Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

Carolina Mare

Carolina Mare: basen

• Bezpośrednio przy hotelu długa, szeroka i piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do morza.
  • Atrakcje i udogodnienia dla najmłodszych: miniklub (4-12 lat), plac zabaw, basen dla dzieci.
  • Bogata oferta sportowa: 2 baseny ze słodką wodą, siatkówka plażowa, piłka nożna na plaży, na plaży centrum sportów wodnych.
  • Wylot z Wrocławia All Inclusive

• Zalety Zjeżdzalnie dla dzieci, Pyszna kuchnia, piaszczysta zatoczka przy hotelu, swietne animacje
    • Wady toalety przy hotelu czekaja na remont

Serdecznie polecam ten hotel dla rodzin z dziećmi my z naszym synkiem ( 3 latka ) świtenie się bawiliśmy. Za największy plus należy tutaj wymienić JEDZENIE bylo naprawde na poziomie 5 gwiazdek. Bardzo duży wybór sałatek (także ktoś na diecie wegetariańskiej lub wegeńskiej będzie zadowolony) Pokój który dostaliśmy był usytułowany w nowym budynko tuż przy ślicznym basenie. Pokój urządzony bardzo nowoczenie i elegancko.Plaża gdzie niegdzie kamienista. ale po lewej stronie hotelu znajduje się śliczna piaszczysta zatoczka. Jak narazie to były nasze najlepsze rodzinne wakacje w Grecji

• Zalety czysty, schludny, miła i profesjonalna obsługa, bliskość plaży.
    • Wady brak wad

hotel czysty, schludny, miła i profesjonalna obsługa, bliskość plaży, duża ilość basenów piaszczysta plaża. ogólne bardzo dobre wrażenie.

• Zalety Duża piszczysta plaża z lezakami, kilka basenów ze słodką wodą, ręczniki plażowe, duży wybór dobrego jedzenia, czyste pokoje, animacje dla dzieci i dorosłych
    • Wady Trochę ciasne pokoje, zwłaszcza dla 4 osób, duże zagęszczenie budynków hotelowych

To był naprawdę udany wyjazd. Bardzo duży kompleks hotelowy, bardzo zadbany, standardem (na plus) odbiegający od innych grackich 4* hoteli. Teren hotelowy bardzo zadbany, plaża również. Jedzenie bardzo dobre , naprawdę duży wybór i dostępne niemal non-stop. Polecam rodzinom z dziećmi. Klub delfinki prowadził zajęcia dla dzieci dwa razy dziennie i dzieci się nie nudziły. Poznawały kolegów i koleżanki z innych krajów. Codziennie dla dzieci mini-disco a potem atrakcje dla dorosłych. Polecam

• Zalety Dobre jedzenie, miła obsługa, nowe wyposażenie pokoju i łazienki, baseny ze słodką wodą, Animacje!!!
    • Wady nie zauważyłam

Spędziliśmy w tym hotelu wspaniałe dwa tygodnie. Hotel jest po kapitalnym remoncie, przebudowano nawet baseny. My mieliśmy pokój rodzinny 2+2, dla dzieci łóżko piętrowe schowane we wnęce, jak w osobnym pomieszczeniu. Pokój dość duży, z klimatyzacją, łazienka ładna, nowoczesna, prysznic z deszczownicą. W naszym był nawet internet, zapewne ze względu na bliskie sąsiedztwo z recepcją. Bardzo miła i profesjonalna obsługa, pokoje sprzątane codziennie. Bardzo dobre i różnorodne jedzenie- duży wybór potraw, wino przy obiedzie i kolacji. Codziennie inny wieczór tematyczny podczas kolacji- kuchnia grecka, włoska, japońska, meksykańska itd. Dwa bary serwujące napoje, drinki, przekąski i owoce-położone blisko plaży i basenów. Przestronna i duża plaża hotelowa z mnóstwem leżaków i parasoli. Piasek jest ciemny, żwirkowaty, ale nie brudny. Plaża jest codziennie sprzątana. Trochę za mało leżaków przy basenach, zajmowanych od rana ręcznikami. Wspaniałe animatorki i animatorzy, szczególnie Halinka, Olga, Diamira, Julio i Davide. Dzięki Halince nasza 5-letnia córeczka uwielbiała przebywać w klubie Delfinków, a my mieliśmy trochę czasu dla siebie. Codziennie pilates, yoga, aqua aerobik, aqua zumba, dla facetów dart, piłka itd., wieczorami imprezy. Nocne życie Malii oddalone, ale nie na tyle, by nie można z niego korzystać-pieszo ok. 20 min. drogi. Można pojechać taxi (7 euro). W okolicy liczne wypożyczalnie samochodów, skuterów, kładów i rowerów. Goście z różnych krajów- Polacy, Niemcy, Rosjanie, Francuzi, Włosi, Słowacy, Czesi, Węgrzy, Belgowie i Austriacy. Rodziny z dziećmi, młode pary, starsze pary. Gorąco polecam Carolina Mare.

