Fantastyczny
Steigenberger Al Dau Beach

Steigenberger Al Dau Beach: otoczenie hotelu

Stosunek jakosci do ceny: ADEKWATNY

• Basen z podgrzewaną wodą w sezonie zimowym
  • Bezpośrednio przy 400-metrowej prywatnej, piaszczystej plaży
  • Do najstarszej, centralnej części Hurghady około 8 km, zaś do lotniska 6 km
  • Wyjazd z Wrocławia śniadania i obiadokolacje
  • Wyjazd z Katowic śniadania i obiadokolacje

Inessa
    Pobyt: Czerwiec 2014

To mój 8 wyjazd do Hurgady i zdecydowanie najlepszy... Między innymi hotelami 4-5 gwiazdkowymi a tym jest można powiedziec przepaść!! Warto dołożyc trochę i wybrac ten hotel. Hotel pod każdym względem przewyzsza wszystkie inne,a juz napewno pod wzgledem jakości obsługi jak i samej formuły all inclusive. Jedzenie jest pyszne czy to kolacja czy śniadanie nawet najwybredniejszy gust bedzie mial co zjeśc, ( mój maz się śmial że pierwszy raz w Egipcie może zjesc ogórki kiszone:)) Napoje w puszkach, pepsi, sprite, mirinda ,soda, tonic itp, wszystko w puszkach zawsze zimne, na życzenie podadzą i cieple:) soki , włacznie ze swiezym pomidorowym podawanym na śniadanie-polecam! przepyszna kawa z lodami i drinki. Piwo zawsze zimne podawane w butelkach oprocz baru na basenie. Nie ma takiego pojęcia jak- limit , razem ze znajomymi poprosiliśmy na imprezke do pokoju 15 butelek piwa i nie bylo najmniejszego problemu z taka iloscia co w innych hotelach jest nie do pomyslenia. W hotelu czysto w pokojach równiez, czasem sprzatane 2 razy dziennie(wieczorne ścielenie łożek).Ruskich dożo, ale o dziwo nie zachowuja sie jak to dziadostwo w innych hotelech w jakich bylam. Na plazy i basenie miejsc zawsze pod dostatniem. Mozna rówiez odwiedzic siostrzany hotel aqua magic po drugiej stronie ulicy w nimd ostaniemy opaski all ale juz piwa w butelksch tam nie ma:) polecam bo sa tam niesamowite atrakcje super wielkie zjeżdżalnie dla dzieci i dorosłych i statek wodny , dzieci az piszczą z radości!! Do sklepu jesli ktos ma zyczenie 100 metrów , apteka , spożywczy cleopatra z pamiątkami. Do centrum sakali kawałek jest dobre 15 min jazdy samochodem, my pojechaliśmy odwiedzic stare kąty:) 20 funtów( jakies 10 zl) wystarczy na dojazd, oczywiście po targowaniu,. przed targowaniem cena wynosi 10-15 dolców. My byliśmy w czerwcu na 2 tyg z 5 latkiem, all inclusive, kupując wycieczkę w marcu zapłaciliśmy równo 10 tyś, Hotel naprawde wart tej kasy!! w razie pytań służe pomocą na maila.

Opinia dodana: 01 września 2014

jarek
    Pobyt: Czerwiec 2013

• Par, ceniących spokój, szukających luksusu

Dzisiaj wróciłem ,a najchętniej jutro już poleciałbym z powrotem. Hotel bajka - obsługa super można bez żadnych napiwków ale czasami aż się chce dać samemu coś od siebie. Wyżywienie super w takim asortymencie, że trudno nawet opisać. Napoje z puszek /cola fanta/ i soki z kartoników bez żadnego rozcięczania. Obsługa sama za tobą biega i oferuje nawet drinki pomiędzy leżakami przy basenach i na plaży Piwa butelkowe / nawet heineken/ . Pokoje w większości widok na morze bez wkładania do paszportu Łazienki najwyższa półka /wanna kabina szlafroki kapcie / Wszystko sprzątane codziennie łącznie z wymianą ręczników. ŻADNYCH WPADEK ZOŁĄDKOWYCH -HOTEL NIEMIECKI Z NIEMIECKIM NADZOREM PONOĆ HOTEL NR 1 W HURGHADZIE Baseny duże i czyste ,ogrody zadbane Trochę hoteli już widziałem ,ale ten mnie powalił na kolana Hotel polecam 40+ /animacje dla 18-35 prawie 0 / wypoczynek gwarantowany !! Nie polecam wycieczki do Luksoru /rainbou zleca to firmie lokalnej ,a to porażka/ polecam wyspę marzeń Napewno tam wrócę hotel wart tej kasy /

