Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

najgorsze wakacje w zyciu

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• najgorsze wakacje w zyciu

wszystko jest tu : http://wakacje-bulgaria.blogspot.com/

Byłam w Bułgarii takich warunków nie miałam ale rzeczywiście nie polecam. Zgadzam się z tym, że wszędzie chcą oszukać. W restauracjach, kawiarniach itp. Jak zwróciłam uwagę panience, że to nie mój rachunek to udała obrażoną i nawet nie przeprosiła. Reszty też nie raczyła oddać. Za te same pieniądze rok później pojechałam do Turcji i zupełnie inne traktowanie.

Komentarz

Jak ktoś chce spędzić wczasy za 200 zł to jedzie na wies do tesciowej. Za określoną kwotę mieszkam w super pensjonacie lub chotelu, sam wybieram knajpki z dobrym jedzeniem, pływam w CZYSTYM i ciepłym morzu, opalam sie na szerokiej piaszczystej plaży . Nad polskim morzem musiałbym zapłacic o wiele wiecej. O pogodzie nie wspomnę. Co do jakości dróg,to nie rozsmieszaj ludzi. To u nas w mieście wojewódzkim urwalem zawieszenie na super jezdni. Nie wprowadzaj ludzi w błąd.Dla jasności -zaliczyłem kilka nadmorskich państw europy, wiec porównanie mam.

Komentarz

a "hotel" tak sie pisze

Komentarz

No dobrze, ale gdzie autor tego wątku w ogóle był, w jakiej miejscowości. Bo ja akurat byłam w tym roku w Bułgarii - jakiejś innej chyba, bo niczego podobnego nie doświadczyłam. Nawet więcej - były to może nie najlepsze, ale jedne z moich lepszych wakacji a byłam w wielu rozmaitych krajach. Jakaś nienormalna jestem czy co X(

Komentarz

Dodam, że byłam w Słonecznym Brzegu w hotelu Trakia (trzy gwiazdki, aby było jasne).

Komentarz

turysta w bułgari Napisał(a):
              -------------------------------------------------------
              > wszystko jest tu :
              > http://wakacje-bulgaria.blogspot.com/

To chyba z rozdziału "Jak odpocząć za granicą w nad morskim kurorcie za 200 zł w tydzień" z dojazdem własnym ( bus 9 osób),wtedy koszt paliwa prawie się wróci. Człowieku zapłać nie 200zł,a 2000zł co najmniej i będziesz miał Luxus.
              Nawet już jak jechałeś na własną rękę,to chyba oczy miałeś i widziałeś w czym się kwaterujesz.

Komentarz

Byłam w Bułgarii w sierpniu 2011. A właściwie byliśmy tam w 6 osób , na własną rękę w malej miejscowości Bałczik .. moje wspomnienia sa zupełnie przeciwne od autora wątku , co prawda pokoje nie były jakieś rewelacyjne , ale to była prywatna kwatera , a nie 5* hotel , wiedzieliśmy jak wyglądają , bo osoba u której robiliśmy rezerwacje ma stronę internetowa !! cena za os. to jakieś 10 euro (:P) widok z okna na wybrzeże(tu) , ładny , zadbany ogród , do plaży ok 15 min drogi , plaza ładna , choć mala , a ludzie bardzo mili , zawsze uśmiechnięci , jedzonko w knajpach świeże , duże porcje , tanie .... takie mniej więcej są moje wspomnienia ... stosunek ceny do jakości (tu)-D także polecam !!!

Komentarz

Skutecznie odstrasza ten link :P

Komentarz

Byłem w Bułgarii dwa lata temu i raczej nie skuszę się więcej. Wszędzie na kazdym kroku próbują cię oszukać, do tego w kurortach pełno turystów, na plaży nie można się ruszyć bo leżak przy leżaku. Jest wiele ciekawszych miejsc na świecie w które warto polecieć.

Komentarz

jakanu Napisał(a):
                      -------------------------------------------------------
                      > Byłem w Bułgarii dwa lata temu i raczej nie
                      > skuszę się więcej. Wszędzie na kazdym kroku
                      > próbują cię oszukać, do tego w kurortach
                      > pełno turystów, na plaży nie można się
                      > ruszyć bo leżak przy leżaku. Jest wiele
                      > ciekawszych miejsc na świecie w które warto
                      > polecieć.

W kurortach to raczej wszędzie jest pełno turystów..........

Co do samej Bułgarii......byliśmy 4 razy w ciągu ostatnich paru lat......było rewelacyjnie.....polecam....

Komentarz

Szkoda, że przedstawiłeś Bułgarię w tak negatywnym świetle. Ja słyszałem o niej same pozytywy. Sam bym się chętnie wybrał.

Komentarz

Byłem trzy lata temu w Sozopolu ,bardzo miło spędzone wakacje,pogoda piękna plaza tez ,był tylko jeden incydent gdzie będąc w tamtejszej włoskiej pizzerii kelner próbował nasz oszukać, podając na koniec rachunek bez wyszczególnionych zjedzonych potraw ,tylko z końcową kwotą kilka razy większą niż wynosiło zamówienie.

Komentarz

Nie czytałam całego bloga ale zgadzam się, że Bułgaria była dobra ale w latach 80 tych

Komentarz

Ile osób tyle opinii. Strasznie zniechęcasz do tego kraju. Ja byłam w Bułgarii 6 i 5 lat temu-było rewelacyjnie-pewnie, że wszędzie dużo ludzi, wszak Słoneczny Brzeg to miejscowość turystyczna. A poza tym gwarantowana pogoda, pyszna kuchnia, brak nachalności sprzedawców, bałkańska muzyka, ciepłe morze itp. W tym roku do Bułgarii wracam:-)

Komentarz

Trwa
                              X