomidory mielonka ser żółty ser biały miód dżem, obiadokolacje to porażka totalna kucharz Chorwat usiłujący gotować "polską" kuchnię ale kompletnie jej nierozumiejący, mięso jak nie było w jakimś obrzydliwym sosie to było wysuszone w bemarze i to samo dotyczy ryb ( jak może być makrela z grilla z zewnątrz tłusta od oleju a w środku wysuszona na wiór bleeee ) do tego zawsze jakieś obrzydliwe ziemniaki odgrzewane lub piure ziemniaczane również odgrzewane i bez smaku, zupy to jak dania z przedszkolnej stołówki - zupa krem bez smaku i bardzo trudno określić co w niej zblendowano zagęszczona kaszą manną lub rosół w którym trzeba było szukać makaronu, desery to zazwyczaj owoce szkoda tylko że nie świeże których o tej porze roku mają zatrzęsienie a z puszki. Nasza Pani rezydent z Aga Travel pani Katarzyna to niestety również totalna porażka, bardzo ciężko było ją znaleźć nie zainteresowana kompletnie swoimi klientami. Nie polecam również fisch pikniku organizowanego przez nią - owszem urokliwa zatoczka i rybka naprawdę bardzo dobra jednak oprócz wina i wody które otrzymaliśmy do obiadu wbrew zapewnieniom Pani Kasi że picie i jedzenie mamy dowoli w wliczone w cenie za wszystko inne musieliśmy zapłacić i to sporo a Pani rezydent - organizatorka pikniku olała wszystkich i poszła spać na pokład gdyż dzień wcześniej sporo zabalowała

Jestem ogólnie niezadowolona z wypoczynku w tym hotelu.Przejazd autokarem bardzo fajnie przebiegł pomimo takiej ilości godzin, ale na powitanie nie otrzymaliśmy śniadania .Pokoje niskiego standardu,a jedzenie koszmarne za taka cenę spodziewaliśmy się z mężem urozmaicenia,a tylko śniadanie było dopracowane bo cały ten obiad i deser tak wyliczony ze aż śmieszne.Poza tym rezydentka powinna zmienić prace,brak poszanowania do starszych osób,była codziennie rano ale zajęta internetem a przez cały dzień niedostępna bo przebywała na plazy. Nie polecamy tego pensjonatu bo za taka cenę można poszukać sobie czegoś innego i być zadowolonym z wypoczynku

Idealne miejsce na wypoczynek. Niczego nie brakuje aby spedzic udane wakacje. Spedzilsmy jedne z lepszych wakacji za tak niewielka cene. Jedzenie super. obsluga mila, rezydentka zawsze chetna do pomocy. POLECAMY!!!