Titanic Palace

Titanic Palace: aquapark

• Aquapark ze zjeżdżalniami, basen z falami, sztuczna rzeka i statek piracki ze zjeżdżalniami.
  • Hotel położony bezpośrednio przy piaszczystej plaży.
  • Część pokoi z bezpośrednim wyjściem na basen.
  • Na terenie hotelu 7 restauracji a la carte.

• Zalety Super obsługa bardzo dobre jedzenie jak na Egipt.Fajna rafa
    • Wady Brak morza

Największym minusem jest ranny odpływ i bardzo płytkie wybrzeże

• Zalety Zjeżdżalnie, baseny
    • Wady jedzenie,obsługa,pokoje

Właśnie wróciliśmy z wakacji w Hurghadzie z hotelu Titanic Palace. Wrażenia nie są zbyt dobre. Pierwsze co nas zniesmaczyło było to, że musieliśmy czekać na pokoje około 4h. Nikt z obsługi hotelu nie powiedział nam gdzie w tym czasie możemy coś zjeść. Dopiero sami dopytywaliśmy się osób, które równo z nami przyjechały do hotelu. Kolejną rzeczą było jedzenie. Był bardzo mały wybór jak na opcję all inclusive. Nie dało się rozróżnić obiadu od kolacji, brak jakichkolwiek wędlin, żadnych udogodnień jeśli chodzi o jedzenie dla dzieci, nie było w ogóle owoców morza, owoców również było bardzo mało. Trzecią rzeczą która nas oburzyła była zepsuta klimatyzacja w pokoju. Po 1 nocy poszliśmy zgłosić jej awarię, około 1h musieliśmy czekać na serwis. Serwis się pojawił i twierdził że naprawił. Klimatyzacja po kilku godzinach znów się zepsuła. Całe noce dmuchało ciepłe powietrze zamiast zimnego. Kolejnego dnia znów poszliśmy zgłosić problem. Serwis znów przyszedł lecz efekt był ten sam. Wiec chcieliśmy zmienić pokój, okazało się,że może to nastąpić dopiero następnego dnia gdyż nie mają wolnego pokoju. I kolejna noc była nie przespana. W dodatku w pokoju drzwi się nie domykały i przy mocniejszym pchnięciu można było je swobodnie otworzyć. Zdecydowanie odradzam ten hotel osobom które lubią zjeść smacznie i różnorodnie.

• Zalety blisko morza,duży akwapark, tylko i wyłącznie bo zalet już więcej nie posiada
    • Wady brud,syf,wyżywienie poniżej normy ciągle to samo monotonia

Był to nasz drugi pobyt w tym hotelu i ostatni, pokoje marnie sprzątane a jak nie ,zostawisz dolców na łóżku to zapomnij że ci posprzątają ,zero animacji w dzień nic się nie dzieje o animacjach dla dzieci to już nie wspomnę bo przez tydzień czasu nie było żadnej,ogólnie nie polecam tym bardziej dla rodzin z dziećmi.

• Zalety Duży obszar, rozmach , super żyrandole i wystrój recepcji.
    • Wady zaniedbanie, brak bieżących napraw, odświeżenia, denne jedzenie

Byłam w tym hotelu 7 razy pierwszy raz 2 miesiące po otwarciu i to był najlepszy hotel w którym byłam w Egipcie super jedzenie, animacje, opieka, obsługa, czystość dlatego wracałam tu nawet 2 razy w roku niestety nic nie robiono od otwarcia, żadnych remontów, odświeżenia, wymiany leżaków czy ręczników , kuchnia coraz gorsza i tania- żadnych dodatkowych inwestycji ostatni raz byłam w maju 2014 r i niestety powiedziałam że to ostatni raz. Zapuścili super miejsce jak wiele innych rzeczy które mają na swoim terenie. Szkoda to było piękne miejsce.

• Zalety duzo basenów, blisko morze, ładna architektura
    • Wady brak darmowego internetu jedzenie tragedia ciagle to samo, świeże owoce tylko wieczorem a co zostało z wieczora podają rano i do obiadu. Animatorów 1 x widzielismy 2 dni przed wylotem do domu. Brak barów i swieżych owoców przy basenie.Zbyt mało miejsc gdzie można napić sie wody. Pieeree ziemniaczane pierwszego dnia je się łyżką do zupy bo jest tak płynne, drugiego dnia je sie widelcem a na trzeci dzień widelcem i nożem - tragedia.

W pokoju znajduje się barek bezpłatny, w którym są 2 butelki wody i cola. Jak zobaczą, że jest wyciągnięta i w połowie wypita to juz nie uzupełnią tylko schowają do barku. Papier toaletowy trzeba szukać po innych toaletach, pościel nie wymieniana przez cały pobyt tylko pościelą łozko. świeże były tylko codziennie tylko reczniki w pokoju te na basenie to podarte stare szmaty.Animatorzy cały dzień chowali się gdzieś i wychodzili tylko chwile przed zajęciami - to nie jest hotel rodzinny. Dzieci poniżej 10 roku zycia z zajeć przy basenie wracały z płaczem bo nic na nich sie nie działo.Zabawy w wodzie odkrywalismy przypadkiem idąc do lobby - nikt na nie nie zapraszał.

