Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

Fantastyczny
Steigenberger Al Dau Beach

Steigenberger Al Dau Beach: teren hotelu

• Basen z podgrzewaną wodą w sezonie zimowym
  • Bezpośrednio przy 400-metrowej prywatnej, piaszczystej plaży
  • Do najstarszej, centralnej części Hurghady około 8 km, zaś do lotniska 6 km
  • Kompleks połączonych basenów wraz z brodzikiem dla dzieci

Jestem trochę rozczarowany. Może nastawiałem się zbyt pozytywnie - czytając opinie o tym hotelu a być może zawinił incydent, który miał miejsca na samym początku mojego pobytu. Otóż - miałem wykupiony pokój z widokiem na morze ( pobyt tygodniowy) i jedyne o co poprosiłem przy meldowaniu - to by dano mi pokój na możliwie najwyższym piętrze w centralnym miejscu hotelu ( co przy małym obłożeniu nie powinno być problemem). Oczywiście swoją prośbę "poparłem" banknotem 20 $ . Pan z recepcji z uśmiechem skasował pieniądze i wydał mi kartę do pokoju zachwalając jednocześnie - jaki to wspaniały pokój mi przydzielił. Okazało się jednak, że pokój był na poziomie drugim ( faktycznie to wysoki parter i najniższy poziom jeśli chodzi o pokoje z widokiem na morze) i w końcówce skrzydła hotelu. Dodatkowo w pokoju znajdował się już list powitalny na moje nazwisko - czyli był to pokój , który został wcześniej przygotowany dla mnie (przed moim przyjazdem). Nie chciałem się wracać i robić w pierwszy dzień awanturę- więc zostałem już w tym pokoju ..ale niesmak pozostał. Sam pobyt oceniam jednak pozytywnie choć jestem daleki od zachwytów. Należy również nadmienić, że spora ilość gości arabskich (ich zwyczaje i sposób zachowania) niestety "zabija" estetykę tego hotelu i nie wpływa pozytywnie na odpoczynek w wakacyjnej atmosferze. Myślę, ze hotel wróci do dawnej świetności, kiedy Egipt znowu zapełnią europejscy goście i Rosjanie. Mam nadzieję , że nastąpi to jak najszybciej.

• Zalety Hotel zasługuje na 5 gwiazdę. Posiłki rewelacja.Obsługa bardzo uprzejma i pomocna,spełnią każde życzenie gościa.
    • Wady Hotel wymaga remontu,a przynajmniej pokoje na 1 piętrze Jednak serwis,położenie i inne atrakcje wszystko wynagradza.

Hotel rewelacja.Polecam.Serwis przewyższa oczekiwanie

• Zalety czyste duze pokoje,super obsluga.urozmaicone jedzenie,

hotel znajduje sie w pieknnym parku,kwiaty, palmy,idealny trawnik,kilka basenow,a na koncu plaza czysciutka z lezaczkami w wodzie.Na kazdym kroku mili pomocni ludzie od pani roznoszacej chlodzace chusteczki do kelnerow podajacych drinki.Jedzenie pyszne co dziennie inne,kazdy cos dla siebie znajdzie,prawdziwa wedlina i sery ,wykwinta wolowina czy owoce morza.Polecam restauracje ala karte japonska piekny popis kulinarny kucharza,francuska palce lizac.Na wczasach mialam urodziny maz poinformowal p,Swietlane a ona zalatwila niespodzianke SUPER.Co dziennie rano swieze soki pomidorowy owocowe i lody bez ograniczen. Hotel godny polecenia

• Zalety Duże pokoje, fajne pole golfowe, bardzo ładna plaża
    • Wady Hotel powinien zostać wyremontowany, małe urozmaicenie posiłków

W tym hotelu byliśmy na święta wielkanocne 2016, małe obłożenie tak około 40 %, posiłki i ich urozmaicenie marne. ciepła woda tylko w jednym basenie. Rodziny egipskie mogły pozwalać sobie na wszystko bez żadnych uwag personelu ( a zachowanie dzieci było straszne). Pokój mieliśmy duży i bardzo wygodny. Dużo szaf i wieszaków. Łazienka taka sobie. Hotel swoją świetność ma już za sobą ogólnie wymaga remontu on sam jak i baseny i ich otoczenie, Obsługa miła. ogólnie polecamy dla ludzi ceniących spokój i tak średnia wieku ok 60 lat.

• Zalety Czystość nienaganna zarówno w pokojach jak i na stołówce, blisko lotniska ok 10 min jazdy do hotelu. Brak opasek na rękach. Cisza i spokój. soki wyciskane z owoców, alkohole dobre nie chrzczone, lodówka pełna w cenie (co chwila uzupełniana)
    • Wady Monotonia jedzenia.

Polecam ten hotel. Jest warty swej ceny. Plaża przepiękna, byliśmy parę razy w Egipcie w 5-gwiazdkowych hotelach ten bije na łeb inne. Codziennie wieczorem atrakcje, występy, piękna muzyka. Co warto podkreślić nie warto na zewnątrz robić zakupy w hotelu są atrakcyjne ceny. Warto wspomnieć że na całym obiekcie jest darmowe wifi.

• Zalety dobra kuchnia, uprzejma obsługa
    • Wady słabe animacje

polecam wypoczynek w tym hotelu, ja na pewno tu wrócę.

