Mihaljevic

Mihaljevic: obiekt

Sprawdź oferty z Twojego miasta
  • Wyjazd z Katowic śniadania i obiadokolacje
  • Wyjazd z Gliwic śniadania i obiadokolacje
Zobacz oferty z innych miast

• Zalety Dosc blisko plazy
    • Wady Centrum wioski, slychac smieciarki, dostawcow towar do sklepu, kazdego przechodnia. Poza ty w hotelu brak klimatyzacji, pokoje nie sprzatane, nie wymieniane reczniki.

Zgadzam sie z osobami kyore pisza ze pokoje nie sprzatane, yo prawda, przez 10 dni nawet recznika nie wymieniono nie mowiac o sprzataniu. Jedzenie tragiczne, male porcje, surowki to sucha kapusta, pikle w postaci ogorkow, papryki i burakow w occie. Dania glowne to zalezy jak sie trafi, niektore w miare, niektore pozal sie boze jak np. Purre z paczki,czyli maka ziemniaczana doprawiona vegeta izalana wrzatkiem. Sniadania to oprocz sera xoltego, dwich rodzajow wedlinskladaly sie jeszcze albo z jajecznicy albo z parowek wymiennie co drugi dzien. Wczasy nie byly bardzo drogie ale iza te pieniadze prawie 5000 za rodzne 3 osobowa mozna naprawde znslezc lepsza oferte. Nie polecam.

• Zalety Bardzo blisko plaży i sklepu
    • Wady hotelik bardzo przytulny.

Spędziliśmy bardzo fajnie tegoroczny urlop w IGRANE. Pensjonat czysty . Właściciel bardzo uprzejmy i grzeczny. Pokój w widokiem na morze. Jedyny minus to brak porządnej klimatyzacji,a wiatraki nie dawały rady z upałem. Pokoje miały być gotowe od 14,a o 11 już dostaliśmy klucze.

• Zalety widok na morze i centralne położenie
    • Wady pseudo klimatyzacja

Pensjonat dla osób oczekujących spokoju,wada pseudoklimatyzacja ,mało zróznicowane posiłki,położenie przy głównej ulicy,obsługa miła bez zarzutu,minus opuszczenie pokoju do 9,00 ,autokar o 19,00 ale warto było - polecam!!!

• Zalety czysty
    • Wady blisko ulicy głównej i marketu o godz. 6 zaczynają zwozić towar słychać hałas zwłaszcza w pokoju 110.

Ogólnie podobało się.Jeżeli chodzi o wyjazdy bardzo polecam fish picnic. Ale samodzielne wyjazdy to problem z komunikacją trzeba wyjść na przystanek i czekać aż coś przyjedzie ,myśmy stali około 1,5 godz. Mieliśmy wspaniałą pani rezydentkę p.Dorotę z biura reg-bis

• Zalety blisko do plaży
    • Wady brak klimatyzacji, głośne otoczenie, brak sprzątania pokoi, posiłki

Pokoje są dość duże, część z balkonem na morze, część z balkonem na sklep/pocztę. W hotelu brak klimatyzacji - w każdym pokoju znajduje się wentylator/wiatrak. Za dopłatą można uruchomić dodatkowy nawiew w pokoju. Hotel znajduje się bardzo blisko plaży (drobne, niemal niewyczuwalne kamyczki). Hotel jednak jest też w pobliżu sklepu i głównej drogi, dlatego codziennie gości budzi dźwięk śmieciarek i rozładowywania towaru. Śniadania monotonne (codziennie to samo), czasem trzeba było poczekać chwilę, aż ktoś doniesie talerze, chleb itp. Na kolacje dzień wcześniej wybiera się jedno z trzech dań a do tego zupa i deser. Obiadokolacje różnej jakości - zależy kto na co trafił. Sałatki to nic innego jak np kapusta polana octem albo buraczki polane octem. W otoczeniu bardzo mało sklepików i restauracji (ciężko coś sobie wybrać), ogólnie brak rozrywek. Miejscowość można obejść w 3 godziny. Obsługa nie sprząta pokoi - pierwszego dnia pokazano nam gdzie znajdują się worki i kubły na śmieci, gdzie znajdziemy mopy i papier toaletowy. Chcąc wymienić ręczniki trzeba było zejść z nimi do rezydentki.

• Zalety Trafiliśmy na duży przestronny pokój z widokiem na morze.
    • Wady Łóżko skrzypi przy każdym obróceniu się , nie da się spać bardzo nie wygodne, poduszeczki symboliczne miniaturowe wręcz. Klimatyzacji brak , ta co jest kosztuje 5 euro za dzień a do tego nie chłodzi. Wentylator lepiej chłodzi niż ta klima. Pokoje nie są sprzątane, a jedzenie .... Śniadania monotonne ale można sobie po jeść, czego o obiadach powiedzieć nie można, tragedia porcje takie że 3 latek po zjedzeniu całości był głodny, do tego nie smaczne, ryba to 2 miniaturowe kawałki wielkości 2 cm i do tego z ogona , wysuszone i nie doprawione. W takim hotelu i za takie pieniądze było by nam wstyd podać takie jedzenie. Zupy smakują jak woda z kostką rosołowa , a o makaronie czy ziemniakach w zupie można pomarzyć, dosłownie zabarwiona woda. Do obiadu podają wodę niegazowana a za każdy napój typu cola, fana sprinte itp trzeba zapłacić ok 10 zł za buteleczkę 0,2

