Titanic Palace

Titanic Palace: aquapark

• Aquapark ze zjeżdżalniami, basen z falami, sztuczna rzeka i statek piracki ze zjeżdżalniami.
  • Hotel położony bezpośrednio przy piaszczystej plaży.
  • Część pokoi z bezpośrednim wyjściem na basen.
  • Na terenie hotelu 7 restauracji a la carte.

• Zalety położenie, czystość, rozległy kompleks, długa plaża

MIŁO WSPOMINAM POBYT 23.08-03.09.2015R. Super kompleks hotelowy, nie można się nudzić, każdy znajdzie coś dla siebie, długa plaża, długi pomost, fajna rafa. Można przejść do sąsiadującego Jaz AQuamarine. Animacje ciekawe, szczególnie African Show. Jedzenie dobre, warto skorzystać z a`la carte- polecam kuchnię japońską. Polecam . Ja na pewno tu wróce.

• Zalety Ładny obiekt
    • Wady Jedzenie, klimatyzacja, obsługa, czystość, brak miejsc na stołówkach.

Jedzenie niesmaczne, niedogotowane i brak wyboru (monotonne). Ogólnie obiekt ładny ale reszta już poniżej oczekiwań. bywam w Egipcie co roku dwa razy od 9 lat, i bywałem w różnych hotelach w Titanic Palace 4 raz ale z roku na rok w tym hotelu jest coraz gorzej. obsługa niemiła a wręcz (bez napiwku) niegrzeczna. pokoje rzadko sprzątane i to byle jak. Kolejki na stołówkę jak u nas za komuny. Hotel nie wart tej ceny. Najgorsze jest to że bardzo oszczędzają klimatyzację przez co na stołówkach i w lobby panuje straszny zaduch aż leje się z człowieka. Odradzam wyjazd do tego hotelu za tą cenę, Zawyżone 5 gwiazdek maksimum można mu dać 4 gwiazdki ale zawyżam ze względu na ładne baseny.

• Zalety Piękne baseny.
    • Wady Monotonne i niesmaczne jedzenie, często niedogotowane, bardzo rzadko włączana klimatyzacja w hotelu przez co panuje straszny zaduch (w pokojach klimatyzacja ok). Obsługa niemiła jakby pracowali za karę.

Monotonne i niesmaczne jedzenie, często niedogotowane, bardzo rzadko włączana klimatyzacja w hotelu przez co panuje straszny zaduch (w pokojach klimatyzacja ok). Obsługa niemiła jakby pracowali za karę. Pokoje sprzątane po łebkach. Jedyny plus to ładne baseny. Odradzamy, bo za tę cenę można znaleźć na prawdę coś lepszego. Jeździmy do Egiptu od 12 lat więc coś o tym wiemy.

• Zalety Duży i dużo basenów
    • Wady Jedzenie, kiepska klimatyzacje (a często brak) w lobby i stołówkach, pokoje sprzątane po łebkach, obsługa nie miła.

Kiepska klimatyzacje (a często brak) w lobby i stołówkach, pokoje sprzątane po łebkach, obsługa niemiła. Byłem w tym hotelu już 5 razy ale co rok gorzej, myślę że ten hotel już upada. Jedzenie monotonne. Jedyna zaleta to baseny.

• Zalety dużo basenów, aqua park, blisko plaża, super pokoje, miła obsługa
    • Wady nie podgrzewali wody w basenie codziennie, była zimna

pobyt udany, byłam w tym hotelu drugi raz, myślę, że jeszcze tam wrócę

• Zalety wielki hotel z fajnym zapleczem aquaparku ,dobry hotel dla rodzin z dziećmi
    • Wady słabe animacje dla dzieci, fatalne jedzenie, na 7 dni mozna przeżyć ale 2 tygodnie dzień w dzień to samo to cięzko do przełknięcia. Mało owoców

Hotel ma 5 * ale nie wróciłabym do niego. Obok tego hotelu jest tak samo duży ale niestety droższy o niebo lepszy hotel Jazz Aqua, jeżeli ktoś ze względu na zene skłania się na Titanic to polecam zastanowienie się. Do Jazz wróciłabym w ciemno, a do Titanic już nie. Super było to że w ramach hotelu było kilka "biur" organizujących" okoliczne atrakcje jak kłady, nurkowanie - chłopaki prowadzący wyjazdy starali się mówić po polsku bardzo mili i dalo się z nimi świetnie targować

• Zalety Wszystko super, same zalety
    • Wady Brak wad

Byłam w tym hotelu dwa razy, jest super pod każdym względem, jedzenie, obsługa, a animacje pobijają wszystko, animatorzy`bawią gości od rana do wieczora, a w nocy rewelacyjna dyskoteka, polecam bardzo, ja tam na pewno wrócę.

• Zalety Aquapark.
    • Wady Kiepska plaża , kiepska obsługa , kiepskie jedzenie.

Byliśmy w tym hotelu już 5 raz i z przykrością stwierdzam , iż hotel ma co raz słabszą obsługę . Z roku na rok uboższy wybór jedzenia , bez napiwku nie ma szans na napój z lodem. Obsługa zachowująca się jakby turyści byli ich problemem a nie źródłem dochodu.

• Zalety Duży, ze swoja plażą
    • Wady W recepcji słabo mówią po angielsku, tylko rosyjski.

Wakacje bardzo udane, hotel bardzo fajny, jedzenie w porządku, ciekawe animacje, własna plaża hotelowa, all 24h. Jedynym minusem okazał się rezydent (niejaki Muhammed) który zainteresowany był jedynie wciskaniem wycieczek, a na prośbę o wytłumaczenie nam czegokolwiek (z racji że byliśmy pierwszy raz) nigdy nie miał na to czasu. Ale to nie zmienia ogólnej dobrej opinii o hotelu.

• Zalety Lokalizacja
    • Wady plaza

Wróciłam z Hurghady 28.09.2015r - hotel polecili mi znajomi, przed wyjazdem czytałam opinie i powiem szczerze miałam wątpliwości a w szczególności w kwestii jedzenia. Prawdą jest że codziennie jest prawie to samo ale..... różnorodność jest wystarczająca aby wybrać coś dla siebie i nie jeść codziennie tego samego. Przykład śniadanie: jajka sadzone, jajka na twardo, naleśniki + sosy drzemy twaróg, kiełbaski, bekon, fasolka, słone "plack"i z ciasta francuskiego na ciepło, ryż, purre ziemniaczane, danuty, drożdżówki, ciastka francuskie, pieczywo pszenne żytnie bułeczki chlebek, maslo, margaryna, warzywa pomidory ogórki sałata papryka,jakieś mixy sałat z warzywami sosach (nie jadłam), jogurt, płatki 3-4 rodzajów, ser zółty 2 rodzaje, wedlina 2 rodzaje, twaróg na słono, kawa czarna biala, mleko, kakao, herbata 6 rodzajow, napoje, woda....... tak że proszę te osoby które narzekają na jedzenie aby napisały tu na forum co ONE JEDZĄ W DOMU bo k....wa nie mam pomysłu czego mogłabym jeszcze sobie zażyczyć. A z doświadczenia wiem że ci co narzekają to na co dzień wpier....ją chleb z margaryną i wyrobem seropodobnym a na urlopach rżną hrabiostwo.