Titanic Palace

Titanic Palace: aquapark

• Aquapark ze zjeżdżalniami, basen z falami, sztuczna rzeka i statek piracki ze zjeżdżalniami.
  • Hotel położony bezpośrednio przy piaszczystej plaży.
  • Część pokoi z bezpośrednim wyjściem na basen.
  • Na terenie hotelu 7 restauracji a la carte.
Sprawdź oferty
  • Dojazd własny All Inclusive
    799 zł 7 dni / os. Sprawdź

• Zalety Klienci mogą korzystać z restauracji i atrakcji obu hoteli. Recepcja robi bardzo dobre wrażenie, elegancka z widokiem na kompleks basenów. Hotel posiada kilka restauracji Ala carte w tym mongolską bez wcześniejszej rezerwacji. Hotel oferuje mnóstwo atrakcji i dużym plusem jest, spacerem można podejść do centrum handlowego, na terenie hotelu bar w basenie, bliskość plaży która jest piaszczysta z łagodnym zejściem, molo (kursuje po nim bezpłatny busik), możliwość snurkowania na rafie, na plaży Bar z przekąskami bezpłatny, kids club w cenie, Aquapark z którego korzystają goście obu hoteli, dyskoteka, oraz wieczorne show, są sklepy z pamiątkami, szkoła nurkowania i kajsurfingu.
    • Wady Odrobinę za mało dbałości o czystość. Gwar przy aquaparku ze względu na dzieci, ale przy basenach atmosfera relaksu.

Hotel bardzo dobry, nie ma możliwości nudzić się, jedzenie urozmaicone i co najważniejsze można korzystać z atrakcji obu hoteli. Polecam!

• Zalety Bam w tym hotelu 2 x, recepcja robi bardzo dobre wrażenie, elegancka z widokiem na kompleks basenów. Hotel posiada kilka restauracji Ala carte w tym mongolską bez wcześniejszej rezerwacji. Hotel oferuje mnóstwo atrakcji i dużym plusem jest, spacerem można podejść do centrum handlowego, na terenie hotelu bar w basenie, bliskość plaży która jest piaszczysta z łagodnym zejściem, molo (kursuje po nim bezpłatny busik), możliwość snurkowania na rafie, na plaży Bar z przekąskami bezpłatny, kids club w cenie, Aquapark z którego korzystają goście obu hoteli, dobra dyskoteka, oraz wieczorne show, są sklepy z pamiątkami, szkoła nurkowania i kajsurfingu.
    • Wady Czystość na średnim poziomie, ale jak to w Egipcie, na terenie hotelu miejscami zdarzał się brzydki zapach z kratek ściekowych.. Jest dość głośno, tłoczno ze względu na dzieci (ale jest zaciszny teren z basenem między pokojami swim up gdzie jest cisza i miejsce do relaksu).

Ponad 1000 pokoi, Hotel zdecydowanie dla aktywnych, zarówno dla rodzin z dziećmi, singli jak i dla młodych par każdy znajdzie coś dla siebie. Ogólne wrażenie bardzo dobre!

• Zalety położenie, czystość, rozległy kompleks, długa plaża

MIŁO WSPOMINAM POBYT 23.08-03.09.2015R. Super kompleks hotelowy, nie można się nudzić, każdy znajdzie coś dla siebie, długa plaża, długi pomost, fajna rafa. Można przejść do sąsiadującego Jaz AQuamarine. Animacje ciekawe, szczególnie African Show. Jedzenie dobre, warto skorzystać z a`la carte- polecam kuchnię japońską. Polecam . Ja na pewno tu wróce.

• Zalety Ładny obiekt
    • Wady Jedzenie, klimatyzacja, obsługa, czystość, brak miejsc na stołówkach.

