Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

Titanic Palace

Titanic Palace: aquapark

• Aquapark ze zjeżdżalniami, basen z falami, sztuczna rzeka i statek piracki ze zjeżdżalniami.
  • Hotel położony bezpośrednio przy piaszczystej plaży.
  • Część pokoi z bezpośrednim wyjściem na basen.
  • Na terenie hotelu 7 restauracji a la carte.

• Zalety wielki hotel z fajnym zapleczem aquaparku ,dobry hotel dla rodzin z dziećmi
    • Wady słabe animacje dla dzieci, fatalne jedzenie, na 7 dni mozna przeżyć ale 2 tygodnie dzień w dzień to samo to cięzko do przełknięcia. Mało owoców

Hotel ma 5 * ale nie wróciłabym do niego. Obok tego hotelu jest tak samo duży ale niestety droższy o niebo lepszy hotel Jazz Aqua, jeżeli ktoś ze względu na zene skłania się na Titanic to polecam zastanowienie się. Do Jazz wróciłabym w ciemno, a do Titanic już nie. Super było to że w ramach hotelu było kilka "biur" organizujących" okoliczne atrakcje jak kłady, nurkowanie - chłopaki prowadzący wyjazdy starali się mówić po polsku bardzo mili i dalo się z nimi świetnie targować

• Zalety Wszystko super, same zalety
    • Wady Brak wad

Byłam w tym hotelu dwa razy, jest super pod każdym względem, jedzenie, obsługa, a animacje pobijają wszystko, animatorzy`bawią gości od rana do wieczora, a w nocy rewelacyjna dyskoteka, polecam bardzo, ja tam na pewno wrócę.

• Zalety Aquapark.
    • Wady Kiepska plaża , kiepska obsługa , kiepskie jedzenie.

Byliśmy w tym hotelu już 5 raz i z przykrością stwierdzam , iż hotel ma co raz słabszą obsługę . Z roku na rok uboższy wybór jedzenia , bez napiwku nie ma szans na napój z lodem. Obsługa zachowująca się jakby turyści byli ich problemem a nie źródłem dochodu.

• Zalety Duży, ze swoja plażą
    • Wady W recepcji słabo mówią po angielsku, tylko rosyjski.

Wakacje bardzo udane, hotel bardzo fajny, jedzenie w porządku, ciekawe animacje, własna plaża hotelowa, all 24h. Jedynym minusem okazał się rezydent (niejaki Muhammed) który zainteresowany był jedynie wciskaniem wycieczek, a na prośbę o wytłumaczenie nam czegokolwiek (z racji że byliśmy pierwszy raz) nigdy nie miał na to czasu. Ale to nie zmienia ogólnej dobrej opinii o hotelu.

• Zalety Lokalizacja
    • Wady plaza

Wróciłam z Hurghady 28.09.2015r - hotel polecili mi znajomi, przed wyjazdem czytałam opinie i powiem szczerze miałam wątpliwości a w szczególności w kwestii jedzenia. Prawdą jest że codziennie jest prawie to samo ale..... różnorodność jest wystarczająca aby wybrać coś dla siebie i nie jeść codziennie tego samego. Przykład śniadanie: jajka sadzone, jajka na twardo, naleśniki + sosy drzemy twaróg, kiełbaski, bekon, fasolka, słone "plack"i z ciasta francuskiego na ciepło, ryż, purre ziemniaczane, danuty, drożdżówki, ciastka francuskie, pieczywo pszenne żytnie bułeczki chlebek, maslo, margaryna, warzywa pomidory ogórki sałata papryka,jakieś mixy sałat z warzywami sosach (nie jadłam), jogurt, płatki 3-4 rodzajów, ser zółty 2 rodzaje, wedlina 2 rodzaje, twaróg na słono, kawa czarna biala, mleko, kakao, herbata 6 rodzajow, napoje, woda....... tak że proszę te osoby które narzekają na jedzenie aby napisały tu na forum co ONE JEDZĄ W DOMU bo k....wa nie mam pomysłu czego mogłabym jeszcze sobie zażyczyć. A z doświadczenia wiem że ci co narzekają to na co dzień wpier....ją chleb z margaryną i wyrobem seropodobnym a na urlopach rżną hrabiostwo.

