Wczasy Ugljan

Znaleziono 1 ofertę spełniającą kryteria
Sortuj od
Najpopularniejszych
NajpopularniejszychNajtańszychNajwyżej ocenianych
Polecana oferta

Przed podróżą

Do Chorwacji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego. Ponieważ jednak Chorwacja nie należy do strefy Schengen, niektóre linie lotnicze mogą wymagać od swoich pasażerów paszportu.
W Chorwacji dla Polaków wizy nie są wymagane. Polacy mogą przebywać na terytorium Chorwacji do 3 miesięcy, licząc od dnia wjazdu.
Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
Miejscowość Kukljica leży na wschodnim brzegu wyspy Ugljan, Często nazywany "wrotami" do Parku Narodowego Kornati i Parku Telašćica. Do spacerów zachęcają wąskie, zabytkowe uliczki. W tej niewielkiej, malowniczo położonej miejscowości znajdą Państwo świetne warunki letniego wypoczynku: łagodny klimat, piękne żwirowe plaże i niepowtarzalny krajobraz. Na wyspę Ugljan najlepiej dopłynąć promem z Zadaru (do miejscowości Preko).

Miasta w Ugljan

Sprawdź, co ten region ma do zaoferowania