Phaedra Beach

Phaedra Beach: basen

Stosunek jakosci do ceny: ADEKWATNY

• Plaża przy hotelu, piaszczysta, publiczna
  • Wyjazd z Warszawy All Inclusive
  • Wyjazd z Katowic All Inclusive

Tusia
    Pobyt: Lipiec 2014

• Zalety Hotel jest czysty po remoncie, 7 basenów do dyspozycji gości 2 bary i piękna, szeroka piaszczysta plaża- leżaki bez opłaty. Dobre jedzenie.
    • Wady Wadą są niestety pokoje - nieco małe i łazienki też nie bardzo komfortowe jak się trafi na prysznic z zasłonką ma to ma się ją na ciele :-) Niestety w hotelu nie ma animacji dla dorosłych- hotel nie jest nastawiony na zabawianie gości więc trzeba trafić na fajnych ludzi i organizować sobie czas w gronie rodaków i nie tylko.

Ogólnie doskonała infrastruktura i wyżywienie Hotel jest czysty ilość basenów i piękna plaża tuż przy hotelu rozładowuje tłok i Uwaga! nie ma walki o leżaki - na plaży i przy basenie leżaki bezpłatne! Bardzo ładna stołówka i pyszne jedzenie - co pewien czas serwowane kuchnie świata np. chińska z sushi albo włoska lub turecka. Alkohol w all niezły a barmani w 90 % bardzo mili. Przy 2 tygodniowym pobycie trochę doskwiera brak animacji bo hotel nie jest zainteresowany żeby goście bawili się do wieczora. W czasie naszego pobytu były dwa wieczory greckie i jakaś orkiestra - ale nie ma mini disco itp. atrakcji. Niektórzy skarżyli się na pokoje głównie z uwagi na zapachy. Wszystkie niedostatki rekompensuje zachwycające piękno Kret.

Opinia dodana: 11 sierpnia 2014

kinia123
    Pobyt: Lipiec 2014

• Zalety położony przy samej plaży, w spokojnej okolicy, w pobliżu sklepiki I restauracje, jedzenie dobre, pokoje dosyć duże ,czyste
    • Wady mała łazienka

Hotel godny polecenia,cudownie położony,z jednej strony góry z drugiej morze. Plaża przy samym hotelu,czysta,długa,piaszczysta,super dla dzieci, leżaki i parasole bezpłatne. Jedzenie bardzo dobre,dosyć urozmaicone, jadalnia całkowicie nowa, bez kolejek, z widokiem na morze. W dużym stopniu odnowiony, zdjęcia na stronach internetowych są niezbyt aktualne. Polecam zwiedzanie na własną rękę samochodem, cudowne widoki. Przejazd z lotniska ok.35 min.

Opinia dodana: 04 sierpnia 2014

Ela
    Pobyt: Sierpień 2013

• Zalety plaża, all również na plaży,
    • Wady bardzo mały basen

Ogólnie wrażenia z Krety super . Polecam wypożyczenie quadów lub skuterów. Hotel dość skromy ale czysty i zadbany . Mały basen my cały czas spędzaliśmy na plaży ( leżaki płatne 3Euro )Bardzo dobre jedzenie ( jak to greckie ). W hotelu sporo Rosjan. Hotel w Mali polecam tą miejscowoś ludziom młodym i rozrywkowym . W hotelu kiepskie animacje polecam wypad do centrum pełno tam dyskotek i imprez do białego rana. Nie bez powodu nazywają to miejsce drugą Ibizą .

Opinia dodana: 02 sierpnia 2014

iza
    Pobyt: Czerwiec 2014

Restauracja całkowicie nowa, baseny i bary po renowacji , parasole na plaży bezpłatne

Opinia dodana: 29 czerwca 2014

Adam
    Pobyt: Kwiecień 2014

• Zalety Blisko do plaży , hotel położony wmiare spokojnej okolicy jak na Malie.
    • Wady Słabe monotonne jedzenie, brak zainteresowania przez obsługe, Brzydkie pokoje z okropnymi łazienkami rodem z PRL\'u. Plaża może i blisko ale za to zanieczyszczona

Byliśmy w 4 osoby (2 pary) mimo duzych negatywnych opinni postanowilismy jechac i tu był nasz błąd. Jeśli spodziewacie się spokojnych wakacji i dobrego wypoczynku to nie w tym hotelu. Zwiedziłem już kawałek świata, bywałem w róznych hotelach, ale ten to cos innego, max 2 gwiazdki. Obsługa niezbyt miła, jedzenie monotonne. Całość hotelu robi złe wrażenie. Uwaga na złodziei.

Opinia dodana: 07 maja 2014

Ewka
    Pobyt: Lipiec 2013

• Zalety Blisko plaży, cisza, spokój.
    • Wady Małe pokoje, kolejki po posiłki, basen mały, niewystarczającą ilość leżaków na basenie-codzienna poranna walka o leżaki.

Wakacje spędziłam w tym hotelu w lipcu 2013. Lokalizacja bardzo dobra dla osób lubiących ciszę i spokój. Spory kawałek od centrum. Bardzo dużym plusem ładna piaszczysta plaża przy hotelu, leżaki dodatkowo płatne. Basen natomiast mały,a leżaki pozajmowane już od 7 rano. Nasz pokój został okradziony i nie było jakielkowiek reakcji ze strony hotelu.

Opinia dodana: 15 kwietnia 2014

kirke
    Pobyt: Wrzesień 2013

• Par, ceniących spokój, nastawionych na zwiedzanie

Byłam z mężem i parą znajomych wrzesień 2013 i serdecznie polecam. Hotel stoi przy samej plaży. Okolica spokojna, do samej Malii dłuższy spacer. Obok hotelu dwa markety i knajpki. W hotelu oi najb;liższej okolicy brak bankomatu ( dopiero w MAlii). W opcji ALL naprawdę smaczne jedzenie, zwłaszcza obiady oraz desery. Miejscowe alkohole i napoje do oporu, ale w plastikowych kubkach. Brak ręczników plażowych, mało leżaków i parasoli przy basenach (wiecznie zarezerwowane), na plaży dwa leżaki i parasol 3 EU za dzień. Więcej na gochnawik@poczta.onet.pl

Opinia dodana: 17 września 2013

Pobyt: Grudzień -0001

Świetny wypoczynek lato 2013. Hotel położony nad samym morzem. Widoki świetne. Klimat rewelacyjny - kojący lekki podmuch wiatru nad morzem. Wyżywienie bardzo dobre. Rozrywki wieczorne- codzienne coś nowego. Sympatyczny, rodzinny (hotel-własność rodziny, prowadzony przez dziadka, synów i wnuki)klimat hotelu. Polecam dla rodzin z dziećmi.

Opinia dodana: 14 września 2013

Irena Skarbek
    Pobyt: Wrzesień 2013

Super wakacje cisza i spokój, plaża czysta, obsługa bardzo miła bardzo polecam ten hotel i to miejsce super!!!!!!!!!!!

Opinia dodana: 13 września 2013

darek
    Pobyt: Maj 2011

• Rodzin z dziećmi, ceniących spokój

Miejsce bardo ładne spokojne blisko do plaży basen jedzenie smaczne . Minus to wystrój pokoju w budynku obok a w tym odnowionym spoko zależny jak kogo zakwaterują ale przecież nie przyjechało się tam mieszkać tylko zwiedzać i kąpać, opalać.Obsługa taka sobie dwa bary .

Opinia dodana: 12 lipca 2013