Carolina Mare

Carolina Mare: basen

• Plaża przy hotelu, piaszczysta, publiczna
  • Wyjazd z Katowic All Inclusive
  • Wyjazd z Wrocławia All Inclusive

Darek
    Pobyt: Maj 2015

• Zalety Blisko lotniska morza

Fajny hotelik , blisko morza wspaniała obsługa a w tym Joana

Opinia dodana: 19 sierpnia 2015

Iwona Jeremicz
    Pobyt: Lipiec 2015

• Zalety Czystość, kultura personelu, uczciwość, nad samym morzem, piękne pokoje, pyszne, różnorodne jedzenie, wspaniali animatorzy
    • Wady nie ma

SERDECZNIE POLECAM!!! Pokoje odnowione, gra świateł, nastrój w każdym. Codziennie wymieniane ręczniki i sprzątane pokoje. Obsługa uczciwa i na wysokim poziomie. Widać, że skrupulatnie selekcjonowana. Wspaniała animatorki, szczególnie Asia i animatorzy. Pełno basenów, niektórzy mają własne przy pokoju. Basen dla dzieci osobno, stąd przy basenie dla dorosłych nie ma dzieci i prawie nie ma z nimi kontaktu. Jedzenie różnorodne, pyszne, szaszłyki, żeberka, kuchnia japońska, było nawet sushi. Codziennie między posiłkami bez przerwy lody, owoce, kanapki, tosty, grzanki. Można nieźle przytyć. Basen nad morzem, dużo leżaków nad morzem, plaża ciągnie się spory kawałek i na całej długości są leżaki bezpłatne. Wi Fi w lobby ale ja łapałam przy basenie i na balkonie. Sporo wieczorów tanecznych tematycznych. Dzień hawajski polecam :) Miasteczko 20 minut od hotelu, polecam spacer morzem, szybciej i przyjemniej. Druga część miasta dalej ale też można pójść pieszo. Polecam wynajęcie samochodu. W hotelu miły Pan, który wszystko wyjaśni i doradzi. JESTEM POD WRAŻENIEM I MAM NADZIEJĘ, ŻE HOTEL WKRÓTCE ZDOBĘDZIE 5-TĄ GWIAZDKĘ. NA PRAWDĘ NA TO ZASŁUGUJE!!! Pozdrowienia dla animatorki Asi od Ani :)

Opinia dodana: 16 sierpnia 2015

EDWIN
    Pobyt: Lipiec 2015

• Zalety POLSKIE ANIMACJE, BARDZO DOBRE POSIŁKI, CZYSTO, GRZECZNA OBSŁUGA, DUŻA PLAŻA.
    • Wady MAŁO ZIELENI I MIEJSCA PRZY BASENACH. BRAK STOLIKÓW PRZY LEŻAKACH NA PLAŻY.

Świetne animatorki z GRECOSA Asia i Sylwia. Dużo gier, zabaw i ćwiczeń . Jedzenie bardzo dobre, urozmaicone na bieżąco uzupełniane. Lody, napoje alkoholowe oraz przekąski w dwóch barach do godz 23,00. Na plaży wystarczająca ilość leżaków, natomiast brak stolików. Pokoje odnowione. Nowe wyposażenie pokoju i łazienki. Codzienne sprzątanie pokoi - czysto. Bardzo dobrze prowadzone wieczorne animacje dla dzieci i dorosłych. Widoczna dyscyplina obsługi hotelowej. Do centrum około 20 min drogi.

Opinia dodana: 31 lipca 2015

Janusz
    Pobyt: Maj 2015

• Zalety Dużo basenów,miła obsługa,dobre wyżywienie,położenie przy samej plaży.
    • Wady Położony 3 km od centrum, brak WC przy plaży,zanieczyszczony piasek na plaży.

Polecam dobre miejsce na wypoczynek i rekreację , piękna szeroka plaża , dobre rozmaite wyżywienie , miła obsługa , nowoczesny , zadbany hotel !

Opinia dodana: 15 czerwca 2015

S
    Pobyt: Marzec 2015

• Zalety Przy plaży.Względny spokój. Niedaleko sklepiki ,bary, dyskoteki.
    • Wady Jedzenie monotonne szczególnie śniadania i obiady.Dużo Rosjan. Nie wszystkie pokoje wyremontowane, łazienki z zasłoną przy prysznicu,meble z PRL-u.

Przy plaży.Względny spokój. Niedaleko sklepiki ,bary, dyskoteki.Jedzenie monotonne szczególnie śniadania i obiady.Dużo Rosjan. Nie wszystkie pokoje wyremontowane, łazienki z zasłoną przy prysznicu,meble rodem z PRL-u. Uwaga na panie sprzątające bo zostawiają otwarte pokoje i idą po środki czystości lub coś innego. Zdarzało nam się wejść do otwartego pokoju w godzinach południowych i dopiero po około 10,15 minutach pojawiała się sprzątaczka. W tym czasie każdy mógł wejść do pokoju dlatego polecam wykupienie sejfu.

