Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

chorwacja w ciemno

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• chorwacja w ciemno

Witam! W lipcu wybieramy się z mężem i córką do Chorwacji, chcemy jechać w \"ciemno\", czy to nie jest zbyt odważny pomysł, dokąd się kierować, czy na wyspy, czy na ląd.Jakie są orientacyjne ceny za dobę od osoby?Który region jest najciekawszy, tzn. ładne plaże, bliskość ciekawych obiektów do zwiedzenia. Dziękuję za rady.

Spokojnie jest mnostwo miejsc nad morzem,ladne apartamenty cala jest piekna Dubrownicka riwiera cudowna ,nawet skalisty Pag wyglada jak z kosmosu.Ja wracam 2 raz mimo ze duzo widzialam .Jade przez Wieden Plitvickie Jeziora do DubrownikaPiekne sa wodospady KRK.Zeby zobaczyc cala Chorwaje potrzeba 3TYG.

Komentarz

jasne.my tez tak bylismy.bez problemu.

Komentarz

Tez się wybieram w lipcu na tydzień i to po raz pierwszy (rodzina 2+1) ale po przeczytaniu duzej ilości postów postanowiłem nie jechac w ciemno(zbyt drogo chyba wychodzi) wzięłem Hotel ALL incl. z Necermana i zapłaciłem 2996 zł za 7 dni Hotel *** z własną plażą na wyspie.
        Biorąc pod uwage drogie jedzenie i picie nie jest to chyba zbyt drogo jak na Chorwację?a z drugiej strony komu się chciało by stać w kuchni i samemu pichcić,przeciez jedziemy odpoczywac i zwiedzać........jak wrócę to napiszę czy był to dobry wybór

Komentarz

Ja tez wzielam hotel argosy z tui kolo Dubrownika.Mimo ze jechalam w tamtym roku z Wloch polnocnych iw Starigradzie Pakielnicy znalezlismy super hotel*** VICKO-POLECAM.w ciemno sposcili nam do 70 euro za dzien z wyzywieniem to dobra cena.Mysle ze jak w ciemno to najlepiej zatrzymac sie przy hotelu a oni dysponuja fajnymi apartamentami obok hotelu nawet**** za 60euro ze sniadaniem.Wtedy wiesz gdzie spisz u gospodarzy tez warunki sa swietne ale roznie bywa.Te 60 euro zaplacilam za 2 osoby i dziecko 12 lat.SUMA NISKA BO ZA OBIAD W KNAJPIE ZAPLACILAM 60 EURO.Mysle ze w hotelowych restauracjach jest taniej.Ten hotel polecam bo jest kameralny widok na Paga cudowny i ma super apartamenty ogrod z pomaranczami i bajka

Komentarz

Oczywiście,ze nie będzie problemu!Ale zrób tak: pytaj o cenę czy zawiera wszystko !Zostaw córkę w samochodzie ,a sam idż obejżeć kwaterę.Ważne czy , samochód będziesz mógł zaparkować na posesji.Targuj się i marudż - opuszczą co nie co.

Komentarz

Podałaś przykład dość kosztowny,a ja proponuję korzystać z kwater prywatnych ,którze sa o niebo tańsze i tak naprawdę służą do przenocowania , bo cały dzień od rana do wieczora spędza się na dworzu, a Chorwaci sa bardzo czyści i ogólnie są w porządku.Nie ma obawy,ze w kwaterze będzie żle, mają pokoje wszystkie z łazienkami .

Komentarz

Hotel w Chorwacji? 70 euro? Bez sensu. Za 30-40 euro bez problemu mozna mieć wypasiony apartament z klimą, kuchnią, TV i tarasem w promieniu 10 min. spacerkiem od morza. Do tego często za parę euro mozna dokuPić śniadania..

Komentarz

MYSLE ZE 70 EURO TO NIE DUZO ZA HOTEL Z WYZYWIENIEM DLA 3 OSOB OWSZEM APARTAMENTY SA ZA 40-50 EURO ALE DO TEGO OBIAD NAPOJE SNIADANIE TO NIE DUZO W POLSCE DLA 3 OSOB Z WYZYWIENIEM W *** ZA 70 EURO NIE ZNAJDZIESZ NOCLEGOW .MYSLE ZE WYPOCZYNEK NIE POWINIEN POLEGAC NA BIEGANIU PO BULKI I GOTOWANIU NAWET W KLIMATYZOWANYM POMIESZCZENIU.JA JUZ PRZESTALAM TAK ROBIC

Komentarz

Czy ktoś ma namiary na jakieś sprawdzone miejsce???

Komentarz

Podbijam wątek

Komentarz

Dzięki za info. Troszkę mi się rozjaśniło. Do tej pory korzystaliśmy z organizowanych przez biuro ofert:samolot, rezydent , jedzonko, wycieczki fakultatywne; tak zwiedziliśmy kilka fajnych miejsc, ale w zeszłym roku na Krecie wypożyczyliśmy auto i mogliśmy choć przez kilka dni decydować o sobie, gdzie jedziemy, gdzie się zatrzymać, o której wrócić do hotelu; bardzo nam się to spodobało, więc w tym roku chcemy tak przez 2 tygodnie i wybór padł na Chorwację, chcemy jechać tam gdzie będzie pięknie, niekoniecznie podretuszowane w katalogach biur podróży, dlatego w ciemno nie jest najgorszym pomysłem. Po powrocie napiszę jak było, czy dokonaliśmy dobrego wyboru.

Komentarz

Jeżeli ktoś chce mieć tanio to niech szuka w małych miejscowościach a nawet za 10-15 euro będzie miał elegancki pokój z kuchnią + łazienka, a jedzenie można kupować bo ceny zbliżone do naszych tyle że trzeba szukać typowych marketów lub targowisk.
                          pozdr

Komentarz

Obieczłam że napiszę po powrocie, jak było. Otóż było super: Chorwacja to piękny kraj, nocowaliśmy w Duce k. Omisia, bardzo malownicza miejscowość, piaszczyste plaże, kanion rzeki Cetiny przepiękny. Zwiedziliśmy kawał Dalmacji łącznie z Dubrownikiem, wodospady Krka,Plitwickie Jeziora, wyspę Brać, w Bośni Mostar - piękny, choć ślady wojny jeszcze świeże, i Medugorje. Do Bośni z okolic Omisia droga prowadzi przez najwyższe pasmo Biokovo - adrenalina, a jakie widoki!!! Jesteśmy bardzo zadowoleni z tych wakacji, o nocleg nietrudno, auto do dyspozycji, można zwiedzać, plażować i codziennie być w innym miejscu. Po południu można pojechaś 10, 20 km wgłąb lądu i zobaczyć jak wygląda życie w tym kraju, tego nie zobaczy się na wczasach zorganizowanych. Do Chorwacji chcemy jeszcze wrócić , może inny region następnym razem.

Komentarz

tez sie wybieram do Chorwacji w ciemno i to do Dubrownika.

Komentarz

Trwa
                              X