Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

Carolina Mare

Carolina Mare: basen

• Bezpośrednio przy hotelu długa, szeroka i piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do morza.
  • Atrakcje i udogodnienia dla najmłodszych: miniklub (4-12 lat), plac zabaw, basen dla dzieci.
  • Bogata oferta sportowa: 2 baseny ze słodką wodą, siatkówka plażowa, piłka nożna na plaży, na plaży centrum sportów wodnych.

• Zalety Położenie,obsługa

Polecam rodziną z dziećmi dużo atrakcji dla maluchów fajni animatorzy oraz plaża i zejście do wody

• Zalety -duży,czysty,nowoczesny -2 kroki do dużej piaszczystej plaży - kilka basenów. Zdjęcie w galerii nieaktualne. - posiłki urozmaicone - animatorzy Tito, Beagio i Gergia robią dobrą robotę!
    • Wady - jak dla mnie brak

Super hotel ! -duży,czysty,nowoczesny -2 kroki do dużej piaszczystej plaży - kilka basenów. Zdjęcie w galerii nieaktualne. - posiłki urozmaicone - animatorzy Tito, Beagio i Gergia robią dobrą robotę!

• Zalety FAJNY HOTEL ,POKOJE BARDZO CZYSTE ,POSIADA SWOJĄ PLAŻĘ ,NA RECEPCJI MIŁA OBSŁUGA ,
    • Wady BRAK

BYŁAM Z MĘŻEM OD 08-16 MAJA 2016 ,TRAFILIŚMY NA WSPANIAŁĄ POGODĘ ,DOSTALIŚMY POKÓJ Z WIDOKIEM NA MORZE,HOTEL ODDALONY OD MALI OK 20 MIN PIESZO, POSIADA PIĘKNĄ PLAŻĘ Z PARASOLAMI I LEŻAKAMI, ,BLISKO DO STOLICY OK 30KM,OGÓLNIE BARDZO NAM SIĘ PODOBAŁO, POLECAM

• Zalety położenie tuż przy plaży, BARDZO duża ilość leżaków przy plaży i basenach, zawsze można było znaleźć wolne miejsce

pierwszy raz będąc na wyjeździe zorganizowanym typu all inclusive nie oglądaliśmy "bitwy o leżaki" w wykonaniu polskich turystów. Przepyszne i bardzo urozmaicone jedzenie. Hotel składa się z kilku niewielkich budynków, co pomimo wielu turystów nie sprawia wrażenia wielkiego molocha, a robi kameralną atmosferę.

• Zalety Hotel jest przeciętny. Nie w greckim stylu. Usiłują go zrobić na nowoczesny
    • Wady Obrzydliwa stara brudna łazienka Daleko od miasteczka Brak jakiejkolwiek promenady Do sklepu miasteczka restauracji droga bez chodnika Brudno Pokoje ciasne Obsługa nie miła Rezydent nie pomocny

Bardzo mi przykro, ale pani z wakacje.pl nas oszukała namawiając na ten hotel. Miał byc promenada blisko miasteczka dużo atrakcji dla dziecka i rodziców. Miał byc butikowy nowoczesny hotel. A to jakaś porażka kiepsko odnowiony stary hotel. Pokój dostałam z łazienka o bardzo niskim standardzie której sie brzydziłam. Jak poprosiłam o zmianę pokoju pani w recepcji bardzo nie miła kazała dopłacić 1200zl. Rezydent nie potrafił poradzić sobie z tak niecodzienna prośba jaka jest zmiana pokoju... BrAk słów ! NIE POLECAM

• Zalety Zjeżdzalnie dla dzieci, Pyszna kuchnia, piaszczysta zatoczka przy hotelu, swietne animacje
    • Wady toalety przy hotelu czekaja na remont

