Carolina Mare

Carolina Mare: basen

Stosunek jakosci do ceny: ADEKWATNY

• Plaża przy hotelu, piaszczysta, publiczna
  • Wyjazd z Katowic All Inclusive
  • Wyjazd z Warszawy All Inclusive

magda

• Zalety Położenie w cichej okolicy, profesjonalny personel
    • Wady Nie wszystkie pokoje w odpowiednim standardzie, bardzo głośny agregat w razie awarii prądu

Zakwaterowano nas początkowo w koszmarnym, starym pokoju, brzydka łazienka z pękniętą umywalką i malutkim brodzikiem (woda zalewała całą łazienkę !) stare zniszczone meble w pokoju- każdy z innej parafii. Dodatkowo włączył się agregat, pod samymi oknami i spaliny i hałas nie pozwoliły nam spać po nocy w samolocie. Dopiero po interwencji w recepcji (bez znajomości języka ang. byłoby ciężko - rezydent mało pomocny) udało się zmienić pokój, który okazał się ładny i o standardzie przyzwoitym (łazienka nowa) Sprzątanie codziennie, wymiana ręczników też. Nowy pokój blisko plaży i basenu spełniał nasze oczekiwania i zatarł nieprzyjemne wrażenie z początku pobytu. Jedynie wadą była zbyt słaba informacja na temat atrakcji w najbliższej okolicy -my lubimy zobaczyć wszystko co warto, nie tylko wylegiwać się na plaży. Jedzenie bardzo dobre i dużo, oprócz normalnych posiłków w restauracji dodatkowe zakąski zimne i ciepłe serwowane w barach przy basenach poza godzinami posiłków(oczywiście bezpłatne w ramach all in.)

Opinia dodana: 16 października 2014

Ala, doświadczona turystka
    Pobyt: Październik 2014

• Zalety Bezpośrednio przy plaży, all inclusive na plaży, świetne jedzenie (dużo i bez ograniczeń), dobra organizacja, łatwa i miła komunikacja z obsługą, udogodnienia dla dzieci i niepełnosprawnych.
    • Wady Głośny, mało kameralny, część pokoi ciemnych i ponurych

Osobom , którym trafi się kiepski pokój hotel rekonpensuje pobyt świetnym jedzeniem i ładną plażą. Kto woli basen, ma ich kilka do wyboru. W opcji all inclusive wszystko w cenie: leżaki na plaży, piwo , wino (3 rodzaje do wyboru) i inne napoje do posiłków i na plaży bezpłatnie i bez ograniczeń. Również lody, sorbety, owoce w różnych postaciach. Osobna kuchnia dla dzieci i wydzielone miejsce na stołówce. Hotel głośny , mało kameralny, więc nie polecam go osobom szukającym ciszy i spokoju. Położony ok. 2 km od miasteczka, ale łatwo można tam dojść spacerkiem. Komunikacji brak, można wypożyczyć samochód, motorek, rower itp. Ale po tak dobrym jedzeniu warto trochę się przespacerować! Pokoje czyste, lecz część z nich ma takie położenie, że naprawdę nie chce się w nich przebywać. I tylko to psuje ogólne bardzo dobre wrażenie o tym hotelu. Dlatego polecam go osobom aktywnym, które wolą spędzać czas poza pokojem hotelowym.

Opinia dodana: 11 października 2014

CHODOR
    Pobyt: Wrzesień 2014

• Zalety ogólne wrażenie pozytywne, jadalnia super, sprzątanie pokoi dobre, zaletą bliskość do morza, i basenów
    • Wady bardzo akustyczne pokoje słychać co dzieje sie w pokoju obok i na korytarzu, a ze względu na to że goście nie raz zachowują się głośno w godzinach nocnych, jak i to że przyjazd lub wyjazd z hotelu jest w różnych godzinach/często nocnych

za ręczniki plażowe zbyt wysoka kaucja, wystarczyło by jak na stanie pokoju były by te ręczniki. Pokój /229/zbyt blisko ciągu klimatyzacyjnego zewnętrznego /hałas/ Zbyt wysoka cena pobytu w którą nie wliczono żadnej wycieczki.