• Zalety Piękna plaża,łagodne zejście do morza idealne dla dzieci,czysciutkie dno bez raf,piękny zadbany teren hotelu,dużo roślinności, ładne przestronne pokoje,obsługa bardzo Miła i pomocna,

Pobyt na początku maja,pogoda idealna 35 stopni,woda w morzu. 26,basen dla dzieci podgrzewany 31 stopni.zaletą jest piękna czysta plaża, łagodne zejście do morza i czysciutkie dno;)teren hotelu bardzo duży, zadbany ładny ogród,dużo basenów,leniwa rzeka,a przy opcji all inclusive można było korzystać z Aquaparku w hotelu Aqua Magic po drugiej stronie ulicy-świetne zjeżdżalnie dla dorosłych i duży brodzik ze statkiem dla dzieci.restauracja serwuje różnorodne dania od koloru do wyboru;)ogromny wybór różnych mięs,owoców morza,wyrobów cukierniczycH,na śniadanie. Soki ze świeżych pomarańczy i grejfrutow,pyszne mleczne koktajle;)napoje podawane w puszkach-pepsi,mirinda, 7up, piwo bezalkoholowe a soki wlewane z kartonow;)woda w butelkach;)pokoje przestronne, my byliśmy z 2 dzieci więc oprócz podwójnego łóżka stała jeszcze dostawka i łóżeczko a i tak było dużo miejsca.w łazience wanna i prysznic,suszarka.w pokoju czajnik, codziennie dostarczana woda,herbata,kawa itp.mini bar płatny dodatkowo.generalnie hotel uznawany jako luksusowy,nie ma głośnej muzyki na basenie czy plaży.wieczorem w lobby gra na pianinie a przy kolacji gitara,skrzypce czy inne instrumenty.wieczorem dla dzieci mini. Disco a potem animacje dla dorosłych codziennie coś innego.na placu wypożyczalnia sprzętu wodnego-rowery wodne za Free;)najwięcej Rosjan,da też Niemcy,Egipcjanie a Polaków niestety bardzo mało było może z 16 osób;(a hotel jest potężny.ale godny polecenia.

• Zalety bardzo komfortowy, spokój, cisza, wspaniała obsługa, wszyscy uśmiechnięci, idealny na wypoczynek
    • Wady za dużo rosjan,

To mój 7 raz w Egipcie, i najlepszy. Zawsze 5 gwiazdek (Radison, Hilton, Orientan, Sultans Garden, itd), ale tamte gwiazdki a gwiazdki w tym hotelu to zupełnie inny świat. Kiedyś sie zastanawiałem, co za bałwan płąci 3tysiaki za hotel w Egipcie. Teraz wiem, że ja i po raz pierwszy są to właściwie wydane pieniądze. Idealna obsługa, czysto, tak że ciążko w naszym kraju zobaczyć takie miejsca. Jedzonko wyjątkowo smaczne, różnorodne, wszystko jadalne. Szef kuchni Christof - niemiec dba o podniebienia serwując co wieczór nowy repertuar posiłków - wieczór orientalny, niemiecki, amerykański, azjatycki itp Porządne krewetki z grilla, pyszne steki, jarzynki w każdej postaci i do tego ZERO FARAONA!!! Bez osłonki z Coli czy alkoholu. Jak na Egipt - prawie "fantastyka naukowa". Ogromny basen, czyściutka woda, wodospady, rwąca rzeka i inne bajey. Zero dziurawych płytek, brudu czy glonów, jak nie w Egipcie - przyjemne zaskoczenie. Przy basenach spokój, zero darcia muzyki z głośników. Rosjanie nad morzem ;-) Leżaków +50%. Drinki same chodzą do leżaczków. Pani czyści okularki, inna nosi zmrożone ręczniczki. Wszystko nowe, nieponiszczone, aż przyjemnie odpoczywać. All inclisive obejmuje bar ala carte przy basenie, można sobie obiadek zamówić wg własnego widzi misie. Polecam zupkę cebulową lub krem z pomidorów i steki z wołowinki argentyńskiej - pychota! Można zarezerwować w tygodniu 5 restauracji tematycznych - w cenie. Polecam kolacje w Aleksandrze, obsługa na medal! Tylko ubrać muszkę. A wszystko bez dodatkowych dopłat czy chociażby jednej sugestii że potrzeba dać bakszysz - ale jak go nie dać skoro wszystko działa perfekcyjnie - jak MADE IN GERMANY. W pokoju coś nie tak - telefon do recepcji i za 10 minut stoi 2 gości w drzwiach aby usunąć niedogodności. Barek w lodóweczce uzupełniany codziennie w cenie. Żyć nie umierać !!!!

• Zalety położony przy plaży co ważne w sezonie zimowym podgrzewane Baseny - brodzik dla dzieci oraz troszkę głębszy basen obok hotelu . Obsługa rewelacyjna nie ma nachalności . Obsługa zawsze miła i uśmiechnięta . Nie odnosi się wrażenia ,że robią to na pokaz .

Hotel i obsługa rewelacyjna . Niestety nie można tego powiedzieć o rezydencie biura podróży . Po prostu nie ma czegoś takiego , w Hotelu na spotkaniu inauguracyjnym przekazanie informacji o Egipcie , ofercie itp trwała 30 sekund . Pozostałe 50 minut to były próby namówienia na wycieczki fakultatywne . Ogólne wrażenie . Hotel , otoczenie, pobyt 10 na 10 . zgodność oferty z opisem 9 na 10 (rezydent)

Hotel na najwyższym poziomie.Dla wymagających. Doskonałe jedzenie, czysto, super obsługa.