Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Chorwacja - to jest to!!!

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Chorwacja - to jest to!!!

Witam Spedzilam ten urlop na Chorwacji - na poczatku myslalam - NO NIE WIEM?? Urzekl mnie ten kraj, ludzie i historia. Bylismy w Dalmacji Srodkowej - pieknie, cieplo i woda krystalicznie czysta - nurkowanie z rybami i zwiedzanie Plitwickich Jezior - CUDO!! Jesli chcesz sie tam wybrac by zobaczyc czy to cos dla Ciebie lub nie masz ochoty na szukanie sprawdzonych miejsc napisz do mnie croatia_01@interia.pl moge pomoc Ci w znalezieniu wlasciwego miejsca. Chcesz mozesz szukac sam - nie polecam. Mielismy prywatna malutka plaze i cudownego Gospodarza, ktory nie tylko wynajal nam apartament ale pokazal cos wiecej - szczerosc, goscinnosc i otwarte serce. )

fajnie napisz cos blizej o tym

Komentarz

Masz rację, Chorwacja jest piekna, a ludzie życzliwi.

Komentarz

cześć napisz czy sama jechałas , czy z biurem ,czy kwatery ,czy hotel ,jak daleko do morza ,chętnie poczytamy

Komentarz

Witam Ja byłem w Chorwacji juz trzy razy było zajefajnie.... Jezdziłem samochodem w ciemno tam jest tyle kwater ze spoko mozna coś znaleśc. Wybieram się jeszcze raz do Dubrovnika bo byliśmy tam tylko jeden dzień, a miasto jest naprawde fajne.... Zobaczcie zdjęcia: http://www.wypady.pl/component/option,com_zoom/Itemid,47/catid,11/lang,/

Komentarz

a jak kształtuja sie ceny

Komentarz

Myślę,że ceny są porównywalne z naszym Bałtykiem.Ceny apartamentów wyposażonych we wszystko co potrzebne 8-12 euro za osobę.

Komentarz

Słyszałam,że Istria to rejon wygórowanych cen. Tam nie byłam, to nie sprawdziłam. Na południu Chorwacji sprawdziłam, ceny porównywalne do naszych.

Komentarz

Tam niestety niemcy nakrecają ceny i włosi, kolega był i rzeczywiście jest drożej....

Komentarz

juz wybralismy okrug gornji
                    mam nadzieje ze dobry wybor

Komentarz

bardzo dobry pod warunkiem,że często nie będzie wyjazdów z wyspy,są korrki na moście w godzinach szczytu,

Komentarz

Witam, wybieram się w lipcu do Trogiru, do hotelu Medena na 1 tydzień, a potem do Gradacza, do hotelu Laguna na 2 tydzień moich wakacji. Jeśli masz jakieś informacje o tych miejscach, proszę prześlij mi je. Co warto zwiedzić, zobaczyć, na co zwrócić uwagę (jedziemy z 4letnim dzieckiem samochodem) z góry dziękuję!

[%sig%]

Komentarz

Trwa
                        X