Opinia dodana: 14 czerwca 2013

Aleksander
    Pobyt: Wrzesień 2012

Potwierdzam wcześniejsze opinie . Świetny hotel , świetne połozenie , czysto , świetna obsługa . Fantastycznie wypoczęliśmu z małżonką . Posiłki smaczne , możliwość jedzenia nie tylko w restauracji glównej ale i w barach : przy basenie i plaży . Zawsze miejsca przy basenie lub na plaży (nie ma potrzeby zajmowania). Wart ceny jaką należy zapłacić ! POLECAM !

Opinia dodana: 17 września 2012

Gosza
    Pobyt: Wrzesień 2012

• Ceniących spokój, wymagających klientów

To był nasz trzeci pobyt w tym hotelu i na pewno jeszcze tam wrócimy!!!! Wielki + zdecydowanie! Pierwszy raz lecieliśmy z polskiego biura i również nie mamy zastrzeżeń:) W hotelu super obsługa, chociaż nie oszczędzaliśmy na napiwkach, warto:) Dodatkowo już nasz pamiętają niektórzy, więc to też ma swoje plusy i uroki. Zdecydowanie polecamy! :) No i wspomnę o jedzeniu..jak mówią, że ogólnie w hotelach jest średnie jedzenie, to tu jest rewelacyjne!

Opinia dodana: 12 września 2012

magda

• Ceniących spokój, szukających luksusu

Opinia dodana: 18 maja 2012

ANDRZEJ W

Pobyt: Grudzień -0001

• Ceniących spokój, rodzin z dziećmi, szukających luksusu

Witam.Nie bede sie rozpisywać jaki wypas jest w tym hotelu bo zabrakłoby kartek.Dwa miesiące wczesniej wróciliśmy z Zoną z Chin i powiem wam że jesdnak Steigenberger zrobił na mnie większe wrażenie niż Hotel w Pekinie który był o dziwo droższy. Natomiast nie o tym chce powiedzieć.Wszystkie te opinie wcześniejsze to prawda prawda i jeszcze raz prawda ale najpiękniejsze jest to że my mielismy okazję zapoznać sie z Adasiem Małyszem który akurat tam kończył pobyt a dzien po wyjeździe naszego mistrza przyjechał Pan Tomasz Lis.I to był lis nażywo :)))Rano na sniadaniu siadalismy razem by porozmawiac po polsku. Naprawde warto wydać te pieniądze na ten Hotel. Warto :)))

Opinia dodana: 17 maja 2012

Magdalena Czyż
    wyjazd firmowy
    Pobyt: Listopad 2011

rewelacja!!!!

Opinia dodana: 02 lutego 2012

Pobyt: Grudzień -0001

Polecam ten hotel szczególnie singlom :)

Opinia dodana: 22 listopada 2011

tomek

Pobyt: Grudzień -0001

Idealne miejsce na wypoczynek.

Opinia dodana: 15 listopada 2011

Łukasz
    Pobyt: Lipiec 2011

• Wymagających klientów, ceniących spokój, nastawionych na zwiedzanie

Swietny hotel,najlepszy w jakim bylem! Czystosc i porzadek,czuc reke niemieckiego Dyrektora,ktory chodzi i pilnuje wszystkiego. Wielkie baseny z wodospadami,barem wodnym i leniwa rzeka.Swietna plaza z centrum nurkowym,mozna wykupic wycieczki lub nurkowanie. W Hotelu: pole golfowe,SPA,bankomat,kantor,lekarz 24h,sklepy,bar czynny 24h. Internet za darmo w centrum biznesowym, wifi platne (teren calego hotelu). Bardzo dobre jedzenie,napoje podawane w puszkach(Pepsi,SevenUP).Kelnerzy przynosza napoje do lezakow na basenie oraz na plazy. Dostepne 2 restauracje a la carte. Bardzo malo Polakow,sporo Niemcow,troche Rosjan i Holendrow.Pokoje bardzo duze 50m2. Hotel znajduje sie przy promenadzie handlowej,blisko apteka,sklepy z pamiatkami. Polecam !

Opinia dodana: 30 sierpnia 2011