• Zalety po przejsciu kilometra fajna rafa
    • Wady Jedzenie masakra w kuchni normalnie smierdzi obsluga hotelu bardzo nie mila 3 zjezdzalnie wogole nie dzialaja

Wrocilem pare dni temu z titanica i jestem strasznie zawiedziony naprawde beznadziejny hotel , jedzienie masakra obsluga tak samo naprawde nie polecam tego hotelu nikomu.

• Zalety Położenie. , fajne baseny i miła obsluga
    • Wady Jedzenie, animacje i zakaz kąpieli e basenach po 18

Witam byliśmy od 10 do 17 września w titanic pałace, hotel jako hotel nie jest zły. Miła obsługa, czyste pokoje i dosc ładne widoki. Jeżeli chodzi o jedzenie to to jest najsłabszy punkt tego hotelu, codziennie to samo, jedzenie nie doprawione. Śniadanie, obiad i kolacja ciągle to samo...na parówki to nie mogę już patrzeć! Animacje tez nie zaciekawi. , codziennie to samo, najbardziej zawowolony byłem z animacji dla dzieci, chociaż one się bawiły

• Zalety piękne wnętrza, wiele basenów, ciepłe morze, miła obsługa
    • Wady okropne i monotonne jedzenie

Egipt - niezapomniane wakacje, chętnie wrócę jeszcze raz, dużo propozycji wycieczek , polecam nurkowanie,wielbłądy kłady itd.. Następnym razem wybiorę hotel z lepszą gastronomią. Duzo hoteli w okolicy wszystkie robią wrażenie także lepiej wybrac hotel gdzie wyżywienie jest smaczniejsze. Zaletą hotelu jest własny amfiteatr,codziennie jakieś występy i mini disco dla dzieci, bardzo dużo zjeżdżali i basenów, dzieciaki nie maja szans na nude. Animacje niby są ale nie powalają , animatorzy- zależy od ich osobowości i chęci ale ogólnie miło i ciągle coś sie dzieje. Wieczorami przy barach przyjemnie muzyka, śpiew i zabawa. Gdyby nie kiepskie wyżywienie to dałaby spokojnie 10 pnk.

• Zalety Piękny duży hotel z rewelacyjnym lobby czysty pracownicy weseli
    • Wady Zbyt mała czasami obsługa do restauracji głównej jak i na grillach stawianych czasowo

Wakacje kwiecień 2015 Był to ogólnie 30ty któryś wylot do Egiptu i z cała odpowiedzialnością mozna podzielić opinie i polecić ten obiekt jako miły zadbany z duża doza rozrywki animacji dla dzieci jak i dorosłych , świetna dyskoteka w ciagu dnia pokazy magii , dzien z postaciami filmowymi dla dzieci , fajny aquapark , baseny czyste , najlepsza lokalizacja to pokoje blizko centralnego baru , mające z przodu 3 lub 5 Rewelacyjne restauracje tzw. alacarte mongolski Grill (smaczne mięska nakładamy i podajemy w swoich pojemnikach do pieczenia ) Chińska (pyszne lody w cieście i kaczka) Japońska (dobre jedzonko słodkie mięsko ) co do relaksu to jest darmowy masaż i to naprawdę bez jakiegoś zbytniego proszenia sie , co do innych atrakcji to tez mozna korzystać ze wszystkich atrakcji i restauracji bliźniaczego Titanicka , wieczory spędzić mozna w wielkim ogromnym wręcz lobby z muzyka na żywo i tańcami romantyczne miejsce do nawiązywania wieczornych znajomosci w którym Polacy bardzo fajńie potrafią sie odnaleźć , należy przyznać ze jesteśmy poza Rosjanami druga nacja , lecz jednak wszyscy potrafią sie dobrze miło bawić do około godz 23 trwają takie tance pózniej disco , oczywiście wszystko alinclusive , konkludujac , bardzo dobry hotel ogólnie 9tka , choć sa gusta i jak zawsze wszystkim sie nie dogodzi , miłego wypoczynku pozdrawiam

• Zalety Dużo basenów, blisko plaży,blisko centrum.
    • Wady Marne jedzenie lub jego brak(obsługa niechętnie uzupełniała braki),wieczne kolejki po wszystko co zostało.Basen zamykany o 18, często nas wypraszano a zarazem wyrzucano z leżaków!! Brak morza które ma\\\" wieczny\\\" odpływ!!

Ogólnie nie polecam tego hotelu. Jedzenie kiepskiej jakości, mało a nawet stare i śmierdzące!! Basen tylko do 18 , brak morza. Jedyny plus to dużo basenów.