Opinia dodana: 05 marca 2015

magda
    Pobyt: Lipiec 2014

• Zalety Położenie w cichej okolicy, profesjonalny personel
    • Wady Nie wszystkie pokoje w odpowiednim standardzie, bardzo głośny agregat w razie awarii prądu

Zakwaterowano nas początkowo w koszmarnym, starym pokoju, brzydka łazienka z pękniętą umywalką i malutkim brodzikiem (woda zalewała całą łazienkę !) stare zniszczone meble w pokoju- każdy z innej parafii. Dodatkowo włączył się agregat, pod samymi oknami i spaliny i hałas nie pozwoliły nam spać po nocy w samolocie. Dopiero po interwencji w recepcji (bez znajomości języka ang. byłoby ciężko - rezydent mało pomocny) udało się zmienić pokój, który okazał się ładny i o standardzie przyzwoitym (łazienka nowa) Sprzątanie codziennie, wymiana ręczników też. Nowy pokój blisko plaży i basenu spełniał nasze oczekiwania i zatarł nieprzyjemne wrażenie z początku pobytu. Jedynie wadą była zbyt słaba informacja na temat atrakcji w najbliższej okolicy -my lubimy zobaczyć wszystko co warto, nie tylko wylegiwać się na plaży. Jedzenie bardzo dobre i dużo, oprócz normalnych posiłków w restauracji dodatkowe zakąski zimne i ciepłe serwowane w barach przy basenach poza godzinami posiłków(oczywiście bezpłatne w ramach all in.)

Opinia dodana: 16 października 2014

Ala, doświadczona turystka
    Pobyt: Październik 2014

• Zalety Bezpośrednio przy plaży, all inclusive na plaży, świetne jedzenie (dużo i bez ograniczeń), dobra organizacja, łatwa i miła komunikacja z obsługą, udogodnienia dla dzieci i niepełnosprawnych.
    • Wady Głośny, mało kameralny, część pokoi ciemnych i ponurych

Osobom , którym trafi się kiepski pokój hotel rekonpensuje pobyt świetnym jedzeniem i ładną plażą. Kto woli basen, ma ich kilka do wyboru. W opcji all inclusive wszystko w cenie: leżaki na plaży, piwo , wino (3 rodzaje do wyboru) i inne napoje do posiłków i na plaży bezpłatnie i bez ograniczeń. Również lody, sorbety, owoce w różnych postaciach. Osobna kuchnia dla dzieci i wydzielone miejsce na stołówce. Hotel głośny , mało kameralny, więc nie polecam go osobom szukającym ciszy i spokoju. Położony ok. 2 km od miasteczka, ale łatwo można tam dojść spacerkiem. Komunikacji brak, można wypożyczyć samochód, motorek, rower itp. Ale po tak dobrym jedzeniu warto trochę się przespacerować! Pokoje czyste, lecz część z nich ma takie położenie, że naprawdę nie chce się w nich przebywać. I tylko to psuje ogólne bardzo dobre wrażenie o tym hotelu. Dlatego polecam go osobom aktywnym, które wolą spędzać czas poza pokojem hotelowym.

Opinia dodana: 11 października 2014

CHODOR
    Pobyt: Wrzesień 2014

• Zalety ogólne wrażenie pozytywne, jadalnia super, sprzątanie pokoi dobre, zaletą bliskość do morza, i basenów
    • Wady bardzo akustyczne pokoje słychać co dzieje sie w pokoju obok i na korytarzu, a ze względu na to że goście nie raz zachowują się głośno w godzinach nocnych, jak i to że przyjazd lub wyjazd z hotelu jest w różnych godzinach/często nocnych

za ręczniki plażowe zbyt wysoka kaucja, wystarczyło by jak na stanie pokoju były by te ręczniki. Pokój /229/zbyt blisko ciągu klimatyzacyjnego zewnętrznego /hałas/ Zbyt wysoka cena pobytu w którą nie wliczono żadnej wycieczki.

Opinia dodana: 26 września 2014

Pobyt: Październik 2013

jak dla mnie super hotel adekwatny do ceny :) jestem zadowolona .polozenie super plaze, super piaszczyste,czyste oczywiscie piekne widoki .Hotel godny polecenia! Pokoje czyste zadbane lazienka czysta i przyjemna ,jedyny minus w pokoju zero szklanek i czajnika gdzie bedac z malym dzieckiem to akurat niezbedne ;/

Opinia dodana: 17 września 2014

Krzysztof Zalewski
    Pobyt: Sierpień 2014

Bardzo dobry hotel, godzien polecenia. Sądząc z obserwacji, znaczenie może mieć, w którym z budynków znajduje się pokój. Z powodu położenia poza miastem (2km), dla osób nastawiających się wyłącznie na zabawę może być mniej atrakcyjny, ale wtedy takie osoby mają zafundowany spacerek dla zdrowia :)

Opinia dodana: 29 sierpnia 2014