Opinia dodana: 26 września 2014

Pobyt: Październik 2013

jak dla mnie super hotel adekwatny do ceny :) jestem zadowolona .polozenie super plaze, super piaszczyste,czyste oczywiscie piekne widoki .Hotel godny polecenia! Pokoje czyste zadbane lazienka czysta i przyjemna ,jedyny minus w pokoju zero szklanek i czajnika gdzie bedac z malym dzieckiem to akurat niezbedne ;/

Opinia dodana: 17 września 2014

Krzysztof Zalewski
    Pobyt: Sierpień 2014

Bardzo dobry hotel, godzien polecenia. Sądząc z obserwacji, znaczenie może mieć, w którym z budynków znajduje się pokój. Z powodu położenia poza miastem (2km), dla osób nastawiających się wyłącznie na zabawę może być mniej atrakcyjny, ale wtedy takie osoby mają zafundowany spacerek dla zdrowia :)

Opinia dodana: 29 sierpnia 2014

Tusia
    Pobyt: Lipiec 2014

• Zalety Hotel jest czysty po remoncie, 7 basenów do dyspozycji gości 2 bary i piękna, szeroka piaszczysta plaża- leżaki bez opłaty. Dobre jedzenie.
    • Wady Wadą są niestety pokoje - nieco małe i łazienki też nie bardzo komfortowe jak się trafi na prysznic z zasłonką ma to ma się ją na ciele :-) Niestety w hotelu nie ma animacji dla dorosłych- hotel nie jest nastawiony na zabawianie gości więc trzeba trafić na fajnych ludzi i organizować sobie czas w gronie rodaków i nie tylko.

Ogólnie doskonała infrastruktura i wyżywienie Hotel jest czysty ilość basenów i piękna plaża tuż przy hotelu rozładowuje tłok i Uwaga! nie ma walki o leżaki - na plaży i przy basenie leżaki bezpłatne! Bardzo ładna stołówka i pyszne jedzenie - co pewien czas serwowane kuchnie świata np. chińska z sushi albo włoska lub turecka. Alkohol w all niezły a barmani w 90 % bardzo mili. Przy 2 tygodniowym pobycie trochę doskwiera brak animacji bo hotel nie jest zainteresowany żeby goście bawili się do wieczora. W czasie naszego pobytu były dwa wieczory greckie i jakaś orkiestra - ale nie ma mini disco itp. atrakcji. Niektórzy skarżyli się na pokoje głównie z uwagi na zapachy. Wszystkie niedostatki rekompensuje zachwycające piękno Kret.

Opinia dodana: 11 sierpnia 2014

kinia123
    Pobyt: Lipiec 2014

• Zalety położony przy samej plaży, w spokojnej okolicy, w pobliżu sklepiki I restauracje, jedzenie dobre, pokoje dosyć duże ,czyste
    • Wady mała łazienka

Hotel godny polecenia,cudownie położony,z jednej strony góry z drugiej morze. Plaża przy samym hotelu,czysta,długa,piaszczysta,super dla dzieci, leżaki i parasole bezpłatne. Jedzenie bardzo dobre,dosyć urozmaicone, jadalnia całkowicie nowa, bez kolejek, z widokiem na morze. W dużym stopniu odnowiony, zdjęcia na stronach internetowych są niezbyt aktualne. Polecam zwiedzanie na własną rękę samochodem, cudowne widoki. Przejazd z lotniska ok.35 min.

Opinia dodana: 04 sierpnia 2014

Ela
    Pobyt: Sierpień 2013

• Zalety plaża, all również na plaży,
    • Wady bardzo mały basen

Ogólnie wrażenia z Krety super . Polecam wypożyczenie quadów lub skuterów. Hotel dość skromy ale czysty i zadbany . Mały basen my cały czas spędzaliśmy na plaży ( leżaki płatne 3Euro )Bardzo dobre jedzenie ( jak to greckie ). W hotelu sporo Rosjan. Hotel w Mali polecam tą miejscowoś ludziom młodym i rozrywkowym . W hotelu kiepskie animacje polecam wypad do centrum pełno tam dyskotek i imprez do białego rana. Nie bez powodu nazywają to miejsce drugą Ibizą .

Opinia dodana: 02 sierpnia 2014

iza
    Pobyt: Czerwiec 2014

Restauracja całkowicie nowa, baseny i bary po renowacji , parasole na plaży bezpłatne

Opinia dodana: 29 czerwca 2014

Adam
    Pobyt: Kwiecień 2014

• Zalety Blisko do plaży , hotel położony wmiare spokojnej okolicy jak na Malie.
    • Wady Słabe monotonne jedzenie, brak zainteresowania przez obsługe, Brzydkie pokoje z okropnymi łazienkami rodem z PRL\'u. Plaża może i blisko ale za to zanieczyszczona

Byliśmy w 4 osoby (2 pary) mimo duzych negatywnych opinni postanowilismy jechac i tu był nasz błąd. Jeśli spodziewacie się spokojnych wakacji i dobrego wypoczynku to nie w tym hotelu. Zwiedziłem już kawałek świata, bywałem w róznych hotelach, ale ten to cos innego, max 2 gwiazdki. Obsługa niezbyt miła, jedzenie monotonne. Całość hotelu robi złe wrażenie. Uwaga na złodziei.

Opinia dodana: 07 maja 2014