Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Gdzie do Chorwacji???

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Gdzie do Chorwacji???

Bliśmy juz 2 razy w Chorwacji. W tym roku znowu zamierzamy tam pojechać. Jednak nie wiemy gdzie....najbardziej interesuje nas riwiera makarska lub cos w tych okolicach. Zatem prosze o pomoc w wybraniu miejsca. takiego, gdzie sa ładne zwirowe plaze, duzo kawiarni, jakas dyskoteka i ogólnie zeby sie cos tam działo, ale jednoczesnie aby nie była to miejscowosc typu sama makarska bo słyszałam ze tam jest zbyt duzo ludzi i jest zbyt hałaśliwie. Dzięki ANiA

To może Hvar. Piekna wyspa i bardzo urokliwe miasteczko.

Komentarz

Najlepiej zeby nie było to na wyspie, poniewaz mamy zamiar jechac autami i wtedy trzeba by było przepływac promem.....

Komentarz

może Podgora, ładna plaża z drobnym żwirkiem, promenada, knajpki, zachwycające widoki, miejscowość raczej nie za duża, ale w/g mnie nie można sie tam nudzić, gorąco polecam

Komentarz

a do Chorwacji to najlapiej z jakim biurem? nie chce jechać swoim autem- wolę samolotem... co polecacie? piszcie wszystko o hotelach itp. pozdrawiam

Komentarz

???

Komentarz

O ile się orientuję, to żadne biuro w Polsce nie organizuje do Chorwacji wycieczki samolotem (chyba, że się mylę!). Ja byłam (samochodem) na Makarskiej Riwierze z B.P. TUI w miejscowości Tucepi- bardzo miło ją wspominam. Nie jest taka tłoczna jak Makarska, ale wieczorami było co robić. W dzień na plaży niestety ciasno. Ja byłam 4 lata temu, więc do tej pory na pewno się zmieniło-myślę, że na korzyść. Pozdrawiam. M.

Komentarz

No a jakieś biuto inne niż TUI? Scan nie ma Chorwacji.... Wiem ze ma opentravel,a le sporo zlych opinii sie o nich naczytałam.... Macie jakies sprawdzone biuro? Co polecacie?

Komentarz

Polecam raczej Tucepi niz Podgorę - ze względu na położenie: bliżej rozmaitych rozrywek w Makarskiej (ca 4 km). Co do plaż: tego co jest na Riwierze Makarskiej to ja bym żwirkiem nie nazwała: raczej są to drobne kamienie. Zwirek to masz na Costa Brava lub (w Chorwacji) na wyspie Brac. Co nie przeszkadza temu, że są to plaże bardzo ładne, zarówno te na wyspie Brac, jak i na Makarskiej. W Tucepi jest tez długa promenada, ładny szlak spacerowy do Makarskiej z fantastycznymi widokami, mnóstwo knajpek i sklepików. Organizują też tam wycieczki statkiem - bardzo polecam!

Komentarz

No sama Makarska jest fajna.

Komentarz

Ja jadę po raz trzeci z Chorwackiego biura bo do tej pory byłam bardzo zadowolona. Maja stronę w j. polskim i mozna tez korespondować po polsku. Wyszukujesz sobie co chcesz i za ile chcesz, dostajesz rachunek który płacisz w złotówkach u przedstawiciela w Polsce, dostajesz voucher i wręczasz go właścicielowi po przyjeżdzie. Wszystko do tej pory zgadzało się dokładnie z opisem w ofercie i zdjęciami.

Komentarz

Hallo;0) a można jakieś namiary na to biuro? Będę wdzięczna bo nie iwm na jakie się zdecydować.Chcielibyśmy na Dalmację bo bylismy poprzednio w Kvarnerze. Pozdrawiam))

Komentarz

TYLKO OMIS

Komentarz

Witam. Ja też jede z rodzinką do Chorwacji(omiś) swietne miejsce. W jakim misiącu sie wybieracie?? Śkąd jesteście?? My jedziemy dwoma samochodami. Pozdrawiam Daniel

Komentarz

BU! Musiałeś napisać:Pp

Komentarz

Trwa
                              X