Serdecznie polecam ten hotel dla rodzin z dziećmi my z naszym synkiem ( 3 latka ) świtenie się bawiliśmy. Za największy plus należy tutaj wymienić JEDZENIE bylo naprawde na poziomie 5 gwiazdek. Bardzo duży wybór sałatek (także ktoś na diecie wegetariańskiej lub wegeńskiej będzie zadowolony) Pokój który dostaliśmy był usytułowany w nowym budynko tuż przy ślicznym basenie. Pokój urządzony bardzo nowoczenie i elegancko.Plaża gdzie niegdzie kamienista. ale po lewej stronie hotelu znajduje się śliczna piaszczysta zatoczka. Jak narazie to były nasze najlepsze rodzinne wakacje w Grecji

• Zalety czysty, schludny, miła i profesjonalna obsługa, bliskość plaży.
    • Wady brak wad

hotel czysty, schludny, miła i profesjonalna obsługa, bliskość plaży, duża ilość basenów piaszczysta plaża. ogólne bardzo dobre wrażenie.

• Zalety Duża piszczysta plaża z lezakami, kilka basenów ze słodką wodą, ręczniki plażowe, duży wybór dobrego jedzenia, czyste pokoje, animacje dla dzieci i dorosłych
    • Wady Trochę ciasne pokoje, zwłaszcza dla 4 osób, duże zagęszczenie budynków hotelowych

To był naprawdę udany wyjazd. Bardzo duży kompleks hotelowy, bardzo zadbany, standardem (na plus) odbiegający od innych grackich 4* hoteli. Teren hotelowy bardzo zadbany, plaża również. Jedzenie bardzo dobre , naprawdę duży wybór i dostępne niemal non-stop. Polecam rodzinom z dziećmi. Klub delfinki prowadził zajęcia dla dzieci dwa razy dziennie i dzieci się nie nudziły. Poznawały kolegów i koleżanki z innych krajów. Codziennie dla dzieci mini-disco a potem atrakcje dla dorosłych. Polecam

• Zalety Dobre jedzenie, miła obsługa, nowe wyposażenie pokoju i łazienki, baseny ze słodką wodą, Animacje!!!
    • Wady nie zauważyłam

Spędziliśmy w tym hotelu wspaniałe dwa tygodnie. Hotel jest po kapitalnym remoncie, przebudowano nawet baseny. My mieliśmy pokój rodzinny 2+2, dla dzieci łóżko piętrowe schowane we wnęce, jak w osobnym pomieszczeniu. Pokój dość duży, z klimatyzacją, łazienka ładna, nowoczesna, prysznic z deszczownicą. W naszym był nawet internet, zapewne ze względu na bliskie sąsiedztwo z recepcją. Bardzo miła i profesjonalna obsługa, pokoje sprzątane codziennie. Bardzo dobre i różnorodne jedzenie- duży wybór potraw, wino przy obiedzie i kolacji. Codziennie inny wieczór tematyczny podczas kolacji- kuchnia grecka, włoska, japońska, meksykańska itd. Dwa bary serwujące napoje, drinki, przekąski i owoce-położone blisko plaży i basenów. Przestronna i duża plaża hotelowa z mnóstwem leżaków i parasoli. Piasek jest ciemny, żwirkowaty, ale nie brudny. Plaża jest codziennie sprzątana. Trochę za mało leżaków przy basenach, zajmowanych od rana ręcznikami. Wspaniałe animatorki i animatorzy, szczególnie Halinka, Olga, Diamira, Julio i Davide. Dzięki Halince nasza 5-letnia córeczka uwielbiała przebywać w klubie Delfinków, a my mieliśmy trochę czasu dla siebie. Codziennie pilates, yoga, aqua aerobik, aqua zumba, dla facetów dart, piłka itd., wieczorami imprezy. Nocne życie Malii oddalone, ale nie na tyle, by nie można z niego korzystać-pieszo ok. 20 min. drogi. Można pojechać taxi (7 euro). W okolicy liczne wypożyczalnie samochodów, skuterów, kładów i rowerów. Goście z różnych krajów- Polacy, Niemcy, Rosjanie, Francuzi, Włosi, Słowacy, Czesi, Węgrzy, Belgowie i Austriacy. Rodziny z dziećmi, młode pary, starsze pary. Gorąco polecam Carolina Mare.

• Zalety Blisko lotniska morza

Fajny hotelik , blisko morza wspaniała obsługa a w tym Joana