Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

Carolina Mare

Carolina Mare: basen

• Bezpośrednio przy hotelu długa, szeroka i piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do morza.
  • Atrakcje i udogodnienia dla najmłodszych: miniklub (4-12 lat), plac zabaw, basen dla dzieci.
  • Bogata oferta sportowa: 2 baseny ze słodką wodą, siatkówka plażowa, piłka nożna na plaży, na plaży centrum sportów wodnych.
  • Wylot z Poznania All Inclusive

• Zalety Piękne, odnowione, czyste pokoje. Duży kompleks basenowy, hotel położony przy piaszczystej szerokiej plaży. Sporo animacji zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Bardzo wysoki standard jak na Greckie standardy. Obfite posiłki plus sekcja live cooking.
    • Wady Brak :)

Bardzo udane wakacje - hotel powyżej naszych oczekiwań. Animacje dla dorosłych i dzieci - wieczory tematyczne i show dla gości. Czysto, pokoje nowe, codziennie sprzątane. Serdecznie polecam

Hotel spełnił nasze oczekiwania, a bliskość plaży, morza i basenów pozytywnie wpłynęła na wypoczynek z dziećmi.

• Zalety Hotel odnowiony z nowoczesnym design, świetna ekipa animatorów, przepiękna plaza szeroka i bardzo długa piaszczysta, ładne pokoje.
    • Wady Jedzenie słabe, monotonne, bardzo mało mies, jedliśmy tylko spagetti i frytki przez 7 dni, all inclusive w barze tylko do 23, łazienka nie wyremontowana odstawała od pokoju, wanna wielkości brodzika.

Kameralny hotel z piękna plaza, zdecydowanie dla ludzi, którzy pragną wypocząć. Nie polecam dla mlodych ludzi, bo nie ma tam za wiele rozrywek.

• Zalety Ładna plaża, bezpośrednio przy hotelu.
    • Wady Masakryczna obsługa. Niezrozumiała oferta All Inclusive. Opieka rezydenta i animatorów

Przy zakwaterowaniu mąż zażartował "to jest nasza podróż poślubna, prosimy o ładny pokój" - na to recepcjonistka, "a zapłaciliście za to?" :) Następnie z pokoju "zniknęła" nam obrączka męża - reakcja rezydentki? proszę zgłosić sprawę recepcji, wezwać policję, a w ogóle proszę przeczytać sobie regulamin :) Reakcja hotelu? U nas nie kradną - dziękuję. Obrączka się nie znalazła. Obsługa hotelu - koszmarna, zarówno recepcja, restauracja, czy też bar. Rygorystyczne traktowanie gości .. np. o 21.30 koniec kolacji, manager ściga, jak ktoś weźmie sobie coś do zjedzenia o 21.33 Alkohole (słabe) wydawane do 23.00 - wszystko byłoby ok, gdyby nie to, że od 22.30 wydawali po jednym, góra dwóch drinkach na osobę. Lodowata woda pod prysznicem rano, a od 12.00 wrzątek. Animacje - dno totalne. Rezydent grecos - bez komentarza.

• Zalety Płaza połączona z terenem hotelu
    • Wady Niemiła obsługa na recepcji

.Spędziłam tydzień w hotelu lipiec 2016,jestem bardzo rozczarowana .Koszt wyjazdu dla trzech osób na 7 dni prawie 9000 zł ,za taka kwotę żenujące jedna osoba musiała spać na ŁOŻKU POLOWYM,gdzie materac się zsuwał sprężyny skrzypiały ,co utrudniało wypoczynek nocny,zgłoszenie na recepcje tak haniebnej sytuacji spowodowało iż recepcjonistka była niemiła ,komentarz na jaki sobie wobec nas pozwoliła musiał być wulgarny gdyż nie odważyła się go powiedzieć po angielsku tak żebyśmy mogli zrozumieć i zareagować ,tylko po grecku/wiec jaka jest bohaterka?/ Sytuacje rownież zgłosiłam naszemu "opiekunowi" z biura podróży ,który miał mi pomoc ,cytuje "mam do pani telefon będę bezpośrednio się z panią kontaktował ,aby rozwiązać problem"niestety nie wykonał takiego telefonu nie pomógł i zaznaczm ZE PRZEZ SIEDEM NOCY DOROSŁA OSOBA MUSIAŁA SIĘ MĘCZYĆ NA TAK MAŁEJ LEŻANCE .Druga dziwna sytuacja to musieliśmy kupować wodę w butelkach na terenie hotelu,gdyż tej podawanej z automatu nie dało się pic ,wiec gdzie opcja za która zapłaciłam /jak można sprzedawać wodę/.Panie sprzątające tylko sprzątały wówczas gdy zostawiano tipa.Jest jeszcze kilka sytuacji które mogę opisać ,ale jaki to ma sens NIE POLECAM!!!!!!!ZALUJE WYDANYCH TAK DUŻYCH PIENIĘDZY