• Zalety Blisko lotniska morza

Fajny hotelik , blisko morza wspaniała obsługa a w tym Joana

• Zalety Czystość, kultura personelu, uczciwość, nad samym morzem, piękne pokoje, pyszne, różnorodne jedzenie, wspaniali animatorzy
    • Wady nie ma

SERDECZNIE POLECAM!!! Pokoje odnowione, gra świateł, nastrój w każdym. Codziennie wymieniane ręczniki i sprzątane pokoje. Obsługa uczciwa i na wysokim poziomie. Widać, że skrupulatnie selekcjonowana. Wspaniała animatorki, szczególnie Asia i animatorzy. Pełno basenów, niektórzy mają własne przy pokoju. Basen dla dzieci osobno, stąd przy basenie dla dorosłych nie ma dzieci i prawie nie ma z nimi kontaktu. Jedzenie różnorodne, pyszne, szaszłyki, żeberka, kuchnia japońska, było nawet sushi. Codziennie między posiłkami bez przerwy lody, owoce, kanapki, tosty, grzanki. Można nieźle przytyć. Basen nad morzem, dużo leżaków nad morzem, plaża ciągnie się spory kawałek i na całej długości są leżaki bezpłatne. Wi Fi w lobby ale ja łapałam przy basenie i na balkonie. Sporo wieczorów tanecznych tematycznych. Dzień hawajski polecam :) Miasteczko 20 minut od hotelu, polecam spacer morzem, szybciej i przyjemniej. Druga część miasta dalej ale też można pójść pieszo. Polecam wynajęcie samochodu. W hotelu miły Pan, który wszystko wyjaśni i doradzi. JESTEM POD WRAŻENIEM I MAM NADZIEJĘ, ŻE HOTEL WKRÓTCE ZDOBĘDZIE 5-TĄ GWIAZDKĘ. NA PRAWDĘ NA TO ZASŁUGUJE!!! Pozdrowienia dla animatorki Asi od Ani :)

• Zalety POLSKIE ANIMACJE, BARDZO DOBRE POSIŁKI, CZYSTO, GRZECZNA OBSŁUGA, DUŻA PLAŻA.
    • Wady MAŁO ZIELENI I MIEJSCA PRZY BASENACH. BRAK STOLIKÓW PRZY LEŻAKACH NA PLAŻY.

Świetne animatorki z GRECOSA Asia i Sylwia. Dużo gier, zabaw i ćwiczeń . Jedzenie bardzo dobre, urozmaicone na bieżąco uzupełniane. Lody, napoje alkoholowe oraz przekąski w dwóch barach do godz 23,00. Na plaży wystarczająca ilość leżaków, natomiast brak stolików. Pokoje odnowione. Nowe wyposażenie pokoju i łazienki. Codzienne sprzątanie pokoi - czysto. Bardzo dobrze prowadzone wieczorne animacje dla dzieci i dorosłych. Widoczna dyscyplina obsługi hotelowej. Do centrum około 20 min drogi.

• Zalety Dużo basenów,miła obsługa,dobre wyżywienie,położenie przy samej plaży.
    • Wady Położony 3 km od centrum, brak WC przy plaży,zanieczyszczony piasek na plaży.

Polecam dobre miejsce na wypoczynek i rekreację , piękna szeroka plaża , dobre rozmaite wyżywienie , miła obsługa , nowoczesny , zadbany hotel !

• Zalety Przy plaży.Względny spokój. Niedaleko sklepiki ,bary, dyskoteki.
    • Wady Jedzenie monotonne szczególnie śniadania i obiady.Dużo Rosjan. Nie wszystkie pokoje wyremontowane, łazienki z zasłoną przy prysznicu,meble z PRL-u.

Przy plaży.Względny spokój. Niedaleko sklepiki ,bary, dyskoteki.Jedzenie monotonne szczególnie śniadania i obiady.Dużo Rosjan. Nie wszystkie pokoje wyremontowane, łazienki z zasłoną przy prysznicu,meble rodem z PRL-u. Uwaga na panie sprzątające bo zostawiają otwarte pokoje i idą po środki czystości lub coś innego. Zdarzało nam się wejść do otwartego pokoju w godzinach południowych i dopiero po około 10,15 minutach pojawiała się sprzątaczka. W tym czasie każdy mógł wejść do pokoju dlatego polecam wykupienie sejfu.

• Zalety Położenie w cichej okolicy, profesjonalny personel
    • Wady Nie wszystkie pokoje w odpowiednim standardzie, bardzo głośny agregat w razie awarii prądu

Zakwaterowano nas początkowo w koszmarnym, starym pokoju, brzydka łazienka z pękniętą umywalką i malutkim brodzikiem (woda zalewała całą łazienkę !) stare zniszczone meble w pokoju- każdy z innej parafii. Dodatkowo włączył się agregat, pod samymi oknami i spaliny i hałas nie pozwoliły nam spać po nocy w samolocie. Dopiero po interwencji w recepcji (bez znajomości języka ang. byłoby ciężko - rezydent mało pomocny) udało się zmienić pokój, który okazał się ładny i o standardzie przyzwoitym (łazienka nowa) Sprzątanie codziennie, wymiana ręczników też. Nowy pokój blisko plaży i basenu spełniał nasze oczekiwania i zatarł nieprzyjemne wrażenie z początku pobytu. Jedynie wadą była zbyt słaba informacja na temat atrakcji w najbliższej okolicy -my lubimy zobaczyć wszystko co warto, nie tylko wylegiwać się na plaży. Jedzenie bardzo dobre i dużo, oprócz normalnych posiłków w restauracji dodatkowe zakąski zimne i ciepłe serwowane w barach przy basenach poza godzinami posiłków(oczywiście bezpłatne w ramach all in.)