Rosso Verde

• Wyjazd z Warszawy All Inclusive

Anna Maluka
    Pobyt: Sierpień 2014

• Zalety -jedynie ładnie wygląda od strony wejścia
    • Wady długo wymieniac, współczucia dla tych, którzy sie nabrali na tę ofertę

-nie bedę sie rozpisywać, plaża to jakis absurd- połamane stare leżaki, a jedzenie monotonne- może wcześniej było lepiej ja byłam tam teraz tj. sierpień 2014 i stanowczo odradza, obsługa nieuprzejma, pokoje zniszczone, co innego niz na zdjęciach, z ogrodu śmierdzi bo podlewają gnojówką, miałam zatrucie pokarmowe i na pewno nigdy bym tam drugi raz nie pojechała, woda w basenie pełna jakiegoś małego robactwa

Opinia dodana: 18 sierpnia 2014

LB
    Pobyt: Sierpień 2013

• Par, aktywnych, szukających rozrywki

Hotel nowoczesny, kameralny i b. ładny. Dobre położenie - około 10 minut spacerem do bardzo rozrywkowego Gumbet, do Bodrum trochę dalej ale można dojechać busem. Hotel cudownie usytuowany - na wzgórzu z pięknym widokiem na Bodrum, zarówno w dzień jak i wieczorem można nacieszyć oko ślicznym widokiem. Hotel niewielki, z jednym basenem, jednak nikomu to nie przeszkadzało. Jedzenie również smaczne. Plaża hotelowa trochę gorsza - malutka, ale można korzystać z innych plaż ,(polecam miejsce w prawo od plaży hotelowej na cypelku).Przez cały dzień głośna muzyka przy basenie, rozgrywki w waterpolo. Większych animacji brak, jednakże wieczorami troszkę się dzieje.Bardzo Gorąco polecam ten hotel!!!:))

Opinia dodana: 28 sierpnia 2013

JOANNA
    Pobyt: Lipiec 2013

• Par, aktywnych, ceniących spokój

byłam w tym hotelu od 07,07/2013 do 21/07/2013-polecam. jestem bardzo zadowolona. Przemiła obsługa a widoki nie z tej ziemi.polecam egejska dla samych widoków.

Opinia dodana: 02 sierpnia 2013

rzepcio
    Pobyt: Sierpień 2010

Bardzo fajny hotel położony w malowniczej okolicy, widok z tarasu na stołówce zapiera dech w piersiach :) Trochę kiepsko, że w okolicy są plaże kamieniste, ale dla mnie to nie problem, bo lubie pływać, a nie wylegiwać się na piasku ;) Zawsze można się przejść na plażę w Bites (ok. 10-15 min), chociaż powrót jest pod górę (duuużą) :D Hotel schludny, w pokojach nie wszystko było idealnie np. u nas nie działał tv (ale komu tv potrzebny?), gorzej, że niektórym szwankowała klimatyzacja. Poza tym rewelacyjna obsługa, sympatyczne AI (polecam brendy z colą :D). Polecam dla mniej wymagających ludzi, jest to świetny hotel za niską cenę!

Opinia dodana: 12 października 2010

AS
    Pobyt: Sierpień 2010

Nie polecam. Byłam we wrześniu 2010 r. i stwierdzam ... porażka

Opinia dodana: 27 września 2010

wojcieszkoo
    Pobyt: Czerwiec 2010

• Szukających rozrywki, aktywnych, nastawionych na zwiedzanie

* SUPER! Hotel położony na zboczu góry w spokojnej okolicy i podzielony na kilka "bloków". Pokoje nieduże ale bardzo zadbane, łazienka balkon. Jedyny minus łazienki to ciągłe skoki ciśnienia i temperatury wody. * Bardzo dobre i w miarę urozmaicone posiłki, ALL do 23.00, soki owocowe, Cola Turka i piwo Tuborg. Nie rozwadniają napojów - faktycznie mają swoją moc :) Obsługa miła i serdeczna, bardzo się stara. * Czysty basen, brodzik, nowe leżaki. Kiepska plaża - lepsza jest publiczna i darmowa (20 min. spacerem). Hotel ma własny hamam i saunę, organizowane są animacje, jest bilard i lotki. * Polecam hotel jako świetne miejsce wypoczynku i bazę wypadową do najbliższych atrakcji turystycznych i mnóstwa okolicznych barów i dyskotek. Warto!

Opinia dodana: 21 lipca 2010