Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

BAŚKA VODA _ kwatery

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• BAŚKA VODA _ kwatery

Szukam jakiegoś namiaru na kwaterę najlepiej apartament dla 6-ciu osób w Baśka Voda (4 dorosłych, 2 dzieci). Chcemy jechac na początku sierpnia. Będzę wdzięczna za każdą wiadomość. Monika

.. my byliśmy w kompleksie Urania , bungalowy 1 piętrowe w piniowym lesie oddzielone tylko deptakiem od plaży .. to jest od strony Basko Polje ..

Komentarz

> .. my byliśmy w kompleksie Urania , bungalowy 1 piętrowe w
      > piniowym lesie oddzielone tylko deptakiem od plaży .. to jest
      > od strony Basko Polje ..

do~cityrunner napisał(a):

czy to gdzieś w okolicy hotelu Milenii, czy jakoś tak? A masz jakiś telefon czy adres mailowy do tego kompleksu? Czy rezerwowaliście wczesniej czy jechaliście w ciemno i ile płaciliscie za nocleg ?(jeśli mozna wiedziec). A jak tam z parkingiem?
      Pozdrawiam

Komentarz

witam, mam pytanko, jeśli bedziesz taka miła to prosze o odp. jak daleko jest od Basko Polje do Basko Vody? mozna dojść spacerkiem i jak długo się idzie? serdecznie pozdrawiam Iwona

Komentarz

.. jechalismy za pośrednictwem TUI , cen nie pamiętam , parking jest na terenie kompleksu, obok były dwa hotele ale nazw też nie pamiętam ..
          .. tak obrazowo to mogę powiedzieć Ci że jest to ostatni kopleks przy samym morzu od strony południowej w Baska Voda ..
          .. tel. jest chyba + 385 21 620 576 .. ale głowy nie dam .. ;-)))
          .. do Basko Polje prowadzi częściowo wybetonowana aleja nad samym brzegiem morza ... może jest 1,5 może 2 km .. spokojnie można spacerem dojść .. zresztą widoki bajeczne , bo jest wysoki skalisty brzeg .. spacerem można nawet dojść do Promajny, ale to już dalej .. ;-)

Komentarz

~iwobra napisał(a):

> witam, mam pytanko, jeśli bedziesz taka miła to prosze o odp.
            > jak daleko jest od Basko Polje do Basko Vody? mozna dojść
            > spacerkiem i jak długo się idzie? serdecznie pozdrawiam Iwona

Witam!
            ok. 2 km. Nie wiem ile się idzie, bo nie byłam w Baśka Polje. Ale z tego co wiem jest tam Camping czy pole namiotowe i niedawno doczytałam, że też plaża nudystów. Od Baśki Vody idzie sie betonowym deptakiem na brzegiem morza. Myślę, że w dobrym towarzystwie ten dystans pokona się w mgnieniu oka :-)
            Pozdrawiam

Komentarz

Witam ,jeżeli chcesz to mam super namiar .przy samej promenadzie.super warunki.Dom do samodzielnej dyspozycji.Na dole pokój wypoczynkowy z kuchnią, u góry dwa pokoje.Byliśmy dwa lata temu.wynajem 50 euro.

Komentarz

Tez jestem zainteresowany.....mozesz podac te namiary?

Komentarz

zajrzyj na stronke www.cro.pl, na forum. to kopalnia wiedzy i na 100% cos znajdziesz

Komentarz

Nie tak do końca,najlepiej widzieć co się bierze.To nie zlośliwie..sorry.

Komentarz

Dzięki za odpowiedz. Jeśli możesz to bardzo proszę o ten namiar. Jeśli mogę prosic to wyslij mi na meila: matilat@interia.pl
                      Z góry dziękuję.
                      A ta cena 50E, to z przed dwóch lat, czy aktualna? Wiem że z roku na rok jest tam dreżej.

Komentarz

Podaję maila na apartament o którym pisałem
                        dubulat@inet.hr
                        Można pisać po angielsku.Do 16.08. jest już zajęty.Cena 70e-aktualna,ale ma tez wyżej drugi,napewno tańszy.Pod nim się garażuje.Ten apartament w którym my byliśmy jest na ul.POGRADINSKA 6-to ten o którym pisałem na forum.Zapomniałem napisać,on jest z klimą i TV SAT. Jeśli potrzebuje ktoś info,to pytać.W wolnej chwili odpiszę.Babka bardzo miła.zresztą chorwaci lubią Polaków.

Komentarz

Trwa
                        X