Fantastyczny
Steigenberger Al Dau Beach

Steigenberger Al Dau Beach: otoczenie hotelu

Stosunek jakosci do ceny: ADEKWATNY

• Basen z podgrzewaną wodą w sezonie zimowym
  • Bezpośrednio przy 400-metrowej prywatnej, piaszczystej plaży
  • Do najstarszej, centralnej części Hurghady około 8 km, zaś do lotniska 6 km
  • Wyjazd z Katowic śniadania i obiadokolacje
  • Wyjazd z Warszawy śniadania i obiadokolacje

jarek
    Pobyt: Czerwiec 2013

• Par, ceniących spokój, szukających luksusu

Dzisiaj wróciłem ,a najchętniej jutro już poleciałbym z powrotem. Hotel bajka - obsługa super można bez żadnych napiwków ale czasami aż się chce dać samemu coś od siebie. Wyżywienie super w takim asortymencie, że trudno nawet opisać. Napoje z puszek /cola fanta/ i soki z kartoników bez żadnego rozcięczania. Obsługa sama za tobą biega i oferuje nawet drinki pomiędzy leżakami przy basenach i na plaży Piwa butelkowe / nawet heineken/ . Pokoje w większości widok na morze bez wkładania do paszportu Łazienki najwyższa półka /wanna kabina szlafroki kapcie / Wszystko sprzątane codziennie łącznie z wymianą ręczników. ŻADNYCH WPADEK ZOŁĄDKOWYCH -HOTEL NIEMIECKI Z NIEMIECKIM NADZOREM PONOĆ HOTEL NR 1 W HURGHADZIE Baseny duże i czyste ,ogrody zadbane Trochę hoteli już widziałem ,ale ten mnie powalił na kolana Hotel polecam 40+ /animacje dla 18-35 prawie 0 / wypoczynek gwarantowany !! Nie polecam wycieczki do Luksoru /rainbou zleca to firmie lokalnej ,a to porażka/ polecam wyspę marzeń Napewno tam wrócę hotel wart tej kasy /

Opinia dodana: 14 czerwca 2013

Aleksander
    Pobyt: Wrzesień 2012

Potwierdzam wcześniejsze opinie . Świetny hotel , świetne połozenie , czysto , świetna obsługa . Fantastycznie wypoczęliśmu z małżonką . Posiłki smaczne , możliwość jedzenia nie tylko w restauracji glównej ale i w barach : przy basenie i plaży . Zawsze miejsca przy basenie lub na plaży (nie ma potrzeby zajmowania). Wart ceny jaką należy zapłacić ! POLECAM !

Opinia dodana: 17 września 2012

Gosza
    Pobyt: Wrzesień 2012

• Ceniących spokój, wymagających klientów

To był nasz trzeci pobyt w tym hotelu i na pewno jeszcze tam wrócimy!!!! Wielki + zdecydowanie! Pierwszy raz lecieliśmy z polskiego biura i również nie mamy zastrzeżeń:) W hotelu super obsługa, chociaż nie oszczędzaliśmy na napiwkach, warto:) Dodatkowo już nasz pamiętają niektórzy, więc to też ma swoje plusy i uroki. Zdecydowanie polecamy! :) No i wspomnę o jedzeniu..jak mówią, że ogólnie w hotelach jest średnie jedzenie, to tu jest rewelacyjne!

Opinia dodana: 12 września 2012

magda

• Ceniących spokój, szukających luksusu

Opinia dodana: 18 maja 2012

ANDRZEJ W

Pobyt: Grudzień -0001

• Ceniących spokój, rodzin z dziećmi, szukających luksusu

Witam.Nie bede sie rozpisywać jaki wypas jest w tym hotelu bo zabrakłoby kartek.Dwa miesiące wczesniej wróciliśmy z Zoną z Chin i powiem wam że jesdnak Steigenberger zrobił na mnie większe wrażenie niż Hotel w Pekinie który był o dziwo droższy. Natomiast nie o tym chce powiedzieć.Wszystkie te opinie wcześniejsze to prawda prawda i jeszcze raz prawda ale najpiękniejsze jest to że my mielismy okazję zapoznać sie z Adasiem Małyszem który akurat tam kończył pobyt a dzien po wyjeździe naszego mistrza przyjechał Pan Tomasz Lis.I to był lis nażywo :)))Rano na sniadaniu siadalismy razem by porozmawiac po polsku. Naprawde warto wydać te pieniądze na ten Hotel. Warto :)))

Opinia dodana: 17 maja 2012

Magdalena Czyż
    wyjazd firmowy
    Pobyt: Listopad 2011

rewelacja!!!!

Opinia dodana: 02 lutego 2012

Pobyt: Grudzień -0001

Polecam ten hotel szczególnie singlom :)

Opinia dodana: 22 listopada 2011

tomek

Pobyt: Grudzień -0001

Idealne miejsce na wypoczynek.

Opinia dodana: 15 listopada 2011

Łukasz
    Pobyt: Lipiec 2011

• Wymagających klientów, ceniących spokój, nastawionych na zwiedzanie

Swietny hotel,najlepszy w jakim bylem! Czystosc i porzadek,czuc reke niemieckiego Dyrektora,ktory chodzi i pilnuje wszystkiego. Wielkie baseny z wodospadami,barem wodnym i leniwa rzeka.Swietna plaza z centrum nurkowym,mozna wykupic wycieczki lub nurkowanie. W Hotelu: pole golfowe,SPA,bankomat,kantor,lekarz 24h,sklepy,bar czynny 24h. Internet za darmo w centrum biznesowym, wifi platne (teren calego hotelu). Bardzo dobre jedzenie,napoje podawane w puszkach(Pepsi,SevenUP).Kelnerzy przynosza napoje do lezakow na basenie oraz na plazy. Dostepne 2 restauracje a la carte. Bardzo malo Polakow,sporo Niemcow,troche Rosjan i Holendrow.Pokoje bardzo duze 50m2. Hotel znajduje sie przy promenadzie handlowej,blisko apteka,sklepy z pamiatkami. Polecam !

Opinia dodana: 30 sierpnia 2011

Alex_
    Pobyt: Czerwiec 2011

• Wymagających klientów, rodzin z dziećmi, ceniących spokój

hotel duży ale spokojny, mało ruskich, dużo arabów ale i jedni i drudzy sympatyczni,Polaków mało,pokoje bez zastrzeżeń. za 10$ można przebierać najlepiej na wyższych piętrach-przepiekny widok,obsługa idealna, kelnerzy bardzo usłużni, nikt nie oczekuje bakszyszu,wyżywienie extra, bez problemów jelitowych, plaża fajna ale morze przy odpływie płytkie, rafa zniszczona, basen wspaniały, wielki,wszystkie napoje w puszkach albo butelce, drinki starannie zrobione,to mój 10x w Egipcie,choć drogo, polecam i wiem co robię.

Opinia dodana: 28 lipca 2011