Jedzenie niesmaczne, niedogotowane i brak wyboru (monotonne). Ogólnie obiekt ładny ale reszta już poniżej oczekiwań. bywam w Egipcie co roku dwa razy od 9 lat, i bywałem w różnych hotelach w Titanic Palace 4 raz ale z roku na rok w tym hotelu jest coraz gorzej. obsługa niemiła a wręcz (bez napiwku) niegrzeczna. pokoje rzadko sprzątane i to byle jak. Kolejki na stołówkę jak u nas za komuny. Hotel nie wart tej ceny. Najgorsze jest to że bardzo oszczędzają klimatyzację przez co na stołówkach i w lobby panuje straszny zaduch aż leje się z człowieka. Odradzam wyjazd do tego hotelu za tą cenę, Zawyżone 5 gwiazdek maksimum można mu dać 4 gwiazdki ale zawyżam ze względu na ładne baseny.

• Zalety Piękne baseny.
    • Wady Monotonne i niesmaczne jedzenie, często niedogotowane, bardzo rzadko włączana klimatyzacja w hotelu przez co panuje straszny zaduch (w pokojach klimatyzacja ok). Obsługa niemiła jakby pracowali za karę.

Monotonne i niesmaczne jedzenie, często niedogotowane, bardzo rzadko włączana klimatyzacja w hotelu przez co panuje straszny zaduch (w pokojach klimatyzacja ok). Obsługa niemiła jakby pracowali za karę. Pokoje sprzątane po łebkach. Jedyny plus to ładne baseny. Odradzamy, bo za tę cenę można znaleźć na prawdę coś lepszego. Jeździmy do Egiptu od 12 lat więc coś o tym wiemy.

• Zalety Duży i dużo basenów
    • Wady Jedzenie, kiepska klimatyzacje (a często brak) w lobby i stołówkach, pokoje sprzątane po łebkach, obsługa nie miła.

Kiepska klimatyzacje (a często brak) w lobby i stołówkach, pokoje sprzątane po łebkach, obsługa niemiła. Byłem w tym hotelu już 5 razy ale co rok gorzej, myślę że ten hotel już upada. Jedzenie monotonne. Jedyna zaleta to baseny.

• Zalety dużo basenów, aqua park, blisko plaża, super pokoje, miła obsługa
    • Wady nie podgrzewali wody w basenie codziennie, była zimna

pobyt udany, byłam w tym hotelu drugi raz, myślę, że jeszcze tam wrócę

• Zalety wielki hotel z fajnym zapleczem aquaparku ,dobry hotel dla rodzin z dziećmi
    • Wady słabe animacje dla dzieci, fatalne jedzenie, na 7 dni mozna przeżyć ale 2 tygodnie dzień w dzień to samo to cięzko do przełknięcia. Mało owoców

Hotel ma 5 * ale nie wróciłabym do niego. Obok tego hotelu jest tak samo duży ale niestety droższy o niebo lepszy hotel Jazz Aqua, jeżeli ktoś ze względu na zene skłania się na Titanic to polecam zastanowienie się. Do Jazz wróciłabym w ciemno, a do Titanic już nie. Super było to że w ramach hotelu było kilka "biur" organizujących" okoliczne atrakcje jak kłady, nurkowanie - chłopaki prowadzący wyjazdy starali się mówić po polsku bardzo mili i dalo się z nimi świetnie targować

• Zalety Wszystko super, same zalety
    • Wady Brak wad

Byłam w tym hotelu dwa razy, jest super pod każdym względem, jedzenie, obsługa, a animacje pobijają wszystko, animatorzy`bawią gości od rana do wieczora, a w nocy rewelacyjna dyskoteka, polecam bardzo, ja tam na pewno wrócę.

• Zalety Aquapark.
    • Wady Kiepska plaża , kiepska obsługa , kiepskie jedzenie.

Byliśmy w tym hotelu już 5 raz i z przykrością stwierdzam , iż hotel ma co raz słabszą obsługę . Z roku na rok uboższy wybór jedzenia , bez napiwku nie ma szans na napój z lodem. Obsługa zachowująca się jakby turyści byli ich problemem a nie źródłem dochodu.