• Zalety piękna plaża, wspaniała obsługa, bardzo dobre jedzenie, realia odpowiadają opisowi i umieszczonym w ofercie zdjęciom :) przemiły rezydent, zaangażowani i mili animatorzy :) obsługa hotelowa bardzo miła i pomocna, obsługa restauracji bardzo miła i pracowita
    • Wady brak klimatyzacji w restauracji, co doskwierało gościom, ale i zapewne zapracowanym kelnerom

Zdjęcia oddają realia, oczywiście w rzeczywistości jest jeszcze fajniej, bo plaża jest po prostu przepiękna, a mamy ją bezpośrednio przy hotelu. Smaczne potrawy, których mnogość powinna zadowolić każdego. Każdego dnia inny wieczór tematyczny, wg mnie najlepszy azjatycki bufet. Obsługa restauracji wspaniała i bardzo pracowita. Obojętnie o której zjawiałeś się na posiłku, mogłeś liczyć na zjedzenie każdej z serwowanych potraw gdyż obsługa na bieżąco uzupełniała brakujące dania. Rezydent przemiły, bardzo kulturalny i pomocny. Animatorzy zaangażowani, starali się rozruszać towarzystwo w każdym wieku i nacji, Miejsce świetne, gdyż naprawdę spokojnie można tu wypocząć. Z dala od zgiełku i hałasu. Minusem jest jednak codzienne zajmowanie leżaków na plaży i przy basenach, pomimo zakazu kierownictwa. Oczywiście Polacy robili to najczęściej, po czym nie pojawiali się przy owych leżakach nawet po kilka godzin!! Z wywieszek wynikało, że o tym fakcie należało powiadomić obsługę, która usunęłaby rzeczy takiego gościa. Niektórzy zajmowali po 3 lub 4 leżaki (np na torbę lu książkę), pomimo że leżaki zajmowały dwie osoby!! Bardzo pomocny miły młody chłopak z obsługi plażowej, który zawsze postara się znaleźć dla Ciebie wolny leżak!! WiFi dobrze działa, nie było problemu. Ogólnie polecam serdecznie, gdyż hotel zapewnia wysoką jakość świadczonych usług. W razie wycieczki możesz liczyć na prowiant, a ostatniego dnia zachowujesz opaskę all inclusive do końca pobytu, czyli nawet po zdaniu pokoju. Pozdrawiamy serdecznie pracowników Carolina Mare :)

• Zalety Położenie,obsługa

Polecam rodziną z dziećmi dużo atrakcji dla maluchów fajni animatorzy oraz plaża i zejście do wody

• Zalety -duży,czysty,nowoczesny -2 kroki do dużej piaszczystej plaży - kilka basenów. Zdjęcie w galerii nieaktualne. - posiłki urozmaicone - animatorzy Tito, Beagio i Gergia robią dobrą robotę!
    • Wady - jak dla mnie brak

Super hotel ! -duży,czysty,nowoczesny -2 kroki do dużej piaszczystej plaży - kilka basenów. Zdjęcie w galerii nieaktualne. - posiłki urozmaicone - animatorzy Tito, Beagio i Gergia robią dobrą robotę!

• Zalety FAJNY HOTEL ,POKOJE BARDZO CZYSTE ,POSIADA SWOJĄ PLAŻĘ ,NA RECEPCJI MIŁA OBSŁUGA ,
    • Wady BRAK

BYŁAM Z MĘŻEM OD 08-16 MAJA 2016 ,TRAFILIŚMY NA WSPANIAŁĄ POGODĘ ,DOSTALIŚMY POKÓJ Z WIDOKIEM NA MORZE,HOTEL ODDALONY OD MALI OK 20 MIN PIESZO, POSIADA PIĘKNĄ PLAŻĘ Z PARASOLAMI I LEŻAKAMI, ,BLISKO DO STOLICY OK 30KM,OGÓLNIE BARDZO NAM SIĘ PODOBAŁO, POLECAM

• Zalety położenie tuż przy plaży, BARDZO duża ilość leżaków przy plaży i basenach, zawsze można było znaleźć wolne miejsce

pierwszy raz będąc na wyjeździe zorganizowanym typu all inclusive nie oglądaliśmy "bitwy o leżaki" w wykonaniu polskich turystów. Przepyszne i bardzo urozmaicone jedzenie. Hotel składa się z kilku niewielkich budynków, co pomimo wielu turystów nie sprawia wrażenia wielkiego molocha, a robi kameralną atmosferę.