Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

co,gdzie,jak w chorwacji???

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• co,gdzie,jak w chorwacji???

witam prosilbym o praktyczne informacje na temat wypoczynku w chorwacji,jak dojechac,czy samemu czy z biurem,gdzie sie udac,ogolnie interesuje mnie wszystko...z gory dziekuje. moj e-mail kajo123@op.pl

Tylko Bol!

Komentarz

Aby poznać Chorwację trzeba tam jechać kilka razy.Ja kiedy tam jeżdziłem(transport własny) wybierałem apartamenty,raz z BP raz w ciemno-taniej nawet wyszło, poza tym raz z namiotem a raz pobyt u rodziny znajomych. Napisz bardziej konkretnie co Cię interesuje.

Komentarz

Musisz sprecyzować o co dokładnie Ci chodzi

Komentarz

Byłam rok temu na objazdówce z Rego-bis z Katowic i jestem bardzo zadowolona i z ich usług i przepieknych zakątków tego regionu! Polecam

Komentarz

Byłam dwa razy, zawsze z dojazdem własnym: raz na Istrii w Puli, w hotelu Park, wakacje z Neckermanna. Za drugim razem pojechaliśmy sami, bez biura na Makarską Riwierę. Istria jest ładna i warta odwiedzenia, ale Makarska Riwiera to cudo! Drugi raz też byliśmy w hotelu. Ludzie na ogół biorą kwatery prywatne - tak na ogół jest taniej, ale standard bywa bardzo różny. Lepiej wybrać coś na miejscu, przynajmniej widzisz, co bierzesz. Z tym, że w szczycie sezonu mogą być czasem problemy z wolnymi i fajnymi kwaterami - my dlatego w końcu wzięliśmy hotel. Te, co były wolne raczej nam nie odpowiadały. Ale masa ludzi jeździ w ciemno i bez problemów znajduje coś na miejscu.

Komentarz

Byłam parę lat temu z biurem Matuszek, ale aż za Dubrownikiem. I właśnie te rejony gorąco polecam.

Komentarz

Okolice Dubrownika też piękne, jak najbardziej. Co prawda z Makarskiej Riwiery można tam pojechać na jednodniową wycieczkę

Komentarz

wszystkim bardzo dziekuje za informacje. chodzi mi konkretnie o wszystko.jakies miejsca godne polecenia,jakies namiary na fajne kwatery lub pokoje,gdzie jechac,co zobaczyc...poprostu nigdy nie bylem a mysle o wyjezdzie we dwoje w tym roku. z gory wszystkim bardzo dziekuje za odpowiedzi i informacje pozdrawiam

Komentarz

ja polecam ci dalmacje to najpiekniejsza chorwacja trogir split dubrownik jazda samochodem 19 godzin z przerwami droga super .podaje ci namiary na super apartamenty byłem w zeszłym roku i w tym też jade. www.da-travel.com. jest to polka mieszkajaca w chorwacji i prowadzi biuro z mężem chorwatem sa super od jesieni do wiosny są w polsce mieszkaja w krakowie nazywa sie RENATA VULETIC MAJA SWOJE OFERTY TEZ NA ALLEGRO . TURYSTYKA NIK Z ALLEGRO SUNADRIA TAM MASZ POLSKĄ KOMÓRKE

Komentarz

Zdecydowanie Trogir, Split, Dubrownik, Pula dodatkowo Porec + Zadar i Sybenik. Ja byłam we wrześniu i opisałam swój pobyt na forum (poszukaj w moich wpisach).

Komentarz

wszystkie niezbedne info znajdziesz na cro.pl w dziale forum. kopalnia wiedzy, wystarczy spedzic kupe czasu i poszukac...

Komentarz

POlecam wyspe HVAR. przepieknie tam jest

Komentarz

ja też polecam Trogir a zwłaszcza pobliskie Ciovo ..byłam w tamtym roku ..super miejsce na wakacje ...bardzo urokliwe.. z klimatem..fajne plażyczki .
                            jechaliśmy autokarem ..dlugo ! takiej formy przejazdu nie polecam..
                            tylko samochód albo tani lot !
                            Jeżeli chodzi o wybór kwater to polecam taką stronke www.trogir.pl z niej korzystałam.. i dużo moich znajomych też...wszyscy zadowoleni !
                            portal jasno i klarownie opisany ..wszystko po polsku ..formalności ..kontakt ..
                            a to bardzo ułatwia sprawe..ponadto opis zgodny z rzeczywistością ..no i ceny uważam bardzo fajne.pzdr

Komentarz

dziekuje bardzo wszystkim za cenne informacje i rady
                              pozdrawiam serdecznie

Komentarz

Trwa
                              X