Miejscowość : Woda czysta, wręcz błękitna, plaża kamienista, przy plaży 4-5 restauracji ładnych ale bardzo drogich piwo to równowartość ok 20 kun - 12-14 zł za 0,5l soki dla dzieci czy cola tak samo droga ok 20 kun - 12 zł. Jedzenie smaczne w restauracjach jednak równie kosmicznie drogie za obiad na osobę z napojami trzeba liczyć ok 120-140 kun co daje 80-100zl . Pizza to koszt ok 40 zł za mała pizzę. Jest kilka urokliwych dzikich plaż, widok piękny woda niesamowita i bardzo ciepła. Co nam się podobało to góry, widoki z nich piękne, ale wszędzie trzeba się wspinać dzikimi wejściami, nic nie jest oznakowane oraz nie ma tutaj tak zwanych tras wspinaczkowych czy turystycznych. Idziesz na własną odpowiedzialność. Hotele i restauracje mają swój urok starych budynków budowanych z kamienia , jednak warto zaznaczyć że na tak popularne miejsce wczasowe jest tu bieda , tubylcy jeżdżą samochodami z lat 80 , co drugi budynek zawalony bez dachu czy hotel na sprzedaż . Wycieczki z bardzo drogie , gdzie nie chcecie wejść w zorganizowana wycieczkę lub jakiś park krajobrazowy musicie na wstęp przygotować 50 euro na osobę . Miejsce ciekawe na jednorazowy pobyt zwiedzenie i powrót do domu. 5 dni jest co robić powyżej zaczyna się nuda. Byliśmy 10 dni, plażowaliśmy , chodziliśmy po górach 3 wieczory, zwiedziliśmy wioski obok, przeszliśmy wszystkie uliczki igrane i po 6 dniach nie mieliśmy co robić. Zostało leżenie na plaży i odliczanie dni do powrotu

• Zalety Położenie w Igrane, blisko morza, niedrogo.
    • Wady Pokoje i meble wymagają odświeżenia. Brak klimatyzacji.

Pensjonat na kilkadziesiąt osób, pokój na trzecim piętrze (studio) ma genialny widok z balkonu. Balkon nadaje się świetnie na wieczorno-nocne spotkania przy zimnej Limonce :)) Restauracja klimatyzowana, wyżywienie standardowe, raczej mi smakowało, jedyne danie, którego nie zjadłem to makrela. Dojazd autobusem był nieuciążliwy, kierowca Pan Jacek to przemiły i bardzo uczynny człowiek.

• Zalety Położenie blisko sklepu i poczty, stosunkowo niedaleko do plaży, czystość. Jak się dobrze trafi ładny widok z balkonu (loggii) na morze lub góry.
    • Wady Dodatkowo płatna klimatyzacja, posiłki a zwłaszcza obiadokolacje mało urozmaicone, wszystkie sałatki do obiadów na bazie octu. Obiadokolacje nie są w formie szwedzkiego stołu lecz w zestawach wybieranych dzień wcześniej (spośród 3 zestawów).

Pensjonat dla osób niezbyt wymagających, pokoje wyposażone w wentylatory bez których nie da się zasnąć z powodu upału, klimatyzacja w pokojach starej generacji mało wydajna i płatna dodatkowo 5 euro na dzień. Ogólnie da się wytrzymać ale szału nie ma.

• Zalety Kameralny, rodzinna atmosfera, blisko do plaż, piękne widoki na morze z balkonów.
    • Wady Brak dobrze działającej klimatyzacji.

Możemy również zaliczyć nasz urlop do jednego z bardziej udanych. Nie mamy zastrzeżeń ani do jedzenia, ani do pokoi ani do Pani Kasi, która była nam bardzo pomocna i dostępna praktycznie "na każde zawołanie". Osoby wypowiadające te swoje śmieszne i chamskie opinie powinny raczej nie wyjeżdzać ze swojej wiochy bo to na każdym kroku słoma z butów im wyłazi..... a zawiść i zazdrość to najgorsza pobudka jaką można się kierować. Cena jaka zapłaciliśmy za wczasy nie była zbyt wygórowana, adekwatna do tego co w zamian otrzymaliśmy.

My spedzilismy najlepsze wakacje. Ludzie ktorzy wypowadaja tego typu opinie jak te ponizej powinni sie nad soba zastanowic. Pani Kasia rezydentka to kompetentna osoba ktory pracuje jak zaden rezydent i daje wiecej niz sie nalezy.mieszka w pensjonacie wiec jest dostpena co dzien i zalatwia wszystko o co sie ja poprosi.nie byl dla niej problem byc z nami noc na pogotowiu a potem noc w szpitalu w Splicie kiedy to nasze dziecko bylo chore. Moze wlasnie o ta balange chodzi????Wycieczka na fish picnic? Nigdy lepeij sie nie bawilismy. Swietna dziewczyna ale naszym zdaniem zbyt ladna i to moze co po niektorym zazdrosnym Pania (w szczegolnosci o swoich mezow) przeszkadzac. Oczernianie tak wspanialej i pomocnej dziewczyny jest nie wyobrazalnie bezczelne. Pozdrawiamy i Polecamy biuro!!!!