• Zalety baseny, położenie
    • Wady obsługa, posiłki, napoje, czystość, większość gości arabska

Hotel tragiczny, czystość i higiena na najgorszym poziomie jaki widziałem w Egipcie (to był mój 4 pobyt w Egipcie) z naszej 27 osobowej grupy połowa miała problemy żołądkowe, obsługa wymuszała na każdym kroku napiwki bez dolara nie zrobili nic, nawet żeby nalali napój czy drinka trzeba było się prosić, w pool barze na obsługę trzeba było czekać pół godziny po trzech awanturach z łaska ktoś nas obsłużył, reasumując hotel na warunki Egipskie 3 gwiazdki to max, na europejskie max 2 gwiazdki, więcej niż połowa gości to miejscowi lub inni arabscy goście z kobietami w burkach na twarzach i rozwrzeszczanymi hordami dzieci wpychający się wszędzie bez kolejki i priorytetowo traktowani przez obsługę, zdecydowanie nie polecam polskim turystą omijajcie go szerokim łukiem

• Zalety Wielkość,Baseny,Ilość jedzenia,Rafa koralowa,pokoje z prywatnym zejściem do basenu,czystość,obsługa w restauracjach
    • Wady obsługa w barach,plaża jedno wielkie bagno!!

Ogólnie pozytywnie. Polecam szczególnie pokoje z prywatnym zejściem do basenu, na recepcji do załatwienia za dodatkowe 20$ przy meldowaniu się.

• Zalety blisko do rafy (możliwość snurkowania) Zjeżdżalnie, baseny i wiele innych atracji

Było super. Jedzenie pyszne , możliwość korzystania z różnych restauracji w cenie - przepyszna mongolska i japońska oraz przystawki we Włoskiej.. Dużo atrakcji, każdy znajdzie coś dla siebie

• Zalety aqupark
    • Wady jedzenie, obsługa

hotel ogólnie ok, bardzo słabe wyzywienie / coraz gorsze, byłam w styczniu i było lepiej/, duża opłata za przedłużenie dobry 60 euro za pokój -szok a powinnismy byc do 20,00 a o 12,oo trzeba było opuśącic i zapłacic. Raj dla dzieci.

• Zalety gościnny, obsługa hotelowa pomocna
    • Wady brak normalnej plaży, wyżywienie nie za bardzo dobre(restauracja główna)

EGIPT-TO JUŻ NIE TO CO PARE LAT TEMU. HOTEL OK.OBSŁUGA OK.-POMOCNA ,OPRÓCZ ŚPIACYCH I NIE MIŁYCH PANÓW W BARACH PRZY BASENIE I NA PLAŻY. NAJWIĘKSZA WADA TO BRAK MORZA. JAK JUŻ BYŁO TO I TAK BRZUCH WYSTAWAŁ Z NAD WODY ,TAK PŁYTKO ( I TO OK 200 M -300 M BRAK MORZA OD BRZEGU.)POJECHAŁEM KĄPAĆ SIE W MORZU CZERWONYM ,A MUSIAŁEM W BASENACH . ZJEŻDŻALNIE OK. GDYGY NIE ONE ,TO WYJAZ UWAŻAŁ BYM ZA TRAGICZNY.ALE UWAGA , W BASENACH MOŻNA SIĘ KĄPAĆ TYLKO DO 18-TEJ . POTEM WYGANIAJĄ ,BO SYPIA CHEMIE DO WODY ..WYŻYWIENIE -OWSZEM ,GŁODNY NIE CHODZISZ. JAKA ,JAJKA ,CIASTA,SUCHY KURCZAK (TAK SPIECZONY ) JAJKA ,ZUPA(NIEKTÓRE DOBRE-JEDNA ,DWIE DO WYBORU )RYBA -NAWET DOBRA,POZA TYM RESZTA Z GORĄCYCH POTRAW --NIE DO ZJEDZENIA . (POTRAWY Z FASOLI ,ICHNIEJSZA PARÓWKA Z PAPRYKĄ NA CIEPŁO -W TURCJI TA POTRAWA JEST JEDNĄ ZE SMACZNIEJSZYCH,TU Z PIEPRZONA NA MEDAL. ). TYLKO TEMATYCZNE RESTAURACJE GODNE POLECENIA. UWAGA NA FIRME,, FIMTO SOFT'' .JEJ PRACOWNICY ROBIĄ ZDJĘCIA NA STATKU WSZYSTKICH TURYSTÓW - NIE WAS!! I. PŁACICIE 35 DOLARÓW ZA ZDJECIA ,FILM GDZIE W WIEKSZOŚCI SA nie znani wam ludzie a nie wy . szkoda kasy. podczas wycieczk z biura przy plaży. jej pracownicy namaiają turystów na basenach WYCIECZKI W MORZE.TRZEBA SIĘ TARGOWAĆ ,NIE KUPUJCIE FILMÓW I ZDJĘĆ ROBIONYCH NA STATKU.!!!!!!! GENERALNIE -EGIPT POD UPADŁ